Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Tupa brzusio słodki:) Kamila........mialaś intensywny i pelen wrażeń weekend dobrze że już oki... No nic ide powiesić pranko i do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie pisalam bo wiecie nie chcialam sie przejechac i plakac Wam znowu z wlasnej glupoty obserwowalam go przez miesiac jak sie stara jak rozmawial z moja rodzina o tym co sie stalo co zrobil jak przeprosil moja mame i mnie no i w ogole ale traktowalam go jak ojca dziecka tylko nie wsadzalam sie uczuciowo w to znowu ale postanowilam wkoncu dac szanse no i zobaczymy co dalej ... zdeklarowal sie i chce zamieszkac razem i szykowac zycie takze no zobaczymy nie chce zapeszac. Napisalam juz na skrzynce co i jak. Ja tez wlasnie kocham torebki i mam ich ooooo i jeszcze troche hehe:) ale ta byla droga a nie chcialam jej kupic bo mi skzoda kasy bylo bo my mlodzi nie stac nas za bardzo na takie wydatki ale dostalam ja i tak sie ciesze hehe:) jak mysz do sera siedzie i patrze na te torebke hhihi jak male dziecko normalnie... dla mnie 150 zl teraz to duzo nie wiem moze dla Was nie ale ja nie pracuje tylko on wiec dlatego jej nie chcialam. zrobie zdjecie i wysle na skrzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj z maluszkiem zaczynamy 21tc :-) i w nocy dostałam takiego kopniaka że czułam go przez ręke :-) Niestety przeziębienie nadal mnie trzyma, juz myślałam że przeszło i wczoraj tak mi zawaliło gardło że pół nocy nie spałam i obudziłam się z potwornym bólem :-( Monia dobrze że z maluszkiem wszystko w porządku, gratuluje synusia i trzymaj się dzielnie! Zelka gratuluje kopniaczków :) świetny pomysł z tym weekendem bo później nie będzie czasu. GaGa fajnie że jesteś, gratuluje Szymusia, my też wybraliśmy to imie jeśli bobas okaże się chłopcem :) Pikle a gdzie Ty od nas uciekasz? Tylko się nie przepracowuj jeśli to związane z pracą.. KOTECZEK olej tą pomarańczówke!! my wiemy że fajna babka z Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez Wam gratuluje ! :) GaGa dobrze ze jestes z nami juz :) Zaraz Was poczytam ale pisalam list na skrzynke i tak szybko tutaj odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeee
Ty, Koteczek, odwal się? Kulturą się popisałaś. Każdy wyraża swoje zdanie, tak samo hahaha. A że masz kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu, to prawda. Piszesz też gorzej niż dzieci w podstawówce. I ty niby studiujesz? Ciekawe co i gdzie? W wyższej szkole masła i śmietany? Naucz się w końcu może, że nie ma takiego słowa jak "cheEM", jest za to "chcĘ". A jeśli piszesz tak, jak mówisz, to współczuję ludziom, którzy muszą słuchać twojego faflunienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie obraź się ale lipa z takim facetem co to jest z jedną a potem na drugi dzień z drugą. Oby się opamiętał ale jak ktoś raz zdradzi to i drugi się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmieniam stopke powinnam ja zmienic w sobote ale nie mialam jak :) ja wkroczylam juz w 18 tydz :) Pomaranczki jak milo ze piszecie ale moze znajdzcie sobie inny temat niz nasz tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: ale szansę dać trzeba i mieć nadzieję, że będzie dobrze i zrozumie co złego zrobił :) Sorry za te głupie mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szukam inspiracji co do mebli do pokoju mojego synusia. Szukam jakiś motywów safari albo dżungli chce jakoś fajnie pomalować mebelki ale nie mam pomysłu. Może wy znacie jakieś fajne stronki z takimi mebelkami. Kiedyś na forum był podany link ale nie do tych z www.meblik coś am dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeee
Żeby opanować pisownię "chcę", wystarczy pierwsza klasa podstawówki, nie trzeba do tego polonistyki. O ten kierunek nawet przez chwilę cię nie podejrzewałam. Potrafisz uciekać się wyłącznie do przekleństw? Gratuluję, kultury, opanowania, no i świetnego wykształcenia;p I wybacz, nie mam na imię Jola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam zobaczymy co bedzie ale napewno rodzina dla mnie jest wazna i kto nie zaryzykuje to nie zobaczy osoba dla mnie bardzo wazna powiedziala " ze tzreba sprobowac bo moze byc dobrze a nigdy sie takich chwil nie zaluje a los i tak i tak nam klody pod nogi kladzie tylko my musimy zdecydowac kiedy chcemy je dostawac... " tak jak powiedzialam zobaczymy co czas pokaze. Koteczek dla mnie tez to bardzo duzo kasy za torebke bo ja nie pracuje i mi naprawde bylo szkoda dlatego nie kupilam ale nie sadzialam ze dostane ja od niego mily gest :) Pomaranczko napewno jeszcze nie raz nie dwa dostane po dupie od zycia ale to chyba jak kazdy nie wiesz jak mialam i mam w zyciu co juz przeszlam i co jeszcze bede przechodzic w swoim zyciu wiec moze zajmij sie swoim zyciem i swoimi decyzjami moze beda modrzejsze od moich nie wnikam nie interesuje mnie to... Bebe wiem wiem wiem, ale coz taka byla moja decyzja i naprawde nie chce jej zalowac i mam nadzieje ze nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
