Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Oj, ale miałaś przygody! dobrze, że umiesz powiedzieć, co myślisz - to się chwali :) bardzo się cieszę, że z dzidziulkiem wszystko dobrze :D Issima, GaGa - macie śliczne brzuszki :) okrąglutkie i zgrabniutkie :D nic, woda w wannie, idę się popluskać i odprężyć. Potem jadę do rodziców po paczkę, zapakuję prezencik dla mężula, potem po R. do pracy i na USG. jestem ciekawa, czy odebrał moje wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima, Gaga bzdylki śliczne Figlarna niezła lektura przygód co niemiara, A ja wróciłam z zakupów poszłam sobie do \"lumpexu\" i kupiłam reklmówkę ciuszków za 10 zł. część dla mojej modelki (jak to nilli dzisiaj powiedziała) część dla małej od siostry i troszke dla przyszłej chrzesnicy mojego męża ona ma miesiąc i wszystkie ciuszki najpierw daję jej ubierze pewnie 2-3 razy i potem mi wszystko odda dlatego moja wyprawka w zasadzie jest w trakcie używania U mnie na termometrze nadal 25 stopni i ma byc tak do końca tygodnia :-) w sobote robię chyba grila na działce jak bedzie taka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 21 stopni :D jak ja uwielbiam lato :P nic, powoli się zbieram. dam znać wieczorkiem, jak USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam lato ale chyba nie w takim stanie bo wyszłam dzisiaj w płaszczu niby zimowy ale nie ocieplony i myslałam, że się ugotuje, muszę sobie sprawić jakiś cieńszy prochowiec podjade po wypłacie do Orsey'a może ten co korulka kupiła mi przypasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratuluję tym co poznały płeć! Pozostałym ( w tym mi ) też się uda ,tylko się musimy uzbroić w cierpliwość Figlarna bardzo dobrze powiedziałaś tym wszystkim w pociągu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Mówienie o starszym człowieku per dziad to z pewnością objaw społecznej empatii i dobrego wychowania. Jeśli chcesz usiąść w pociągu, to o to poproś. Niektórym ciężarnym naprawdę odbija. Czego uczysz swoje trzyletnie dziecko? Że zamiast przeprosić starszego mężczyznę po tym, jak się go niechcący nawet szturchnęło, należy na niego nakrzyczeć. Buractwo z ciebie wyszło totalne. I ty piszesz o dobru swojej córki? Jakim? Kali ukraść dobrze,Kalemu ukraść źle? Że jedyny sposób na wyegzekwowanie swoich praw i niekoniecznie należnych praw [tak samo zapłaciłaś za bilet jak inni], to darcie mordy na Bogu ducha winnych ludzi? Rozumiem, że hormony, ale zastanów się nad sobą, nie jesteś pępkiem tego świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeee I także nie jesteś pępkiem tego świata! Piszesz o kulturze i wychowaniu a co robisz? DOKŁADNIE TO SAMO. Nikt Ci nie daje prawa do zwracania uwagi innym osobom. Jeżeli ci się nie podoba to bardzo chętnie żegnamy z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Ruda, nie twoje zachowanie komentuję, więc się z łaski swojej nie wtrącaj. Jasne, powinnam, biedną ciężarną po główce pogłaskać, bo ach, tak ją zestresowali. I biedną ciężarną pogłaszczę. Chamskiego buraka nigdy w życiu:D Miejcie swoje koło wzajemnej adoracji i poklepywania się po pleckach, ale miejcie również świadomość, że chamstwo jest chamstwem, bez względu na wielkość brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy robiły co będziemy chciały. a z tobą nie zamierzam więcej rozmawiać, bo po pierwsze twoje wypowiedzi świadczą o tym, że