Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja nie spie......tylko musze zarabiac na te wydatki w przyszlych tygodniach :-) Ale pogoda to rzeczywiscie nadaje sie tylko do przespania. Ja tez chce w gorach mieszkac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja już prawie po pracy :) Mam nadzieję że znajdzie się nas więcej i zaczniemy pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaproponujcie jakis czas na pogaduchy przy kawie. np. na godzine 18 czy cos w tym stylu. ja chyba strzele sobie kawe, bo ta iza mnie zarazila sennoscia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Pogoda dzisiaj do niczego...zimno i pada brrrr wprawdzie było bardzo sucho i deszcz był potrzebny ale ja chcę słoneczka :) Jakaś zmęczona ostatnio jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie taka burza byla w nocy ze szok!!!! teraz pada i zimno.... ale wole chyba to niz upaly :/ milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta:) to prawda pogoda jest do d... ja też chce słoneczko u nas wczoraj tak lało że z mężem zaliczyliśmy stłuczke samochdowa :(całe szczeście że już kupujemy nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
hey czytam was i czytam ;] nie mam czasu by sie dolaczyc teraz mam zajecie ;/ referaty i projekty do zaliczen.. ja juz nie moge nawet sama skarpetek zakladac hehe bo sie mecze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
zapomnialam nicka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
no usuniety zostal moj nick i znow jest na pomaranczowo ;/ nawet nie wiem dlaczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, że już jedna dziewczyna z czerwca urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
moze teraz siem uda ? bede tu zagladac na kafe i bede was tez czytac chociaz sporo nowych osob nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a ja mam nadzieję, że jeszcze nowe sierpniówki się pokażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to , że takie tutaj pustki. sa_ndra nieźle namieszała. U mnie wszystko ok. W poniedziałek idę do lekarza. Na plusie 9 kg. Maleństwo już nie kopie ale \"przesuwa\" się pod skórą! Mam nadzieję, że sie nie poddacie i topik nie padnie! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Zaglądam na Wasze forum już od dłuższego czasu. Chciałam się nawet odezwać, ale stwierdziłam, że Wy już piszecie ze sobą tak długo, że ciężko mi się będzie \"wkręcić\", potem to zamieszanie przez sandrę. Ale teraz zachęcił mnie wpis Izy, która napisała, że ma ndzieję, że nowe sierpniówki się pokażą. No to się zdecydowałam. Chociaż ja to pewnie powinnam się \"przyczepić\" do lipcówek, bo termin mam na 1 sierpnia ;) Wiem, że ciężko będzie Wam mi na początku zaufać, ale mam nadzieję, że mnie nie odrzucicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U mnie super pogoda. Byłam z rodzinką na mieście i oczywiście odpuścić sobie nie mogłam małych zakupów dla dzidziusia :D A teraz będziemy sobie grillować kiełbache. Już od dawno chodzi z mną. I ten chlebek chrupiący, mniam... Witam nową sierpnówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) ja siedzę nad projektem, póki jest jasno. już się nie mogę doczekać jutra, bo znów zobaczę moje maleństwo, które mnie co wieczór tak w prawe żebro kopie, że stękam z bólu :P jestem ciekawa, jaki jest już duży maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki GaGa i życzę smacznego! Ja właśnie objadam sie rurkami z kremem, na które od początku ciąży mam wielką ochotę i chyba nigdy mi się nie znudzą ;) Mam dziś stracha, bo na 20.00 jadę do nowego ginekologa, bo ta lekarka, która mnie od początku prowadziła juz mnie do szału doprowadza. Każdą informację trzeba z niej wyciągać, sama muszę się dopominać o skierowanie na jakiekolwiek badania. Tylko dwa razy w ciągu całej ciąży badała mi ciśnienie i ani razu nie zważyła. No i te usg :/ Na początku Małą mierzyła, a teraz nic, a o podaniu wagi to już mogłam pomarzyć. Dopiero pod koniec kwietnia jak poszłam do innego lekarza na usg 4d to się dowiedziałam. Mam nadzieję, że ten lekarz będzie miał inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta, to faktycznie nieciekawa ta lekarka... nigdy nie jest za późno na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt Nilli. Mam tylko jedną obawę :/ Bo zamierzam rodzić w tym szpitalu, w którym ona pracuje (jest też położną) i znając moje szczęście to na nią trafię... Gorzej jak mnie pozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie jest taka wredna, żeby Ci zaszkodzić... a ona jest na NFZ czy prywatnie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona pracuje w 3 miejscach, na NFZ w szpitalu, w prywatnej klinice i jeszcze ma swój prywatny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny robią tak, że chodzą do jednego lekarza na NFZ, a do drugiego prywatnie. Może chodź do niej na NFZ, żeby nie miała pretensji, a do innego gina prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, czytałam na gazecie o tej cesarce. wiem, jak liczyłaś na poród sn, ale jak mus to mus. Nikt nie wysyła na cesarkę bez potrzeby... jestem ciekawa, jak będzie u mnie. ale na decyzję lekarza jeszcze muszę poczekać. Może weź węgiel na biegunkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w pierwszym dniu 26tc i moje maleństwo miało ponad 900g. Dziewczyny pisały, że ich dzidzie też tyle mniej więcej miały. Więc chyba Twoja Majka, nie jest jakoś strasznie duża... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Neta witam :) Napisz nam jak po wizycie u nowego lekarza- ja też bym na Twoim miejscu zmieniła lekarza. Ja ze swojej gin jestem bardzo zadowolona a dopiero w ciąży zaczęłam do niej chodzić. Zawsze USG, ciśnienie, waga, badanie i odpowiada na wszystkie pytania a bierzę tylko 50 zł za wizytę :) Koteczek jeden plus z cc że wiesz kiedy masz termin a nie czekasz. Ja ostatnio jestem jakoś zmęczona ale to pewnie przez pracę :( Zaczęłam znowu popołudniu spać pewnie jednak pod koniec maja wezmę z tydzień zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie tak będzie bezpieczniej dla Ciebie i maleństwa. jestem ciekawa, ile mój maluch waży... jutro idę na wizytę i zaczynam 29tc. Myślę, że 1300g to będzie na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja też od jakiegoś czasu bywam sflaczała i muszę sobie zrobić krótką drzemkę. Nie wiem, od czego to zależy. Może pogoda... może Hgb spada... takie uroki ;) ja nie pracuję od ponad miesiąca i mi dobrze tak :P ale nie wyobrażam sobie pracować i siedzieć w szkole od piątku do niedzieli... coraz gorzej mi w szkole siedzieć tyle godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×