Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

*****Iwoneczka🌻 daj mu szansę- dzień się jeszcze nie skonczył-a może akurat cie zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama cudowna. pierwsze widzę, ale bardzo wzruszająca, zwłaszcza w naszym obecnym stanie :) a budownictwo, jak dla mnie, jest niesłychanie interesujące :) ja w środę zaczynam 13 tydzień a tym samym II trymestr. Faktycznie ten czas leci jak szalony. Ale muszę przyznać, że wczoraj nagle troszkę brzuszek było widać i dzisiaj też już nawet rano był troszkę większy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli a macie coś takiego jak geometrie wykreślną albo projektowanie konstrukcyjne? No widzę, że nie tylko ja brzuszkiem świecę już ;) Mam lenia, dziecko cały czas cos odemnie chce. Nawet 5 minut na pupie nie mogę sobie usiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantkom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ :):):) Asiaaaa ja jestem z centrum sosnowca :) Ja jestem skorpionem z 2 listopada , synuś z 9 listopada a mąż z lipca a teraz lwiątko a może zapragnie wyjść wcześniej :) Jutro lekarz i USG jupi :):) A co do starań urodzinowych mojego męża to też albo zapomina albo myśli w trakcie zazwyczaj też żadna rewelacja ech....tak to z tym moim chłopem. Ale poza tym to nie jest taki zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie 2 pączki i paczkę chipsów - troche mi lepiej. ja też lada moment zaczynam 13 tc. i dobrze, bo juz chcę w robocie powiedzieć, co prawda koleżance juz się wygadałam, ale ona raczej nic nie chlapnie. a chciałabym oficjalnie mieć to z głowy. chyba w przyszłym tygodniu powiem, tego \'gorszego\' szefa ma nie być, więc jakoś pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia27
poz\drawiam i zycze szczescia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pikna reklama , ja ja 1 raz widze i tez sie wzruszylam:) ja urodzin juz tez dawno nie ochodzilam meza tez nie ale te w sierpniu moze jakos spedzimy fajnie. zjadlam sniadanko i jest mi nie dobrze a zjadlam dlatego bo trzeba bo najchetniej bym nie jadla niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu muszę jeść, głód powoduje mdłości, torsje - w robocie to niepolitycznie:O ale mam lenia dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam geometrię wykreślną, miałam też grafikę inżynierską, Czyli AutoCad, ale szczerze mówiąc już wcześniej to umiałam - jestem samoukiem :P ale na moim kierunku jest dużo dziedzin i z każdej po trochu cos tam mamy. tak jest też z budownictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, jakie Wy jesteście aktywne z samego ranka :) Nilli i Iwoneczka - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Życzę Wam, żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, i te duże i te zupełnie malutkie!!! Uwemhe ja wspominałam o szukaniu pracy, ale szczerze mówiąc nie wiem co z tego wyjdzie, bo mam ogromnego lenia... Zresztą nawet nie wiem czego mam szukać, bo właśnie przenieśliśmy się do UK i nie wiem jak sobie z językiem poradzę... Zatem trzymajcie kciuki kobietki, bo nie chciałabym siedzieć w domu tyle miesięcy, a tak przynajmniej wyszłabym do ludzi! Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojej geologii i górnictwie też miałam geometrię wykreślną, co ja się napłakałam nad wyobrażaniem sobie płaszczyzn, prostych, rotacji. A w tym semestrze robię to samo, ale na strukturach geologicznych. Bleeee, czasem przegrzewa się mózg ;/ Mój facet nie wie, dlaczego tak rozpaczam, bo on posiada chyba wrodzoną wyobraźnię przestrzenną i wie od razu wiele rzeczy :) Ogólnie na mojej uczelni więcej facetów. Nilli- wszystkiego dobrego!!! Wróciłam właśnie z kolokwium - testu na którym pilnowały nas... kamery ;/ czas skończyć szybko studia, bo technologia idzie coraz bardziej naprzód i nie da się pisać zespołowo :P Idę trochę odpocząć a potem geologia górnicza ;( ble, ble ble... Dzisiaj koleżanka stwierdziła, że brzuch mi urósł przez weekend :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK. . IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..12..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...11..05.08..............................lubel skie......30.......0 GaGa_.........11..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..10...13.08...........Gabrysia???...Ostrów .Wlkp..23.....0 trójca.........9..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508.10..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30.....0 Asiaaa.........10..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......9..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........10..20.08..............................Po morze......26.......0 małaHPW.....9..21.08...............................Śląsk ............24.....2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 palulka........9..23.08................................r adom.........21......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..8...28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....7..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..9...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżazga
