Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja jestem dzisiaj tak przemęczona tematami uczelni, że też zastanawiam się nad wagarami. Nie dość, że pracuję na uczelni to jeszcze robię na niej studia i co dwa tygodnie mam taki maraton - praca i studia. W dodatku od paru dni mam katar i mam nadzieję, że nie rozwinie się to w coś większego. A co tam! Chyba nie idę, trzeba dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to doczytałam.. maartusia gratuluję zdania na prawko a Polusia głowa do góry tak jak dziewczyny radzą!! korulka gratuluję córeczki :) kajunia99 gratuluję syna, będzie chłop jak dąb ;) Issima witaj w klubie, wracaj do zdrowia! a Ty GaGa zamiast okna myć kuruj się dziewczyno bo pisałaś że z małą chorujecie! Dziewczyny -studentki należy wam się jeden weekend wolny!! I tak pilne uczennice jesteście :) A co do mojego największego brzucha to na razie 2kg przytylam tylko wszystko w bebzon idzie więc temu taki duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, 2kg? u mnie dzisiaj na wadze 54,8 - co jest równoznaczne z 6 kg na plusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj gienek na puchnięcie nóg proponował zminimalizować sól bo zatrzymuje wodę w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram masz śliczny brzuszek i mało przytyłaś. Ja już mam 4 kg na plusie, waga idzie do góry z tygodnia na tydzień. U mnie też wszystko w brzuch;-) Nilly Ty masz taki zgrabny brzuszek, pasuje Ci, bo jesteś drobnej budowy. Będziesz wyglądała ślicznie i lekko przez całą ciążę. Ja już martwię się na czerwiec i lipiec jak będę funkcjonowała w tych upałach z brzucholem... Na razie nogi mi nie puchną ale skarpetek ze ściągaczami już nie zakładam, w rajstopy zwykłe nie wchodzę. Płaszcz mi się też nie dopina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi 2kg,( a nawet 1, w zależności od dnia) w ciąży a przed ciążą 15kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam, że wagary spędzę u rodziców. Zwariowałam ale zabieram te ciuszki, które kupiłamdla Mikołaja aby im się pochwalić co upatrzyłam. Oni cieszą się razem ze mną, bo to ich pierwszy wnuk (wnuczki też nie mają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D piękna sobota nam się szykuje :) cudnie ... oglądałam wczoraj Wasze wyprawki i okrąglutkie brzuszki :) Jesteście pięknymi kobietami w ciąży!!! coś nadzwyczajnego :D każda z Was ma inny,cudowny brzuszek :) rozkosz dla oka :) miodzio... dziewczyny na wagary i do lasu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że póki co kilogramy w brzuch idą :P Anytram, to w ciąży pewnie mało przytyjesz i się wyrówna :) Teraz to nam waga dopiero pójdzie w górę. Powinna 0,5kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze oglądam te Wasze brzusie - są takie fajne okrąglutkie. U mnie to tak na dole się powiększa, a Wasze to takie zgrabniutkie piłeczki :D Ja powieszę pranie i wsiadam na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi oby! Z Paulą w 9 miesiącu ważyłam jakieś 2-4 kg mniej niż teraz!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście pogodę mamy piekną , jak tak będzie to szwagier za 2 tygodnie będzie mial śliczny ślub no i zdjęcia w plenerach. Ja brałam slub w pażdzierniku i tez było w miarę ładnie. No ja umyłam juz okna , choć widze ,że w kuchni do poprawki . Moje dziecko coś dzis nie ma apetytu , śniadanie to tylko powąchaął , może to pogoga, za to mały pasozytek jak dostał arbuza to zaczął kopać - ciekawe czy dlatego ,że taki dobry czy nie. Weekend mam samotny dosyć ,mąż pojechał do kuzyna mu tunigować samochód dostawczy , jego życie . Na skrzynke prześlę i pochwalę się jakiego mam zdolnego męża , choć on zawsze powtarza ,że nic mu się nie udało wżyciu jak córka . Powiem ,że córe mamy tak śmieszną, że czasami mozna boki zgrywać ze śmiechu. Ja posprzątam do końca i zmykam z nią na dwór , powinnam iść z nią poszukać jakieś sukeinki naslub szwagra , bo to juz 25 kwietnia ,a chce elagacka ale i taką , która nie będzie na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna, to pracowicie dzisiaj :) ja też beż męża, bo na 7:30 szedł do pracy i wróci po 23 dopiero :( też bym się przeszła na jakieś wesele... :P a u mnie najbliższe się za rok na lato szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki u mnie taka pogoda że nie mogę się nasycić, od godziny siedzimy na balkonie bo małżon przygotował tam śniadanko jest bosssko ale musiałąm sobie lapka przynieść bo znowu bym czytała przez godzinę a i jeszcze co, facet na harmoszce gra mi pod balkonem :-) ***Anytram co do antybiotyku to ja brałam w pierwszym trymestrze Duomox 2x dziennie po jednej tabletce (1g) czyli też 2g na dobę, to jest podobno bardzo bezpieczny antybiotyk brałam go przez 7 dni a potem jeszcze przez 5 w dawce 2xpo 500 Ja dzisiaj ledwo z łóżka wstałam chyba się przeforsowałam wczoraj, wszystko mnie boli, w nocy szłam 10 min do toalety powłucząc nogami jak mi nie przejdzie tzn. jak się nie rozruszam to chyba muszę łyknąć jakąś tabletke przeciwbólową bo inaczej nic nie zrobie, najgorzej krzyż i miednica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram się za mycie okien....bo mąż w domu i mogę to tylko robić pod jego okiem :P...chciał mnie wyręczyć,ale obawiam się,że wyglądałyby gorzej niż przed myciem...