Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ojej zostałam wykluczona z tabelki:( mam nadzieję, że to przypadkiem... wiem, że jestem nowa, ale trochę mi przykro. pewnie hormony. szczególnie, że mam ciężki dzień w pracy i nie zapowiada się u mnie - jak zwykle zresztą - żeby było lepiej. nic to - dużo w domku odpoczywam i dam radę. wizyta u doktora 12.01 i trochę się zaczynam martwić jak Was czytam. może mi usg cyknie i będę spokojniejsza. a póki co jutro badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3XMaMa
małaHPW jestem z Sosnowca. Co do L4 to mi lekarz dał od początku czyli jak poszłam w 6tc to od razu dostałam choć chodzę prywatnie więc może jest w tym jakaś różnica. U mnie koleżanka o płci dziecka dowiedziała się już w 12 tc i mi ten sam lekarz notabene powiedział że już powinniśmy coś zobaczyć właśnie około 12 tc. Narządy rozwinięte są już od 9 tc tylko jest wtedy jeszcze za wcześnie żeby usg to wychwyciło. Do lekarza chodzę co trzy tygodnie i na każdej wizycie robione jest USG już widziałam obraz w 4D i fenomenalne uczucie:):) Widoki nie samowite bebolek ma już 27 milimetrów a serduszko stuka 170 razy na minutę więc puka jak oszalałe ale mówił że t normalne :) Kolejna wizyta 20 stycznia i już nie mogę się doczekać. Co do imion to będzie nie lada wyzwanie no ale czasu jeszcze trochę mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****3xMaMa🌻 to rzut beretem hehe , ja jestem z Bytomia :) hmm to ciekawe, że masz tak często USG. bo moi poprzedni lekarze robili mi max 4 razy w ciągu całej ciąży.ale wkońcu lekarz wie co robi. Ja tez już nie umiem sie doczekac jutra i wizyty u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Nili🌻 Nie zamartwiaj się na zapas napewno wszystko jest wporządku :) a co do snow to tym bardziej nie bierz sobie ich zbyt do serca, mi ostatnio sie sniło że byłam na pierwszym USG i lekarz stwierdził czworaczki :D matko w momencie sie obudziłam a serce jeszcze przez 15 minut waliło mi jak szalone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****NiLLi🌻 zależy jak kto woli :) ja przy swojej dwójce za czworaczki jednak dziękuje ;) ale chcesz to ci mój sen odstapię hehehe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba miałabym co robić :) mi jedno wystarczy, ale mąż cały czas mówi o bliźniakach :P chyba nie będzie nam to dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do lekarza i chyba będę mieć usg... trzymajcie kciuki bo bardzo się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****NiLLi🌻 żeby było więcej niz jedno dzieciątko to najlepiej genetycznie -jak w rodzinie są np.bliźniaki, czy trojaczki ... no i przeważnie po terapiach hormonalnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale zimno się zrobiło brrr... Aż się nie chce wychodzić z domu. Mi jak na złość rano samochód zastrajkował :( Jak cały tydzień będzie taki jak dzisiaj to masakra! W czwartek drugie usg. Mam nadzieję, że uda się już coś zobaczyć, bo podczas pierwszego niestety nic :( Zaczynam się denerwować, bo do tej pory bardzo bolały mnie piersi a dzisiaj wogóle. Od czasu do czasu tylko delikatnie mnie zemdli. I przestałam jeść. A przez ostatnie dni non stop byłam głoda. Mam nadzieję, że wszystko ok z fasolką. Trzymam za wszystkie kciuki i oby nasze fasolki zdrowo rosły! I czekam na relacje z najbliższych Waszych wizyt u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Hej dziewczyny, ja już po wizycie :) Na szczęście wszystko dobrze, To 8 tydzień :) widziałam bijące serduszko i się popłakałam normalnie!!! Najcudowniejsze uczucie na świecie!!!! Szkoda że nie ma przenośnego usg bo najchętniej co chwilę bym się do niego podłączała :) A tak, muszę czekać miesiąc :( A tak poważnie to jestem już dużo spokojniejsza, bo przed wizyta było trochę nerwów, a teraz się z dzidzią odstresujemy :) Trzymam kciuki za wasze wizyty, na pewno wszystko będzie dobrze!