Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Monia mnie tez czasem boli brzuch i mi twardnieje, ale ból nie jest zbyt silny, ale skoro Ciebie bardzo boli to może lepiej zadzwoń, będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie z 20 min temu sciagnełam wkładke noi chciałam załozyc nowa teraz patrze a tu całe majtki mokre myslicie ,ze to moga byc wody ,czy mocz Qrcze nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa, nie mam pojęcia. A masz możliwość zadzwonić do swojego gin? Może lepiej sie jego poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie za bardzo:(Ale jak to wody to tylko sie sacza bo nie widze,zeby cos leciało nic poczekam ,moze to nic powaznego,ale dziwi mnie to,ze co sie wysikam to zaraz spowrotem mokro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i się obserwować. A moze napisz na lipcówkach, tam są bardziej "obeznane w temacie" niż my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki neta:)Dzwoniłam do mamy i i twierdzi,ze to bardziej mocz,bo wody by sie chyba tak nie saczyły ,chociaz tez nie ma pojecia ,bo rodziła tylko mnie ,a jej wody w ogole nie odeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz za co dziękować, przecież Ci nic nie pomogłam. Mojej znajomej sączyły się wody 2 dni, ale tak porządnie, ze jej grube podpaski przeciekały aż. Więc moze to tylko jakaś wydzielina. No i na Twojego synka jeszcze nie pora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie,nie niech sobie jeszcze rosnie w brzuszku:)Qrcze składalismy wczoraj wozek tak na probe,i tak zesmy sie omeczyli przy gondoli,ze masakra nie umielismy jej usztywnic,a w instrukcji nie było w ogole opisu jak to sie robi,az kolezanka dopiero wyciagneła ten materiał co jest w gondoli i tam były te durne usztywniacze,jestem ciekawa,czy w kazdym wozku to sie tam znajduke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze wózka nie mamy, więc wszystko jeszcze przed nami.hihi A jaki wózek kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako Jumper,wiec na przyszłosc jak nie bedziecie mogli usztywnic to szukajcie w gondoli pod tym białym marwriałem gdzie dzidzia spi he,he ja ten wozek juz mam z 3,5mc ogolnie b fajny ,zgrabny tylko dzdzia dłogo nie nacieszy sie gondola ,bo za duza ona nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podoba ten wózek, ale w końcu zdecydowaliśmy się z mężem na coneco v3 mustang. Tylko uparłam się na kolor pistacjowy a z tego modelu niestety nie robią, więc bedzie trzeba wziąć wiśniowy, ale i tak jest ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy podobne gusta ,bo tez o nim myslałam,ale teraz jest w czym wybierac,ostatnio kolezanka ogladała wozki i zamowiła sobie za 700zł,tylko polskiej produkcji bardzo ładny wozeczek 3czesciowy,a kolory jaki bys nie chciała ,wiec tylko miec kasiure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to pewnie przez to , że za duży wybór i dlatego nie wiadomo na co się zdecydować. Zwłaszcza będąc tak niezdecydowaną osobą jak ja ;) Ale dostałam ochotę na frytki, chyba zaraz sobie zrobię. Trzeba się najeść takich rzeczy na zapsa bo potem niet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki! Dziś mam gorszy dzień bo synek się uaktywnił i strasznie rozpycha się nogami w żebra. Ale byłam dziś na zakupach i kupiłam dla syneczka dwa rożki, pościel, pieluchy tetrowe (myślicie, że 15 mi wystarczy, zaznaczam że nie zamierzam przewijać dziecka w te pieluchy ;)), ubranka na rozmiar 62, chyba nie będą za duże. Przynajmniej mam taka nadzieję. I jeszcze kilka drobiazgów kosmatycznych. Takie zakupy to sama przyjemność :) Neta też jestem ciekawa jak sprawdzają sie te wkładki wykrywające płyn owodniowy, na razie ich nie kupię bo dla mnie to trochę za wcześnie. Dziękuję, że umiesciłaś mnie w tabelce :) Wózka też jeszcze nie mam, upatrzyłam coneco v3 mustang lub treeco. Muszę się wybrać do sklepu i dokładnie je obejżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE BRZUSZKI Dzięki za umieszczenie mnie w tabelce>) Byłam dziś na wizycie i malutka jest juz bardzo,bardzo niziutko bolą mnie plecy i pupa,niestety nas tu nie badają wewnętrznie i niewiem jak się trzyma szyjka, ogólnie położna była lekko zdziwiona że jest tak niziutko już,pozatym żadnych innych oznak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,jeju ja takiego bombardowania jeszcze nie mialam ,calom noc maly