Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

moja corka pojechala sama do polski do moich rodzcow autokarem w czwartek a juz mi sie teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Ja mam taką cichą nadzieję, ze już taki rozmiar mi zostanie, bo zawsze miałam kompleksy na tle zbyt małych piersi. Zawsze jak kupowałam stanik to z jak największymi poduszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej grubaski :) ! Byłam dziś u lekarza, czekałam 2 h w kolejce, aż mi się odechciało wszystkiego, miałam umówioną wizytę na 13 weszłam przed 15 . Kryspin waży 2500g, ułożony główką w dół, mam anemię - 10,4 i zwiększoną dawkę żelaza na 2 tabletki dziennie. Z uwagi, iż mój lekarz ma teraz 2 tyg. urlopu umówiliśmy się już wstępnie na termin cesarki, do szpitala położy mnie 22-23 lipca, cesarka 28-28 lipca. Mi tam się nie uśmiecha leżeć tyle w szpitalu i w dodatku w moje imieniny :(. Niestety tak jest w przypadku 2 cesarki. Ojej teraz najgorsze - przytyłam już 15 kg!!! pocieszcie mnie że też któraś tyle przytyła :(. Pocieszam się że szybko mi spadnie, bo bieganie za 2 maluchów to lepsze od siłowni. Odnośnie staników - byłam w Kauflandzie u nas w mieście jest wystawiony taki namiot z przecenami więc kupiłam super stanik do karmienia za 1 Zł :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie :) ja miałam rozmiar stanika 75 C a teraz mam o zgrozo 85 D. Panie w pasmanteri proponuja mi nawet F. a przeciez po drodze jest jeszcze DD :) ja mam termin na 13.08 ale na usg wyskakuje mi poczatek sierpnia. długą kość udową ma mój synek. :) ja Cie Aniu mogę pocieszyc ze przytyłam 10 kg a jestem taki klusek :) opuchniete ręce i stopy. hmm troszke cellulitu i słabe zęby. a taka byłam kiedys z nich dumna :) za to włosy i paznokcie sa zdrowe i mocne :) fajnie bo zawsze miałam ogryzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja mam hemoglobine 9,7 biore zelazo 1 raz dziennie do tego pije duzo soku z buraka,jem kiwi i banany a dla czego bedziesz miala cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja Cię pocieszę co do wagi. Ja mam na plusie 17 kilo!!! Normalnie aż strach teraz na wagę wchodzić. Do tego mam rozstępy na tyłku i od kilku dni pojawiają sie w zastraszającym tempie na brzuchu :( Do tego też mam anemię i od łykania tego żelaza po ciąży chyba trzeba bedzie zainwestować w wybielanie zębów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem co do stanika to z 70/75 B skoczylam na 80 C:))i tez jestem z tego dumna!!:))U poloznej wszystko ok,pomiar tym razem sie zgadza,w dalszym ciagu glowka do dolu lezy sobie Julek.Poza tym bez wiekszych zmian.Kolejna wizyta za 2 tygodnie.Juz za jakies 2-3 tyg bedziemy wszystkie siedzialy jak na bombie zegarowej hehehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przez to zelastwo strasznie sie zeby psuja ,ja kupilam sobie paste elmex zielona i czesto myje zeby ,po polknieciu tabletki tez,ale niestety po porodze wedruje do detysty i lecze wszystkie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mam pytanko. jak jest z wizytami u dentysty w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy sie zacznie,ja zauwazylam dzis u gin ze jak gin powiedziala ze za 17 dni sciagna szew to grzesiek sie zrobil czerwony,przypuszczam ze on bedzie bardziej niz ja siedzial jak na babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja mialam straszne problemy z zebami ostatnio opisywalam,niestety zglosilam sie z bolacym zebem,i nie otrzymalam zadnego znieczulenia borowal i wyciagal mi nerwy na zywca myslalam ze umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o mój Boże. to ja moze wytrzmam te pare tyg i pojde do dentysty. ze 4 zeby do naprawy. mam taka dziure wielka ze chodze na pol twarzy opuchnieta. do tego dochodza upały i wygladam jak kosmita. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowanie wytrzymalam ale wyciaganie taka specjalna sprezynka nerwa,jeju no myslalam ze umre,plakalam stekalam ale czymalam brzuszek i w duchu muwilam dzidziulku wytrzymamy bo nie moge cie truc tabletkami,bo bralam przez 2 dni tabletki paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly mi sie tak wypina ze az boli ,a wczoraj tak nozke wypinal ze bylo widac taka wystajaca gulke az grzesiek byl w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to faktycznie nie miałąs ciekawie . jeszcze wyrywanie nerwu czy nerwa nie wiem jak napisac. brrrrr. może przezyje te 5 tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha :) mi tak samo mały robi. tylko mam problem czym sie wypina. ale chyba pupką bo czym by innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijhnoijo
dziewczyny doradzcie mi bo jestescie bardziej doswiadczone. od klilku dni pobolewaja mnie jajniki. dzisiaj doszedl bol podbrzusza i bol plecow. nie wiem wlasnie czy to bol plecow czy nerek bo bol promieniuje. dodam ze jest mozliwosc ze jestem w ciazy- bardzo chce:) powiedzcie mi czy mialyscie takie objawy na poczatku ciazy? wiem ze podbrzusze i jajniki to normalne ale ten okropny bol nerek-plecow mnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijhnoijo
owulacje mialam jakies 7-8 dni temu i wtedy moglo dojsc do zaplodnienia. prosze odpowiedzcie, bo boli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola to pewnie dupeczka, a te goreczki to pietki albo piastki ech szkoda ze brzuch nie jest przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie by było jakbyśmy miałę przeźroczyste brzuchy. Majka też czasem tak szaleje zwłaszcza ok 23 wieczorem, ze się bałam, ze jak sie rano obudzę to jej nóżka będzie mi z brzucha wystawać tak się pchała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja z racji tego ze chodze spac baardzo pózno zaobserwowałam ze mały sie kreci okolo 2-3 w nocy :) a chodziłyscie na usg kolorowe? ja bylam 2 razy. i 2 razy sie zasłonił ;/ wiecej nie pojde, bo znajac zycie znow sie zasłoni. albo przekreci. bijhnoijo ja miałam tylko ból brzucha/jajników jak na okres, żadnyh bóli nerek. zgłos sie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ogladalam kiedys film o rozwoju dziecka w lonie matki na nationalgeografic ale nie moge znalezc linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze spac o 22 po tabletkach i wtedy maly bryka,dla tego ze lezymy spokojnie to bardzo odczuwamy ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak tak swieta racja. jak sie idzie czy cos robi to tak tego sie nie odczuwa. ja ogladałam kiedys kiedys na TVP2 cos o powstaniu człowieka. natura jest zaskakująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz ja jestem takiej zasady ,nakarmic,przewinac i do lozeczka,a nie lulanie noszenie itd bo puzniej same problemy,moze i wredna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no to mnie troszkę pocieszyłyście z wagą :) , ja z moją starszą córką przytyłam 15 kg i miałam mniejszy o wiele mniejszy brzuch i inny kształt przede wszystkim. Odnośnie cesarki to będę ją miała ze względu na fakt iż przy pierwszym porodzie, gdzie byłam przygotowywana do porodu naturalnego tak naprawdę to miałam poród wywoływany ze zwględu na małą ilość wód płodowych i tak leżałam cały dzień od 8.00 rano podkroplówkami na porodówce i nic dopiero o 18.30 zaczęło się coś dziać tzn odeszły mi wody płodowe, miałam już pełne rozwarcie, okropne skurcze, wzięłam znieczulenie i okazało się że szyjka macicy rozwiera się tylko z jednej strony i o 22.15 zrobili mi cesarkę. Wprawdzie gdybym się uparła to teraz mogłabym rodzić naturalnie, ale po przeżyciach z poprzedniego porodu i możliwością że teraz też może się to skończyć podobnie wolę od razu cesarkę. I gdzybym wiedziała że tak mnie wymęczą przy pierwszym porodzie od razu wzięłabym cesarkę - nawet bym za nią zapłaciła.... U nas sam fakt że ktoś miał 1 cesarkę jest wskazaniem do następnej cesarki. Tylko się teraz boję bo przy poprzedniej cesarce miałam narkozę a teraz będę znieczulona od pasa w dół i co najgorsze przytomna i tego się boję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×