Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

KOTECZEK a jak teraz się czujesz? Mam nadzieje że już nic nie boli!!! Mało czasu zostałoby dla tej Twojej aktywnosci bo zaraz wakacje i sierpień.. Będzie dobrze!!! Co do tych kół to własnie myślałam że jeśli już skrętne to żeby duże byłe. Ale na tych sprężynach i innych zawieszeniach to się kompetnie nie znam i nie wiem na co zwrócić uwagę! Zaraz zobaczę te wózki Alidżi. A no i duży kosz to ważna cecha wózka, często się przydaje kiedy jesteśmy zdane na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ogólnie się pytam może nasze wieloródki wiedzą :) Koteczku na łikend zostajesz w szpitalu? dopiero w pon. pewnie Cię wypiszą, bo przez łikend raczej nie wypisują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś a Maluszkiem zmieniamy stopkę to już 24 tc nam leci :) To fajnie że w niedziele też mogą wypisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Majusia kopie, mój Maluszek też wali non stop...podobno między 24 tc a 28 tc jest największa aktywnośc ruchowa Maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie co, od poczatku zakładałam że chce łóżeczko-tapczanik, czyli takie które posłuży na dłużej dla dziecka, gdzieś do 7-10roku życia, ale tak sobie przekalkulowałam że nie bardzo mi się to opłaca bo chciałam do pokoju dziecka obok łóżeczka taki fotel rozkładany, miałam taki z Paulą i miałby on służyć do karmienia na siedząco i leżąco, i w końcu wyszło że zamiast łóżeczka tapczaniku kupimy najzwyklejsze i najtańsze łóżeczko ze szczebelkami i tapczanik oddzielnie, coś takiego: http://allegro.pl/item611550868_kubus_tapczanik_dzieciecy_skladany.html lub: http://allegro.pl/item615049914_super_kanapa_tapczan_wersalka_amerykanka_1_od_ss.html I z doświadczenia wiem (bo mój młodszy brat miał taki a dzieliliśmy razem jeden pokój) że będzie funkcjonalne na lata, na poczatku przyda się mi do karmienia i przewijania malucha a potem sam maluch będzie w nim spał :) KOTECZEK od kiedy Twój Michaś nie śpi w łóżeczku ze szczebelkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli u nas też clotrimazol mozna dostac bez recepty.... Też miałam wycinany paznokiec w duzym paluchu przy stopie- masakra.....współczucia dla meza! Koteczek dobrze ze masz ze soba laptopa...bo bys sie chyba wynudzila na maxa... a w czym ty masz neta jesli moge spytac i ile placisz miesiecznie bo my teraz zmieniamy a ze mamy laptopa to zalezaloby nam na bezprzewodowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lece sprzatac bo popołudniu do mnie kuzynka przyjeżdza ;) A czas szybko leci a jeszcze obiadek trza ugotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek leżaj sobie leżaj, odpoczywaj, kurcze ale się porobiło, chyba za dużo biegałaś z tym twoim Michasiem ale bedzie dobrze, trzymam kciuki, już naprawde dużo nie zostało, Co do tej rozbieżności to może tak być bo tam podana jest cena samej spacerówki uzywanej i taka rozbieżność jest możliwa, Anytram dzieki za stronki i co myślisz o tych wózkach? Ja juz po kąpieli czekam na psiapsiółkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Dziewczyny! Nie myślałam, że tyle wózki kosztują... Trzeba to będzie uwzględnić w funduszu dziecięcym. Najwyższy czas zorientować się w cenach. A tak przy okazji: kupujecie już coś dla swoich maleństw? Ja tak po troszku, jak coś ślicznego zobaczę z mojej listy specjalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunachipin to są wózki, że tak określe - firmowe, więc i cena ich jest wyższa, ale ogólnie ceny wózków jak i same wózki są baaaaaaaardzo zróżnicowane, wózek można też kupić za np 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi ale ten Quinny buzz nie ma kosza, tak? to dla mnie by już odpadał, zwłaszcza przy 2 dzieci na spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antytram, uspokoiłaś mnie. Wydatki związane z remontem nowego mieszkania pochłaniają większość naszych oszczędności, więc każda stówka się teraz liczy. Poszukam "niefirmowych" lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia :) Ja leżę sobie w łóżeczku i wypoczywam zgdonie z zaleceniami lekarza :) Zaczynam się trochę bać czy nie skończy się na leżeniu w ogóle, bo coraz częściej mnie pobolewa brzuszek jak pochodzę. A wczoraj to ledwie na poczcie była i po prezent dla koleżanki. A potem siedzieliśmy u niej. A brzuszek daje o sobie znać :( W następny czwartek znowu mam wizytę, bo kończy mi się L4 to okaże się jak tam szyjka - bo we wtorek powiedział mi gin, że się skróciła. Uff ale się rozpisałam, ale mam nadzieję, że Was nie zanudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi z moich obserwacji najlepszy wydaje mi się chicco, ale żeby cokolwiek dokładnie powiedzieć to musiałabym "pomacać" w sklepie! Męża bratowa ma chicco głęboki, zapytam czy sobie chwali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zmykam do ZUSu zawieźć L4 i do kwiaciarni kupić kwiatki dla siostry, bo dzisiaj wyprawia urodziny. co do wózka, to ja nie chcę skrętnych kół, koniecznie pompowane, miękkie zawieszenie na paskach, mała waga, duża gondola i spacerówka rozkładana na płasko. już taki znalazłam. Produkuje je firma z mojego miasta, więc jakby co to nie będzie problemu. Bez fotelika cena to jakieś 900zł. Zelka - wszystkiego najlepszego, uśmiechu na twarzy, miłości, radości, zadowolenia ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunachopin zobacz np tutaj: http://allegro.pl/search.php?string=w%C3%B3zek&category=11847&location_radio=2&state=0&city=&distance=1&postcode=&st=gtext&order=t&buy=1&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=500 Można podejrzeć na allegro a później, jeśli jest, zobaczyć w sklepie i jeśli taniej to zamówić z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka--wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D masz wymarzoną pogodę na ślub ;) koteczek--palec był duuuży od tego właśnie dzikiego mięsa ;) właśnie te dzikie mięso i paznokcia mu urżnęli ;) bleeeeeeeeee chodzi i stęka,przynajmniej ma wymówkę,żeby od remontu odstąpić heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli na temat twojego wózka na forum gazeta.pl sa bardzo dobre opinie, wiem, że ty chcesz 4 koła, ja się na trzy uparłam i zobaczymy, co do ceny to stwierdziliśmy, że większość rzeczy dostaniemy z datków lub używki za niewielkie pieniądze więc możemy zaszalec z wózkiem zresztą becikowe 1000 i mam nadzieję że dziadki się dorzucą więc byłoby OK a poza tym chcemy go potem sprzedać a te droższe łatwiej sprzedać więc nawet jak dostaniemy 1/3 ceny to tak źle nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled przez ciebie mnie wszystkie palce bolą :) :) :) teraz będę miała schizo, że źle sobie obetnę paznokcie w tej ciąży bo ciężko noge pod nos podnieść żeby lepiej widzieć ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dużo tych wózków jeździ, więc chyba muszą być w miarę dobre. i cena nie jest odstraszająca :) nic, ja zmykam, będę później chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×