Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ooo ten drugi to mi się podoba:) Bo pierwszy, hmm wygląda jakby się miał zaraz przewrócić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - wejdź sobie na stronkę www.mutsy.com i zobacz jak funkcjonuje mutsy urban rider i pozostałe, na czym polega skrętność jego osi itp ( w zależnosći od modelu ma inaczej skrętne kółka, w urban rider, to jest zupełne novum). Aha, po złożeniu stelaża podobno w pionie stoi sam - kwestia wyważenia. I ma teleskopową ramę, łatwo się składa, ale lepiej poćwiczyć najpierw w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj wieczorem doszłam do wniosku, że musi że moje złe samopoczucie to nadchodzące przeziębienie lub grypa. naćpałam się czosnku, mleka z masłem i miodem, wypłukałam gardło solą. tylko na ból brzucha nic nie wymyśliłam. w nocy pociłam się jak mysz i co? z rana biegunka:O czyli to zatrucie. chleję miętę i mam nadzieję, że mi przejdzie. póki co z łóżka nie wychodzę. a co - wykorzystam ostatni dzień urlopu:P się podłączam pod prośbę Alidżi - linki wklejajcie, przyda się rozległy pogląd. co prawda mi waga nie wpływa - wózek będzie w garażu i noszenie nie wchodzi w rachubę - ale trza znać rożne modele i ich za i przeciw zanim się wybierze:) Zelka - żadnych gumek, nic lekarz nie mówił. więc nie kombinuję na własną rękę. szczególnie z niewygodnymi klimatami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, miłego wybierania i oglądania wózeczków :) Pozdrawiam Was wszystkie, może zajrzeę wieczorem, teraz lecę do "miasta po kawałek ciasta", czyli rózne takie zakupy i inne. Za tydzień wyjeżdzam na urlop, więc muszę się przygotować :) Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM w tym wózku mutsy jest jakieś nosidełko ale nie maxi cosi napisz mi czy to się różni. Ogólnie piszą na forum że rewelacja a minus - waga a to jest to co u mnie gra pierwsze skrzypce. Na forum o wózkach można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na co np. zwrócić uwagę poza oczywiście najważniejszymi cechami to np. cicho składająca się buda, ja bym o tym nawet nie pomyslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Szcześc Boże dziewczyny :) Wczoraj mnie nie było wsród Was bo zwiedzałam sobie lotnisko w Krakow-Balice ;)...rodzinka ze Stanów przyleciała, słodko :) tak dawno się nie widzialiśmy ...a na forum tak dużo stron do nadrobienia, ale jakoś się z nimi uporałam :) Denerwują mnie te pomarańczki, podnoszą ciśnienie:) Nilli fajnie że wiesz już na 100% że nosisz synusia pod sercem:) Pikle gratuluje chłopczka...siusiaczkow coraz więcej :) Witam nowe sierpnióweczki, co do nicków to jeszcze się podszkole, bo kurka tyle nas już jest że w głowie mętlik, ale to dobrze:) Sympatyczna ja też mam glukoze i mocz i morfologie 7 kwietnia, to sobie posiedzimy w laboratorium tego szczęśliwego dnia, massakra...co do ceny to ta glukoza taniutka jest ;) Alidżi jesli chodzi o to ww badnie na krzywą to nie każda ciężarna ma je zlecane więc nie ma się co martwic , ja naprzykład mam zlecone ze względu na predyspozycje bo moja mama ma najlżejszą cukrzyce :(a badanie można wykonac na każdym etapie ciąży począwszy od 2 trymestru- - info od gina ;) Iwoneczka ja też po tych wczorajszych włajarzach cos niewyraźnie się czuję i też muszę poprosic czosnek, miodzik cytrynkę o pomoc - fajna ale najlepsza pogódka na infekcje ;) Tylka co prawda nie poznałyśmy się jeszcze ale bardzo Ci gratuluję Fasolinki i trzymam za Ciebie kciuki :) Spajk Martusia i które Brzuchatki już mają hasełko na skrzynkę czakamy na Wasze brzusie ;) Miłego piątkowego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, mój kaczorek tak kopie koło pępka, że pilot leżący na brzuchu się od tego rusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym...dziś z Maleństwem zmianiamy stópkę...skończony 20 tydzień ( półmetkowy dzień) zaczynamy 21 :) Jeśli chodzi o te wypłaty, zasiłki chorobowe dla kobiet w ciązy 100%-śliczna nazwa-to