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled błędne myslenie, faceci potrafia tylko my ich ciągle wyreczamy , mój mył na Bożenarodzenie ale musiałam wyjśc żeby nie patrzec i nie dyrygować i było lśniące aż w szoku byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas a własciwie u męża w rodzinie tylko szwagier został kawaler . Ja to się smieję , że mogli poczekać aż urodze i mi włosy odrosną , bo jak pipa wyglądam , plamy na twarzy itp:):). Mówię do przyszłej szwagierki co wam się atk śpieszy ? A ona 10 lat dojrzewaliśmy do ślubu to pośpiech?? ONI to juz 10 lat razem , dobrze ,że się żenią bo szwagrowi to już starokawalerstwo groziło ( Darek ma 34 lata) , a Karola młodziutka , rok młodsza ode mnie 25 lat . MOja córa to narazie jedyna wnuczka , teraz będzie kolejne to i myślę ,że gdzies w przyszłym roku może moje dziecko się dochowa kuzynki , oby , bo ma samych kuzynów . Naprawde ma 7 kuzynów i zadnej babki do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi dzięki za odp, dokładnie taki sam antybiotyk dostałam i ta sama dawka tylko 5-6dni mam brac i mój powiedział że przez branie antybiotyku moge mieć jakiegoś grzyba i kazał też stosować dowcipnie jakieś globulki na noc :/ Zmykam ja też coś porobić, psa trzeba na podwórko wyprowadzić a jakoś słabo się czuje :( Aha, Alidżi a brałaś coś osłonowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled fajnie mieć tyle kuzynów, bedzie jak ksieżniczka traktowana a zresztą faceci lepsze zabawy wymyslają. A co do wesel, ja niecierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zapomniałam dopisać osłonowe brałąm trilac albo trigular nie pamiętam nazwy ale miałąm brac godzine przed antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, dziewczyny, ale nabazgrałyście :D Nadrobiłam wszystko, bo trochę mnie nie było, jakoś tak braknie mi czasu. Uwielbiam Was czytać! Zawsze później mam lepszy humor :D Nici, Alidżi, Korulka, Lenka - gratuluję Wam córeczek!!!!!!!!!!!!!! Freckled, Marzenie, Kapucha, Pikle, Monia P. M., Issima i Iwoneczka A Wam gartuluję synków!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam justę i kajunię!!!!!!!!!!!!! Polusia, nie przejmuj się tym egzaminem, niestety jest ciężko zdać, ale następnym razem dasz radę! Sylwunia, szkoda, ze nie poznałaś płci, mam nadzieję, że szybko Ci zleci do 30 kwietnia! Tylkaaa, gartuluję dzidzioszka w brzuszku!!! Monia, a Ty dziewczyno - ZERO BZYKANIA! :D Iwoneczka - kuruj się!Koteczek - jak tam noga Kochanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ,że mężuś sprzata wprzeciwieństwei do mnie niczym sanepid. Ale musżę wyjść z domu bo on nie lubi jak zawadzam , po jego sprzątaniu mozna z podłogi jeść . Czemu ja nie mam takiego zapału jako on??? A ja jestem bardzo dobrym materiałem na gościa an pijących imprezach , nie lubię alkoholu i musze mieć dzień by skosztować drinka. Mąż wypije 2-3 piwa i ma takiego dyma,że ostatnio jak odwiozłam towarzystwo do domu , to mojego męża musiałam niexle kopnąć i wrzasnąć "DORSZ WSTAWAJ TO NIE NOCLEGOWANIA". a NA DRUGI DZIEŃ PORAŻKA , choroba jakby pił caly tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna a znasz powiedzenie że kto nie pije to podpier**** :-) a tak serio to bardzo słaba głowę musi mieć twój mąż bo ja normalnie wypijam 2-3 piwa i nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo słabą , moze gdyby jakaś wprawa była , ale on tak naprawdę okazjonalnie , a ja jestem za , bo on ma chora trzuskę ,ale za to appioski to koszmar ciągnei jeden za drugim. w tym umairu nie ma . Każda wymówka dobar bo jadłem , do gazety , bo jadę i tak bez końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż przez moja ciążę prawie abstynentem się stał i też fajeczki rzucił i mówi, że juz nie chce palić czasami tylko piwko wypije ale raczej przeze mnie unikamy imprez i wczoraj stwierdziłam, że to będzie najgorsze lato w moim życiu ani się opalać ani wykąpać zero picia i zero wakacji ale cóż trzeba poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężulo też porządek lubi i jak posprząta to jest czuściutko. Tylko też mu się ne chce. Ale ma dwie ręce, tak jak i ja, więc mi pomaga, jak jest w domu :P a okna przeważnie on myje :D dla moich rodziców to też będzie pierwszy wnuk, także przeżywają. Zwłaszcza mama szaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×