Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Pikle jeszcze nie ale juz bym bardzo chciała te maluśkie pazureczki obciąć, jak sie nie bedą nadawać to najwyżej obgryze :) :) :) Koteczek nawet nie wiem jaki miało zapach ale było straszne aż po szyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek tez z canpola mam z okrągłymi końcami, to może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek pytałaś co u mnie..... a wszystko gra :D dziękuję :) dobrze,że napisałaś tą listę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dolączam się z podziękowaniami za tą liste co to ją Koteczek umieścił na forum, bardzo się przyda :) Już sobie skopiowałam do notatnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę rzeczy z listy postaram się kupić u mnie w firmie,jak przybędę na odwiedziny :D zawsze to kilka złoty zaoszczędzonych ;) a są u mnie smoczki,butelki,wkładki laktacyjne,pieluchy,podkłady,pieluchomajtki,wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne,w skrócie wszystko to,co w aptece kupić można ,tylko bez marży :D a może i za grosz się kupi,bo i takie promocje cenowe nieraz dziewczyny robią :D zrobiłam pierwszy raz de volaille z kurczaka z pieczarkami i serem :) wyszły! nie rozwaliły się :) szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie. Wszelkie informacje odnośnie wyprawki piszmy tutaj na forum, bo po to ono zostało stworzone? Aby dzielić się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe.B- głupie jest komentowanie, ale niekomentowanie jeszcze głupsze. Twierdzisz, że skoro żadnemu dziecku do tej pory krzywda się nie stała będąc przewożonym w gondoli, w koszyczku, na rękach, to oznacza, że wszystko jest bezpieczne? Głupota. Niedawno był program odnośnie bezpieczeństwa dzieciaków w samochodzie i całkowitym brakiem rozsądku jest przewożenie chociażby do odległego o 5 km sklepu, bez odpowiedniego zabezpieczenia. Zapinasz pasy z przymusu czy dla bezpieczeństwa? Zakładasz kask na głowę z przymusu czy dla bezpieczeństwa? Tak samo jest z dzieciakami. Jak samochód gwałtownie zahamuje, to dziecko ci z tej gondoli może wypaść i nieszczęście gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mam sińca po dzisiejszym pobieraniu krwi, pierwszy raz mi się taki zrobił a mam zamiar iść w "krótkich rączkach" może by go korektorem zaatakowac :) Koteczek za ilste również dziekuję przepisze na papier bo wole miec wszystko na piśmie i mężowi podsunąć bo zagadałam do niego dzisiaj o gruszce dla dzidzi a on mi o filmie jakims opowiada więc mówie do niego że mnie nie słucha a on na to że ja o gruszce a on o pietruszce. Miałam się zezłościć ale tak sobie pomyślałam, że najważniejsze że druga połowa po tylu latach potrafi nas jeszcze rozbawić. To taka moja refleksja dzisiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnie, to mi może być jadąc metrem z punktu A do punktu B, a nie przebijać się przez całą Warszawę autobusem albo samochodem. A bezpiecznie jest jak przypnę pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też posiadam w domu gruchę, ale z niej skorzystałam może raz. Zostałam poinformowane, że może być to nawet niebezpieczne i przestałam używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają racje co do fotelików!!!Jestem swiezo po egzamine na prawko więc powiem wam cos co powiedział nasz instruktor: Jadąc samochodem 50km/h dziecko wazace 15kg przy gwałtownym hamowaniu uderza z siła odpowiadająca 1 tonie!!!!Wiec trzymając dziecko na rekach bedziecie w stanie je utrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarne są zwolnione, ale to nie zmienia faktu, że przy wypadku nie będzie przyjemnie, dlatego też zapinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK bo taka jest prawda jaki jest % ze cos stanie sie z dzieckiem jak zapniesz pasy w ciąży a jaki jak wylecisz przez szybę w samochodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka52
Hej dziewczyny!!!! Dawno nie pisalam, ale Was czytam oczywiscie. Jestem w 20 tyg ciazy i czuje od czasu do czasu niesmiale ruch coreczki, ale czekam na mocniejsze kopniecia. Tupa gratuluje synka!!!! Bebe a jaki ten stelaz z wanienka kupilas i za ile? Bo ja tez bede kupowac, i czy mozna pozniej do niego dopasowac wieksza wanienke? Uciekam popisac troche pracy i potem obiad, dzis szybkie wloskie danie i na ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) ja wczoraj byłam na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia w szpitalu, a dzisiaj byłam na takich ćwiczeniach z fizjoterapeutką też w szpitalu. Fajnie :) Oddział mamy super. Wszystko nowe. Pokoje jedno- i dwuosobowe z łazienkami, 3 sale porodowe. Nic dodać nic ująć. Postarali się z tym remontem :) Spotkanie też fajne. Na następny raz dostanę listę, co trzeba zabrać do szpitala. Jestem ciekawa. A na ćwiczeniach to wzmacnianie mięśni miednicy i nauka ich rozluźniania, oddychanie, ćwiczenia mięśni Kegla, profilaktyka przeciwobrzękowa i przeciwzakrzepowa :) Raz w tygodniu będę sobie chodzić :) Tupa - gratuluję synusia :) A co do pasów, to też zawsze zapinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma w której pracuje jest producentem m.in tego aspiratora : http://apteka.mediweb.pl/69050,sopelek-aspirator-wydzieliny-z-nosa-gryzak-wodny-gratis.html