Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja po południu zmykam na działkę, przybudówkę malować wczoraj zagruntowaliśmy, ja trochę trawe skosiłam a dzisiaj działamy bo w sobote chcemy wszystkie narzędzia tam już wstawić bo w altanie już nie ma jak palca wetknąć (dodam że działkę mamy od 1,5 roku więc ogólny remont tam panuje a trzeba będzie niedługo piaskownicę i huśtawke zrobić, basen dla dzidzi już mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę się zdecydować na wózek. Ważne, żeby miał duże koła i ogólnie był wygodny. Te x-landery są ładne, ale jak dla mnie wózek koniecznie musi mieć 4 koła. Ale jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi--zazdroszczę Ci tej działeczki,Twoja dzidzia będzie miała tam raj na ziemi i Wy też zresztą macie...nie ma to jak odpoczynek na swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia też fajny ten wózek, A wracajac jeszcze do działki to największą jej zaleta jest to że mieści się jakieś 700m może kilometr od mojego domu więc spokojnie na nóżkach chodzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a działeczka fajna rzecz - ja już się nie mogę wyprowadzki na wieś doczekać - pozbędę się za jednym kopem rodziny, blokowiska i gonitwy a nabędę spokój, ogród (no póki co jest to klepisko z górami śmieci, bo ważniejsze dla nas w środku wykończyć) i świeże powietrze dla dzidzi:) organizuję akcję sprzątania działki w sobotę, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna taka działunia Alidżi.My jutro girilka zamierzymy robic :)A ja ma działaczkę za domkiem...mieszkam w kamienicy i z tyłu lokatorzy mają działki...bliziutko :) ale minus jest poważny są one \"na dziko\" od średnio 50 lat - mieszkam w mieszkanku po dziadkach. W tym roku ma sie rozstrzygnąc czy dostaniemy je w dzierzawe od UM czy wystawią ten teren pod przetarg...szkoda by było :( tak bliziutko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zelka :)wszystkiego najlepszego na Nowej Drodzę Życia Nilly:) podoba mi się ten wózek Bartatina i cena nie jest przerazająca , jeszcze do tego dokupic spiworek i parasolke i jest cały zestaw , ale jednak trzeba zobaczyc na żywo Anytram :)gratuluja synka Koteczek :)odpoczywaj odpoczywaj odpoczywaj i trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, widziałam wózki na żywo... zgrabniutkie :) zajrzyj tu: www.jedo.pl - tam jest spis dystrybutorów, może gdzieś koło Ciebie też sprzedają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ludzie to mają pomysły. Ostatnio widziałam właśnie takie dziecko na ulicy. Biedne - moja siostra mi mówiła, że to ma bardzo zły wpływ na maluszki. Facet od psychologii im to tłumaczył kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie lubią sobie ułatwiać życie. zamiast pilnować maluszka, to uwiązać na smyczy i problem z głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja niestety tkwie w pracy. ale dzisiaj nudy. Masakra! Mam przynajmniej czas, żeby Was poczytać :) Żelka - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Koteczek - trzymaj się cieplutko! Anytram - gratuluje poznania płci :) Co do wózków to także biorę pod uwagę ten co Nilly, ale również taki: http://allegro.pl/item598788368_wozek_3_w1_v_max_baby_smile_fotel_torba_okr_g_9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cześci jakaś tam metoda wychowawcza jest dla ruchliwych dzieci i wygodnych rodziców, ale ja osobiście nie skorzystałabym z niej...wolę biegac za Maluszkiem ;) sport to zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama wykorzystywała kiedyś takie szelki do przypinania mojej siostry w wózku, żeby mała nie wypadła. Nigdy nie wpadła jakoś na pomysł, żeby wykorzystać je jako smycz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) znowu taki piękny dzień dzisiaj:) widze, ze tutaj temat dzialeczek...ja mieszkam na wsi, na razie z rodzicami, ale juz niedlugo ruszamy z budowa:) ale i tak plusem jest to, ze mamy gdzie sie pobyczyc na dworku:) co do wozkow to ja wybralam kilka i sie narazie zastanawiam:) http://www.allegro.pl/item615049283_tako_jumper_3w1_fotelik_samochodowy_0_11kg_wys_0.html http://www.allegro.pl/item610103320_najmodniejszy_wozek_baby_active_jet_fotelik.html