Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

...zgaga jest czyli Maleństwu włoski rosną hihi, ja też mam nadkwaśnośc, rano na śniadanko jem płatki z mleczkiem przegotowanym i jakoś zgaga się nie pokazuje, ale jak pisze RHM mleko nie na wszystkich działa, a jak to nie pomaga to Alugastrin biorę-tańszy odpowiednik Rennie, Ginka pozwoliła ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogladam foty na poczcie kiteczek jaki masz sliczny brzusioo :) malusi jesio w porownaniu z innymi Tupa tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, doglądam was dzisiaj tylko bo wiadomo... kupa nerwów, płacz już był i tak na przemian płaczę za chwilę mi się śmiać z tego wszystkiego chce, małżon w środe do pracy idzie i jak najszybciej chcemy skończyć ale wychodzi jak zawsze. Zaraz się za jakis obiad biorę i zerkne może na skszynkę oblukać co tam fajnego nawrzucałyście. Co do terminu porodu to 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po to jeszcze jest w terminie dlatego nie ma się co martwić ja tam bym wolała 2 przed ale jak bedzie czas pokaże. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę dla mnie migdały, cola, podobno dobry jest jeszcze rozmaryn zaparzyć nie mam więc nie próbowałam a zgagę mam niemiłosierną czasami, narazie odpukać od paru dni spokój. Co do moich kotletów to musiałam zapomnieć sół i pieprz obowiązkowo wg uznania ja lubię dużo i jednego i drugiego. Proszę o przepis na pomidorową z cukinią, bo ja robię zupę z cukini a ta pomidorowa mnie zaintrygowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja poproszę o przepis na placki z kapusty kiszonej , ktoś kiedyś o takich placuszkach pisal tu na forum :) ta zupka pomidorowa z cukinią też moze byc smaczna :) Alidżi remontuj bo coraz mniej czasu zostało ;) Miłego popołudnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tupa o to pytałam, to jednak nie to....ale przepisy również wezmę chętnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tylko pare godzin a wy juz 4 strony zapełniłyscie no nic poczytam troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam o plackach z kapustą- gotujesz kapustę kiszoną do miękkości, robisz ciasto jak na naleśniki, tylko b. gęste, wrzucasz kapustę do tego ciasta, konsystencja mniej więcej taka, jak na zwykłe naleśniki, smaży się aż do zrumienienia. Można jeść z gulaszem, na ciepło, albo zimne, mnie smakuje tak i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i ciasto na naleśniki robię tak, że na dwie osoby (ok. 6-7 placków) daję 2 jajka, łyżkę oliwy z oliwek, trochę vegety, ok. pół szklanki mleka i pół szklanki wody gazowanej (można mleko i wodę zamienić na pół litra piwka) i maki tyle, żeby było odpowiedniej konsystencji. Jak ktoś lubi, to można dodać mąki gryczanej, też fajny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie,jutro lece jednak do gina,rano pisalam wam,ze boli mnie w podbrzuszu i boku podczas chodzenia,siadania,wstawania z lozka no i boje sie ze cos jest nie tak,raz mnie boli mniej,raz bardziej,raz prawie calkiem przestaje ,jak wezme nospe,no i zadzwonilam a polozna,ze na jutro nie ma wolnych miejsc,a ja juz panika i mowie ze jestem w ciazy i zle sie czuje no i upchnela mnie na 18 tuz przed zamknieciem,kurcze martwie sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ja też mam takie same bóle o jakich Ty piszesz. Lekarz mówi, że jak nie ma krwawienia, plamienia to jest ok. Boli mnie non stop i czasami bardzo mocno. Wizytę mam 9 kwietnia więc jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja mu jutro powiem,zeby mi dal od tego jakies leki bo ja nie moge tak funkcjonowac,chodze skulona jak stara babcia i nie wyobrazam sobie tak wyjsc na ulice,a poza tym w przyszly czwartek jade z mezem samochodem do Polski i wole miec pewnosc ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co Ci powie i co zaleci. Głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelko wzielam nospe ale pomogla mi na krotko a poza tym juz mi sie konczy,zobaczymy co powie i chcialabym od razu zeby mi zrobil usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do tych naszych dolegliwości to ja mam nogi jak balony nie mogę nawet palców do góry unieść, jutro mam wizytę u gina a nawet u dwóch więc się dowiem co i jak niech mi jakies leki da bo też za bardzo sie tak nie da funkcjonować energii mam dużo a co z tego jak nie mogę stać. Aż się martwię co to będzie latem chyba tylko leżenie i tycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie puchne i zgagi tez nie mam,zreszta do tej pory bylo wszystko idealnie,nigdy w ciazy nie wymiotowalam,a teraz lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) ja już dzisiaj do pracy nie poszłam, ale byłam z małżem w mieście. Zamówiłam sobie kawałek materiału na okno w kuchni, żeby było ładniej :) Wybrałam też wóżek. Dobra, ostrowska firma, więc w razie czego nie