nie masz za wiele do powiedzenia a ich poziom... szkoda gadać Najlepsza metoda na takie osoby to najzwyczajnie w świecie - nie zwracać uwagi I tyle mam do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak : Kochana nasza ALEEEEEEEEEEEEE 🌼 chyba dość kulturalnie. Wspaniałej urody i elokwencji nasz mały wtrącaczku napiszę CI teraz bez zbędnej trzody chlewnej , posłuchaj DZIAD TO OKREŚLENIE SLANGOWE , ALBO JESTEŚ STARĄ , ZGRZYBIAŁĄ DUPĄ I NIE WIESZ CO TO MŁODZIEZOWY JĘZYK , ALBO JESTEŚ NIE dokształconĄ blyrwą . Otóż chce cię poinformować ,że czuję się jak pępęk świata ponieważ MOJE DZIECI BEDĄ PRACOWAĆ NA TAKIE SZUMOWINY JA TY, BEDĄ SOBIE ŻYŁY WYPRUWAĆ BY TAKI BUŃCZYSŁAW JA TY MÓGŁ IŚĆ NA KOLEJNĄ TERAPIĘ DO PSYCHIATRY LUB NA ODWYK Z ZAJDLIWOŚCI. Jak czytam takie wypowiedzi pomarańczówek , które gówną wiedzą o trudzie donoszenia i poświęcenia urodu , zdrowia , życia , pracy dla kolejnego obywatela to CIESZY MI SIĘ BUŁA. A jak masz coś ciekawego do powiedzenia to jak dla mnnie możesz CMOKNĄĆ WACKA W POMPĘ. TO NA TYLE DZIWKO I ODPIERDOL SIĘ OD NAS BO MY JAKO POLKI SPEŁNIAMY SWóJ OBOWIĄZEK I JESTEŚMY Z TEGO DUMNE ,ŻE LOS NAS OBDARZYŁ TĄ POWINNOŚCIĄ A TOBIE POSKOPIŁ . A PO PLECACH TO CHĘTNIE CIĘ JA OSOBIŚCIE POKLEPIE , CHOCIAŻ DO CZEGOŚ SIĘ PRZYDASZ SKORO TWÓJ JAD WYNIKA Z TEGO ,ŻE NAWET DZIAD Z ULICY CIĘ WYRUCHAĆ NIE CHCE . JEDNAK CO NIEKTÓRYM DRUTA BRAKUJE , TO SOBIE KUP WIBRATOR I OD RAZU BEDZIESZ NICZYM CIPOLĄG. POZDRAWIAM MOJA DROGA ALEEEEEEEEEEE , ODWIEDX ANS CZASEM BO UWIELBIAMY CZYTAĆ TWOJE CENNE PORADY DLA ANS CIEŻARNYCH OFIAR SPOŁECZEŃSTWA BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ ŹLE SIĘ OKREŚLIŁAM NIE MOŻESZ BYĆ DZIWKĄ , BO NAWET PROSTYTUTKI KTOŚ SZTUCHNĄĆ CHCE , TY RACZEJ JESTEŚ KORAS I ZAJMIJ SIĘ LEPIEJ CZYMŚ POŻYTECZNYM NA PRZYKŁAD POZBYWANIEM SIĘ SWOJEJ KOKOSANKI. ŚLE POZDROWIONKA RAZ JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Kolejny raz wystawiasz sobie świadectwo. Dużo zdrowia życzę, bo na rozum już za późno. Mam tylko nadzieję, że twoje dzieci mają ojca, który przekaże im coś więcej niż szanowna mamunia prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia z dwoma fakultetami na 5 , więc moi profesorzy chyba tez byli ociemniali , jaki morał? Ty też jesteś ociemniała bo PRZYPOMINAM ,ŻE PODLEGASZ POD TEN SAM SYSTEM NAUCZANIA I TĄ SAMO PANIĄ MINISTER EDUKACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzucholki! Ja znowu na chwilę i z doskoku. Jestem tak \"zarobiona\" że szok, nie wiem skąd mam tyle siły, ale chyba przez tę pogodę mam w sobie nadmiar energii i go wykorzystuję na maksa. Nici - gratuluje dziewczynki! freckled, Mareznie, kapucha - a Wam chłopców! coś widze że iście męski topik wyszedł :) Ja mam jeszcze 6 dni czekania na wizytę..... Dzisiaj znowu poszalałam i kupiłam trochę ciuszków: jeszcze 1 kombinezon, ale tym razem dla siostry, i sobie siedmiopak body z krótkim rękawkiem na 62cm i dwupak na 68 cm i do tego cudne welurkowe śpioszki niebieskie. Mąż jeszcze nie widział ale padnie jak zobaczy. Figlarna - współczuję dzisiejszych nerwowych sytuacji, wiem że trudno czasem zagryźć zęby i się nie odezwać, więc dobrze że wyrzuciłaś z siebie co Ci leżało. Trzymaj się i nie daj się. Monia - trzymam kciuki, bądź dzielna! Pomarańczkom dziękujęmy za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna Olej ją - i tak już miałaś na dzisiaj wystarczająco