Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no i udało sie. ciesze sie że jednak jakoś to forum prosperuje. czytałam że pisałyscie o usg,powiem wam że mi lekarz opowiada co tam widzi ale mi i tak to nic nie mowi bo on to opowiada ich lekarskimi grypsami a ja jedynie o co sie pytam to czy zdrowe i to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu nie tyle bym nie dała rady ja itak ledwo chodzę, nie wiem czy wszystkie tak maja bo ja jak za długo chodze to kręgosłup mi wysiada chyba z nadmiaru kilosów. Freckled wchodziłaś na skrzynię ? Bo ja czekam na akceptację , dziewuchy nasze chyba juz tam są,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak plery bolą że muszę chodzić na lekko ugietych kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zgłosiłam chec udziału i czekam a Wy ? pytanie do Alidzi i Kiteczka jesli jeszcze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostałę dziewczyny które nie maja dostępu i raczej nie będą miec dostępu trzymajcie się jesli to dla was jakies pocieszenie bdziemy to czasem zaglądac Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pikle juz śpi , ale napewno zakceptuje , uwazam ,ze trzweba było olewać tych \"życzliwych\" i lecieć własnym ciągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze było wieczorami co poczytać i to całkiem sporo, gorzej u mnie z pisaniem , umysł ścisły toteż nie lubię za wiele pisać. No a teraz tak jakoś smutno mi. Ale to Wasza decyzja, no i trzeba ją uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja jednaj mam nadzieje że wszystko będzie po staremu a jeżeli nie to myśle że dołączą inne dziewczyny i jakoś to forum sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, Korulko, Lenko i Moniko, macie już dostęp. Tak, sen rzecz niezbędna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny pomimo wszystkiego mam nadzieję że topik przetrwa i dołączą inne dziewczyny by publicznie dzielić się radościami i smutkami. Bardzo się cieszę, że dzisiaj piatek po całym tygodniu pracy jednak odczuwam, że jestem troszkę zmęczona i marzę o weekendzie :) Co do ciuszków to mam dużo od mojej siostry i po mojej córci też :) Ale dopiero końcem czerwa biorę się za pranie i prasowanie i oczywiście parę nowych ciuszków dokupię :) A sny dziewczyny o porodzie to normalna rzecz i każda z nas je ma ...żeby tylko były same przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARODIA
LUDZIE, PRZECIEZ TO FORUM PUBLICZNE DOSTEPNE DLA KAZDEGO, sAMA MAM TERMIN NA WRZESIEN I CZESTO TU ZAGLADALAM, ALE TERAZ ATMOSFERA JEST TUTAJ ZENUJACA. A JAK NIEKTORE PANIENKI CHCA PRYWATNOSCI TO NIECH UMOWIA SIE NA ROZMOWE Z SASIADKA W CZTERY OCZY A NIE PISZA PRZEZ INTERNET, KTORY JEST OGOLNIE DOSTEPNY DLA WSZYSTKICH. WIELE KOBIET CZYTALO WAS I KORZYSTALO Z WIELU PORAD I CENNYCH WSKAZOWEK A KILKA Z WAS CHCE PRYWATNOSCI. TO NIECH NIE WYPOWIADA SIE NA KAFETERII A Z SASIADKA W CZTERY OCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mam nadzieję że topik przetrwa :) Sama też czytam inne miesiące, można dużo ciekawych rzeczy się dowiedziec od wcześniejszych mam i przygotować rzeczy dla maleństwa i dla siebie. Ostatnio majówka rodziła trzy dni ale na szczęscie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja zaraz na krzywa cukrową jade więc miłego dnia życzę. Pikle Thanks Dziwi mnie trochę, że tyle osób zaglądało ale nikt nic nie pisał a teraz, Parodia zagladasz na forum często a podstawowych zasad higieny nie znasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co mamy się kłócić miedzy sobą ...to forum publiczne, kto chce to pisze i czyta ...a na kafeterii siedzi bardzo dużo osób i każdy może czytać co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ERYNIAAA
MNIE TEŻ TEN TEKST TOTALNIE POWALIŁ. TOĆ TO NIE BIG BROTHER I NIE POKÓJ ZWIERZEŃ. TO FORUM PUBLICZNE I SKORO JEDNA LASKA Z DRUGĄ ZACZĘŁY PISAĆ PUBLICZNIE O SWOJEJ CIĄŻY, PROBLEMACH ITP TO PO CO PISZE TERAZ TAKIE GŁUPOTY: [zgłoś do usunięcia] monika26sz Pozostałę dziewczyny które nie maja dostępu i raczej nie będą miec dostępu trzymajcie się jesli to dla was jakies pocieszenie bdziemy to czasem zaglądac Dobranoc :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryniaaa
na miejscu dziewczyn które pozostały to bym nie wiem... jakieś czekoladki wysłała za ten wspaniały gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy poranek, piękna u nas pogoda. No cóż, chyba muszę się przełamać i zacząć więcej pisać. Zobaczymy na ile starczy mi zapału. Tak jak już wcześniej wspominałam w środę byłam u mojej gin. Robi mi usg i mówi: o jaki duży brzuch! Już myślałam, że chodzi o mój, ale ona od razu sprostowała, że chodzi o dziecko, które faktycznie sporo znowu urosło od ostatniej wizyty. I tak w skończonym 27tc \"mały\" waży 1419g. 4 tyg. temu na poprzednim usg miał 672g. Szykuje się duża dzidzia. Krzywą cukrową robiłam już 2 tyg. temu. 75g glukozy po 2 godz. -97mg/dl. Wynik prawidłowy. Gin dała mi od razu skierowanie na 75g, bo mówi, że 50g nie zawsze jest wiarygodny. Taki sam termin porodu co ja mają Nilli i Alidżi. Ciekawe jak tam Wasze skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajunia to duże już to Twoje maleństwo...ja troszkę sie denerwuję bo mój synek 2 tygodnie temu (26 tydz.) ułozony był posladkowo ale mam nadzieję że się odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duże, duże. Ale może być tak jak lekarka powiedziała, że teraz tak szybko przybiera na wadze, ale potem przystopuje. Mam nadzieję, że moja waga też przystopuje i będzie tak jak gdzieś czytałam, że najwięcej przybiera się w II trymestrze. A że już mam +11kg to myślę, że wystarczy. Jeśli chodzi o ułożenie malucha to już od poprzedniej wizyty ciągle leży główką do dołu, czyli ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słonecznie! Super, że pogoda się zrobiła, bo u nas przedwczoraj padało, a wczoraj było brzydko. Chociaż w nocy mogłoby popadać sobie troszkę nie musiałabym moich roślinek podlewać;-) Kajunia Dzidzia duża, ale wydaje mi się, ze to dobrze. Ja nie wiem ile moje Maleństwo waży, ale chyba jest raczej drobniutkie, bo jak już pisałam nie wiele przytyłam. Ja ciuszków też jeszcze nie prałam. Myślałam najpierw wyprać w zwykłym proszku wcześniej, a potem w takim dla dzieci. A Wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja pewnie tak jak Ty najpierw trzeba pozbyć się plam a później dopiero wyprać w proszku dla dzieci...a jaki proszek to jeszcze nie wiem :) Acha ktoś mówił, żeby prasować rzeczy dla maleństw po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie zawsze prasuje na lewo jak mi się już to zdarza;-)) A o proszku to myślałam o Loveli, bo ostatnio widziałam w Rossmanie promocję razem z płyne do płukania dla dzieci. Tylko nie wiem jak z tym płynem, bo czytałam, żeby nie dodawać płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×