Cześć dziewczyny, tez mam termin na sierpień. Przerabiam to po raz drugi ale denerwuję sie jak za pierwszym razem i w dodatku jeszcze ta praca magisterska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka,Tobie również życzę wszystkiego NAJLEPSZEGO. Dziękuje za wyniki,część opisów z tych Twoich badań mam w swoich. Płytek mam za mało,kilka w normie,a większość ponad norme :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) issima ja praktycznie nie miałam mdłości więc nie powiem nic na temat tego aviomarinu Nilly Iwoneczka w takim razem wszystkiego co najlepsze spełnienia marzeń i dużo radości z dzidziusia🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 uwemhe ja niestety tez jestem bez pracy ale nie szukam bo nie dosć że normalnie jest z pracą źle to tym bardziej w ciąży jej nie znajdę, zwłaszcza że w moim regionie mogą mi zaoferować pracę raczej fizyczną a nie mam zamiaru nic dźwigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaP.M. - to dobrze, że nie masz jakiś megaprzekroczeń normy. można spokojnie spać:) dzięki za namiary na nasza pocztę jutro pewnie coś wyślę. a na nk nie mam konta, podejrzę z koleżanki jak wyglądacie:) dzięki za życzonka👄 jeszcze 2,5 h w pracy. uff, jeszcze takiego ciężkiego dnia nie miałam - w sensie pracowo-ciążowo. może coś jest z tym Najbardziej Dołującym Dniem w Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dałyście reklamę :) chyba nie ma żadnej z nas która by się nie popłakała :) A ja od wczoraj wieczorem tak błogo się czuje prawie cały dzień umierałam mdłości wymioty a tu 1/2 tab aviomarinu i taka zmiana spalam jak niemowlę rano normalnie zjadłam śniadanie teraz wiem ze żyje :) A mi się juz szafa nie domyka od ubranek dla dziadziusiu, maskotek, leżaków mat, smoczków, butelek (jestem prawdziwa szczęściara wszystko dostałam od przyszłej szwagierki i mama przywiozła mi dużo rzeczy) Jedyne moje zadanie to urodzić dziewczynkę hahaha ( bo prawie wszystko to w różu) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale któraś z Was ma fajne zdjęcie na NK, takie z brzuszkiem :) Przesłodkie!!! Mnie też korci żeby się pochwalić, ale póki co trzymamy to jeszcze w ścisłej tajemnicy! Postanowiliśmy że nikomu póki co nie będziemy mówić, bo nie chcemy zapeszać... Chociaż jestem taka szczęśliwa z tego powodu że najchętniej całemu światu bym powiedziała :) Tak więc tylko Wy o tym wiecie, bo nawet rodzicom jeszcze nie mówiliśmy :) Miłego dnia, my lecimy załatwiać jakieś formalności!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima, ale masz fajnie. dużo kosztów ci odeszło. ja liczę, że też coś się dostanie - moich 2 kolegów z roboty ma aktualnie po 5 miesięcznym bobasie. ja tez na codzień megaszczęśliwa (chyba, że akurat płaczę;)), tylko te mdłości... ale podobno już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3XMaMa heheh a ja z zagorza :D ladnie bllisko mieszkamy :D Rudzia jesli blondynka to ja :D hehe ja dawalam foto na nkl i na poczte fote z brzuszkiem w szarej bluzce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam zaproszenie na NK i dałam na skrzynce namiary na swoje konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne brzuszki oba :) U mnie niestety nic jeszcze nie widać, ale z drugiej strony to dobrze, bo pewnie z brzuszkiem to bym żadnej pracy raczej nie znalazła... Idę robić obiadek, do później kobietki :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli i I woneczka- najlepsze życzenia dla Was i spełniania marzeń, przynajmniej kilku jeśli nie wszystkich!!!! Iwoneczko, ja przechodziłam 30stke kilka miesięcy temu, byłam cały dzień w złym humorze, mimo, że mój mąż się postarał. Była kolacja w wybranej przeze mnie restauracji i prezenty fajne i płyneliśmy katamaranem, ale 3 jest na początku i już, na pewno się jakoś pogodzisz, a ja już teraz lubię swój wiek. Nilli kino i zakuoy też fajnie, pod warunkiem, że TY wybierasz film:) 2xMaMa ja czasem też mam wrażenie, że nikt mnie nie czyta, mam nadzieję, że złudne. Uwheme ja przed zajściem w ciąże zrezygnowałam z pracy, pracowałam w takim miejscu, gdzie grafik był określany co miesiąc , 3 nocki wchodziły w grę i do tego 12stki też, a potem zaczełam szukać pracy, no ale jestem w ciaży, więc póki co jest w porządku, tylko czasem szkoda mi klimatu pracy, teraz dużo czasu spędzam w domu. Muszę pisać mgr bo mam mało czasu, przedłużałam już termin bo studia skończyłam w czerwcu, mam nadzieję, że jakoś się zmobilizuję. Pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczorku życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli i Iwoneczka,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGODUZO,DUZO ZDROWKA I SPELNIENIA TYCH BARDZIEJ REALNYCH MARZEN:) Jejku tyle czasami mam tego sluzu,ze mnie to przeraza,a ponoc im starsza ciaza tym moze go byc wiecej. Ja dzis pojezdzilam troszeczke autem bo z moim Pawlem zalatwialismy odszkodowanie z pzu dla niego po przepuklinie. Nie wiem dlaczego ale nadal nie dostalam namiarow na nasza skrzynke,podam wiec moze moj drugi adres ,bo moze ta poczta na WP cos szwankuje,oto moj adres :majka15181@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pikle juz sobie zamówiłam poradnik dwulatka. zdaje sobie sprawe że w amy dziecka nie wcisne, ale dużo ciekawych rzeczy z tej właśnie książki sie dowiedziałąm a czy sie potem przydadzą to życie pokaże. mała HPW popłakałam sie ze śmiechu, przeczytam to mojemu mężusiowi jak przyjedzie. dzoewczyny ja też chce was zobaczyć , podaję swojego e-maila iola_w@go2.pl , prześlijcie mi longin i hasło to też sie przyłącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!:) Solenizantkom życzę dużo, dużo zdrówka, spełnienia marzeń, zdrowych i pięknych dzidziusiów oraz samych pogodnych dni! 🌼 Zelka dopiero teraz zauważyłam, ze pytałaś o sklep. A więc w H&M mają dział ubraniowy dla przyszłych mamuś, choć ceny to nie bardzo zachęcają. Znów mnie dziś jakieś zmęczenie dopadło.. chyba od nic nie robienia, więc idę się położyć:) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×