Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no zobaczymy :) ale najwazniejsze aby wszystko było dobrze... ja juz jestem po jednej stracie takze strach cały czas jest i chyba bedzie do końca 12 tyg albo i dłuzej :( w poniedzialek ide do lekarza, mam nadzieje ze zobacze juz swojego maluszka i usłysze serduszko :) tak bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka ja tez jestem juz po jednej stracie i to calkiem niedawnpo bo we wrzesniu stracilam swa kruszynke w 7 tyg ciazy:( Wierze w to,ze ona poprostu przesunela swoj termin narodzin i przyjdzie na swiat wg planowanego porodu czyli w sierpniu.Ja do lekarza ide dopiero 12.01.zazdroszcze Ci,ze Ty juz w poniedzialek idziesz bo ja czekam n a kazde usg jak na zbawienie,bo to jedyny dowod na to,ze z moja dzidzia wszystko jest ok.Wierze,ze u Ciebie ta wizyta pokaze zdrowa i duza dzidzie,i jakze mocno bijace jego serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy ze soba duuzo wspolnego, szkoda ze takie przykre rzeczy nas łącza, ale są też plusy, teraz obie spodziewamy sie dzidziusia i bardzo bym chciała zeby nam obu sie udało, czego Tobie i sobie życze :) czy bierzesz jakieś leki??, mierzysz temperature??, bo moja pani doktor zleciła mi codzienne mierzenie temperatury, troche to meczace tak rano wstawać, ale jak widze ze temperatura sie utrzymuje to zasypiam jak dziecko z radością :D czego sie nie robi dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci,ze ja temperatury nie mierze,i nawet nie wspomniala o tym moja lekarka.A na potrzymanie biore duphaston 2 razy dziennie i mam nadzieje,ze te tabletki pomoga mi i mojej dzidzi,oczywiscie biore tez feminatal800 czyli kwas foliowy.Powiem Ci,ze odliczam tylko kiedy minie 1 trymestr wtedy ponic ryzyko jest mniejsze,choc po poronieniu nie bede do konca spokojna.A Ty cos bierzesz na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez biore duphaston 2 razy dziennie, do tego nospe jak mnie cos zaboli, magnez no i witaminki :) czasem wezme tez scopolan jak juz wytrzymac nie moge przez bol krzyża. Teraz boli juz mniej ale wczesniej podniesc sie nie moglam :( ja mierze tem bo lekarka powiedziala mi ze jezeli cos sie bedzie dziac to temperatura spada dzien wczesniej, wtedy mozna szybko zareagowac, ale oby nie trzeba było... oj ja tez licze kiedy skonczy sie 12 tydzien, bede odrobinke spokojniejsza, ale tak naprawde uspokoje sie jak bede miala maluszka na rekach :) ok ide juz spać, dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie każda z nas po stracie będzie się martwić do samego końca ciąży... ja we wtorek mam mieć usg mam nadzieję ze naprawdę będę mieć i ze będzie dobrze, ale strach mnie nie opuszcza ani na moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Koteczek to straszne co piszesz :( Ale wszystko dobrze się skończyło i to najważniejsze. Martyna zaksztusiła się moim mlekiem jak miała miesiąc. Przestała oddychać. Dobrze, że była dziewczyna mojego brata ( ratownik medyczny). Robiła jej sztuczne oddychanie, pomogło. Wezwalismy pogotowie w międzyczasie i wyobraźcie sobie, ze lekarz nie wiedział nawet jak ma ją zbadać :-o Co do straty je też jedno mam za sobą, jeszcze przed Martyną. Poroniłam zaraz na początku 5 tc. A zaszłam w ciąże z małą w czasie kiedy byłby termin porodu tamtej fasolki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre jest to, co piszecie... i strata dziecka i widok, jak maluszek cierpi straszne. ale teraz wszystko musi być dobrze i tego się trzymajmy. Opieka nad maleńswem jest trudna, bo przecież maluszek nie powie, że coś mu jest...ale jakoś damy rade :) nie denerwujcie się i nie zamęczajcie takimi myślami. teraz trzeba się cieszyć i jak najlepiej przeżyć te kilka miesięcy i dobrze przygotować się do powitania maluszków na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Widzę że wszystkie macie całe mnóstwo obaw związanych z ciążą, ja