Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam Mam pytanko poszukuję jakis opinii na temat szpitala do produ w Warszawie? Może któras z Was jest z Wa-wy i coś mi poleci? Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju puszcza mi znieczulenie i boli zuchwa az po ucho placze z bolu,robie oklad z lodu i wzielam paracetamol,jakby przyszlo mi teraz rodzic to bym pewnie umarla 2 najgorsze bole polaczone ze soba masakra,do tego dzis pierwszy raz mam spuchniete stopy,czuje ze porod turz turz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze szpitala z badania ktg- wszystko dobrze..ale skurczy brak...no nic muszę jeszcze czekać. A już bym chciała mieć swoje maleństwo przy sobie... Uleczka ale się nacierpiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez dzisiaj w nocy bolal zab ale jest juz wszystko ok. dentsta pomogl... u mnie nadal duszno. brzuch mam twardy jak kamien... coraz bardziej sie boje porodu. wczoraj pol dnia przelezalam w basenie i opalilam sobie twarz... zazdroszcze tym mamusia ktore maja juz swoje malenstwa przy sobie. a co do tego badania to moj lekarz mi powiedzial i w 37 tygodniu je zrobilam. wynik ujemny-wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Odebrałam swoje wyniki morfologii i znów zaniepokoiły mnie płytki krwi, jakiś czas temu mialam wynik 105 a norma jest od 130... później (miesiąc temu) mi skoczyły do 141 i się mega ucieszyłam bo mój gin stwierdził że ich mała ilość może być wskazaniem do cesarki... No a dziś mam wynik 121 czyli mimo wszystko poniżej normy :( Czy któraś z Was też ma z tym problem?? Uleczko - współczuję bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje,ale kosc zuchwowa nadal cmi,modle sie zeby teraz nie rodzic bo bym nie wytrzymala ,a mialyscie badanie hbs to jest na zoltaczke typu b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam badanie HBS antygen jakos w połowie ciąży i teraz właśnie w 35 tygodniu drugi raz bo tak lekarz zalecił - dwukrotnie wynik ujemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam HBS w 19 tygodniu. Teraz już nie. A zapytam 4 sierpnia o to na paciorkowca. Ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na paciorkowca mam mieć robione na najbliższej wizycie czyli w poniedziałek :) A we wtorek idę ściągnąć z zębów aparat - po dwóch latach noszenia... Ależ się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka trzymaj sie dzielnie, pewno niedługo przejdzie. Ja miałam HBS tez robione w połowie ciąży. Ide do gina jeszcze 3 sierpnia, jak nie zaleci to nie bede powtarzac. Asica - jezeli chodzi o płytki krwi, to niestety nie mam pojecia jak to jest z tą cesarką. Poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM SIE DZIELNIE JA TEZ MAM NISKA HEMOGLOBINE 9,7 biore zelazo w tabletkach,boze juz mam dosc tego bolu przez cala ciaze cos mi jest,to juz 3 zab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym dniu :) U mnie niestety znowu sie wypogodziło, wiec słoneczka troszkę wykrzało. Uwielbiam słońce, ale nie w ciąży. Hemoglobinę, hematokryt i erytrocyty tez mam poniżej normy, ale nieznacznie. Takie wyniki tez miałam w połowie ciąży, nie biore żelaza dodatkowo w tabletkach, zmieniłam troche diete, na bogatrzą w żelazo i z mniejszą ilością pokarmów, które powodują mniejsze jego wchłanianie. Wyniki nie poprawiły sie, ale tez nie pogorszyły. Jak wiadomo u kobiet w ciąży to zdarza sie często, wiec nie mamy sie co martwic. Po porodzie powinno wszystko wrocic do normy. Dzis mam dobry nastroj, jestem pełna optymizmu :) W sumie bez większego powodu, tak po prostu :) :) :). Wam tez brzuchatki życzę miłego dnia. Uleczka mam nadzieję, że juz tak nie cierpisz. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ale tu dzisiaj cisza i spokój...:)Uleczka mam nadzieje że już Ci lepiej i tak nie cierpisz...z tymi zebami to jakieś fatum ja dziś w nocy walczyłam z dolną siódemką ...:(teraz nie boli ale obawiam się że ból wróci niestety... Dziewczyny mam pytanko czy was też tak swędzi brzuch a raczej dól brzucha bo mnie potwornie i w sumie nie wiem dlaczego bo skóra już się nie naciąga bo nie rosne w obwodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny 21 lipca o 17.28 urodziłam przez cesarskie cięcie Majkę. Wczoraj wróciłysmy ze szpitala. Później opisze co i jak, no i nadrobie zaległosci. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta ja tez Ci serdecznie gratuluję :) Ciekawe, która następna?? Mysia- brzuch swędzi pomimo, że sie nie rozciąga dalej ale pozostaje rozciagnięty. Smaruj, smaruj.... smaruj. Jeżeli chodzi o rozstępy to ja jeszcze nie mam żadnego ciążowego, co mnie dziwi bo za to mam pełeno rozstępów z czasów dojrzewania, całe biodra, posladki i pod kolanami. Byłam pewna ze w ciazy sie pojawią. Ja smoruje praktycznie od 2 miesiaca ciaży, regularnie kremem Fissan. Gdzies wyczytałam, że często rozstępy pokazuja sie własnie w dwoch albo ostatnim tygodniu ciąży. Także jeszcze mam szanse :( Wiem, że trzeba smarowac, ejszcze przez 2 miesiace po porodzie, bo jak intemsywnie chudniemy tez powstają. Ale sie wypisałam, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta gratulację !!! Chyba już wszystkie chcemy mieć swoje maleństwa przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta gratuluje serdecznie, mam nadzieję, że czujesz sie dobrze i że Majka tez ma się dobrze. Myśle, że następną mamusią będzie AniaSuwałki :), chociaż Uleczka nam gdzies dzis zniknęła :) Mam nadzieję, że juz nie cieprisz z pododu tych zebów, bardzo Ci współczuje. Mnie tez brzuch swędzi i mam dwa rozstępy na brzuchu, samruje się intensywnie od początku 6 miesiąca. