Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

nici - gratuluję panienki:) bardziej dziewuszka wstydliwa skoro na końcu dała swoje intymne okolice obejrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna Witaj spowrotem :) freckled11 gratuluję chłopca :) nici gratuluję dziewczynki :) kiteczek najważniejsze że z córą w porządku zaraz wam wyślę moją wyprawkę dla dzidziula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled gratuluję synka :) nici gratuluję córeczki :) GaGa ja też słyszałam że jak rodzi się dużo chłopców to wojna będzie :O dobra lecę na W-11 później zajrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczęściary! freckled , nici gratuluję dziewczyny!!! laktator owszem potrzebny, myslę, ze jak nawet w domu cały czas jesteśmy, bo cyce czasem bolą..;( tylko nie ten z gruszką tylką rączką polecam dzieczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny z Wami zawsze raźnie i wesoło na forum :) nici gratuluję dziewczynki --super :) już coraz więcej dziewczyn zna co nosi pod serduszkiem:D jupi :) laktator kupię po urodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tylko garstka nie wie :) ciekawe, czy wszystkim się sprawdzi :P ja oglądam po raz kolejny \"Byliśmy żołnierzami\"... a jutro z rańca na badanie, trochę krwi mi odciągną :P widziałam w sklepie tego X-landera XA. Pani mówiła, że mimo trzech kół jest dobrze wyważony i nie ma problemu z podjechaniem tylko na dwóch kołach... ale o rozkładanie spacerówki nie pytałam. Zresztą cena tego mojego bardziej mi odpowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro zaczynam 23tc. czy to już 6 miesiąc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilli ja dzis zaczęłam 23 tydz - tak! szósty miesiąc! fajnie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci :P zawsze sobie wyobrażałam, że w 5-6 miesiącu to już brzusio spory, a tu się dobrze ubiorę to nic nie widać prawie :P hehe ciekawe, jak będzie w 9 miesiącu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zaraz Was poczytam, bo widzę, że mam sporo do nadrobienia z dnia dzisiejszego;-) A wcześniej się pochwalę, bo też byłam dziś na połówkowym a oto mój \"raport\": Gin potwierdził chłopca! Widziałam siusiaczka więc nie ma wątpliwości, że usg z 14 tyg. było wówczas wiarygodne;-) dzidzia jest zdrowa, napiszę co mam w wyczerpującym w informacje wyniku: Płód pojedyńczy o położeniu dowolnym, płeć - męska. Wymiary: -BPD (wymiar dwuciemieniowy główki) 52mm -HC (obwód główki) 190mm AC (obwód brzuszka) 150mm FL (długość kości udowej) 34 mm Średnica móżdżku 22mm masa: 410 g wiek: 21 tygodni i 2 dni Łożysko ściana tylna - poza ryzykiem przodowania Ocena anatomii płodu: wad płodu nie uwidoczniono. Głowa - obraz prawidłowy Kość nosowa 6mm (norma) NF (fałd karku) 3mm (norma) nie uwidoczniono objawów czaszkowych przepukliny oponowo-rdzeniowej, szerokość komory bocznej mózgu 5mm (norma) Komora III i IV - nieposzerzone Prawidłowy obraz struktur tylnego dołu czaszki, Twarzoczaszka - widoczna prawidłowa, Szyja - obraz prawidłowy, kręgosłup - ciągłość zachowana, Tkanaka podskórna i jamy ciała - bez cech obrzęku uogólnionego, Budowa serca płodu: Rytm - ok 140/min (prawidłowy) obraz czterech jam - prawidłowy odejście dużych naczyń prawidłowe Obraz 3 naczyń śród piersia prawidłowy, przegroda mędzykomorowa o zachowanej ciągłości, łuk aorty prawidłowy, Przednia ścian brzucha - ciągłość zachowana Uwidoczniono: żołądek, pęcherz moczowy - prawidłowy, obie nerki - obraz prawidłowy, moczowody nieposzerzone, nadnercza - obraz prawidłowy, płpiowina - 3 naczyniowa kończyny - uwidoczniono prawidłowe płyn owodniowy norma Ufff .... leżałam w lekkim stresie, bo o każdej rzeczy mówił głośno więc czekałam kiedy będzie koniec. Dzidzia była spokojna, tylko ruszała rękoma i ziewała. Na koniec zapytał: \"Czy Państwo chcą znać płeć?\", - my na to \"Oczywiście\" (nie ujawniając, że mamy już wyniki z 14 tyg.). Odpowiedział: \"chłopczyk będzie!\". I tu radość, radość, radość.... i już pod koniec dnia padam, boli mnie głowa z nadmiaru emocji ;-) POZYTYWNYCH. Najpierw o szczegóły pytali wszyscy w pracy, potem pojechałam pokazać film rodzicom i dopiero dotarłam w nasze domowe zacisze i wreszcie mam chwilkę dla siebie i dla Was. Ściskam. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie - witaj wśród mam chłopców - gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie dobre wiadomości, skoro już na pewno wiadomo w takim razie gratuluję potwierdzenia płci :) chociaż jak to zawsze powtarzam najważniejsze że z dzieckiem wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i oczywiście mi się net rozłączył... Marzenie, super, że dzidzia zdrowa i że płeć się potwierdziła :D masz super opis! :) Koteczek, były dwa X-landery. jeden XA a drugi X... jakiś tam. mi pokazała ten na trzech kołach, ale za bardzo nie wnikałam, bo mnie akurat nie interesował :P może XT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia - no to powodzenia:) nilli - w 9 - tym będzie massssakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide synka kapać, bo nareszcie się zdecydował, moze potem zajrze - papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę teraz trochę pojeździć autem do szkoły, bo potem to mnie będą wozić, bo się za kierownicą nie zmieszczę :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie extra ,że wszystko ok z dzidzią :) i że jest potwierdzony chłopczyk :) super :D uciekam do męża :) do jutra dziewczyny :) ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie gratuluję synka :) ja kupie laktator przed porodem bo w pierwszej ciąży w szpitalu miałam nawał pokarmu i laktator mi się przydał na pewno nie kupię już tego z pompką bo było ciężko odciągać nim pokarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje poznania płci waszych maluszków , ja niestety nie poznałam , ginka mysle ze cos podejrzewała ale nie chciała nic powiedziec , a ja z tego wszystkiego zapomniałam się zapytac o usg połówkowe ,ech Zaraz Was poczytam i nadrobie co która ędzie miała najwazniejsze ze wszystko okej , niepotrzebnie się schizowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×