też... Wcześniej, zanim zaszłam w ciążę nie zdawałam sobie sprawy ile niebezpieczeństw czai się na nas i nasze maluszki przez te 9 miesięcy, myślałam że jeżeli się dba o siebie i o maleństwo nie ma prawa się nic złego przydarzyć... Ale im więcej czytałam na ten temat to byłam coraz bardziej przerażona... Ale staram się o tym już nie myśleć i nie zadręczać się. Wierzę że wszystko będzie dobrze, że uda nam się razem szczęśliwie przejść przez ten najcudowniejszy okres w naszym życiu :) Zatem bądźmy dobrej myśli dziewczynki a wszystko na pewno będzie dobrze!!! Bardzo mocno w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od jakiegoś c zasu czuję wyrażny zaryz macicy nad wzgórkiem łonowym. Brzdąc się zaczyna rozpychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_k
witam przyszłe mamusię! dawno mnie nie było, ale uz nadrobiłam zaległości i przeczytałam wszystko. uleczo trzymaj sie. wczoraj bedąc w pracy słuchałam radia , a że u nas zawracja wszystkie fale to jesteśmy skazane na program 1. A w tym radiu zaczeła sie wypowiadać p. dr. wiec ogłosiłam cisze, i całkiem ciekawe rzeczy kobieta mowiła, a minowicie- bedac w ciązy należy 2 razy dziennie jeść wapno które działa dobrze na nasze zęby i dziąsła, ale również dobrze działa na kostki dzidziusia. jedząc wapno nie wolno go łączyć z wit. D13 ponieważ dzidziusiowi zarasta się ciemiączko. rada 2-aby uniknąć poronienia oraz mdłości nalezy całą ciąże pić 1 łyżeczke octu jabłkowego. rada 3- 100g pyłku kwiatowego zmieszać z 200g miodu propolisowego i jeść 3 razy dziennie po 1 łyżeczce.działa to jak mówiła p dr. na inteligencje i pamięć,dawała gwarancje że nasza niunia w szkole same 5 będzie mieć. ciekawe rzeczy- trochę zastanawiające , ale myśle że warte podzielenia sie z wami. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3xMaMa
Witam Was drogie mamy. Piszę do Was gdyż chciałabym się przyłączyć do Was. Termin na 4.08 :):) A teraz może trochę o sobie. Mam 23 lata i jestem mamusią 4-letniego Szymcia, anialskiej córeczki Karolinki i małego Bebolka pod sercem. Jest to moja trzecia ciąża i ogromną mam nadzieję że zakończy się szczęśliwie. Mając 19 lat urodziłam Szymka przez cc ( z powodu wcześniejszej operacji oczu) i z perspektywy czasu wiem że to najleprze co mnie spotkało :) Dwa lata po urodzeniu Szymcia zdecydowaliśmy się na ślub i drugie dziecko. Udało się w pierwszym cyklu. Jednak ciąża całkiem inna niż z Szymciem. Krwawienie, krwotoki, wymioty,zastrzyki -koszmar. Kiedy odliczaliśmy już tygodnie do rozwiązania nastąił koniec. Wstałąm rano " Michał (mąż) nie czuję ruchów " A dalej koszmar i do tej pory dudniące słowa lekarza przy USG " przykro mi nie widzę akcji serca" .I tak 28 maja 2007 roku przez cc w 36 tc urodziłąm martwą córeczkę.....Serduszko przestaó bić bez przyczyny , sekcja nic nie wskazała do tej pory nie weimy dlaczego :( O kolejne maleństwo walczyliśmy 8 miesięcy i wreszcie się udało. Teraz jestem pełna nadzieji na przyszłość i obaw. Dwa usg za mną , pierwsze wiązało się z ogrooooomnym stresem ale na szczęście wszystko ok. Narazie wymiotuję ( juz mam dość bleeee ) ale widzę ze nie tylko ja to przechodzę. Mam nadzieję że za niedługo to minie bo przy drugiej ciąży wymiotowałam do końca a przy pierwszej ani razu . Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie i wspólnie będziemy się wspierać i trzymać za sibie kciuki :) Ech jak chcę już sierpień.........:) A myślałyście już o imionach ?? Jakie macie propozycję? A i proszę o dopisanie do tabelki :) 3XMaMa......9tc...... 04.08.......