Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

cześć Brzuszki :) Fajnie dziewczyny,że znacie płeć,gratulacje!:) już mało nas zostało do poznania płci dzidziulka :) Iwoneczka masz śliczną dzidzię-kaczorka :)ale fajnie móc sobie tak oglądnąć jak wygląda,czy zdrowe.To jest naprawdę extra pamiątka. Monia P.M śliczny brzuszek masz. Ja cosik chora jestem.Mam podrażnione gardło i katar się pojawił.W nocy wczoraj i przedwczoraj leciała mi strumyczkiem krew z nosa.Teraz pytanie czy to może jakaś alergia?czy przeziębienie? Od dwóch lat pojawia mi się katar w czerwcu jak z topoli leci ta \"wata\",puchnie mi twarz,mrużę oczy i mam zaczerwienione.NIgdy nie byłam podatna na takie pylenia i alergie.NIe wiem skąd się to u mnie wzięło.Może to przez te trawy i brzozę która teraz pyli? mieszkam pod lasem.Macie też takie coś?objawy? Orientujecie się może,czy w ciąży można zrobić sobie testy uczuleniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawię się jutro późną porą pewnie, bo dziś robimy parapetówkę, właśnie muzyczkę nagrywam, przyjeżdża po mnie A. Posprzątam trochę i czekamy na gości:) Mam nadzieję, że pogoda nam nie przeszkodzi w grillu:D Ten program na dwójce super był:) Papatuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łonie matki; bliźnięta oglądałam wcześniej na geographic\'u. boskie:) ja juz po sprzataniu i zakupach - był targówek i 3 bluzki zakupione - od 30 do 50 zeta (ta za 50 to z wisiorem jest). fajowe, i ceny lepsze niż sklepowe. jeszcze ze sponsorem byłam tj. mamą:P więc megahappy! chmurzy się faktycznie jak Zelka piszesz, ale może wytrzyma - 3 mam kciuki za udaną parapetówkę. my też idziemy na grilla, ale takiego eketrycznego. dobre i to - mam ochotkę. a wcześniej upiekę kurczaczka i zpaodam z młodymi zimeniaczkami i sałatą. mniama:classic_cool: coś mnie smaki zaczynają nachodzić;) papatki, ide leżeć, bo po wieszaniu prania (wyjątkowo jestem sama i musiałam powiesić, tak to mnie wyręczają) zaczął mnie kręgosłup boleć. także coś z tymi rękami w górze jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znowu na chwilke... widzę że dziś imprezowy dzionek- my tez o 17 wybywamy na 10 rocznice ślubu szwagierki:)))))) Alidzi mnie kopie pod pepkiem i obok z prawej i lewej strony tak ze widać na zewnatrz, a takze od srodka czyje, zwłaszcza jak po pipce kopie albo po pecherzu. Od jakiegoś czasu czuję ze skóra na brzuchu mnie \" boli \" w dzien jak sie ruszam to tak jakbym jakas ranke zahaczyła czy cos... Nilli zaczynalam od 60 kg przed ciaza:) i wg mojej wagi przytylam 9 kg bo na mojej waze 69, ale u lekarza waze 72 wiec nie wiem w koncu ile mam ale przytyłam chyba 9 :) no nic czas sie uszykowac:) i na zarełko pedzic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema siema!!! Ja już po dwugodzinnym spacerku z psem po lesie. Cudownie tak połazić, cały las obsypany zawilcami. A po powrocie do domu opchnęłam calusieńkie opakowanie ciastek, ech to łakomstwo:/ My tez dzisiaj grillujemy u znajomych, więc łakomstwa ciąg dalszy nastąpi... Co do ruchów, to ja odczuwam je w różnych miejscach, raz nisko w podbrzuszu, kiedy indziej wyżej, ostatnio juz obok pępka się niunia dobijała. Raz centralnie, raz po lewej, po prawej. Na moje dziecko chyba nie działa siła grawitacji, bo bywa, że leżąc na lewym boku, czuję jak kopie po prawej stronie :D Ale ogólnie to nie jest jakąś wielką wiercipiętą, ruchy czuję codziennie, raz mniej raz bardziej, ale bombardowana bardzo nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek,ale tu dzis pustki,chyba wszystkie dziewuszki dotleniaja malenstwa:)))ja tez dzis od rana na powietrzu,rano ganialam na zakupy a teraz siedze sobie na podworku na lezaczku,troche dzis wietrznie,ale na sloncu jest fajnie. Moja corcia to prawdziwy uparciuszek i zawsze kopie mnie w ten bok na ktorym wlasnie leze,czesto czuje ja tez w samym dole brzucha i wczoraj pierwszy raz poczulam ja w prawym boku, duzo powyzej pepka. Dziewczyny dzis bierze slub cywilny moja sasiadka,ktora ma termin porodu na najblizsza srode,podziwiam ja za odwage,nie