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta gratulacje wiedzialam ze bedziesz pierwsza czekamy na opis,acha czesc wszystkim ,do pomaranczy zle opisalam ze psuja sie zeby ,tak po zazywaniu zelaza ciemnieja i robia sie slabsze ,krusza sie albo pekaja,wydaje mi sie ze tabletki sa leprze bo lykasz i popijasz a plyn jednak zostaje na zebach ,jutro ide do katroli o 10 ale kosc zuchwowa jeszcze cmi,brzuch smaruje od samego poczatku i nie mam zadnego roztepu,ale mnie tez swedzi na dole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-) Neta G R A T U L U J E M Y !!! Super, że już jesteście razem;-) Czekamy na relację z porodu. Trzymaj się ciepło. Buziaki dla Was! U nas od wczoraj deszcz i burze. Ale zimno nie ma. O dziwo mój mąż dziś zabrał się za mycie podłóg. Co prawda nie jestem z tego zadowolona, ale liczy się, że coś mi w końcu pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Uleczka gdybyś to widziała.... Tragedia:( Ale ja nie mam siły się tyle schylać, a niestety to jedyna możliwość dopóki nie kupimy nowego mopa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj wogule nie sprzatamy tylko caly dzien w wyrku,pogoda do bani wiatr i deszcz,obiad zamuwiony i dostarczony i zjedzony ,filmiki ogladamy,spimy i sie przytulamy a co :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta przyłączam się do Gratulacji super że jesteście już razem teraz czekamy na szczegóły.... a jesli chodzi o ten brzuch no właśnie smaruje od początku ciąży bo wydawało mi się że bede miała rozstępy ale odziwo jeszcze nie no i obawiam się ze to swędzenie może oznaczać że jednak mnie nie ominą niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Też bym tak chciała;-) Ale mój A. nie ma jakoś przekonania do takich akcji:( On zawsze wstaje o 6tej, najpóźniej 7mej nawet jak nie idzie do pracy:( Potem jedzie do sklepu po świeży chlebuś i znika coś robić na zewnątrz. Zwłaszcza, że tyle roboty koło domu jeszcze po tej budowie... Może po porodzie coś się zmieni;-) Co do swędzenia brzucha to mnie też czasem swędzi, ale głównie w okolicach pępka. Też smaruję, ale raczej nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Po pierwsze gratuluję Neta! Też bym chciała mieć już małego przy sobie, ale muszę wytrzymać przynajmniej 7 dni. Wczoraj byłam zrobić ten posiew z pochwy, o którym pisałam. Dzisiaj miałam wizytę u mojego gina. Jak zobaczył wyniki ze szpitala to zapisał mi antybiotyk dopochwowo DALACIN na 7 dni. Powiedział, że to wytępi wszystkie bakterie (również ew. paciorkowca) i nie mam się już przejmować. Miałam bardzo wysokie CRP. Nie wiedziałam co to jest, ale wytłumaczył mi, że to pojawia się przy zapaleniach bakteryjnych. A zamartwiałam się, bo ciągle miałam jakieś upławy, a przy tym rozwarciu wydaje mi się to niebezpieczne. Leki na grzybicę ś gronkowca, paciorkowca, albo inne świństwo. Martusia mój mąż też wstaje o 7 rano nawet w niedzielę, ale ja już się do tego przyzwyczaiłam. Tyle, że on czasami przychodzi do mnie do łóżeczka poprzytulać się, jak ja się obudzę. Ale w ciąży zauważyłam, że często budzę się z nim właśnie o tej 6-7, potem w ciągu dnia dosypiam :-) Niestety kilka dni temu zrobił mi się pierwszy rozstęp... Ale nie smarowałam się niczym, więc nie ma się co dziwić. Na początku ciąży kupiłam sobie taki fajny krem vichy, ale jak brzuch mi się ciągle spinał i twardniał, to nie chciałam go za bardzo dotykać i masować tym kremem. I tak zostało do dzisiaj. Ale gorsza niż ten rozstęp jest blizna po wyrostki, która rozeszła mi się na pół brzucha i wygląda strasznie. Uleczka współczuję przygód z zębami... Dobrze, że mam wszystkie zdrowe, bo chyba bym tego teraz nie przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta1983 GRATULACJE 🌻 🌻 🌻 Ale Ci zazdroszcze :) Pozwole sobie wkleić tabelke z nową mamusią i Majeczką :D AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08.... .. .s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka iza33..............34 .........podkarpacie .....12.08........s.......? kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj lolcia26....................35.............01.07...........2770/50.............Antoś Neta1983...................?..............21.07................?.................Majka Jak juz dojdziesz do siebie i zaaklimatyzujecie sie w domku to odezwij sie do nas i uzupełnij tabelke. Ja tez zauważyłam ostatnio u siebie kilka rozstępów na nogach pod brzuszkiem mimo, że sie smaruje prawie od początku ciąży :o Dokupiłam dziś sobie reszte rzeczy do szpitala i juz moge tam jechać. Kompletnie nie wiem już co robić...... Ja chce juz moje Zuzke! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×