Śląsk......23......1+1(*) Trzymajcie się cieplutko mamusie bo zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3xMama gratuluję i jednocześnie przykro mi z powodu Twojej córeczki. Trzymam kciuki, że tym razem wszystko będzie dobrze i do Waszej rodzinki w sierpniu dołączy śliczne maleństwo :) Jeśli chodzi o imiona to obecnie chcielibyśmy Hubert lub Weronika, ale kto wie, czy się jeszcze coś nie zmieni :P Wczoraj byłam strasznie zmęczona... mąż przepędził mnie po lesie i jak tylko wróciłam to spałam przez dwie godziny... a z kolei dzisiaj w nocy budziłam się chyba milion razy :( a teraz siędzę w pracy, gdzie mam całe 10 stopni na termometrze... brrr NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Majka15181........9..04.08.............Głogów..........2 7... ....0 natalka2384........9..04.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 3XMaMa............9.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................9..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... ...2 9.......1 ann81................8..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów........25.. .... .1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp........23.......0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27.......2 lamajra...............7..14.08...........W-wa........... ..26 .......0 Agula125.............7..17.08..........lubelskie........ ...2 9.......0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...2 6.......1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............7..?.08........Warszawa...........2 6... ...0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie...............21.......0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ...................28 .......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Majka15181........9..04.08.............Głogów..........2 7... ....0 natalka2384........9..04.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 3XMaMa............9.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................9..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... ...2 9.......1 ann81................8..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów........25.. .... .1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp........23.......0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27.......2 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Agula125.............7..17.08..........lubelskie........ ...2 9.......0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...2 6.......1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............7..?.08........Warszawa...........2 6... ...0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie...............21.......0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ...................28 .......0 Hej dziewczyny, Musiałam się zaktualizować i zmienić datę porodu, bo jednak wypada mi wcześniej. Niestety nie mam czasu dzisiaj żeby nadrobic czytanie, ale pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Byłam w piatek na usg i dzidziuś miał wtedy już 17 mm, serducho ladnie biło więc bardzo się cieszymy. Mam niestety na lewym jajniku torbiel, ale mam nadzieję, że jakoś samoistnie się wchłonie. Strasznie kiepsko się dzisiaj czuję, ale muszę siedzieć w pracy nistety. Powiedzcie mi, jak jest u Was, czy miałyscie jakies problemy z dostaniem zwolnienia na troche? Bo czuję, że chyba bez tego nie dam rady. Mam mdłości i czuję się generalnie słabo, w robocie na koniec roku miałam stresów sporo i chciałabym odpoczać psychicznie chociaż z półtora tygodnia. Miłego dnia i wszystkiego dobrego dla Was i pociech w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra, myślę, że jeśli porozmawiasz z lekarzem i powiesz o co chodzi, to powinien bez problemu wystawić zwolnienie. właśnie teraz masz ostatnie miesiące odpoczynku, więc trzeba je wykorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja rano musialam wstac bo synek po dluuugiej przerwie do przedszkola poszedl,ledwo wstal,wlasciwie to w buty od razu wskoczyl,zabki umyl i poszedl,sniadanko zaraz mial w przedszkolu wiec tylko herbatke wypil w domu. ja juz w sklepie bylam i prawie zamarzlam,strasznie zimno brrrrrrrr :o pewnie zaraz poloze