ja także z miesiąca na miesiąc dostaje coraz mniej kaski...najpierw 20stówki teraz 3stówki...księgowa twierdzi że w szystko jest okey, średnia liczona z ostatnich 12 miesięcy...trudno, najważniejsze że my z Maleństwem leżymy sobie do góry brzuszkiem a firma mi płaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Maleńka z Bytomia ...co się z nią dzieje ? Zawsze razem zmienialysmy stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, ja się chyba decyduję na wózek z firmy Jedo www.jedo.pl widziałam wózek na żywo, wygląda fajnie, ten na paskach ma funkcję kołyski. Gondola jest duża, a spacerówkę można rozłożyć na leżąco. Cena też fajna :) nic, ja się zabieram za robienie obiadku. Dzisiaj zupa-krem z groszku i mozarelli a na drugie danie zapiekane naleśniki na ostro. Ja właśnie sobie zrobiłam spacerek do męża do pracy po autko, bo zapomniałam, że nie mam z kim dzisiaj jechać :P małe 40 min przy tak ładnej pogodzie to sama przyjemność :) a co do sexu, to my też nie używamy gumek... ale kochamy się rzadziej, ponieważ ja mam jakieś takie nieprzyjemne dolegliwości. Najbardziej komfortowo mi jest, jak jestem na górze i mam nad wszystkim kontrolę :P Dodatkowo co drugą wizytę gin przepisuje mi globulki na wszelki wypadek i teraz znowu dostałam porcję na 15 dni na noc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze a propos wypłaty... ja mam na umowie najniższą krajową i tak będę dostawać z ZUSU. A normalnie dostawałam sporo więcej. Mam nadzieję, że tatuś stanie na wysokości zadania i będzie mi tą różnicę dopłacać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Witam nowe sierpniówki :) Tylkaa gratulacje! Monia, super że wreszcie w domu! Widze, że temat wózków nadal na topie :) Im dłużej przeglądam tym gorzej jest coś wybrać. Znajoma kupiła taki wózek: http://www.allegro.pl/item598788368_wozek_3_w1_v_max_baby_smile_fotel_torba_okr_g_9.html Mówi, że jest zadowolona. Jeżeli któraś z Was miała już z nim styczoność będe wdzięczna za opinię. Co do seksu - to lekarz mi nic nie wspominał żeby używać gumek, więc narazie jest bez i pewnie tak zostanie. Chociaż ostatnio mam mniejszą ochotę na zabawę przez co mąż cierpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :)witam słonecznie , u mnie pod blokiem hałas bo panowie ze spółdzielni przycinają krzewy Monia :)wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia Widze temat wózków dla mnie to czarna ,magia, wczoraj byłam w sklepie i głowa mnie rozbolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ale mamy dzis piekna pogode,az w domq nie chce sie siedziec:) dzisiaj wybieram sie na poszukiwanie sukienki na poprawiny...za 2 tygodnie ten wielki dzien a ja nie mam sukienki:P co do wozkow to ja nadal jestem przy firmie chicco: http://allegro.pl/item598723306_chicco_trio_scoop_africa_najnowszy_wozek_chicco.html#gallery. cos w tym stylu. tylko inny kolor. Monia wszystkiego naj,naj na nowej drodze zycia:) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na spacer :) sikora wcina zupkę kapuścianą o której pisałam wczesniej,więc obiadu jako takiego nie robię...a póki co pochodzę po sklepach i na bank znowu coś kupię :P....hi hi wózki widziała,macałam,oglądałam i mam taki mętlik że hej...ale na bank coś wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzec...wrzuciłam na skrzyneczkę mój półmetkowy Brzusio- Milusio )...lęce coś działac...do sklepu i rybkę przyrządzac ;)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tupa śłiczny tez Twój brzusio:) Ja poprosze mojego M. zeby zrobil mi zdjecie to wrzuce swoj brzusio:) A tak poza tym to u mnie remont pełna parą:P Tydzien po swietach chcemy sie wprowadzic. ciekawe czy zdarzymy ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wam Piękności 2w1!!! Wiecie co, przepraszam Was najmocniej, ale z tego zmęczenia wczoraj zapomniałam ... Chciałam, w sumie to chcieliśmy Wam podziękować za ściskane kciuki , pozdrowienia, życzenia i wsparcie!!! Jest nam niezmiernie miło, że mamy takie grono Kobietek, które nie były obojętne na Naszą sytuację.... Monia .... POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! A co do wyprawki, to ja mam już pełniutką szufladę, aż jej domknąć nie mogę ....hehe. Oczywiście to sprawka moja i mojej mamy - szmateksy to dobra sprawa, czasami nawet nowe ciuszki ustrzelimy w takowych \"butikach\" ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaa
pozdrowka dla wszystkich:) a zwlaszcza dla koteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Tak jak piszesz rączka jest regulowana w obu wózkach.Marita rózni sie tylko spodem gondoli, no i ma mniejszą torebke na pierdółki,ale mysle ze ta z kortiny tez jest mała i bede szukac innej torby.Wtrąciłam 3 grosze bo wózek ogólnie fajny, super sie prowadzi, fajnie sie składa, jest miękki no i ma jedna z wiekszych gondoli co jest praktyczne, bo Ty rodzisz w sierpniu ja w lipcu i zima nas zastanie w gondoli.A szkoda dzieciaka cisnac w kombinezonie do małej gondoli.No i koła są super, duze, praktyczne, łatwo sie skreca mimo tego ze nie sa skrecalne.Ogladałam tez x-landesa X3 ale jak dla mnie to ma smieszną gondole, bo mniej wiecej na srodku jest zwęzenie (bezsensowne), dodatkowo jest kobylasty :-).Zamówiłam juz roana i czekam.Czytałam po róznych forach ze dziewczyny były zadowolone.Zarówno głeboki wózek jak i spacerówka sie sprawdziła.Zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Monia MP sio mi z kompa leżec i tabletki brac...;) Zapomnialam jeszcze napisac o Waszych brzuszkach dziewczyny...Anytram, Yogi, RHM Brzuszki prześliczne, widze że dopiero teraz po 20 tygodniu zaczniemy dopiero szerzyc się w brzuszkach ;)...miłego Dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne macie brzucholki :) ja mam wrażenie, że mój to jakiś taki mały... nie wiem, gdzie tam się to pół kilo mieści :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,widze,ze znowu na forum temat wozkow,fajnie,ja bylam juz zdecydowana na buzz4 z QUINNY,ale jak tak was czytam,to moze jeszcze zdecydujemy sie na jakis inny:))),zreszta pobuszujemy jeszcze po sklepach w Polsce, Ja mialam wczoraj b.pracowity dzien,ganialam z mezem po urzedach,rejestrowalismy autko,bo maz postanowil wreszcie zrezygnowac ze swoich tuningowych zapedow i kupilismy drugie,wreszcie duze rodzinne auto,dzis zostalo mi jeszcze pobiec i sie wymeldowac,ale to dopiero wieczorem Jestem dzis tez umowiona z kolezanka na zakupy,ale nie wiem czy to wypali,bo moje wiazadla znowu sie odezwaly i boli mnie caly bok,chcialam dzis kupic dzidziulkowi troche kosmetykow,szczoteczke do wloskow,podklady na przebierak i takie tam i znajac siebie pewnie znowu wroca z kolejna reklamowka ubranek,zaczelam juz kupowac konkretnie dla dziewczynki,mam nadzieje,ze gin sie nie pomylil,bo powiedzial,ze na100% dziewczynka i zrobil zdjecie MoniaP.M,super ze juz jestescie w domku monika1987,wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Gratuluje tym kobitkom ktore w ostatnich dniach poznaly plec i oczywiscie witam nowe sierpniowki Iwoneczka,zycze zdrowka:))) Kobitki,czy wy nie uwazacie,ze moja kwarantanna tez juz powinna sie skonczyc,bo jest rekordowo dluga???????????jestem z wami juz od 7 marca,stale i wciaz:)))czekam na decyzje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysłałam na pocztę zdjęcie mojego brzuszka :) tak dla porównania z innymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici, daj maila, to wyślę Ci namiary :) kwarantanna skończona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nilli Twój brzusio wydaje mi się akuratny...:)...malutki nie jest...w sam raz...każdy brzuszek rośnie inaczej...a wielgachnego jeszcze się doczakamy;) teraz to tylko kwestia czasu z dnia na dzień coraz większy będzie i tak do upragnionego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Najdałam się nowalijek i Maleństwo mnie zaczepia w brzuszku, chyba też mu smakowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×