będzie problemu z reklamacją. Miękki stelaż na czterech dużych kołach, duża gondola i spacerówka z możliwością przełożenia rączki i położenia siedziska na leżąco. Komplet za 899 zł :) kolorki też fajne. Ale i tak z zakupem poczekam do początku lipca. W sklepie Pani się mnie zapytała, czy spacerówki szukam?!?! chyba myślała, że już dawno urodziłam... kupiłam też krem na rozstępy. taki niezbyt drogi. Nie wiem, czy któraś używała - Elasti-Q? Jak zobaczyłam cenę Muteli, to mnie zatkało... szkoda kasy. Oczywiście Pani w aptece też rzuciła tekst, że to od 4 miesiąca... a ja, że wiem, że już prawie w 6 jestem... a ona, że nie widać... :/ ja nie puchnę, na wadze +5kg, ale ogólnie tylko brzusio rośnie i na boczkach się powoli zbiera. Pojutrze mam wizytę :D i muszę też zrobić badania. a propos - HGB masz niskie... chyba żelazo Cię czeka. Gratuluję kobietkom poznania płci. Jednak przewaga chłopców jest dość znaczna :) hihi Dzisiaj wracam do rowerka, bo ostatnio czasu nie było... I zapisałam się do szkoły rodzenia u mnie w szpitalu. I dodatkowo można chodzić na takie ćwiczenia wzmacniająco - rozluźniające prowadzone przez fizjoterapeutkę :) tylko chcą zaświadczenie od lekarza, że nie ma przeciwskazań. Będę chodzić, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz,bo maz wreszcie jedzie z pracy do domu,milego wieczorku wam wszystkim zycze,do jutra:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam ok 2kg. Strasznie boli mnie dolna czesc kregoslupa,musze uwazac jak sie podnosze. Zgaga - odpukac - nie wiem jak funkcjonuje. Troszke twarz i lapki mi puchna jak wstaje. Malutki fika jak oszalaly. Jeszcze troche krew mi leci,nie wolno mi chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bólami to jest dziwnie, raz nic mi nie jest a czasami właśnie chodzę jak babinka - taka zgięta, bo mnie boli kręgosłup i pośladek. jak leżę na boku to czasem mi noga drętwieje. na szczęście to rzadko, zawsze jak jestem zmęczona. ciekawe czy wypoczynek (urlop) na to pomogą... zgaga mnie nie dotyczy i generalnie inne efekty specjalne też nie, póki co. Monia - 3maj się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety nogi bardzo często drętwieją:( wystarczy, że chwilę potrzymam jedną na drugiej, albo jedną przysiądę, wystarczy nawet potrzymać je skrzyżowane w kostkach... Coś z moim krążeniem chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kręgosłup też boli, ale jakoś tak mniej ostatnio. Może dlatego, że ciągle w ruchu... Właśnie wystawiłam na Allegro pościele, które dostałam na wesele. Najwyższy czas, bo leżą już ponad pół roku. Mi nie pasują, ale może uda się sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09...... ....syn/Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09....... .córcia/Jadwiga .? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1....Przasnysz.......27l......09.08.09......... .?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... Justa8228.....eire..............27.......23.08.09..Aleksandra?/ ......? palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, idę trochę na rowerku pojeździć :P już po 19 a na dworze jasno... jak super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli - ja też w ciągłym ruchu, na wieczór mnie boli. dlatego podejrzewam, że to zmęczenie materiału. i właśnie sprawdzę czy moja teoria jest słuszna:) qrcze, ale mam wyrzuty sumienia, że ja odpoczywam, a mój mąż nie:( on tak tego potrzebuje, widzę to. zasuwa w pracy, a potem w naszym domku. wolnego wziąć nie chce na odpoczynek, bo nigdzie nie pojedziemy z braku kasy i szkoda mu jak może na wykończeniówkę będzie potrzebował, a i po porodzie wie, że bym chciała, żeby to on ze mną była, a nie moja mama. co tu zrobić? móżdżę i móżdżę i nic... i to niby on na działalności jest:O Zelka - pomysł z Sandomierzem dobry, Kazimierz to też dobra opcja - szczególnie z wypadem na Nałęczów. ja strasznie żałuję, że nigdzie nie pojechaliśmy po ślubie. bo u nas ciągle coś ważniejszego. a kiedy te przyjemności z życia mają być?! qrde, ciągle mówimy, że później, tylko jak to później nie nastąpi... no, wiedziałam, że tak będzie jak posiedzę w domu - zaraz głupie myśli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia86 i Nilli też myślę że wlaśnie niskie jest to HGB..:( Asiaaa naprawdę myslisz że mamy male bzdyle- mi sie wydaje że duży ten mój.... A te naleśniki z kapusta zrobię jutro na obiadek mniam :) Jabłecznik zrobiony- już pół blachy nie ma :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli a jak dlugo jeździsz na rowerku tzn 15,20,30 min? Iwoneczka nie przejmuj sie małżon da radę !!!!!!! potem pewnie ty bedziesz sie budzic w nocy wiec on odsapnie:) jak bedzie miał wolne **mam jeszcze pytanko czy jak sie bierze żelazo to trzeba uważać na zęby bo wiem że dzieciom jak się podaje żelazo to sie ząbki psują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×