Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja biore tylko kwas foliowy. a co do witamin to nie musze ich brac-przynajmniej tak powiedzial mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici - mi od zawsze lekarze mówili, że jak na tyle lat współżycia (jak wiecie tych 18 lat nie mam)to po broszce by nie poznał. znaczy, że ten arbuz mógłby nie pasować do broszki i ... bólowo:O hmmmm. może i plotka z tymi materne, ale ja na szczęście wybrałam Faminatal:P jakby co, jestem kryta;) tak się choć pocieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ja też dziękuje za tą wielką główkę ...hehe, ja ważyłam równe 3kg. i miałam 50cm. może i nasze Maleństwo nie wyrośnie tak wielkie, gorzej jak się wda w męża prawie 60cm. i 4kg.(poród nóżkowy współczuję tesciowej ) ...A propos piersi Nici to też miałam gruczolo-włókniaki -dziadostwo 2 razy mi wycinali, a tabletek nie brałam :( ...mi to się wydaję że te wszystkie anomalie są powodem dzisiejszej \"zdrowej żywności\" i klimatu...co to się porobiło z tym światem! ....Idę obiadek przyżądzac, mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie jeszcze dzidziusia kapuchy to pod koniec 22 tygodnia dziecko wazy wg Brzuszek.net wlasnie do 400 gram,wiec moze miec tez zle obliczony termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Aaa jeszcze ukłony dla Kapuchy - duża Dzidzia będzie ;) nie kupuj ubranek na 56cm. bo długo nie ponosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaaaa - własnie luknęłam - ale fajoskie gołąbki:classic_cool: i jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kapuchy
Przypadkowo podczytuję dziś wasz wątek :) Kapucha ja kończę 21tc i moje dziecko waży 416 gram. Lekarz mówił, że to idealnie :) więc się nie obawiaj :) zdrowego dzieciątka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na usg, to był pierwszy dzień 22 tygodnia dzidzia ważyła 385g. lekarz powiedział, że ok. te witaminy o których piszecie to centrum materna? Cały czas brałam feminatal, a teraz kupiłam to centrum, bo bardziej się opłacało, ale chyba je rzucę, jeśli o nie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie gruczolakow Tupa,to mi powiedzieli,ze jakbym miala jednego to by wycieli,ale ze ja mam kilka,to nie beda mnie ciac,bo jakby mi znowu sie zrobily to znowu by cieli itd.mam tylko ich regularnie kontrolowac na usg,a,Tobie Tupami juz sie nie robia odkad Ci usuneli?mi powiedzieli ze jak bede w ciazy to moze same znikna no i teraz sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki a ile ja jeszcze bedę przechodzić kwarantannę, bo juz sie nie moge doczekać kiedy pooglądam asi fotki, ciuszki Zelki i wogóle wy tak sobie tu o tych fotkach a ja cierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam gruczolakowłókniaki. Przeszłam 3 operacje usunięcia, bo niestety rosły w błyskawicznym tempie. Pierwszy zabieg w wieku 14 lat, drugi 15 a trzeci 17 i od tamtej pory spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze usg termin na 5 sierpnia,a teraz wyszlo ze na 3. dzieki za pocieszenie:) pewnie dzidzia bedzie duza za tatusiem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha,ja mialam w Polsce wyznaczony termin na 24 lipca a tu w Niemczech mam na 24 ale sierpnia,niezle sie walneli nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochne, przepraszam, że tak wpadam na wasz wątek, ale jestem sierpniówką 2008, życze wam kochane szybkich i lekkich porodów i wspaniałych dzieciaczków. cieszcie się ciążą, to jest najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Ten czas tak szybko leci mój mały ma już 7msc, po porodzie czas przyspiesza ;) buziaczki i wszystkiego dobrego, nie martwcie się wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, ja tam bym Alidżi już dopuściła na swoją odpowiedzialność;) Biedna zebrała ode mnie opierdziel, "kłóciła się" się na temat pasa ciążowego, ba, nawet na spacer grzecznie poszła i jeszcze nie ma dość forum:) Na n-k masz namiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa21
Witam Was Dziewczyny!!! może i ja do Was dołącze ??jeśli mogę... termin mam na 14 sty albo 17 Sierpnia.Jestem w 19 stym tc a nie czuje ruchów dzieciątka jeszcze.Pozdrawiam gorąco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszzzzzz - ja to wcześniak byłam, z 2 kiloski i półmeterka. ale już mój donoszony brat miał 4,5 kg i łeb w takim rozmiarze, że dopiero w okolicach 5 roku życia do niej dorósł... nie wiem jakie były rozmiary małżonka, ale teraz ma ponad 1.90 m, więc raczej nie był kruszyną:O jakby dzidzia miała być za tatusiem to... aaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za tym, że Alidżi zakończyła kwarantannę:) jak przez nk od pikle nie dojdziesz co i jak to rzuć adres mail'owy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Iwoneczko to moze byc nieciekawie,haha,:))),ale pociesze Cie wiescia ze podobno dziedziczymy co drugie pokolenie,czyli nasze dzieciaczki raczej po pradziadkach,u mnie za to zarowno moj dziadek jak i dziadek mojego meza byli bardzo wysocy,za to ja z mezem jestesmy sredniego wzrostu,ciekawe jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, ale się rozpisałście ze 20 min was czytałam, a rano pisałam...ale to dobrze - relacje kwitną:) RedHairMama - my z mężem małżeństwem jesteśmy od prawie 6 lat, a razem od 15 - rekordziści?:) MałaHPV - mój dzidź na każdym usg ma 160 - 162 tętno - a mowią że chłopak... nici - po środku to zaklików jest, więc...? MilaMila - witam serdecznie!:) kapucha - u mnie w 20 tyg synuś miał 300g, ale pierwszy smyk ważył 3100, więc myślę, że ten drugi też olbrzymem nie będzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk,to moze to spotkanie urzadzimy wlasnie w Zaklikowie,haha,ciekawe co na to Aga:)))ale musicie jeszcze na mnie chwile poczekac zanim zjade do ojczyzny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×