Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Spajk przy tej glukozie 75g. to pobierają trzy razy na czczo, po godzinie i po dwóch :) To fajnie że wszystko dobrze po tym USG, uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici córcia śliczna, wyprawka bardzo fajna Ja zaraz zmykam, jakieś zakupy trzeba zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wy dzisiaj też o przewożeniu maluchów. No i jeździe w samochodzie. Ja jeżdżę zapięta. Koleżanka mi opowiadała o swoim kuzynie - kilka lat temu jechali z żoną samochodem, ona była w 7 miesiącu i nie zapinała pasów właśnie. Niestety zdażył się wypadek, jemu nic się nie stało, ona wyleciała przez drzwi i razem z maleńśtwem zginęła na miejscu :(:(:( Tupa co do glukozy to nie zawsze chyba tak robią, bo mi lekarka zapisała 75g i mówiła, że na czczo i drugi raz po 2 godzinach. Nicci 4D jest super ;) Ja byłam w 19 tc, zresztą 2 razy, bo mały nie chciał nam buziaka pokazać i lekarz nam kazał przyjechać na dokręcenie 4D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może założyć jakiś wspólny album? Gdzie będziemy wklejać zdjęcia brzuszków, wyprawek, a później dzidziaków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to Wasze maleństwo:) Słodka jest. Ciuszki też bardzo ładne:) No i reszta jakie brzuszyska okazałe:D Będziemy teraz rosnąć duże okrąglutkie:) Nie wiem czy wspólny album to dobry pomysł. Dla mnie kwarantanna i skrzynka to chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ta kwarantanna, ja piszę od ponad miecha chyba ale dostępu do skrzynki nie mam. Piszę ile mogę a nie mogę ciągle :( I jest mi smutaśno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici śliczne ciuszki a Malutka taka maleńka a już liczyc do trzech potrafi ;) Mój Maluszek miał zacisnięte piąstki i boksował mamusie od srodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mamy wysłać? Nie mamy jeszcze dostępu do skrzynki :( Ale zapewniam że mój jest duży i okąglutki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) tupa gratuluje synusia:) i ciesze sie ze u pozostalych mamus wszystko dobrzena usg bylo:) asica i polusia- gratuluje wkupienia sie w laski:) ja pewnie bede musiala jeszcze poczekac, bo troche rzadko sie odzywam, ale nie mam zbyt duzo czasu na pisanie:) za to czytam wszystko regularnie... ale mam nadzieje ze niedlugo i mnie \"kopnie ten zaszczyt\" ;p i dostane namiary na skrzyneczke:) jakby co to zapraszam to swoich znajomych na nk, mozecie mnie szukac w znajomych alidżi i kiteczka9999:) a i musze wam sie pozalic ze po tych antybiotykach co dostalam na te bakterie w moczu troche zle sie czuje, mdli mnie ciagle...:o a po tych dopochwowych mnie szczypie wszystko w srodku...mam nadzieje ze wy nie bedziecie musialy tego przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawędziaro, co do gondoli, będę bronić Bebe. Bebe wyraźnie napisała o gondoli wyposażonej w odpowiednie pasy, a więc przystosowanej do przewożenia dziecka w samochodzie. Proponuję, aby spis wyprawkowy podany przez Koteczka wysłać również na skrzynkę. Tutaj szybko zginie. Nici, ładna wyprawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki koteczek i zelka:) ja nie wstawiam zdjec brzucholka na nk, bo nie chce zeby wszyscy wiedzieli ze jestem w ciazy, dla niektorych to bedzie niespodzianka:) moge wam wyslac zdjecia swojego brzucholka na prywatnego maila jak chcecie, zebyscie wiedzialy ze naprawde jestem w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam koteczek:) bez twarzy, bo tragicznie dzisiaj wygladam:) no i sama robilam to zbyt specjalne nie sa:) a wasze brzuszki tj. koteczka i zelki sa slodziachne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek :)dzięki za podanie pełnej listy wyprawki , przepisałam sobie do zeszytu , na pewno będe z niej korzystac Asica :)sliczny masz brzuszek i synka tez masz fajnego Nici :)sliczna córcia i ciuszki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...niedlugo...cale lato przed nami...juz sobie wyobrazam jak bede sie toczyla jak slonica podczas upalow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, ja od czerwca jade do taty ktory ma plantacje truskawek i akurat bedzie sezon na zbieranie, takze licze ze cień drzewka jak i to ciągłe przebywanie na świeżym powietrzu pomogą mi przetrwać lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ta ciąża też strasznie szybko upływa - za 3-4 m-ce rodzimy :) A jeszcze nie tak dawno zastanawiałyśmy się czy napewno jesteśmy w ciąży. Oj leci ten czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×