sie z powrotem,bo kawe odstawilam w dniu kiedy zobaczylam 2kreski i niestety odczuwam to. poza tym wszystko ze mna ok,narazie ciaza super,przebiega tak jak przy synku,bo juz pisalam ze bede miala na pewno drugiego siusiaka ;) ostatnio nie mam weny na pisanie,bo mam pewne problemy w domu,zwiazane z praca mojego M i mamy teraz wiele na glowie,ale melduje sie ze jestem i bede zagladac! pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra moj gino jak bylam w pierwszej ciazy (bo teraz to nie pracuje) to dal mi od razu zwolnienie i nawet nie pytal dlaczego chce,po prostu spytal czy nie chce sobie w domku posiedziec :) a ze ja chcialam-i tak umowe mialam do dnia porodu to siedzialam cala ciaze w domku,a nic mi nie dolegalo. i sobie wypoczelam pzred trudnymi dniami. moj gino prywatny,ale jest ordynatorem szpitala i zwolnienie mialam z gabinetu szpitalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, widzę, że już jesteś pewna, że synuś drugi będzie :) ja sobie myślę, że chyba też synek będzie, ale nachodzą mnie wątpliwości :P pojutrze drugie USG :) a na zwolnienie planuję iść od Wielkanocy, także jeszcze trzy miesiące popracuję, a potem chcę sobie odpocząć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Hej dziewczyny :) Jeżeli brak większych dolegliwości oznacza chłopca to my chyba też będziemy mieć synka :) Myślę cały czas o imionach, ale póki co mam dla dziewczynki, bo dla chłopczyka nie mam pojęcia, ale jeszcze sporo czasu przed nami... Dzisiaj idę do lekarza i przez to pół nocy nie spałam, bo się denerwowałam, ale mam nadzieje że powie że wszystko jest dobrze i w końcu przestanę się martwic... MaMa - gratuluję i cieszę się że po tylu miesiącach się udało :) Wierzę że tym razem wszystko szczęśliwie się skończy i w sierpniu Szymonek będzie miał malutką siostrzyczkę albo braciszka :) Lamajra - trzymaj się w tej pracy jakoś i bierz zwolnienie jak najszybciej, dostaniesz je bez problemu bo przecież odpoczynek Ci się należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja środowa wizyta śniła mi się dzisiaj, ale w krzywym zwierciadle. trochę się denerwuję, czy wszystko jest dobrze, ale taki mały stresik przed USG chyba ma każda z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale zima nas dopadła. Nic tylko gorąca herbatka, kocyk i pilot do łapki hihi:) Ja niestety zamiast pilota to muszę wziąć notatki, bo czeka mnie jeszcze zaliczenie i egzamin. mam już tej sesji dosyć. Co do samopoczucia to u mnie bez zmian. Czuję się dobrze, wszystko mogę jeść, nie wymiotuję, tylko dziś zrobiło mi się słabo. Mało co i bym zemdlała. Mam wielką nadzieję, że ten brak dolegliwości zwiastuje synka:) Imion jeszcze nie mamy. I coś czuję, że będzie baaardzo ciężko dojść do porozumienia, bo zupełnie się nie zgadzamy w tej sprawie. Bardzo się cieszę, że tyle nowych nicków widać:) Witajcie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa egzaminy już za mną, dwa w ten weekend a to niestety dopiero początek. Dzisiaj w pracy siedzę sama, więc zabrałam notatki i mam zamiar się troszkę pouczyć. Myślę, że brak objawów może jakoś tam wskazywać na płeć, ale na przykład moja mama urodziła trzy córki i w każdej ciąży dobrze się czuła. Lekarz jej zawsze mówił, że jest stworzona do rodzenia dzieci :P hihi także niedługo zobaczymy płeć na USG i wtedy nie trzeba będzie spekulować ;) jestem ciekawa, kiedy już będzie coś widać. Niby około 17-20tc, ale moi znajomi wiedzieli już w 14tc, że będzie synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Powiem tak dziewczyny . Ciąża to dla kazdej z nas indywidualny okres i kazda przechodzi wszystko zupełnie inaczej :) Objawy które u jednych wskazuja konkretna rzecz-np.plec(bo widze ze czesto poruszacie ten temacik) u innych moga wskazywac zupelnie na odwrot. Typowe objawy ciazowe tez szczerze nic nie wskazuja. jestem juz mama 2 córeczek. Przy pierwszej ciąży zero jakichkolwiek objawów-nic kompletnie-cud miód i orzeszki(koniec o jedzeniu bo na samą myśl mnie mdli :( ), w drugiej natomiast \"mdłości, odpychania od jedzenia, słabość itp.