Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Żelka i Monika gratuluje córeczek!!! Ja też sie ustawiam po dziewczynkę choć nasz chrześniak twierdzi że musi być chłopak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratuluję córeczek :D 🌼 wreszcie jakieś kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK napisz mi prosze w ktorym tc mialas te usg co bylo tam 7(malowodzie) a lekarz mowil ci ze to zle??? ze masz duzo pic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) witam san_drę i kalę - san_dra - ale niespodzianka, i to dwie dziewczynki:) iwoneczka - wyluzuj, ale gadaj, gadaj, może dotrze, a jak nie, to zamilcz, aż się domyśli;) będzie dobrze.. gratuluję dziewczynek w brzuszkach - nareszci coś ruszyło! red - witaj po wakacjach:) u mnie była dzis glukoza 75g - ble, obrzydlistwo...ale wyniki chyba dobre, chociaż skonsultuję z lekarzem... zaraz na skrzynkę wejdę, pooglądam co tam nowego:) aha i 27 t.c zaczęłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u Majewskiego Halama opowiadał żenujący żart: Dlaczego kobiety udają orgazm? Bo myślą, że to kogoś obchodzi. Dlaczego faceci nie mają cellulitu ? Bo to brzydko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa mam pytank bo zapomniałąm się ginki zapytac a ona mi nic nie wspomniała o tym piciu glukozy , w którym tygodniu się ją pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę pytać bo pewnie cię skieruje a wydaje mi się, że to badanie nie jest konieczne jak nie ma wyraźnych wskazań, mnie skierowała mam zrobić 50 do 12.05 czyli do końca 28 tc. ale chyba różnie lekarze kierują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glukoza - od 24 do 28 t.c - teraz chyba wszystkich kierują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zapomniałam wam powiedzieć że byłam dzisiaj w ciucholandzie kupić sobie jakieś spodenki typowo na działkę bo w zeszłoroczne się nie mieszczę i kupiłam za 2,4 takie dresowe ale ja nie o tym, stoje przy kasie a tam za ladą są półki na których jest wystawka porfeli, biżuterii itp. patrzę a tam coś z aventu więc pytam panią czy to smoczek a ona że nie że to takie nakładki na pierś dla karmiących, normalnie byłam w szoku że takie rzeczy w ciucholandzie i do tego nowe to było, pudełko trochę podniszczone ale nie rozpieczentowane i za 4 zł. nie wiem ile w sklepie ale pewnie dużo droższe, ja dostałam takie od siostry bo pewnie bym kupiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też na działce, staram sie nie drapać bo mi od razu fiolet sie robi a teraz w ciąży dodatkowo nie chcą mi się rany goić, dziwne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję dziewczynek! fajowo macie - większe szanse na porozumienie z potomstwem. ja już widzę jak kaczorek robi numery a\'la tatuś swojej dziewczynie i jak ścierą po dupie od matki za to obrywa... dzięki za wsparcie, ale widzę, że nie jestem jedyną z wątpliwościami co do szanownego Towarzysza Życia:O generalnie życie nie jest izi:( Alidż - na mojego ostatnio moje łzy nie działają. pewnie dlatego, że w ciąży więcej płaczę niż normalnie... spajk - pogadać nie mam do kogo, bo dalej jest foch i go nie ma. pewnie wróci jak będzie pewny, że śpię. cóż, nie trza długo czekać, bo zaraz się zbieram na wyrko, coś mi brzuch stwardniał. to niedobrze chyba:O acha - u mnie też w opisie usg tylko, że ilość płynu owodniowego prawidłowa. więc nie wiem ile to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glukozy nie będę piła, ale z tego, co widzę to prawie wszystkie piją... dzisiaj się zagłębiałam w stronę www.rodzicpoludzku.pl (polecała położna w SR). poczytajcie sobie, bo jest sporo o pozycjach wertykalnych itp. :) Iwoneczka - nie zazdroszczę sytuacji... mam nadzieję, że niedługo jakoś to rozwiążecie. faceci są czasem dziwni :/ widziałam zdjęcia brzuszków na poczcie - śliczne i okrąglutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz spac bo ostatnio ze trzy noce spie po cztery godziny i sie budzę!!!A teraz az mi niedobrze!!! Dobranoc grubaski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja już kiedyś wklejałam linki na ta stronę odnośnie nacinania a stronę mam juz obcykaną tam są opinie o szpitalach łącznie z tym co dany szpital oferuje (ubranka, pieluchy...) i statystyki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się kładę. jutro będzie nowy dzień, może lepszy. no i tylko 99 dni do "wielkiego wyjścia". buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może, że już była podawana :) ale na tych setkach stron cieżko spamiętać, co już było :) u Was też taki wiatr? u mnie od rana masakra. na jednej z głównych ulic stał nawet samochód przygnieciony przez drzewo... policka i te sprawy. ktoś miał pecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie plecy rzadko bolą... raczej biodra, zwłaszcza prawe. natomiast wczoraj mnie bolał cały tyłek od siedzenia 3 dni w szkole. pierwszy raz mi się to zdarzyło ;) zresztą zależy od dnia - raz plecy + biodro, raz tylko biodro. nie wiem, od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka mi ostatnio opowiadała o szpitalu w którym rodziła 2 miesiace temu i w którym ja mam zamiar rodzic. Ona rodziła tam już drugie dziecko i ogólnie zadowolona, opinię na forach też sa OK tak w 80% ale wiadomo że prawie wszędzie są zadowoleni i mniej zadowoleni ale co ważne opowiadałą, że pacjentki w szpitalu tragedia (patologia w większości) jedna dziewczyna od niej z sali na drugi dzień po cesarce poszła zapalić do toalety a druga przy karmieniu cały czas móiła do dziecka:"no kur** jesz czy nie jesz bo chce się kur** przespać" mąż przyjaciółki też był w szoku bo wyszedł na korytarz po porodzie i mówi do tych spacerujących po korytarzu że juz po a one pierdol**isz? i mówi, że personel sie inaczej odnosi do takich pacjentek inne traktowanie jest. Po tych opowieściach to sama już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie plery bolą ale bardziej jak leżę przy odwracaniu się w nocy i jak za dużo dźwigam lub schylam się po sobotniej działce to się ruszać w niedzielę nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości Aldżi
Z ciekawości pytam Aldżi w jakim szpita;u chcesz rodzić bo też mam termin na sierpień dokładnie 04 i jestem z sosnowca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest, to się chyba wszędzie spotyka. smutne, ale prawdziwe :( dziewczyny, od kiedy zaczyna się częściej do gina chodzić? w 9 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości Aldżi
Dzięki :) Ja się jeszcze zatanawiam czy w sosnowcu czy w Tychach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×