Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no własnie dzis polozna mowila ze od pazdziernika a mama moja zadzwonila zebym brala zaswiadczenie od lekarza bo becikowego nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi na to,ze nas te ich nowe zasady na szczescie jeszcze nie dotycza,gorzej bedzie pozniej,przeciez nie kazda kobieta zorientuje sie do 10 tyg.ze jest w ciazy i co wtedy becikowe przepada,bez sensu,ale to jest tylko nasza POlska:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze poj***a jest ta nasza Polska!!!U nas becikowe marne 1000zł a we włoszech od 8000-10000 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że nie będzie tak tragicznie...;) każda ciężarna średnio raz na miesiąc jest u swojego lekarza,więc o takie zaświadczenie nie będzie trudno to jak zwykle tylko groźnie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech tez jest b.wysokie nie wiem dokladnie ile bo mnie nie dotyczy,ja bede dostawac niemieckie rodzinne i moze jak sie uda to taki dodatek dla maluszkow do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! W końcu udało mi się Was doczytać. W święta mnie nie było, a potem małe problemy z kompem :/ Nici, jak przeczytałam twój opis USG to jakbym swój czytała :D Widać, że u Chołubka byłaś. mam identycznie napisane, no oczywiście różnią się wymiary i tętno dzidziusia. Super, że wszystko dobrze, ten Chołubek jest ponoć rewelacyjny, ja tez jestem zadowolona. Aaaa i moja córcia też pokazała paluszki na zdjęciu, ale tylko dwa :D Tupa, gratuluję synka!!! Będa miały nasze panny w czym przebierać :D Co do pasów, to powiem szczerze, że ja w ciąży dopiero zaczęłam regularnie zapinać, bo wcześniej jak jeździłam po mieście to często sobie to bagatelizowałam, przyznaję. Ale teraz, mimo że brzuszek rośnie, zapinam za każdym razem, bezpieczeństwo dzidzi najważniejsze! poza tym jakoś mnie jeszcze specjalnie nic nie uwiera. Oczywiście bez fotelika ani rusz ze szpitala! Na święta sobie pofolgowałam z jedzonkiem i skutki widać na wadze :/ Ale co tam, teraz troszkę więcej drałuję na rowerku. Przynajmniej mój lekarz się ucieszył, bo do tej pory jęczał, że za mało przybieram. Jutro planuję popstrykać sobie fotki , może wkrótce będę mogła się podzielić nimi z wami i pooglądać Wasze brzusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie co do becikowego to mamy boom i nasz wspaniały rząd nie wie jak ma się z tego wyplątać i wymyśla jakieś bzdurne przepisy, chore to wszystko ale szkoda języka i nerwów, Spajk sąsiadką się nie przejmuj, ludzie są poprostu beznadziejni mogłaś jej powiedzieć spiep_szaj dziadu Wracając do pasa to coś mi się o uszy obiło że jest jakis specjalny dla ciężarnych za 200 złociszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidzi ja czytalam ze to jest jakas nakladka przystosowujaca pasy dla ciezarnych,fajne to ,ale przez jeszcze 4 miesiace to uwazam ze dam rade bez nakladki,no chyba ze ktos b.duzo jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi Te pasy dla ciężarnych to adapter pasów bezpieczeństwa. Są tak skonstruowane, że dolna część nie uciska brzucha a osadzona jest na biodrach. Jak ktoś faktycznie dużo jeździ samochodem to polecam. Ja własnie mam zamiar kupić, bo mam pracę w której codziennie jeżdżę. Ceny różne: średnio ok. 140-150 zł ale można kupić i tańsze: http://allegro.pl/item610507043_adapter_do_pasow_dla_kobiet_w_ciazy_clippasafe.html http://allegro.pl/item605814662_adapter_do_pasow_nowy_promocja_swiateczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie dzisiaj zaczynam 23 tc ale ten czas leci :) dzisiaj miałam spotkanie z kucharzem ustaliliśmy menu weselne a co do zakupu wózka to chyba zdecyduje sie na ten model http://www.allegro.pl/item610088800_x_lander_xa_wozek_spac_gon_2xfolia_x_bag_x_car.html#gallery zazdroszczę wszystkim mamusią które maja juz kupiona cala wyprawkę, ja jestem jeszcze daleko w lesie mam ciuszki jakieś szklane butelki firmy no name (mama mi je przywiozła) dostałam leżaczek i karuzelę, parę kocyków i to wszystko. Oj czekają nas wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima,mnie wlasnie wczoraj w sklepie moj maz strasznie do niego przekonywal,bo jest b.solidny i praktyczny,ale ja sie zastanawiam bo prawie od poczatku bylam zdecydowana na buzza,ale mysle ze jednak kupimy ten i wybierzemy kolorek seledynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego pasa to tez uważam że jak ktos dużo jeździ to może warto ja przezyje jakoś Dziewczyny czy wam tez poczta się tak dłuugooo otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dopiero do domku i już mam dość na dziś :P Odebraliśmy obrączki i zarezerwowaliśmy sobie salkę na obiadek po ślubie :) Tupa nie mam na razie dostępu do skrzynki, więc nie mogę wysłać foteczki brzuszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamama
jasne jak zwykle pospiech:) Witam wszystkie sierpniówki ja mam termin na 18 sierpnia, trafiłam tu przez przypadek szukałam czegos o dzieciach niejadkach bo mój 2 letni synek taki właśnie jest aż tu patrze...miło wiedzieć, że tyle nas jest:)...pozdrawiam i życze powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****nici mówisz ze jest solidny tak?? ja jeszcze go na żywo nie widziałam tak przez internet porównywałam różne modele tez myślałam nad Quinny buzz 4 ale chyba jest droższy do x-landera Mi podobają sie wszystkie kolory prócz czerwonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jola mama :)witaj na forum , zaczernij sobie nicka Issima Nici :) fajny ten wózek od razu z fotelikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×