wiem po co ludzie to robia,czy jak do tej pory zwlekali to nie byloby lepiej po porodzie:))) Iwoneczko mam pytanie,czy zdecydowalas sie juz na szpital w ktorym bedziesz rodzic i czy polozna o ktorej piszesz jest z wybranej przez Ciebie szkoly rodzenia? Issima,buzz 4 to fajny wozek,ale wg mnie ma troszke za malo miejsca na zakupy,a przeciez to wazne,natomiast x- lander ma obszerny koszyk,wszystkie papowane,duze kola a poza tym ich mocowanie jest metalowe co wg mojego meza jest b.wazne,ale najlepiej obejzyj go sobie sama bo dla mnie ma troche za duzo kieszeni i innych pierdulek,ale mozna je na szczescie odpiac,chociaz pan z obslugi powiedzial nam ze sa na stale,ale moj maz sie uczepil i okazalo sie ze mozna je odpiac bo najzwyklej w swiecie maja zamki. Iwoneczko maluszek -slodziaczek,ja tez robilam w Luxmedzie ale u innego gina:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rano padł mi komputer i stąd ta przerwa ;) pikle,ale miałaś przeżycia na badaniu :) trochę adrenaliny nie zaszkodzi :P hi hi zaraz na spacerek wybywam,mam smaka na lody i piwo karmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D ja już sobie posprzątałam zrobiłam sałatke z tuńczyka i usiadłam przed kompem też oglądałam ten film na tvp 2 śliczne te bliźniaki :) nici ja też podziwiam Twoją sąsiadkę może z USC od razu na porodówkę pojedzie :D:D Koteczek udanej imprezy :) a co płci to na 100 % będziemy wiedzieć jak już urodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale imprez dziś - miłej zabawy, my siedzimy w domku, ale myślę, że będzie miło. co do kopniaczków to ostatnio czuję je w okolicy pępka, ale jeszcze jakiś tydzień temu dzidek kopał po szyjce i pęcherzu... sympatyczna, nie wiem, czy krew leci z nosa z alergii, ale w ciąży - w IItrymestrze tym bartdziej - zdarza się. A co do pozycji do spania, to z tego co ja wiem dla dziecka najlepiej jest gdy śpimy na lewym boku, nie na prawym - przede wszystkim nie naciskamy na główną żyłę dolną. Na lewym boku ułatwiona jest też praca nerek, tę pozycję zaleca się jako profilaktykę hemoroidów i obrzęków. aha i najlepiej włożyc \"jaśka\" między kolana;) spróbujcie - u mnie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka52
Hej dziewczyny!!!! Piekny dzien dzisiaj. My bylismy z mezem poogladac wozki, ktos mi polecil komis, widzielismy fajnego X-landera za 990 zl, 3 funkcyjnego z fotelikiem,w dosc dobrym stanie, ale poteym pojechalismy jeszcze do sklepu z wozkami i jednak kupimy nowy wozek. Tak nastawiamy sie , ze koncem czerwca kupimy, bo wczesniej ebdziemy malowac mieszkanie tzn maz bedzie, wiec jak juz bedzie pomalowane wtedy troszke przemeblujemy i wozek sie kupi. Sympatyczna ja sie nabawialam 4 lata temu alergii, a nigdy wczesniej nie mialam, no i teraz co roku na przelomie maja/ czerwca problem. Puchne, kicham, mam goraczke i trace glos, dotychczas pomagaly leki z apteki tj jak OTrivin alergy itp ale tydz temu na USG polowkowym powiedzialam o tym mojej ginowi i dal mi namiary na specjaliste od tych spraw, mam isc w tym tyg, zobczymy co powie. A to, ze w ciazy leci krew z nosa podobno normalne, ale nie slyszalam zeby z powodu alergii. A ja jestem przerazona, bo ejszcze tyle pisania pracy mgr a czasu coraz mniej, do polowy czerwca msuze skonczyc. Wiec sie ostro mobilizuje, bo zaczynam miec koszmary z tego powodu. Milych grilkow i Tobie Zelka parapetowki zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyzej to bylam ja, pzrez pomylke pod innym nickiem i nie wiem czemu pomaranczowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mobilizuj się lenka do tej pracy, mobilizuj;) jak przysiądziesz, to do końca maja skończysz:) a jakąś badawczą masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka,ja jestem juz 5 lat po studiach,a sama nie wiem czemu do tej pory mam koszmary i sni mi sie ,ze nie zdaze z praca i bede sie bronic we wrzesniu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi też się czasem śni moja obrona, chociaż koszmarnie nie było..