Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hejka dziewuszki, Kapucha wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przepraszam ale gdzieś mi chyba umkneło, że bierzesz ślub, rzeczywiście nie widać na zdjęciu wogóle brzuszka (może jestes podstawiona :) ) Na pleśniawki (a robią mi się często) ja stosuje fiolet (wodny lub spirytusowy roztwór fioletu, spirystusowy bardzo dobry również na pępuszek dla dzieci ) to jedyne co mi pomaga a stosowałam różne specyfiki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bedę kupowac rzadnych kosmetyków dla dzidki do kąpieli poza mydłem bambino i ewentualnie jak będzie potrzeba oliwka dla dzieci (kilka kropli do wanienki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam sudocrem ale kupiłam go dla siebie. Pamietacie może jak nie mogłam się uporać z wysypka na piersiach i brzuchu, byłam 2 razy u dermatologa przepisała mi jakies maści które nawet ulgi w swędzeniu mi nie przyniosły i wreszcie wpadłam na pomysł żeby kupić sudocrem i....zeszło ale męczyło mnie chyba 2 miesiace a teraz dzidka bedzie miała jak znalazł bo kupiłam to większe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndra
dobry wieczor ja mam termin na 24.08.09 w tam tym tygodniu dowiedzialam sie ze to ciaza blizniacza,szok byl straszny ale juz jest ok bede miec 2 dziewuszki bede tu z wami do konca ciazy pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za wsparcie w kwestii rzadszych kopniaczków dzidzi. W piątek martwiłam się, że od dwóch dni czuję słabiej i gdzieś głęboko ale już od soboty Mały rozbudził się... i daje czadu normalnie. Dzisiaj aktywność znowu była duża a uderzenia były już na wysokości pępka, więc tak jak większość, które miałam. Widocznie tak jak pisałyście zmiana pozycji w brzuchu spowodowała, że moje odczucia były zupełnie inne. Zaraz zerknę na skrzynkę i NK obejrzeć nowożeńców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa_ndra witaj i gratuluję bliźniaków! Czy wcześniej na usg nie było widać, że nosisz dwójkę? Zaczernij sobie nicka i zapraszamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndra
marzenie czy mozesz mnie zaczernic??? ja ci poddam gg i przeslesz mi haslo ja slabo sie znam na takich rzeczach nawet takich serc i kwiatuszkow nie umiem dodawac jak wy bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek no właśnie już myślałam o Izbie Przyjęć. Gdyby ten stan utrzymywał się powiedziałabym, że w ogóle nie czuję i musieliby zrobić usg. Mieszkam koło szpitala więc wyczekiwałam momentu, na szczęscie nie musiałam się tam pojawiać. To moja pierwsza ciąża więc wszystko jest nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndra
oto moje gg 454761 z gory dziekuje to moje pierwsze usg zmienilam lekarza bo tam ten to brak slow,poprzednia ciaze prowadzil mi takze ale mialam usg tak samo jak teraz tylko raz przez cala ciaze kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa_ndra
dziewczyny pomozcie mi sie zaczernic:) i jak wy piszecie te seca i kwiatuszki??? asia 25 lat 24 tc termin 13.08.2009 MAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bierze 200 PLN i standardowo nagrywa na CD i pokazuje też urywki w 4D. Normale usg 2D mogę zrobić też w Luxmedzie, koszt ok 100 PLN. Niedługo w 28 tyg wybiorę się na dodatkowe zobaczyć czy dziecko nie przybiera za dużo na wadze... Ech..przy tych moich cukrach to trzeba na to uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj san-dra, ładnie Cie lekarz urządził że dopiero w 6 miesiącu dowiedziałaś się że będziesz miała bliźniaki!! Ale to akurat pozytywna wiadomość, byleby zdrowe maluszki :) O jeden więcej dzidziul do kochania :) a ile ma Twoje pierwsze dziecko i to syn czy córka? Marzenie ciesze się że już wszystko w porządku!! :) Nici za co miałabym się obrazić czy gniewać? :) witaj wśród moich znajomych na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam synka 3 letniego wogole to jestem bardzo mloda 22 lata mam mezatka ale szczesliwa mam rodzinke i to najwazniejsze do jutra bo juz kregoslup mi siada papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też mogłabym mieć od razu bliźniaki;-) Fajnie dwójka za jednym razem, chociaż o powrocie do pracy to ciężko byłoby już myśleć. Po tej ciąży zamierzam wykorzystać macierzyński, potem cały 26 dni urlop 2009roku, potem część urlopu 2010 roku i wychowawczy z możliwością pracy na 7/8 etatu... Powinnam pojawić się spowrotem gdzieś w lutym. A Małym zaopiekuje się mój tata, który od dawna jest na rencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram mój teraz śpi ale jak położe się do łóżka to zacznie się wiercić. Stały repertuar to kiedy wieczorem leżę w łóżku, inne to zależy od dnia;-) Czasami mam też wrażenie, że potrafię go obudzić np. w nocy jest spokój ale jak wstaję na siku to potem po powrocie i położeniu się czuję kilka ruchów... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz umiem dziekuje jestescie kochane dobranoc ❤️Mój syenk Olivierek👄ma 3 latka i 3 miesiące❤️ 🌼24tc👄ciąża bliźniacza🌼 ❤️mała niunia 383g i 18,1cmdl👄duża niunia 484gi19,63cmdl ja ide w czwartek na usg znow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to fajny pomysł, choć tylko spostrzegawczy znajomi odkryli, że muszę być w ciąży skoro wśród znajomych mam takie grono sierpniówek;-) Swojego stanu nie ujawniam, czekam na synka aby móc zamieścić od razu fotkę po porodzie - to dla niektórych będzie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa_ndra fajnie, że się udało. Odzywaj się i uważaj na siebie, musisz dbać o siebie potrójnie - Ty i dwie królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak chciałam wiedzieć bo mam dwie znajome wśród znajomych na nk które mają termin na sierpień, jedną z nich zapraszałam tutaj ale jak widać nie skorzystała, jest jeszcze trzecia która ma termin na lipiec :) Troche będzie tych bobasów latem :) Mnie ciągle męczy zgaga i nic nie pomaga, tzn leków nie biore ale ani mleko, ani cola, ani banany nic nie dają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×