Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Co do ziół sa jak najbardziej w ciąży wskazane (pomijając oczywiście herbatki na przemianę materii czytaj: odchudzające) Wklejam linka na temat ziół pomocnych w ciąży podobny wykaz dostałam od dietetyczki: http://dziecko.onet.pl/1030,6,ziola_pomocne_w_ciazy,artykuln.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie liczyłam , czego ile mam, jeszcze będą do nas spływać podarki od znajomych dla Ludzika. Mam 7 pak bodów z krótkim, ze 2 z długim, kilka kaftaników z długim i krótkim. Myslę, że wyjdzie po kilka sztuk z każdego rodzaju na 2-3 podstawowe rozmiary, a resztę się dokupi na bieżąco. Tyle tego w sklepach. A na zapas nie będę gromadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Trochę mnie nie byłam i znowu takie zaległości. Postaram się później nadrobić, teraz tak pobierznie. Ostatnio tylko praca, dom, sprzątanie... Maluszek kopie, ostatnio mało, ale jak zacznie to już na całego :) Jogi - ja na początku też miałam duży problem z zaparciami, zresztą przed ciążą to standard. Nic mi nie pomagało. Lekarz polecił mi syrop Lactulol, przeczyszczający dla kobiet w ciąży. Jeżeli porady dziewczyn nie pomogą, spróbuj z syropem. Przez kilka dni, a później wszystko powinno wrócić do normy. Kamila - rzeczywiście sytuację masz nie ciekawą. Ale w końcu brat jest dorosły i niech sam odpowiada za swoje czyny. A co do K. to powinnaś podjąć jakąś decyzję, w jedną albo drugą stronę, bo tak dług się nie da. RedHairMama - czekamy na wieści z usg. Ja jutro mam wizytę u gina, a w czwarek usg. Mam nadzieję, że uda się potwierdzić płeć maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff. Już mam z głowy spotkanie z klientem. Obyło się w nieplanowanym terminie, bo wcześniej, ale z głowy mam :D Po świętach czeka mnie spotkanie wiążące czyli podpisanie umowy i gut. :D Dziewczyny, a powiedzcie mi jakie macie typy odnośnie imion dla dzieciaków? Ja już mam Zuzę i Helę. Zuza ma 12 lat i przyznam szczerze, że rzadko się do niej zwracamy po imieniu, przyzwyczailiśmy się do pseudonimu Zanna, a do młodszej to helka, hela albo Trojka :) Ten pseudo ściągnęłam z powieści Sawickiej i strasznie się mi spodobał. Teraz zastanawiam się nad Melą albo Adą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tył zwrot bardzo ładne imiona wszystkie tylko nie wiem jak jest z Melą czy to Melania czy Amelia a Ada, Ada czy Adrianna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tył zwrot - mnie się Ada podoba, Mela mniej. Zawsze stawiałam na Idę - ale mąz nie dał się przekonać. Borys, Igor - fajne, niebanalne. My wybralismy Anielę i Juliana. Za mną chodzi jeszcze Stanisław, ale raczej nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tył zwrot - ja dla dziewczynki mam wybrane - Karolinka, ale podobno nic z tego. dla chłopaka nic nie mam generalnie, ale rosyjskie inklinacje mi się nie widzą, natomiast Wojtuś ślicznie - mój brat tak ma. ale jeszcze czas. Jakoś Ada i Mela do mnie nie przemawiają, źle się kojarzą -ada to nie wypada i mela - jak ta ze śliny:) ale to zawsze coś jest, w każdym imieniu, a jak się juz nazwie dzidzię to nikt o tym nie pamięta. u mnie to może Karol, Franek - choć mąż się przy Adi\'m upiera ostatnio - z filmu \"Job\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się Zuza nie widziało kompletnie, ale zdrobnienie Zanna strasznie mi się spodobało i tak na córkę wołamy. W szkolę też nie jest Zuzą tylko Zanną nawet nauczyciele w chwili zapomnienia nie wołają Zuza tylko pseudonimem. W Heli znowu się straszliwie zakochałam i tak też zaplanowałam nazwać drugą córkę. A teraz sama nie wiem. Podoba mi się też Łucja, Matylda i Kornelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzunie:) na chwile wpadam, pocieszam kamile i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie tej sprawy - oby miłość i rozsądek zwyciężyły, a brat nie pije to mleko, które sam nawarzył:( dzięki za miłe śłowa co do mojego bębęnka:) tupa - 15 to nasz dzień w takim razie:) rhm - powodzenia dziś... matylda to mój typ - córa miała być Matylda Sabina, ale ze prawdopodobnie będzie synuś - Jeremiasz albo Błażej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z góry było ustalone, że