\" miałam aż 1 dzień :D i na tym równiez sie skonczyło :) Natomiast teraz mecze sie z mdłościami juz od powiedzmy tygodnia jak nie lepiej zawsze tak od 10-13 w porywach do 14... masakra najlepiej wtedy leżec i nic nie robic nawet sie zbytnio nie ruszac , bo wtedy jest ok :). A co do płci to wiem nie z własnego doswiadczenia ale z doswiadczenia brata.Jego zona przy pierwszym dzieciatku miala robione 4 USG podczas ciąży i 5na dzien przed porodem.Chłopak na 4zdjeciach-dowód niezaprzeczalny hehe. Poród i ciach-dziewczynka :D Alez byli zaskoczeni hehehe . Więc powiem tak naprawdę nawet te 100% potwierdzenia lekarzy czasem okazuja sie błędne :) To samo co do ciąży bliźniaczych-gdzie nie raz widać dzieciaczki od razu a nie raz jest tak że mamusia dowiaduje sie o dwójce dopiero w pózniejszym okresie ciazy -drugim badz trzecim trymestrze, bo dzieciaczki idealnie sie na siebie nakladaja. Koleżanka szła do porodu ze świadomościa urodzenia synka -a na sali porodowej po urodzeniu chłopaka uslyszała-przemy dalej jest jeszcze jedno dziecko :). I nie zeby to było w zamierzchłych czasach gdzie USG to naprawde było antyczne , bo rodziła 1,5 roku temu :) Naprawde wszystko może się zdażyć. Takze mimo wszystko na takie rzeczy jak płeć maleństwa trzeba brac poprawkę. I wszysko potwierdzi sie w dzien narodziń naszych kruszynek :) Wszystkim mamusiom zycze miłego dnia- oby bez mdłości i innych nieprzyjemnosci ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........10..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............10..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......10..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Majka15181........9..04.08.............Głogów..........2 7... ....0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 3XMaMa............9.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................9..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............9..06.08................UK.......... ...2 9.......1 ann81................8..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............8..12.08.........Radom............. .25. ......0 koteczek19833.....8..13.08........świętoszów........25.. .... .1 dorocia11985.......8..13.08.......Ostrów Wlkp........23.......0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27.......2 lamajra...............8..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Agula125.............7..17.08..........lubelskie........ ...2 9.......0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...2 6.......1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........6..28.08........Gdańsk............. 20.. .....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? ruda2828.............7..?.08........Warszawa...........2 6... ...0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie...............21.......0 mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ...................28 .......0 cześc dziewczynki poprawiam tabelkę bo to juz 10 tydz i 1 dzień :) byłam dzisiaj u lekarza, dzidzius rozwija sie prawidłowo, widziałam bijące serduszko :) tak bardzo sie ciesze :) lamrja ja jestem cały czas na zwolneiniu od samego początku, lekarz dał bez zadnego ale, zaznaczam ze nie chodze prywatnie bo bym zbankrutowala :P pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW masz absolutną rację :) dlatego jak lekarz powie cokolwiek o płci i ktoś się mnie później o to zapyta, to będę mówić, że prawdopodobnie dziewczynka, albo prawdopodobnie chłopak. wiadomo, że USG nie daje 100% pewności. Ale z tymi bliźniakami to mnie zaskoczyłaś :) myślałam, że lekarz jest w stanie bardzo szybko na USG zobaczyć dwa maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×