Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

bosze koteczek :)) ty to chyba naprawde lubisz zakupy i remonty:)))) tyle łóżeczek dla misia w tak krótkim czasie- podziwiam mi by sie nie chciało chyba tyle razy zmieniac a wogóle to moj T. by mi kasy nie pozwolil tyle razy wydac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziecko na rekach przewioze ze szpitala- bo sie boje ze bede jeszcze taka nieporeczna ze zle go do fotelika wloze czy cos... emka- wydaje mi sie ze laktacja zatrzyma sie stopniowo sama jak nie bedziesz przystawiac dzidzi do piersi- ale nie jestem pewna tez rodze pierwszy raz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie Cię koteczku czekała zaraz znów zmiana mebli na ,,poważniejsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzyma sie sama, ale nie radzę odstawiać gwałtownie, bo się skręcisz z bólu dziewczyno:) Najlepiej podpytać w poradni laktacyjnej. Aaaaaa kurcze.. Najnowsze nowiny - przytyłam w końcu!!!!:D 1,5 kg no to teraz mam pewność, że jestem w ciąży;) Spadam na śniadanko, bo dzidzia szaleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek meble super- ja narazie nie mam co marzyc o osobnym pokoju dla dziecka ale gdybym miala to kupiłabym cos bardziej uniwersalnego z żeby roslo z dzieckiem- choc przyznam ze ze b. mi sie podobaja takie pokoiki jak twoj :) Ale coz u nas krucho z kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą wagą w ciąży to istne szaleństwo i uważam, że nie da się nad tym zapanować (może trochę). Jedne tyją więcej, inne mniej. Chyba nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze uciekac bo sie dzisiaj nie wyrobie do usłyszenia pozniej- musze leciec na zakupy i ogarnac chate bo babcia jutro wraca;/ heh i bedzie inspekcja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które nie znają płci. Kiedy macie usg? Straszna cisza zaległa w naszej tabelce :) lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka korulka........................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec kajunia99...................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80........................?? Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, Kiteczek, wybaczcie ostre słowa. A właściwe nie wybaczajcie, tylko weźcie pod rozwagę. Jeśli będziecie miały \"szczęście\" i wam się donoszone, wychuchane w czasie ciąży noworodki przewożone na rękach w drodze ze szpitala rozsmarują na przedniej szybie albo na asfalcie, to rzeczywiście nie będzie potrzeby ich męczyć w fotelikach (Sympatyczna) lub obawiać się, że je źle umieścicie (Kiteczek). Żeby nie było, sama NIE kupuję fotelika, ale i nie zamierzam przewozić dziecka w samochodzie na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość noworodków wraca do domu samochodem, nawet jeśli szpital nie jest zbyt oddalony od domu. Choć przy ładnej pogodzie krótki spacer pewnie nie sprawiłby dziecku kłopotu, to po trudach porodu i ze szpitalnym zmęczeniem na twarzy mama raczej nie miałaby ochoty na takie rozwiązanie. Dziecko w aucie przewozi się w foteliku. Z tym zakupem nie warto zatem czekać aż do urodzenia się dziecka. Lepiej, kompletując wyprawkę, spokojnie wybrać odpowiedni model. Dla noworodka najlepszy jest fotelik-kołyska z grupy 0+, czyli 0–13 kg (powinien mieć specjalny atest). Do niego można dokupić wkładkę redukcyjną (kosztuje około 50 zł), która pozwoli utrzymać głowę noworodka we właściwej pozycji. Fotelik może zastąpić gondola wózka, pod warunkiem że ma specjalny system pasów do montowania w samochodzie. Zdecydowanie nie wolno przewozić dziecka na rękach, nawet na krótkich odcinkach. Gdybyś zdecydowała się na powrót taksówką, zapytaj, czy korporacja, z której chcesz skorzystać, ma w wyposażeniu aut foteliki. Lepiej jednak mieć własny, w którym zaniesiesz dziecko do samochodu. przeczytajcie sobie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu :) dzisiaj lepszy humorek :) koteczek nie wiem od czego te zgrzytanie zębów,wiem tylko,że to bardzo wkurzające, bo nasz znajomy tak ma :) piłuje całą noc....:) alidżi na poprawę humoru po teściowej, nie ma to jak kupić sobie coś nowego :P łóżeczko śliczne i za super okazyjną cenę :) a ciuszki kochane :D