Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja teraz sprawdzam na haczewskim i ja miałam bardzo nieregularne cykle od 32-42 dni i jak wpisuje 42 to mi jakieś cuda wylicza, bo ja mimo długiego cyklu, dni płodne miałam od 10-18 dnia cyklu ponieważ w tym okresie miałam bóle jajników i upławy a według haczewskiego dzień zapłodnienia przypada na mój 30 dzień cyklu, więc ja bardziej trzymam się @ i tego co mówi lekarz akurat u mnie dużej rozbieżności nie ma stąd termin porodu 02-05 mam nadzieję że we wtorek poda mi dokładniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jeszcze, które z Was czują już w miarę regularne ruchy dziecka ja od jakiegoś czasu znów nic nie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy dziecka czuję codziennie od jakichś 2 tygodni... Raz kopniaki są mocniejsze, innym razem delikatne muśnięcia ale codziennie czuję obecność Malca. Nie przejmuj się jednak, bo nie jest to regułą. Podobno po 22-gim tc odczuwa się w miarę regularnie. Poza tym dzidziuś ma jeszcze dużo miejsca w brzuchu i nie wszystkie jego ruchy są przez nas odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe a więc ja należę do tych szczęściarzów (szkoda mi facetów, że nigdy nie bedą wiedzieli jak to jest) ja odrazu czułam kopniaki nie jakieś bąbelki, smyrania odrazu z grubej rury. Mniej więcej zaczeło się od 20 tc (tylko wieczorami) a tak regularnie że non stop z małymi przerwiami (na sen dzidzi) od jakiś 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Dzis zaczal mi sie 21tc i jestem w szpitalu. Krewka leci ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co się dzieje? Dlaczego krwawisz, z dzieckiem ok? Kochana trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli, a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co się dzieje? No właśnie długo nic nie pisałaś. Napisz więcej Kochana dlaczego tak się stało. Trzymaj się i bądź dobrej myśli, ściskam Cię mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ojej, Monia, co się dzieje? tak mi Was szkoda...trzymam za Was mocno kciuki, to na pewno przejściowe problemy, przeciez ciąża juz zaawansowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam jeszcze zadnych badan,wiec nie wiem nic. Calkiem mozliwe,ze z nerwow. Leze z kroplowka w lozku. Slabiutka i ledwo zywa jestem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Monia, będzie dobrze, tylko dbaj o siebie i jak najmniej nerwów - teraz dzidzia jest najważniejsza. Ja właśnie wróciłam ze spaceru po lesie. Na ogół po godzinie chodzenia mam dosyć ze względu na pojawiający się lekki ból w kręgosłupie. Czuję się dobrze dotleniona, przyszły M skręca łóżko, ja odpoczywam i popijam herbatkę owocową z pomarańczy i cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Monia, trzymaj się i daj znać co badania wykazały!! Ale dziś senny dzień i w dodatku pada:( Myślę, że ktoś celowo wykasował wszystkie wiadomości z poczty.. Przykre to. Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłaś mi smaku tymi pierogami;-) Zjadłam spory obiad o 15-stej, potem spacer godzina i jeszcze jedną małą kanapkę. Jest dopiero 18-sta a ja już czuję głód i myślę o kolejnym posiłku... Wieczne nienasycenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz idę napchać się gotowanym filetem z łososia i do tego kasza gryczana lub chlebek razowy... Na rybki zawsze mam ochotę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać żyję...:)...teściowa chyba mnie oszczędziła dzisiaj z truciznami na obiad heheheheh :P pogoda do bani.... miałam być dzisiaj też w parku,ale pada deszcz... ale i tak mam humor bo : -od brata męża dostałam wanienkę i mnóstwo ubranek i są w miarę kolorowe i uniwersalne, bo płci jeszcze nie znam,może we wtorek na usg się dowiem :)do tego skarpeteczki,czapeczki...fajne są jak będę już miała dostęp do poczty