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie!!! Nie, badawcza nie , to filologia polska a praca jest z zjezykoznawstwa, rozkladanie utworu na czynniki pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki ale mnie dzisiaj zgaga męczy normalnie mam cały czas refluks co się schylę to mnie pali cały dzień tak mam już nie wiem co jeść co pić, koszmar, Pytała któraś o różnicę między 3D a 4D juz kiedyś coś tam na ten temat pisałam więc teraz tylko krótko: podczas badania 4D oglądamy dzidzi w czasie rzeczywistym czyli jak ziewa w danej chwili to my to w tym samym czasie widzimy natomiast na 3D obraz który widzimy jest opóźniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk też słyszałam żeby spać na lewym boczku dla mnie to nawet dobrze bo itak zawsze tak sypiam i obowiązkowo "chłopak" (zwinięta kołdra) między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam tylko 2 wykłady :P A potem wybrałam się z siostrą i kumpelą na zakupy :) OCzywiście obowiązkowo wizyta w Smyku ;) Kupiłam małemu śłiczną czapeczkę i taką flanelową pieluszkę słodką. Moja siostra kupiła mu słodkie spodenki w paseczki błękitne. A kumpela zrobiła zakupy dla córci swojej kuzynki - tygodniowej kruszynki cudne różowe śpiochy i łapki :) Teraz się zbieram do spania, bo ledwo żywa jestem po tej wyprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :-) Ja jak zwykle, mało się udzielam, ale codziennie czytam. W okresie świątecznym nie korzystałam z kompa to miałam wiele stron do przeczytania, tak dużo piszecie. Teraz coś o mnie. Dziś kończymy z dzidzią 21 tydzień. Kopniaki czuję od wtorku 14 kwietnia. Ale dzisiaj to maleństwo daje popalić; całe serie kopniaków, po 3-4 kopniaki. Mąż poczuł rano jak kopie, a ja po południu i teraz wieczorem widziałam jak kopie, bo tak brzuszek podskakuje podczas kopniaczka. Bardzo fajne uczucie, którego nie mogłam się już doczekać :-). W środę jadę do mojej gin i pewnie jak co wizyte będzie usg. Mam nadzieje, że w końcu dowiemy się kto mnie tak kopie. Ubranka dla dzidzi pomału kupuję, ale w neutralnych kolorach. Mam kilka na dziewczynkę, ale te dostałam, poza tym nawet jak będzie chłopczyk to się nie pogniewa za różowe body, prawda ? :-) Wózki i łóżeczka na razie oglądam, głównie w internecie. Przy okazji gratuluję tym mamusiom, które już znają płeć. Chłopcy górą, a ja też mam czujkę na chłopca, zobaczymy czy się sprawdzi. Pozdrawiam was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki!!! u nas znów slicznie za oknem!!!Wczoraj wygrzebałam u bratowej w szafie pare sukienek, które nadają sie jako tuniki wiec pare złotych w kieszeni przynajmniej dopóki sie w nie mieszcze!!! Zyczę miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, reszta chyba odsypia wczorajsze imprezki a ja dzisiaj cały dzień sama bo małżon pojechał o 6 na paintball\'a i wróci pewnie wieczorem no nic trzeba będzie sobie znaleźć jakieś zajęcia, jedno już mam bedę robić bigos (pierwszy raz) więc pewnie się zejdzie, Życzę wam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze wszystkie śpicie!Ja się zastanawiam co mam robić!!!Normalnie zawsze z mężem w niedziele jeżdzimy na wieś do jego brata a teraz sama nie wiem jechać czy nie???buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedzielnie:) lenka i nici - koleżanki po fachu, hehe, moja praca była z metodyki - świetnie mi sie pisało, bo nie dość że z humoru w szkole, to jeszcze ni musiałam przesiadywać w przepastnych czeluściach bibliotek;) nici - UMCS? maartusie jedź -- czemu nie, jeśli dobrze się czujesz? ja tez za jakąś godzinkę wychodzę - sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka z pracy ma dzisiaj ślub kościelny w Sosnowcu.....tak dzisiaj ;).........tak się pozmieniało,że nawet w niedziele śluby,przyznam szczerze,że pierwszy raz idę na taką ceremonie w niedziele ;) szkoda,że tak późno na 17 cały dzień zmarnowany,ale chociaż spotkam się z tymi małpami z pracy :P......zdecydowanie jestem zwolenniczką ślubów sobotnich ,jakoś tak ślub w inny dzień tygodnia nie pasuje mi,a wiem,że teraz ludzie szaleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×