dużo nerwów. Przecież jej o to chodzi - nie warto dawać jej satysfakcji, że osiągnęła swój cel. My i tak wiemy swoje i wpełni zgadzam się z Tobą zarówno z pierwszą a przede wszystkim z drugą Twoją wypowiedzią. Naprawde nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O LOl Figlarna :DD jesteś bardziej znerwicowana odemnie :d To sie chwali :D a pomarancza sie nie przejmuj wrocilam ze spacerku wymeczona jestem ide sie polozyc przed tv Buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana aleeeeeeeeeeeeee 🌼 Mamusia z dwoma fakultetami na 5 , więc moi profesorzy chyba tez byli ociemniali , jaki morał? Ty też jesteś ociemniała bo PRZYPOMINAM ,ŻE PODLEGASZ POD TEN SAM SYSTEM NAUCZANIA I TĄ SAMO PANIĄ MINISTER EDUKACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Figlarna, jak widać i dwa fakultety nie wypleniły z ciebie wrodzonego chamstwa i braku kultury. Jesteś po prostu wykształconym burakiem. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZA SIĘ , JAK TO POWIEDZIAŁ BYŁY POSEŁ DORN UWAŻAM SIĘ ZA WYKSZTAŁCIUCHA I NOSZE TEN PRZYDOMEK Z DUMĄ . a tobie poradzę ALEEEEEEEEEEEEEEE I TY SABO NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
ROTFL. Buraczany prostak, niech będzie, że wykształcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Koteczek - jak widać nie bardzo ci ten szpital pomógł, więc nie masz co polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oJ JAK JA SIĘ CIESZE ,ŻE ALEEEEEEEEEE JESTEŚ Z NAMI , ROBISZ COŚ BARDZO POZYTECZNEGO R O B I S Z za N A S Z E G O S tańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Koteczek, już ci napisałam, że z jolą - kimkolwiek jest dla ciebie ta osoba - nie mam nic wspólnego. To już zaczyna przypominać obsesję. Uwierz, albo idź do lekarza, może potwierdzi - świat nie składa się wyłącznie z joli:D >i aleee stwierdziłam ze nie ma kto cie porzadnie wyruchac dlatego >sie tu pastwisz Następna , której wszystko się tylko z jednym kojarzy. Skoro ciebie ma kto wyruchać, czemu spędzasz tu tyle czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZKU NIE MA KTO JEJ WYKWASIĆ , BIEDACZKA , KAŻDA KOBIETA WIE ,ŻE JAK NIEZASPOKOJONA TO ZŁA. A MOŻE ALEEEEEEEEEE MA CIĄGLE NAPIĘCIE PRZED MIESIĄCZKOWE , TO TRZEBA LECZYĆ BO NAM SIĘ DZIEWCZYNA ZMARNUJE. MARTWIE SIĘ O NIĄ JAK JEJ POMÓC? DZIEWCZYNY ZRÓBMY JAKĄŚ ZBIÓRKĘ NA JAKIEGOŚ DOBREGO TERAPEUTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Figlarna, w końcu wyjaśniłaś, czemu taka wqrwiona byłaś. Uff, to miłe, że z ciebie żaden burak, tylko zwyczajnie seksu ci brakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeeeeeee takiego KOCHANKA jak mój mąż to byś chciała , JAK BY SIĘ DMUCHNĄŁ TO BYŚ SOBIE MIESIĄĆ W KROK PATRZYŁA, TYLKO BY MUSIAŁ KUPIĆ FLAGĘ POLSKI , BY ZAKRYĆ CI RYJ I MARSZ , MARSZ DĄBROWSKI I ZA OJCZYZNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
Koteczek - jak to ujęłaś, pastwię się nie nad tobą, tylko nad twoją inteligencją, a zwłaszcza nieszczęsnym "chcEM". I nie od trzech tOpików, tylko od trzech dni co najwyżej. Ale oczywiście, możesz twierdzić, że jestem jolą, skoro tego potrzebujesz. A ty mnie kiciu nie rozliczaj z życia seksualnego:D Chyba że również masz potrzebę pisania o seksie jako takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeee
>JAK BY SIĘ DMUCHNĄŁ Figlarna - niech SIĘ mąż dmucha:D. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×