Widać koteczku więcej osób irytujesz niż ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja też tak myślę i tego Ci życzę tzn. żebyś była szczęśliwa, bo na to każdy zasługuje i dobrze, że jak synek już się urodzi to będzie miał i mamę i tatę :) Życzę szczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja Twojej historii nie znam,jedynie co mogę Ci napisać to to,że cieszę się,że po skurczu wszystko ok i to ,że ja również pracuję i jak mam odłożone jakieś pieniążki to z pewnością pozwalam sobie no zakup torebki bądź innej drogiej rzeczy,która na bank mi się przyda...:P.... takie już te babki są, jak szaleć to maxa czasami,a prezent zawsze cieszy nie ważne czy za 150 zł czy za 3,99 :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to się strachu przez kopniaka najadłaś;) Co do Twojej decyzji.. Czas ją zweryfikuje, życzę Ci, żeby to była pozytywna weryfikacja:) Chociaż ja na Twoim miejscu chyba bym się drugi raz w to nie pakowała.. Ale życzę Wam jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeee
Gdyby ona jeszcze była irytująca, to pół biedy. Bab jest żałośnie śmieszna w tym, co pisze, a co gorsza znajduje częściowy poklask. I to jest niestety bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pomaranczka podnoszaca cisnienie... issima co do mebelkow to nie pomoge, bo narazie nie urzadzamy malemu pokoju tylko lozeczko kupujemy. Apropo zakupow. Kupilam wozek na allegro. Tego typu co z chicco tylko, ze gondola bedzie miekka zrobiona ze spacerowki. Byla mozliwosc kupienia i gondolki do tego wozka, ale stwierdzilam, ze to zbedny wydatek jak ma mi posluzyc tylko ponad pol roku... Jak go znajde to linka podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej ej pomaranczko jezeli tak Cie drazni Koteczek to po co wchodzisz na to forum gdzie ona jest zeby sensacje zrobic ?! chyba powinnas jej w takim razie unikac a nie szukac zaczepki bo naprawde bezsensnsu to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhahuytrs
mimo że należę do tego topiku to mnie też irytuje ta wieśniara:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheheh to już się śmieszne zaczyna robić;) Oby tylko zmienić nick i można gadać z samym sobą:D Dziewczyny myślałyście o prywatnym forum? Bo mi ono coraz częściej po głowie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila miły gest ale mnie by nie "przekupił". Życzę Ci aby to była dobra decyzja i żeby was więcej nie skrzywdził!! I najważniejsze - dobrze że z dzieckiem wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram kochana to chyba ty wkleiłaś linka z mebelkami do pokoików dziecięcych pamiętam ze były trochę drogie ale śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokaldnie czas zweryfikuje wszystko ... tak oczywiscie kazdy prezent cieszy tylko ja nie luie dostawac takich prezentow bo naprawde jestesmy mlodzi i nie stac nas na taki wydatek ale nie bede ukrywac ze bardzo mi sie podoba :) Sluchajcie zrobilam sobie "choineczke" wielkanocna hehe :) znaczy takie galazki pokrecone przybralam jajeczkami kolorowymi kupialam je z mama w sklepie wszystko po 5 zl:) ale jak mnie cieszy taki wystroj :) cale opakowanie jakek czyli 6 sztuk kupilam za 5 zl:) i jak ciesza oko :) Zadzwonie do mojego gina i powiem mu o tym szpitalu bo wczoraj nie moglam sie dodzwonic do niego ;/ a powinien wiedziec co sie stalo. Jak robili mi usg w spzitalu to moj maluszek tak slodko machal raczka :) ach :) Pewnie fajnie jak rodzina jest w komplecie ale dwoje ludzi musi wiedziec co chce od zycia i szacunek zaufanie i zgoda i mysle ze bedzie dobrze wiadomo na wszystko trzeba w zyciu pracowac a my mlodzi i jeszcze dluga droga przed nami z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidzi
Boshe czytam takie pomarańczki i mi się coś przewraca ale jestem zdania że jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to pisze właśnie takie pierdoły czepia się ortografii poprostu z takimi ludźmi nie warto dyskutować. Kamila życzę powodzenia z całego serca, chociaż nie obraź się ale moim zdaniem nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a skąd wiesz kto to napisał, daj sobie spokój z myśleniem o tych pomarańczowych, nie wydaje mi się żeby to była któraś z nas ale z drugiej strony to nigdy nie wiadomo tak jak z tą naszą skrzynką, dlatego ja nic na nią nie wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×