Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Wkleiłyście złą tabelke bo ja już się wpisywałam do poprzedniej a teraz znowu jest przy mnie niewiadoma, więc poprawiam i znowu się wklejam. lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra...............dziewczynka,dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? asica19844..................?? Kala witaj wśród ciężarnych sierpniówek :) maartusia1..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą glukozą to nie wiem. trochę za dużo jest :( ciekawe, co lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici ja miałam po 75g glukozy po godzinie 135 a potem po następnej godzinie mi spadło do 84 i było okej :) bo po glukozie jest norma do 140 max. także dobre masz wyniki :) Jeśli chodzi o pozostałe wyniki to ja się nie znam... leukocytów masz za dużo co może świadczyc o jakiejś infekcji w organiźmie ale nie musi, krwinki białe walczą z bakteriami i wirusami ...dobrze będzie,trzymam kciuki ... Lece na filmik. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze jakby byla jakas infekcja to powinno byc cos nie tak w moczu,a tu wszystko ok,bakterii brak,glukozy brak,bialka brak,nie wiem co myslec?????:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak radziłabym poczekać i skonsultować wyniki z lekarzem ;) każda z nas ma inaczej i możesz mieć mętlik ;) na pewno wszystko jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25...................?? 30 kwietnia zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05.maja asica19844..................?? maartusia1..................?? 25 maja no to i ja wpisałam datę następnej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici, nie masz się czym martwić :) jak widzisz, wszędzie są trochę inne normy... jeśli się niepokoisz zadzwoń do lekarza i spytaj. jeśli uzna, ze to coś niedobrego, zrobi dodatkową wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,poczekam na wizyte do 15 maja,zobaczymy:))),dobrze sie czuje i jestem dziwnie spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie wkleje taką tabelkę wtedy będą już wszyscy Wkleiłyście złą tabelke bo ja już się wpisywałam do poprzedniej a teraz znowu jest przy mnie niewiadoma, więc poprawiam i znowu się wklejam. lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra...............dziewczynka,dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? 30kwietna zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05maja asica19844..................?? maartusia1.................?? 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki anytram skopiowałam też przez przypadek twoją wypowiedz mam nadzieję że się nie gniewasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici dobrze będzie,a norma na czczo od 55 do 110 u nas w Katowicach, ja mialam 135 po glukozie i dobrze było:) A reszta wynikow też zapewne o niczym złym nie świadczy...buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka zelka_86......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? 30kwietna Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05maja asica19844..................?? maartusia1.................?? 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? 30kwietna Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05maja asica19844..................?? maartusia1.................?? 25 maja Przepraszam Sandra, dopiero doczytałam:) i przy okazji witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra witaj :-) gratuluję bliźniaczek. Wszystkim świeżo upieczonym mężatkom również gratuluję. Witaj kala :-) Iwoneczka nieciekawie masz z mężem. Ja swojego też na tygodniu widzę rano przy śniadaniu i dopiero późnym wieczorkiem, nieraz ja już śpię jak on wraca. Za to niedzielę staramy się spędzić razem, albo w domu albo wypad do rodzinki, bądź na spacer. Wczoraj akurat byliśmy z wizytą u babci, potem do kościoła, a później jeszcze spacer. Zmieniam stopkę bo zaczęłam w niedzielę 23 tydz. :-) Jak ten czas leci. Mojemu R coraz bardziej podoba się mój brzusio, nieraz mówi, aby stanęła bokiem bo chce popatrzeć ;-) Często też kładzie rękę na brzuchu by poczuć kopniaki synusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Co do USG to ja miałam przez moją lekarkę robione raz ale byłam prywatnie 3 razy 3D, wydaje mi się, że raz to za mało szczególnie że ostatnio zamiast zrobić mi USG to spisała sobie wyniki z prywatnego, zobaczymy czy mi zrobi 12.05 jeżeli nie to idziemy znowu na 3D, Co do wód płodowych to ja też mam napisane ilość prawidłowa, Sandra ale fajnie to wyglada w tabelce dziewczynka, dziewczynka. Dobrze, że do nas dołączyłaś bo nie mam u nas nikogo z bliźniakami a fajnie bedzie poczytać jakie są różnice w badaniach, pomiarach itd. Zelka widzę że jesteś w tabelce w dziewczynkach, chyba coś przegapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi nie przegapiłaś:) Będziemy mieć córeczkę. Jest ułożona główkowo, waży 435g i bryka jak szalona:) Ma już ruchy przeponowe co dobrze świadczy o jej układzie nerwowym. Mój lekarz ma słabe usg i niestety więcej się nie dowiedziałam, ale przekonałam małża do 3D i na pewno pójdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do facetów to ja zawsze mówię że mój jest aniołem ale też spędza całe dnie przed kompem i zauważyłam, że jak ja mam co robić to mi to wogóle nie przeszkadza zajmuje się swoimi sprawami (czytanie, komp., tv, gotowanie itp.) ale jak ja się nudzę i nie mam nic ciekawego do roboty lub poprostu nie mam ochoty to wtedy szykuje się awantura (płacz) że mi nie poświęca czasu że się nie interesuje itp. wtedy przychodzi siada, przytula i tylko patrzy na zegarek żeby się ulotnić i wytrzymuje tak góra 15 min. ale mi wystarczy choć chwila uwagi. Zresztą ja jestem okropna ale zawsze jak cos chcę to na płacz biorę u mnie działa ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, że wreszcie jakas dziewuszka gratuluje, czyli dobrze ci wywróżyłyśmy z Koteczkiem, mimo słabego usg itak sporo ci powiedział ale 3d mimo wszystko polecam i to juz bo najlepiej zrobić je w 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, ja miałam 3d na pograniczu 21/22 i było suuuuper wszystko widać,bez problemu lekarz jest w stanie opisać pracę narządów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej włąsnie wróciłąm od lekarza i mam na 8o %dziewczynkę , łożysko na przedniej scianie , wagi nie podała , ale ogólnie wszystko ok , strasznie się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi moja lekarka nie zrobi teraz usg to pójdziemy tak ok. 30 tc prywatnie na 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki pisac mi tu zaraz ile waza i mierza wasze dzieciaczki chce porownac z moimi choc wiem ze na pewno sa troszke mniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka gra lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? 30kwietna Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05maja asica19844..................?? maartusia1.................?? 25 majatuluje córci , moze teraz sypną się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kolejna dobra wiadomość dzisiaj no wreszcie dziewuszki sie posypały , która tam u nas jeszcze nie wie niech stanie w kolejce bo dziewczynki bozia rozdaje, ciesze sie i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sylwinka25...................?? 30kwietna Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05maja asica19844..................?? Żelka Gratuluje córci , moze teraz się sypną dziewczynki maartusia1.................?? 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka monika26sz...................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×