skakal jak na jakims spidzie ;D ja mam 10 pieluch i bede je uzywac naprzyklad do wycierania po karmieniu,albo taka pieluche poloze sobie na ramieniu jak malemu sie bedzie odbijalo po karmieniu ,pozatym dzis o 17 wizyta i zobaczymy co i jak,wlasnie sobie pogadalam pol godziny z moja corkom przez telefon,i stwierdzilysmy ze przyjedzie do domu przed porodem,bo glupio by bylo zeby przyjechala jak juz dzidzia bedzie i caly dom by skakal wokul malego ,a ona tak z boku by wtedy byla wydaje mi sie ze powinna uczestniczyc od poczatku,koteczek co u ciebie gdzie sie podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moj synek tez dzisiaj mocno dal o sobie znac w nocy... prawie cala noc nie spalam.a teraz mnie boli brzuszek:( i jeszcze ta pogoda taka dolujaca. a jak wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak sie pogoda zmienila zimno i deszczowo,ze przed chwila znowu zmienialam zestaw ubranek dla malego na odebranie, a jak jest w waszych szpitalach czy musicie same sie zaopatrzyc w majtki poporodowe podpaski i w kosmetyki i ubranka dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim szpitalu sa pokoje 2 osobowe ,dziecko caly czas ma sie przy sobie,pokoje wyposazone sa w telewizor telefon szafki i komode do przewijania ,i lazienke ,po porodzie dostaje sie plyn do podmywania ,majtki poporodowe podpaski wata sa w lazience i jak sie kancza sa dokladane,dzieci sa ubierane w koszulki i spiochy szpitalne kosmetyki kremy i podpaski sa na miejscu,co jeszcze acha krocza sie nie nacina za to polozna wykonuje masaz i rozciaga ujscie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MAmuski u mnie tak szaro i ponuro jakos sie obudzic nie moge!!Z reguly czujemy sie z Julkiem dobrze,ale juz powoli nie moge sie doczekac:)) Co do spania w nocy to roznie to bywa,jednej nocy nie moge spac,innej tak jak dzisiaj spie jak zabita i do toalety wstaje max 3 razy wiec nie jest tak zle.My kupilismy wozek chicco http://www.allegro.pl/item678053633_chicco_trio_for_me_auto_fix_fuego_fantastyczny.html i taki czerwony wlasnie. Wszystko juz czeka na tego Malutkiego Skrzacika....ehh zawsze pragnelam dzidzi,ale teraz juz zaczynam "szalec". We wtorek bylismy w szkole rodzenia (tzn to nie jest konkretnie szkola,ale takie zajecia ) i polozna pocieszyla,ze z pierwszy dzieckiem czesto porod jest pozniej autaj w UK dopuszczaja 14 dni przenoszenia (tzn juz od 10 dnia jest sie w szpitalu i cos tam majstruja zeby sie zaczelo). Ciekawe,ktora bedzie z nas nastepna??!!ja stawiam na Ule albo Koteczka!!Zobacymy :))pozdrawiamy Was serdecznie i zyczymy milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co tam u koteczka,ja dzis dostane termin do szpitala ,i daje sobie do 3 dni po,ale niewiadomo jak to bedzie hi hi hi to nie odemnie zalezy tylko od dzidzi,zobaczymy pozyjemy noi czekamy na nowa tabelke,neta odezwij sie ,szczesliwa co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa jesli dalej ci leci to idz do gin albo do szpitala oni wybadaja czy to wody czy nie,zrobia ci usg i wybadaja co z lozyskiem i czy wod ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokulek szacuje sie ze 5 % DZIECI RODZI SIE W TERMINIE A RESZTA 2 TYGODNIE wczesniej albo 2 tygodnie po terminie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz koteczku jak cie wyczulam ze cos jest nie tak(tesciowa cie wykonczyla)no to zycze ci szybkiego powrotu usmiechu noi zeby u lekarza bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jakoś z rana nie miałam na nic ochoty, więc nie zaglądałam do Was. U mnie od rana padało, teraz wyszło słoneczko, ale jest fajnie chłodno. Jest teraz u mnie babcia (trochę nadopiekuńcza) i ciągle mnie gna do leżenia więc idę się jeszcze bardziej poobijać. Odezwę się później. A oto tabelka AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08...... .s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........Świecie...........12.08... ....c.......Kaja??? iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiec nowiny sa takie jutro miedzy 8 a 9 stawiam sie w szpitalu na sciagniecie szwa ,ale nie wiem czy dotrzymam bo mam bule co chwile brzuch mie boli i nie wiem czy dzis sie czasem nie zacznie pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko to trzymaj się,chociaż może to fałszywy alarm. Ale w razie czego trzymam za Ciebie kciuki. Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×