dziewczynka będzie miala na imię Weronika. Ale skoro ma być chłopiec... i tu zaczęły się schody. Co mi się podoba to M. nie bo ma złe skojarzenia. Bardzo podobają mi się imiona Adi i Patryk, ale wkoło pełno dzieci naszych znajomych z takimi imonami. Ostatnio chodzi mi po głowie Krystian, ale zobaczymy... najpierw czekamy do czwartu na usg, a później to juz trzeba będzie na poważnie się zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo doczytałam :P Ja od rana zabrałam się za sprzątanie i obiadek :) Pobudkę miałam już o 6, bo mały tak strasznie kopał, że nie dało się spać ;) Mnie się podoba Igor, Wiktor albo Gabriel :) Ale niewykluczone, że jeszcze coś wymyślimy innego. Ja miałam być najpierw Asią, potem Sarą i dopiero w ostatniej niemal chwili rodzicom pojawiła się Paulina :) Kamila kurcze nie wiem co powiedzieć :( Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło. Trochę mi się wydaje, że ten Twój K. to jednak nie dorósł jeszcze. W końcu nie możesz odpowiadać za coś co zrobił Twój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM - w takim razie czekamy na wieści. Niech maluch pokaże, co tam ma między nogami :P w tył zwrot - cieszę się, że dobrze poszło. I po się było tak denerwować :) Znowu temat imion :P my już jesteśmy zdecydowani - Rafał Krzysztof. Dałam mężowi wybrać, ale mi też się podoba. Jakby się okazało, że jednak dziewczynka, to Weronika :) Amelia mi się też bardzo podoba :) w tył zwrot, a Ty już wiesz, co nosisz w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny kompletnie nie mam pojęcia jak dać na imię mam dość ciężkie nazwisko i trzeba będzie coś wybrać za to całą rodzina już się wypowiada: a może byś tak dała, a może tak jakos mi się nie spieszy chcę żeby to był wybór przemyślany, Dziewczyny napiszcie co to jest za imię Adi to od Adama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide dziewczyny bo otworzyli obok mnie lodziarnię i idę zobaczyć czy aby nie mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Zjadłam pierwszego loda tej wiosny, ubrałam sandały, jest 20 stopni :) Nareszcie :) Brzuch mam już strasznie duży, mąż się śmieje, że jestem dobrym odbojnikiem. dzisiaj wizyta u lekarza o 18.20 więc się dowiem co i jak, pewnie będzie też USG. remont u sąsiadów dalej trwa, więc jutro z radością jadę do domu na święta, trochę poleniuchuję i wracam dopiero za 2 tyg :) muszę rozglądnąć się za nowymi sandałami, bo zaczynają mi puchnąć nogi, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady, na pewno z nich skorzystam, oby z efektem:) Nam lekarz w 14 tg. powiedział, że będzie córcia i wybraliśmy Hannę, ale w 22 tyg. Hanna zmieniła się w chłopca i będzie Tomasz lub Karol no i Wojtuś bardzo mi się podoba,Borys też śliczne, ale mąż odrzuca ja to najchętniej nazwałabym Marcin lub Tobiasz, ale z pewnych względów też być nie mogą. Dla dziewczynki jeszcze Matylda ostatno bardzo mi się spodobało. Także na razie wybieramy jeszcze, ale Tomasz lub Karol, któreś z tych pewnie będzie. Ach i swojego czasu na Tymona zachorowałam, może jeszcze się na Tymka zdecydujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama i Monika - czekamy na wieści z usg :) Ale mi się spać chce. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my się zaraz wybieramy na spacer, tylko małż jak zwykle zasnął na kanapie po obiedzie :P Monika i RHM - dajcie znać wieczorkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropny mam dziś dzień.. Od rana sprzątałam, oczywiście mojej matce jak zwykle coś nie przypasowało i się na mnie wyżyła.. Pól dnia ryczę z byle powodu, już mnie to wk..wiać zaczyna. Kupiłam sobie kg mandarynek i dwa lody i mam w dupie jej obiad.. Jakbym miała auto, to już by mnie tu nie zobaczyła.. A tyle jeszcze pierdół do przewiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierdoła poparzyłam się gorącym tłuszczem z patelni i mimo że od razu włożyłam pod zimną wode to już bąble wyszły i strasznie piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anytram ja już na temat swojego wszystko tam wyczytałam a mi już pierwsza osa do domu właśnie wpadła a ja mam \"osofobię\" teraz będę siedzieć z pozamykanymi oknami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×