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy synku mialam tylko dw arazy robione usg,na poczatku,potem jakos w polowie ale przed smaym koncem nie bo i tak mialam ciecie z gory zaplanowane wiec lekarz powiedzila ze jesli nie ma potrzeby to lepiej nie robic.a co do plci to oprocz tego ze ja mysle ze to bedzie drugi synek to nie bedziemy chcieli wiedziec kogo tam mam bo wlasnie boimy sie pomylki i ze nastawimy sie wtedy na konkretna plec i potem sie rozczarujemy,a tak narzie jest nam wszystko jedno i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia, bardzo się cieszę, że widziałaś bobaska i wszystko jest dobrze :) a co do bliźniaków, to też mówię mężulowi, że u nas w rodzinie nie ma bliźniaków, tabletek nie brałam, więc znikome szanse hehe jedno nam w zupełności starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do blizniakow to sie juz wypowiadalam,nie dziekuje :) mam juz synka i poprosze tylko jedno dzidzi. ja bralam tabletki i nie liczac pierwszej @ bo byla wywolana jeszcze tabletkami to zaszlam w 4cyklu,a liczac z ta @ zaraz po odstawieniu tabsow to w 5cyklu,wie chyba zdarzyly wyparowac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Koteczek, ale Ci dobrze :) Tez bym chciała częściej, ale przecież nie będę się z lekarzem kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg będę miaczyli na każdej wizycie czyli jak narazie co trzy tygodnie . Co do ciąż mnogich mam koleżankę c oma trojaczki :) Dwóch chłopców i dziewczynkę to dopiero zabawa :) U mnie kolejne usg 20 stycznia i już nie mogę sie doczekać.....ech życie od wizyty do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
No wiem, że to nie jakaś fanaberia lekarza żeby tak często robić usg, ale mam nadzieję że te torbiele są nieszkodliwe i w żaden sposób ci nie zaszkodzą! A co lekarz mówi o tych torbielach w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 Czy Tobie lekarz opisał torbiele na usg? Bo mi powiedział, że są \"proste\" i najpradopodobniej powstały w wyniku ciąży (podobno mam predyspozycje do nich :( ) i powinny samoitnie się wchłonąć - wersja dosyć optymistyczna. Są dosyć spore, więc trochę się martwie. W czwartek się dowiem czy jeszcze rosną czy nie. Ale gdyby okazało się, że powiększają się coraz bardziej to także czeka mnie zabieg. Wiesz może jak go wykonują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam kolejny problem do zmartwień :( Ja pod koniec 6 tc miałam dwie torbiele o rozmiarach 4,1 cm i 2,3 cm. W czwartek gdy będe robiła usg to będzie połowa 8 tc. I wówczas wszystko się okaże. Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że i mi i Tobie nie będzie potrzebna operacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam kolejny problem do zmartwień :( Ja pod koniec 6 tc miałam dwie torbiele o rozmiarach 4,1 cm i 2,3 cm. W czwartek gdy będe robiła usg to będzie połowa 8 tc. I wówczas wszystko się okaże. Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że i mi i Tobie nie będzie potrzebna operacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia to pewnie niesamowite uczucie:) Iwoneczka nie tylko Ty zostałaś wykluczona z tabelki..Ale no cóż.. U mnie dziś był okropny dzień - nie dość, że zimno, to jeszcze zaczęłam plamić;( strasznie się boję o dzidziusia.. Dzwoniłam do lekarza, kazał mi brać duphaston.. Jutro do niego idę, żeby mnie obejrzał. Mam złe przeczucia:/ ale chyba jak każda trochę panikuję, tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża. Czy Wam w takich sytuacjach jak plamienia przechodziły one po Duphastonie lub Luteinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, a dobrze się po nim czujesz? Nie miałaś żadnych rewelacji teog typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tabelke aktualizuje NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Majka15181........9..04.08.............Głogów..........2 7... ....0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 3XMaMa............9.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................9..