Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hej mamusie:)Koteczek widze ,ze z Ciebie idealna mamusia:)Ja to dopiero dwa prania za soba,a jeszcze tyle przedemna ,Tez jeszcze bedziemy malowac pokoj,ale to w lipcu mysle,ze zdazymy.Wczoraj to myslałam,ze niewytrzymam takie miałam bole macicy,ze ooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhh,to wole nie myslec jakie sa skorcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis na ktg mialam lekki skurcz,gin mie zbadala i jest wszystko ok,w nocy nie moge spac tak mie kregoslup i bodra bola,co do skurczy to mam pare takich niebolesnych w ciagu dnia tylko takie uczucie spinania brzucha,to normalne bo macica cwiczy,ale gdy takie skurcze sa np 3,4 w ciagu godziny to mam jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja pomaranczy nie czytam,tylko wiem ze do porodu jeszcze duzo czasu ,a ty nie dawno pisalas ze mialas skurcze noi dzis ze czop ci odszedl,ja za to juz spakowana walizka stoi w szafie a i dla dzidiulka wszystko naszykowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a moze ty nie bedziesz miala cc skoro jest wszystko dobrze ,przeciez kazda ciaza jest inna i jezeli maja jest odwrucona glowka w dol ,i wszystko u ciebie jest ok to bedziesz rodzic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,no to ciekawa jestem ktura z nas bedzie pierwsza,ja sie simieje ,ze tyle problemow mialam z ciaza,a teraz w sumie jak mi sciagna szew i odstawie tabletki ,to w sumie moge urodzic zaraz ,albo nawet przenosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale hi hi hi jak tylko pozbede sie tego szwa to tak sie z mezem wypieszcze ze ho ho ho ,bidulek od marca cierpi,a wiem ze sex przyspiesza porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rzeczywiscie nudno sie tu robi:(Oj Uleczka bedziesz miała popis po sciagnieciu tych szwow ahhhhhhhhh:)Powiem Wam szczerze ,ze my mozemy ,ale mnie jakos do tego nie ciagnie ,a moj młody tez za bardzo nienalega,bo sie boi ,ze maluszkowi sie cos moze stac he,he.Dziwny facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Uleczka, dzięki za linko o maści, ale tam też niestety nie ma żadnej informacji, czy można stosować w okresie ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci Uleczka dziękuję, ale nie musisz się trudzić. Własnie sobie drugi raz nasmarowałam. W końcy gdyby nie wolno było stosować, to byłoby napisane, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna uzywac masc kamforowy w ciazy , wpisz to w goglach moze cos znajdziesz, duzo tam pisze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Co słychać? Kupiłam ten pierwszy fotelik, Graco. Od razu się nam spodobał jak tylko go zobaczyliśmy;) Ja muszę dopiero po kupić dla siebie jakieś koszule nocne i szlafrok, bo szczerze mówiąc nie było mi to nigdy potrzebne i nie mam:( I wtedy będę myśleć o pakowaniu torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sama jestem ciekawa..która pierwsza będzie rodzić :) Wczoraj zabrałam się jednak za okna...troszkę się zmęczyłam, ale goście mogą przyjeżdzać i spać :) Dzisiaj moja córcia kończy przedszkolę ...ależ ten czas szybko leci...4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! Jak tam samopoczucie dzisiaj? U mnie ok. Właśnie się obudziłam a konkretnie listonosz, przyniós taki śliczny ręczniczek dla Majki . Mama poszła dziś do mojej lekarki rodzinnej po jakieś kropelki do tego mojego ucha i coś jej przepisała Atecortin. Mam nadziej, że pomoże. A teraz czekam aż mężuś zrobi mi śniadanko ;) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta to wiesz, że żyjesz...:) Ale dzisiaj piątek i 2 dni wolnego....wprawdzie już zaplanowałam generalne porządki w łazience ...hmmm czyżby już syndrom wicia gniazda mnie dopadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no fakt, a wczoraj wieczorem to Majka dawała bardzo silne dowody na to, że żyje ;) Tak wojowała, stópkami zapierała się o jeden bok i na środku brzucha wystawiała dupke. Śmiałam się, że jak tak będzie w nocy wojować, to rano obudzę sie, a z boku będzie wystawać na zewnątrz taka malutka stópka hihi ;) Co do synfromu wicia gniazda to mnie jak na razie nie dopadło, ale jak dopadnie to wykonawcą niestaty będzie mój mąż, bo ja musze leżeć. Więc będę główno-dowodzącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też będzie brakować. Chociaż wczoraj już jej mówiłam, zeby już sobie odpoczeła bo sobie pętki poobija o moje żebra. No ale rano jak sie obudziłam to już czułam delikatne smerania w brzuszku. Super uczucie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:)Iza ty juz pewnie wiesz jaki e to uczucie nie czuc kopniaczkow po porodzie ,bo masz juz corcie:)Ja sie pytałam kolezanki jak to jest to powiedziała ,ze jest tak zalatana,ze nawet nie mysli,ze niema juz dzidzi w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a bedziecie miały jeszcze jakies usg do porodu,bo ja juz nie i nie wiem ,cz\y nie isc prywatnie tak z 4 tyg przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa...wiadomo jak dziecko się urodzi...pojawiają się inne odczucia- moze w końcu przytulić maleństwo...i tego tez się nigdy nie zapomina :) Ale teraz maleństwo w brzuszku jest tylko Twoje...stanowicie jedność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 25.06 i na każdej mi gin robi usg...u mnie misiek ostatnio nadal odwrócony pośladkami i już się martwię czy się jednak odwrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku to ja gdybym nie poszła prywatnie to miałabym tylko dwa usg i zastanawiałam sie czy moge jeszcze isc,bo tutaj uwazaja ,ze takie usg jest niezdrowe dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×