http://www.allegro.pl/item614085862_wielofunkcyjny_leviroo_spacerowka_folia_i_fotelik.html http://www.allegro.pl/item617617056_bb_vector_4_lite_wozek_espiro_3_w_1_fotelik.html http://www.allegro.pl/item611051266_chipolino_wozek_wielofunkcyjny_gemma_3w1_fotelik.html http://www.allegro.pl/item611310237_titi_3w1_triton_fotelik_0_13kg_ostatnie_sztuki.html na razie tyle:) oczywisie podobaja mi sie tez wozki typu x lander czy quinny buuz 3 ale ceny jak dla mnie za wysokie:o kurcze, jutro mam usg, juz nie moge sie doczekac...ale oczywisie stresuje sie tez zeby wszystko bylo z dzidzia dobrze... koteczek mam nadzieje,ze wszystko z toba i majeczka bedzie dobrze:) buziaki i 🌻 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten baby active moja mama oglądała, ale ja nie chcę kierowanych kół :) ja dzisiaj do szkoly, a potem urodziny siostry, także dzień rozplanowany. małż wróci dopiero około 14, więc teraz wskakuję na rowerek i już będę miała to z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu działeczek — zaniedługo wprowadzamy się do nowego mieszkanka z pięknym małym ogródeczkiem :) Już się nie mogę doczekać widoku mojego Adasia rozkopującego moje dopieszczone kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka, to trzymamy kciuki za jutrzejsze badanie. z maluszkiem na 280% wszystko dobrze, więc się nie przejmuj :) i czekamy na relację! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Żelka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🌻 Koteczek nawet mnie nie strasz tymi skutkami ubocznymi zażywania fenoterolu. Mnie brzuch boli jak gdzieś długo idę. I ostatnio coraz twardszy :( Nie chce tego śiwństwa brać... Co do wózków to ja już od dawna mam wyrobione zdanie. A przerabiałam pare wózków... Wasz wybór wózka musi się pokrywać z tym co chcecie z nim robić :) Np. czy chcecie: -jeździć po wertepach ,spacery po lesie ( wielkość kół, typ amortyzacji) -używać wózka tylko po mieście (raczej mały skrętny wózek) -czy musicie go wysoko dźwigać (waga) -czy zmieści się do auta -czy tylko bedziesz go używać w komunikacji miejskiej -na ile ma on służyć dziecku -czy będziecie chodzić na zakupy( duży kosz i skrętne koła, najlepiej z mozliwością zablokowania) -czy spacerówka rozkładana jest na płasko -jeśli chcecie używać spacerówki w wielofunkcyjnych, zwróćcie uwagę na głębokość siedziska. Czasami te duże wózki mają ogromne siedzisko, a jak dzieciaka posadzisz to barierke ma bardzo nisko i łatwo mu wypaść ;) Oczywiście powinna każda spacerówka posiadać pasy pieciopunktowe... To tyle co mi przyszło do głowy na ten moment. Każda z Was musi się dobrze zastanowić. Kase zawsze łatwo wydac, a później żal, że się ja nie w to co trzeba zainwestowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podobaja tez te wózki co palulka pokazała- tylko te skretne koła mnie dobijaja- też jest fajny ten wózek murano o którym któras wspomniala wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga_ słuszna uwaga z tym przeznaczeniem wózka. Ja wyglądem i ceną się kierowałam. Zagłębie się w temat żeby byle czego nie kupić, pal licho kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunachopin ja miałam dla córy identyczny wózek.... Nigdy więcej!!! U mnie się wogóle nie sprawdził, no może pomijając parę szczegółów. Po pierwsze waga ( coś mi się za mała wydaję do tego wózka, mój był cięższy, ale może używają teraz lżejszej ramy); musiałam wózek wynosić na 4 piętro... Oczywiście nie robiłam tego ja tylko mój mąż bo fizycznie nie dałam rady ;) Do autobusu ciężko było się z nim wtargać, bo wysokie schody i trzeba było zawsze liczyc na łaskawość ludzi. Spacerówka bardzo płytka i wogóle nie używałam jej jak mała zaczeła siedzieć. Kupiłam zwykłą, lekką, na płasko rozkładaną. Wózek mało poręczny ogólnie. Do auta trudno było go wepchać, bo wózek duży. Koła ciężko schodziły... Co do plusów :) Paski w wózku to luksus ;) zwłaszcza jak dziecko sie tylko w nim uspakaja. Pojemny kosz na zakupy, to bardzo duży plus. Zwłaszcza jak sama musiałam zakupy robić... No to na tyle moich "mądrości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×