Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Koteczek nie wiem może to wątroba bo my trochę narażone jesteśmy ale ja jakoś specjalnie się tym nie zajmuje jem smażone, kawa, czekolada nic mi nie dolegało nigdy tfu, tfu, tfu, może lekarz ci powie co i jak a może Maja sie rozpychać zaczyna i kppie gdzieś po wątrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuszki piekne co prawda u Tupy musiałam się naszukać tego bzdyla no coś tam niby jest :) Anytram sliczna para nowożeńców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam na skrzynię fotke bzdyla-grubasa, nie chciałam być dłużna ale sama sobie jestem fotografem więc wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldżi to ja pisałam o tetrówkach. Mam w sumie dwa powody: -mam pieluchy po córce -koszta: na poczatku mały berbeć robi dużo kupek, czasami się zdarza, że nie zdąrzysz zmienić pieluchy a już zapaskudzi następną, więc trochę mi szkoda pampersów... Na pampersy przeszłam dopiero jak Martyna miała rok i częstotliwość zabrudzania pieluch zdecydowanie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Pojawiam się po przerwie od poniedziałku. Zabiegana jestem nieźle, cały czas zastanawiam się kiedy w końcu odpocznę... Chyba jak brzuch już tak urośnie, że wyjście z mieszkania będzie problemem. Zrobiłam dzisiaj nalot siostrzyczkom i wygrzebałam z ich szaf dużą torbę ciuszków dla małego tak na okres do roku. Z tym, że najwięcej malutkich dla niemowlaka, głównie body. Myślałam, że będzie to trudniejsze zadanie, bo one mają dwie dziewczynki a tu... znalazłam i niebieskie i żółte, nawet motywy z samochodzikami i misiami... Teraz posegraguję i zastanowię się czego mi brakuje na ten pierwszy okres 0-3 miesiące. Co do dmoczków to pracuję w szkole, gdzie zajęcia mają logopedzi - polecają dla dzieci silikonowe firmy Nuk. Butelki pokupuję Avent 125 ml na początek. Jak tam po dzisiejszych usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybiorę Pampersy. Moi rodzice wspominają czasy mojego dzieciństwa z wiecznym brudzeniem pieluch, praniem, suszeniem, prasowaniem.... ciężkie czasy. Dobrze, że dzisiaj można sobie ulżyć chociaż w kwestii kupek, bo i tak roboty będzie sporo przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 100% pampersy ale nie neguję a podziwiam, każdy robi jak uważa ale trzeba przeliczyć cenę wody, proszku, prądu i "roboczogodziny" czy to się wogóle opłaca i czy warto bo dzidzia w mokrej pieluszce ma odrazu odparzenia więc tetre trzeba odrazu zmienić a w papersa nasiusia 2-3 razy bo ma sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Ja nadal nie mam dostepu do kompa,dzis wyjatkowo mam laptopa brata u siebie. Widze,ze nie tylko ja jestem w lesie z kupowaniem wyprawki i pozostalych rzeczy dla dzidzi:):) Wszyscy znajomi dookola mowia mi,ze sa jakies przesady mowiace o tym,ze wozek i lozeczko kupuje sie dopiero po urodzeniu dizecka,co prawda pierwszy raz slysze o takim przesadzie,i z tego co widze,czesc z was juz jest zaopatrzona w jedno i drugie. Co do pieluszek to raczej pampersy wchodza w gre. W kwestii butelek czy smoczkow nie orientuje sie kompletnie,dobrze ,ze piszecie o tym to takie poczatkujace mamusie jak ja moga sie czyms kierowac przy kupnie.Chyba tez bede musiala zrobic liste zakupow,zeby nic nie pominac,takze jestem wdzieczna za wszelkie podpowiedzi:):) Zmykam i spokojnej nocki zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam tez stopke,bo od wtorku leci nam juz 25 tydzien,jeszcze raz spokojnej nocki i kolorowych snow zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! nie mogę spać budziłam się z 10 razy az w końcu wstałam o 5.30 Mój Aniołek pojechał na 2 miesiące do włoch!Nie wiem jak to zniosę bo nie ma go w domku jakies 22 godziny a ja juz potwornie tęsknie!!! Piszę to nie dlatego żebyście mnie żałowały ale po to żeby się komuś wygadać!!!Rodzinę mam dośc daleko a nawet jak zadzwonie to sie bedą użalać co spowoduje u mnie jeszcze większą rozpacz(beznadziejny przypadek jestem wiem) ***Co do dzidzi to chyba wszystko to wyczuwa bo przed wyjazdem skopała tatusia i to bardzo mocno jak nigdy.I cały wczorajszy dzień była pobudzona! Dziś idziemy do szkoły rodzenia!!!Zobaczymy jak będzie tylko szkoda że bez męza!:-( zmieniłam stopke bo mamy juz 23 tyg co do pieluch to tez jestem za pampersem z powodów wygody ale podziwiam GaGa A fotelik kupię napewno !!!!Już wcześniej miałam taki zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać dziewczyny!!! My z koteczkiem na nogach od 5.30 a wy co leniuszki??? Ja juz po 10 min porannej gimnastyki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. Wczoraj po USG się nie odezwałam bo dośc późno wróciliśmy, byliśmy jeszcze w sklepie i zawieźc L4. U samej Ginki siedzieliśmy dobre ponad pół godziny, Maleństwo siedziało dupką do dołu i przyrodzenie schowało się za sklepienie łonowe więc próbowaliśmy Maluszka zmusic do obrócenia się, na chwilkę zmienił pozycje i będzie synuś, mój kochany Jasiek :) Oj, jak mężuś się ucieszył. Wymiary ma dobre, waży 496, śliczności moje słodkie :) Kurka ale na te leukocyty w moczu 8-12 wpw dosatałam antybiotyk, ginka powiedziała że pochwę mam czystą, zrobiła mi cytologie...gdzieś w drogach moczowych jest infekcja którą trzeba leczyc, powiedziala mi także, że jak ja mam infekcje w moczu to Maluszek też i że wydala ją do pynu owodniowego a potem go połyka więc lepiej wziąźc antybiotyk Ospamox 2x1 przez pięc dni, nie chce ale musze :( wrzodek już ładnie wygląda ale jak urodzę Maluszka będe musiała go wyciąc operacyjnie bo za często się pojawia ;( Na razie to chyba tyle na temat mojej wizyty jak cos mi się jeszcze przypomni to napiszę. Spajk a jak tam u Ciebie? Aha Alidżi a propos brzusia to ginka mi powiedziala że mam dużasty,hehe :) :) :) Muszę zerknąc na skrzynkę i wpisac się do tabelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUPA - Gratuluję chłopca :) Ja do 23-ego muszę pobyć w niepewności, wtedy będę miała usg 4d, póki co dwóch lekarzy podgadywało że niby dziewczynka ale że tak nie do końca są pewni.... ZOBACZYMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie że i ja się dopiszę? :) lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? asica19844..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny - przytyło mi się juz 9,5 kg!!! Mój kręgosłup zdecydowanie to odczuwa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja!!! lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? asica19844..................?? maartusia1..................?? Usg mam 22-go ale te zwykłe bo u nas nie robią 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już 9 kg. na plusie, ale na razie nic mnie nie boli...czasami tylko Maluszek na jelita mi naciska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×