to prześle :) -od siostry przyjaciółki dostałam reklamówkę ciuchów dla siebie :):):) jupi!!! nie muszę iść do sklepu po nowe :):) Monia pm ...będzie dobrze...:) głowa do góry :) ja zanim zaczęłam z Wami pisać na forum,również byłam w szpitalu bo krwawiłam,ale na szczęście okazało się ,że jakaś stara ranka się odezwała i poleciała krew brunatna ze skrzepem, nie świeża ,czerwona bo to jak określił, na pewno byłoby coś poważniejszego.... najpierw w szpitalu w (niedziele) nie chciał mnie skur....l zbadać,bo jak to stwierdził ,to nie poradnia tylko szpital ....najadłam się strachulca,ale taką jazde tam zrobiłam tym położnym,które podjadały niedzielne ciasto i popijały kawkę,że od razu mnie lekarz zbadał,już później wyluzował po haji i pokazał mi po badaniu,na usg ,że z dzieckiem jest wszystko jak w najlepszym porządku.....ufffffffff:) ten szpital omijam z daleka...nie polecam nikomu,syf i kiła w salkach bo widziałam,szaro,buro i ponuro,a personel nie uprzejmy...(chorzów na strzelców bytomskich)....dlatego na dzień dzisiejszy będę w Katowicach rodzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek właśnie wysłałam męża po pierogi z truskawkami:) Niebezpieczne jest pisanie na forum o jedzeniu:) Fajne są te kołysanki na poczcie od Pikle, ściągnęłam już wszystkie, a książkę "Język niemowląt" planuję kupić, a tak właściwie Pikle to gdzie Ty wybywasz i tak bezczelnie nas same zostawiasz?;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mogę się przyłączyć do Was? NIektóre może mnie kojarzą z forum STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna??? :) Mam termin na 7.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) ostatnio byłam na forum w środę - ale napisałyście. Ja ostatnio miałam zakręcony okres. W czwartek we wrocku, w piatek w szkole do 21, w sobotę do 18, potem goście i dzisiaj znowu szkoła. Po obiedzie mały spacerek no i wreszcie jestem w domu... ufff... Dzisiaj chyba nie poczytam, ale nadrobię w najbliższym czasie. Monia - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... 🌼 od jutra wreszcie korzystam z L4. wreszcie koniec w pracą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj polusia!!! ja dziś dostałam śliczne ubranko do chrztu ale dla dziewczynki a jeszcze nie wiem co noszę pod sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaP trzymak kciuki za Ciebie i Dzidzie, będzie dobrze. Ja się strasznie boję krwawienia, bo mam konflikt serologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas boi sie krwawienia nawet jak nie ma konfliktu.Tak samo jak przezywamy np. ze dzis niunia nie kopała! Monia wracaj do zdrowia i daj znac bo wszystkie sie martwimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wczoraj przeżywałam, że nie czuje niuni cały dzień i dzisiejszą noc, bo w pracy muszę się bardzo schylać, a wczoraj był cięęężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ostatnio balam bo we wtorek czulam porzadne kopniaki a pozniej tylko takie smyrania!Ale pytalam lekarza a on na to ze tak jest i zeby sie nie martwic niepotrzebnie.Nawet teraz mnie kopie!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co robię właśnie? :)od razu zapachniało mi wiosną i grilami w domu.... u mnie prawie jak ognisko czy majówka :)...a robimy sobie pieczonki na kolację,oczywiście mąż popija piwkiem z %%% a ja bez %%% ....ale mam smaka,pachnie w całym domku:) Wy też lubicie pieczonki? my zawsze jak jeździmy do przyjaciela do domku to robimy ,z tym,że prawdziwe ognisko i właśnie takie pieczonki...pycha palce lizać....polecam :) dokładnie martusiaaaaaaa każda się boi krwawienia i tych przeklętych szpitali.....wrrrrrrrr a kysz........ właśnie przymierzałam ciuchy dla ciężarówek ,które dostałam.....o boshe jaki ja mam już bęben!!!!!!!!!Wy też??????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×