nie używałam ;) nie wiem czy dobre,czy polecać ;)wiem,że nasze apteki kupują :) a z ciekawostek, to na opakowaniu jest zdjęcie byłej żony prezesa i ich dziecko :D heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,wczoraj mialam usg 4D,ale nie mialam juz sily sie odezwac,bo b.pozno wrocilismy,dlatego dzis zdaje relacje: W badaniu usg plod zywy,pojedynczy,w polozeniu dowolnym.Ilosc wod plodowych prawidlowa.Lozysko w obrebie sciany przedniej,poza ryzykiem przodowania.Aktywnosc plodu prawidlowa.Zarys kregoslupa,kosci czaszki i struktur wewnatrzczaszkowych prawidlowy.Widoczne cztery jamy serca,konfiguracja duzych naczyn prawidlowa.Akcja serca miarowa,rytm zatokowy o czestosci 147/min.Widoczne cztery konczyny.Powloka jamy brzusznej prawidlowa.Zoladek,pecherz moczowy w miejscu typowym. BPD-53mm HC-198mm AC-176mm FL-39mm PMP-511g,sredni wiek ciazowy 22,2 wiec termin mam o tydzien wczesniej na 17 sierpnia,zobaczymy czy u mojego gina prowadzacego tez sie to potwierdzi,bo wczoraj bylam,ale nie robil mi drugiego usg bo bez sensu,przejzal sobie tylko to 4d,poza tym dostalam od niego skierowanie na badanie moczu,krwi i toksoplazmoze i kazalam sobie wypisac jeszcze na krzywa cukrowa. Z usg 4d jestem b.zadowolona i polecam,w cenie 200zl.dostalam opis,wydruk usg,5 zdjec formatu A5 i plyte z nagraniem no i niezapomniane chwile spedzone z niunia przede wszystkim a bylo wszystko naprawde swietnie widac:)))machala raczkami,pokazywala 3 na paluszkach,ziewala,wkladala kciuka do buzi,cudowne przezycie,jeszcze raz polecam,teraz w mojej rodzinie trwa obstawianie do kogo jest podobna,ale maja frajde:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupa,gratuluje synka,witam nowe sierpniowki a co do fotelika to oczywiscie kupuje razem z wozkiem,nie wyobrazam sobie jezdzic z malenstwem bez fotelika,wczoraj ogladalismy z mezem wozki,lozeczka,foteliki,moj maz prawie mnie przekonal,zeby zrezygnowac z buzz 4 i kupic x-landera,ale jeszcze sie zastanawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu nu nu i tu sie musze wypisac na temat zapinania pasów ciąży, ciężarne wcale nie są zwolnione, trzeba zapinac pasy tuż pod brzuszkiem...ostatnio jak jechalismy na lotnisko busem (mąż pożyczył z pracy) i ja nie mialam zapiętych pasów z tyłu zaznaczam na tylnim siedzeniu, policja nas chyciała i mandacik 100zl.ups...mąż się tłumaczył że żona w ciąży... to gliny na to: \"to tym bardziej pan powiennien przypominac żonie o zapięciu pasów\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nici :) Tak dla porównania moje wyniki :) BPD 54mm. HC 197mm. AC 183mm. FL 36mm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zawsze nosze przy sobie karte ciąży, z resztą już wtedy było znacznie widac brzuszek bo to dwa tygodnie temu było :) Dlatego dziewczyny uważajcie z tymi pasami, lepiej zapinac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam usg 4d--koszt 200 zł prawie wszystkiego się dowiedziałam,mam płytkę--pamiątka na całe życie:) idę jeszcze raz na takie usg teraz we wtorek,bo ostatnio dziecko nie pokazało się z przodu i nie wiemy nic o wargach (rozszczep) no i troszkę było za malutkie,bo tak strasznie napaliłam się na to usg ,że poleciałam na nie już w 18 tc,a teraz będzie 22 tc ,więc gut i przyjmie mnie za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Czyżby gnoje gliny zdarły z nas stówkę...? Kobiecie w ciąży odbierac kasę na chleb...Polska!...żałosna! dobra lece gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! tupa i nici - moje wczorajsze \"towarzyszki\" usg - gratuluję:) u mnie też raczej w porządku, co prawda Jeremiasz nadal ma mocz w jednej nerce, ale nic się nie powiększa, więc zdaniem lekarza - albo jeden z kanalików dobrze się nie rozwinął jeszcze, albo przytkany, w każdym bąź razie mam się nie denerwować, więc się staram;) też dostałam badanie na obciążęnie glukozą - tylko od razu 75...i tu mam pytanie pobieraja krew przed glukozą , godz po i potem jeszcze za godzinę? bo jakoś zapomniałam, choć gin mówił;) aha i jeszcze - dostałam profilaktycznie tabletki pro-uro, żeby nic bakteryjnego do mojego ukł. moczowego się nie przyplątało. Bierze któraś z was? usg 3d mam na 30 kwietnia - skusiłam sie po waszych opowieściach:) podgrzewacz do butelek? jasna sprawa - niezastąpiony w nocy, sterylizator? eeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zapinam pasy zawsze. Nie mam zamiaru się rozpłaszczyć na szybie. Gawędziaro, to że Twój tata jest policjantem nie zmieni wizerunku policji w oczach całego społeczeństwa. A wszyscy niestety wiemy jaka jest policja. Kurna uczyłam się jak opętana, a tu odwołali mi zajęcia:P Nie po to płaciłam pół tysia, żeby teraz mi ktoś tam odwoływał zajęcia. Chamy jedne:P Przyszła mi paczka z allegro z pieluszkami, rajstopami ciążowymi, wkładkami laktacyjnymi i pasami (niestety dużo moich letnich koszulek nie obejmuje całego brzunia). Wiecie ja to początkująca zupełnie jestem i doznałam szoku. Myślałam, że te wkładki laktacyjne są wielkości mniej więcej takiej jak płatki kosmetyczne, a to kurna takie wielgachne:D i mięciutkie, chłonniejsze jeszcze niż wkładki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×