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... ...2 9.......1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów........25.. .... .1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp........23.......0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27.......2 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Agula125.............7..17.08..........lubelskie........ ...2 9.......0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...2 6.......1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............7..?.08........Warszawa...........2 6... ...0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie...............21.......0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ...................28 .......0 Tak poza tym to dzisiaj byłam w pracy bardzo długo a potem jeszcze na pogrzebie. Irlandzkie pogrzeby...najpierw szukałam kościoła, aż w końcu zobaczyłam kondukt pogrzebowy. No to zaparkowałam i się dołączyłam. Kondukt doszedł do kościoła i zaczęła sie a la msza 10-15 minut może to trwało a na koniec ksiądz zaprosił wszystkich w imieniu rodziny do pubu i zapowiedział kremacje na nastepny dzien. Dodam ze msza zaczynała sie o 19. Potem ustawiły sie dwie kolejki ludzi i jedni sciskali dłonie rodziny a drudzy wpisywali sie do ksiegi kondolecyjnej a potem zmiana. Ogólnie było ze trzysta osób...No a po mszy musiałam sie doczłapac do samochodu na drugim koncu miasteczka. Z pubowej atmosfery zrezygnowałam z pełna świadomością.. Co do płci to tez z braku dolegliwości moge obstawiac na chłopca ale tak naprawde to nic nie znaczy. Co do ciaży mnogich to może byc różnie. Jedna babka w trójmieście chodziła na wizyty i usg i za każdym razem ukazywało sie jedno więcej. W sumie urodziła trojaczki. Na czwarte usg maż zabronił jej iść...hihi Jak tam znosicie zimno? Ja sobie nie mogę wyobrazić takiego zimna. Tutaj mamy jakies 2 stopnie C. Rano było gorzej -2. Za trzy tygodnie lecę do Polski i mam nadzieje że ta fala mrozów przejdzie...Trzymajcie sie cieplutko kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Zelka nic się nie martw, jak ja byłam dzisiaj to lekarz sam się zapytał czy nie mam plamień żadnych. Do tej pory nie miałam, ale wczoraj wieczorem jak robiłam siusiu, chyba osiemdziesiąty raz, to zauważyłam małe plamienie. To był jeden raz tylko ale wystarczyło żebym zaczęła się martwic. Na szczęście doktor dzisiaj powiedział że teraz właśnie miałabym okres i to stąd te plamienia, czyli nie ma się czym martwic :) A ja biorę luteinkę 2x1 ale też raczej profilaktycznie, bo od początku wszystko jest dobrze. Pozdrawiam wszystkie marznące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, ja tez tak miałam i się nieźle wystraszyłam, bo nie podejrzewałam że tak może być. Nie dość że to to jeszcze jajnik mnie bolał. Ale chyba własie hormony tak dają o sobie poznać. Z innych wiadomości to wczoraj kupiłam nowy stanik - z 85 B nagle sie zrobiło 80 D ku uciesze męża oczywiście. Dwa tygodnie temu zmienialam stanik na C...Kupiłam tez nowe spodnie bo w starych mi niezbyt wygodnie. Nestety przytyłam trochę...a nawet zbyt dużo a to dopiero 9 tydzień. Wczoraj kupowalismy też ciuszki dla mojej siostry dziecka i po prostu nie moglismy sie powstrzymac w tych zakupach. Na dodatek wyprzedaże sa masowe wekszosc z nich kosztowała po 2-3 euro. Jak sobie pomysle ile w polsce sie placi za ubranka to mnie krew zalewa. Powinno nie byc vatu na artykuły dzieciece prawda? Wracając do zmiany proporcji ciała jak tam wasze brzuszki? Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko nadmuchany. w jeansach już ciasno.. Stanik też nr większy, narzeczony żartuje,że szkoda,że nie wcześniej ta ciąża..ech ci faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
ann co to za stronka, ja też chcę zobaczyć jak wygląda mój szkrabek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
A co do brzuszka, to póki co nic. Te same dżinsy, i co gorsza ten sam stanik :( Mogłyby troszkę podrosnąć, nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×