monika26sz brzusio fajny, mamy prawie ten sam termin porodu co ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam kupić fotelik. Tyle się teraz słyszy o wypadkach. Zresztą wystarczy się przejechać po mieście i człowiek widzi, jakich mamy kierowców. Że o drogach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny naskrobałyście troszke, cieszę się bo poświąteczna cisza się skończyła ja jeszcze dojadam resztki świąteczne na śniadanie, co do wyprawki zrobiłam listę bedę odkreslać, myslę, że to dobra metoda co do ciuszków to u mnie spływają z trzech źródeł więc nie kupuje zupełnie nic (szkoda kasy a itak pewnie wszystkiego nie ubiorę) mam do kupienia tylko pieluszki, kosmetyki, butelki itp. Co do poscieli to ten sprzedawca ma pełno różnych kpl. od 3-13 części kliknijcie na inne przedmioty sprzedającego i tam jest wszystko, każdy znajdzie coś dla siebie, ja polecam, ceny też ok, warto klupić jedna pościel uniwersalnego koloru z wszystkim a potem tylko dokupić same obleczki. Co do przewożenia NIGDY na rękach NIGDY polecam pożyczenie fotelika lub kupno używanego, ja kupuje z wózkiem w komplecie na 90% kupujemy quinny buzz, dlatego staram się nie kupować niepotrzebnych rzeczy bo większość kasy pójdzie na wózek (mam nadzieję, że babcie wesprą + becikowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łóżeczka to ja myslę, że jak maluch już obczai wychodzenie z niego to czas na własne łóżko czyli ja zakładam użytkowanie góra 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi pościele śliczne - też je oglądałam i się zastanawiam :) Tylko myślę czy na początek nie kupić małemu śpiworka, bo podobno takie maleństwo woli spać w śpiworku, no i bezpieczniej dla niego, bo nie zapląta się w kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja siostra na psychologii rozwoju dziecka (studiuje Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne) uczyła się, że dobrze jest czytać maleńśtwu jakąś książeczkę jeszcze jak jest w brzuszku. Tylko za każdym razem z taką samą intonacją i barwą głosu. A potem jak się urodzi to jak mu się czyta to się uspokaja szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikle w właśnie
Pikle a własnie dobrze napisałaś brutalnie ale dobrze moż eprzyszłe mamy otworzą oczy i zrozumieją że w razie czego nie utrzymają dziecka na rękach i ono poprostu wyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dyskusja :) ja też mam zamiar kupić fotelik, ale nie wiem, czy ze szpitala nie przewiozę bobasa w gondoli. Temat do zastanowienia jeszcze :) A co do ciuszków, to ja kupiłam body i pajace rozpinane na całej długości, bo najłatwiej ubrać maluszka... zobaczymy, jak się to sprawdzi :) nie mogłam sobie odmówić i kupiłam takie coś: http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=591393934 myślę, że będzie dobre na wyjście ze szpitala :) maluchowi będzie cieplutko... ja dzisiaj zaczynam 25tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że gondola musi mieć pasy... jeśli nie ma, to pozostaje fotelik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli śliczny komplecik. Ja wczoraj w Smyku wypatrzyłam śliczny sweterek dla małego :) Muszę się po niedzieli wybrać i pooglądać sobie ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Nilli ale ten czas leci, coraz szybciej mi sie wydaje, ale pewnie z dwa tygodnie przed porodem zacznie się dłużyc. Ja ma dziś USG i chcę już 19-tą, dobrze że wrzód między pośladami się goi bo inaczej ciężko by mi się było położyc na kozetce, nie mówiąc już o koziołku, hehe...i mężuś dziś będzie ze mną :) Może wyjaśni się sprawa moich erytrocytów poniżej normy i hemoglobiny na dolnej kresce...oraz leukocytów w moczu 8-12 wpw które walczą z nielicznymi bakteriami. Szacun dla tych mamuś które mają odwagę przewozic Maluszka w autku bez fotelika lub gondoli :( Alidżi zajefajne łóżeczko...za stówke...też bym chciala miec taką okazje:) Też muszę sobie zrobic liste zakupów i powoli zacząc opróżniac komodę w pokoju Maleństwa :) Have a Nice day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek fakt a badanie miałam robione jeden dzien przed infekcją więc wszystko możliwe, organizm zaczął się bronic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×