Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

eh freckled - zawsze to jakaś rozrywka przed biegiem pieluchowo-kupkowym;), prawda? coraz częśćiej słyszę właśnie o ślubach niedzielnych, niedługo każdy dzień tygodnia będzie dobry... kreację masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled to zapraszam przy okazji do mnie na bigos :) A co do slubów to chyba to nie z winy ludzi ale z braku wolnych miejsc w salach weselnych mi szczerze mówiac pasowałoby iść na ślub np. w piatek można by dłużej dochodzić do siebie, zreszta wszystkie imprezy organizujemy zazwyczaj w piatek bo jak są w sobote to cała niedziela zrypana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my też już nie śpimy od rana. chyba organizm mi się zaczyna przystosowywać do tego co nas czeka po wyjściu kaczorka, wczoraj choć wstałam przed 6 to do 24 dzielnie wakczyłam na imprezce. a dziś już przed 7 wstawanko... nici - położna jest ze szpitala, w którym zamierzam rodzić, ale nie jest ze szkoły rodzenia, bo tam jeszcze nie chodzę. znaczy może będzie prowadzić zajęcia, ale tego nie wiem, bo dopiero w tym tygodniu mamy się ze szkołą kontaktować co do konkretów. a namiar b. mnie cieszy, bo szanowny małż. nie będzie ze mną, a jakaś znajoma (czyt. opłacona) twarz się przyda;) laski - ja też humanistka z UMCSu:P martusia - a w czym masz problem? w decyzji? Ci mówię - jedź:D ja tez planuję na wieś wyskok, młodemu jego pokój pokazać;) u nas słonko, choć chłodno - ale mnie ciagnie w teren! miłego dzionka🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek też koleżanka brała w czwartek, niby spoko ale trzeba w pracy 2 dni urlopu brać, kuzynka w przyszłym roku bierze w week-end majowy ślub ale nawet nie wiem jak to wypada i juz z góry wiadomo że zero wyjazdu na majówkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj to co innego. Pogoda superaśnia i chyba zoo dzisiaj będzie grane. Wczoraj tak objadłam się bigosem, że obawiam się dzisiaj jakiegoś rozstroju żołądkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna - rewelacja na poczcie;) uśmiałam się do łez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreacji jako takiej nie mam ---pełen luz :P ja tylko do kościoła,więc na szybko coś wrzucę ;) no właśnie, w szoku ostatnio jestem co to się porobiło z tymi terminami ślubów...dla mnie to ślub najlepiej w sobotę :) jak balować to przynajmniej przez cały weekend :P alidżi---bigos---brzmi apetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie , ja brałam ślub w piątek . Po tygodniowej przerwie nadrobilam zaległości i moge być juz w temacie. Termin kolejnej wizyty mam 30 kwietnia ,a le raczej usg mieć nie będę , więc płeć bedę miała szanse poznać dopiero 31 maja. Szkoda bo z zakupami stoje , nic nie mam , oprócz 2 par body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas też słonko. Dzisiaj na cały dzień wybywamy do znajomych, więc obiad mam z głowy :) Zaczynam 28 tc... Czy to już III trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmiej mamy co przezywać innym na szczęście los nie dał takiej szansy , tym którym ciąża by tylko ciążyła w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już się nie moge doczekać kiedy zacznę przeżywać pierwszy ząbek i pierwszy kroczek.... Kurcze taka u mnie pogoda piękna a ja zakopana w garach przez ten \"bee gees\" ciekawe czy wyjdzie, Freckled koleżanka ma wymarzoną pogodę na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w naszym kraju mamy wolność słowa a tobie jak przeszkadzają błędy ortograficzne to radziłabym się przenieść na jakieś forum dla polonistów lub początkujących poetów tam napewno mówi się piękna polszczyzną a my tu tylko o kupkach, tyciu, broszkach i cyckach więc jak widać nie masz tu czego szukać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas jakie brzydactwo, okropny ten wózek...:P Parapetówka się udała:) Nie padało, a i dziś ładnie, choć trochę chłodno. Dostaliśmy fajne prezenty, goście pojedli, popili, pochwalili brzuszek;), wyszli zadowoleni:) A ja właśnie spaliłam sobie obiad:P Kuchnia pełna dymu. Idę do sklepu po coś bo wszystko zamrożone, a ja głodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W koncuWas doczytałam , wczoraj nie zaglądałam bo mężus mi zabrał laptopa Iwoneczka :)obejrzałam film z Usg Twojego kaczorka , sliczny Sympatczna :) a ja nie moge otworzyc tego co wstawiłąs na skrzynce , buu a ten wózek nie dosyc że drogi to jeszcze brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, to ja jestem w tych 20%:) Słyszałam już o tym wcześniej, lizać i ssać nie próbowałam. Zadziwiły mnie kaczki:) Otwiera się poprawnie, nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no to zostałam niemalże w pustym mieszkaniu. R i szwagier przyjechali zapakowali gratki do samochodu i wio . Nawet stolik spOd kompa mi zabrali, co mi pozostało jak siedzenie na kocyku i drukowanie do was. Moje dziecko starsze i mniejsze podjadło i oboje mają siły by sie nad starą matką poznęcać. Bilans przeprowadzki to zbita szyba w drukarce , trzeba u szklarza zamówić i wymienić.Wózek drogi jak nic , można znaleść coś podobnego za dużo mniejszą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki, ja właśnie wstałam, musiałam się położyć bo tak mnie ząb bolał że aż mi oko pulsowało (pierwszy raz miałam ból zęba) wziełam 2 apapy i sie położyłam, teraz mnie trochę ćmi, Małżon mój jeszcze nie wrócił i nudze się troszkę, Iwoneczka kaczorek super i jaki przystojniaczek, Sympatyczna u mnie podobnie jak u Moniki nie chcą się pliki otworzyć, nie mogę ich nawet zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też nie mogę filmu Iwoneczki obejrzeć, i sympatycznej wyprawka mi sie nie otwiera.... własnie wrócilam bo byłam ze znajomymi na lodach w knajpce i tak mnie plecki bola buuuuuuu. Dzisiaj tez z mama poukładałysmy ciuszki dla dzidki wg rozmiarow i do kartonow...troszke tego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna :)ten pierwszy adres udało m się teraz otworzyc , bardzo ciekawe slajdy , no ale tego drugiego niestety pisze że nie mogę otworzyc aplikacji Kiteczek :)abyy otworzyc film z usg Iwoneczki to musisz skopiowac ten adres wkleic i google i pózniej jak juz wejdziesz wpisac login i hasło Iwoneczki i poiwnno Ci wejsc , ja tak zrobiłam .trochę zawile wytłumaczyłam ale mam nadzieje że Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam szkołę na ten weekend... wczoraj zrobiło mi się tak słabo, że musiałam wyjść z zajęć, ale posiedziałam chwilę na dworze i zrobiło mi się lepiej... Iwoneczka... super filmik :) tam jest mały błąd w adresie. wystarczy poprawić :) a ten wózek.... jaka cena... wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie też udało otworzyć wreszcie te pliki, wystarczyło zmienić przegladarkę z Opery na Mozille i bezproblemu się otworzyło widocznie Opera nie miała wtyczki do plików pps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka aż dziwne, że aż 80% próbuje ssać, mnie to nawet do głowy nie przyszło a mnie zadziwił karaluch Małżon dopiero wrócił, padł jak kawka chyba poza paintball'em piwa też było sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Jestem z Wami prawie codziennie, głównie czytam jak widać;-) Wysłałam na skrzynkę fotkę z dzisiejszego dnia. Puchnę co tydzień bardziej i bardziej - na szczęście rozstępów jeszcze nie widać;-) Coraz mniej się oliwię, bo potem czuję się taka tłusta, więc stosuję głównie balsamy do ciała. Dzidzia kopie wszędzie, głównie na dole, ale także na wysokości pępka, koło żeber - czuję jakbym miała w sobie taką małą ośmiorniczkę;-) Iwoneczka - dzięki za film, wzruszający widok. Oglądając go wyobrażam sobie moje maleństwo, bo jest teraz w zblizonym wieku. Duży chłopaczek już z Twojego Kaczorka, a jaką ma śliczną buźkę... Koteczek dzięki za spisanie wyprawki. Nie ma to jak doświadczenie! Od razu skopiowałam do odpowiedniego folderu i będę pamiętać o zakupach. Gaga wow to już III trymestr. Jak ten czas leci...! Jak się czujesz? Dobranoc, ja jak zwykle późno się kładę (wybieram lewy bok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellooo dzisiaj jestem pierwsza!!!! Monika26 robiłam tak jak mowisz i filmiku jak sciagnelam nie mogłam zobaczyc ale zaraz sprobuje jeszcze raz :) Marzenie- twoja piłeczka jest zabójczo piękna!!!!! Wstalam sobie dzis z malżonem po 6, wykapalam się troszkę zjadalm sprzatnełam i kolo 10 pojde z kumpela na spacerek...oczywiscie babcia juz przyjechała i zaraz 100 pytan do: -a czemu tak wczesnie wstajesz -a zle sie czujesz -a nie mozesz spac - a co?..... i takie tam - juz mam dosyc niech juz wyjezdza hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×