Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Sczęsliwa...badanie usg jest bezpieczne jak by nie było...to rzadko by się je wykonywało. Ale z córcią to miałam chyba tylko z 3 ale i badania obciązenia glukozą też nie miałam - wszystko zalezy od prowadzącego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja mam jeszcze 3 wizyty i na każdej będe mieć usg. Mi lekarz powiedział, że usg wcale nie jest szkodliwe dla dziecka, a niektórzy lekarze zbyt często go nierobią poprostu z oszczędności... Idź gdzieś prywatnie tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja malutka jest już główką w dół, a tyle razy jej mówiłam, że nie ma się obracać, bo wolę cesarkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 33 tydzień :) Neta a ja mówię synkowi, żeby się odwrócił ale mnie nie słucha :) Powiem Wam, że już nie moge się doczekac wizyty...posłuchać serduszka, zobaczyć maleństwo :)ale z drugiej strony to zawsze sie denerwuję czy wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też kiedyś nie mogłam się doczekać na wizytę (nawet polubiłam wizyty u ginekologa ;) ) Ale odkąd zmieniłam lekarza, to ciągle coś wykrywa nie tak, a to rozwarcie i skrócenie szyjki, potem bardzo silne skurcze, więc teraz się stresuje przed każdą wizytą. Zawsze po każdej wizycie u lekarza jechaliśmy na jakieś jedzonko, a teraz wracam ze łzami w oczach. No ale na szczęście z malutką jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ty bedziesz swietowała urodzinki ,a u mnie jak dobrze pojdzie zdrowie dzidzi ,ale cos czuje ,ze sie to wszystko opozni i dzidek bedzie panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam mieć w domu - drugiego lwa i pewnie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak he,he.Ja myslałam ,ze moj bedzie panna jakos zle obliczyłam,a tu lwiatko ,a poł rodziny mojego to panny,ale to bez znaczenia wazne zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jake teraz kolory modne ,bo bedziemy malowac pokoj i nie mam pojecia teraz był zielony oczywiscie ten taki bardziej razacy ,no nie doprzesady ,a teraz moze dwa tylko nie mam pojecia jakie kolorki wybrac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam. Idę sobie zakroplić to ucho i trochę poleżeć. Zajrzę do Was później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa pewnie, ze zdrowie najważniejsze:) Ja też mam w planach malowanie - ale ja maluje w jakąś kawę z mlekiem - taki spokojny i jasny kolor... Ale u znajomych widziałam fajne połączenie- popiel taki ciemniejszy z jasnym odcieniem. Jeszcze mają użyć szablonów do takiego dużego wzoru na jedną ścianę - myślę że ciekawie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta zdrówka życzę :) Teraz po kropllach to powinno Ci przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie własnie kolezanka ma taka kawe z mlekiem swietnie to wyglada moze tez sie na to skusze tylko problemem jest moj młody ktoremu nic sie niepodoba,a jak On mi pokazuje kolory to tragedia he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to moj bład bo go przekupiłam,ze jezeli ja wybiore imie dla dziecka to On kolor scian ,ale niemyslałam,ze bedzie taki pamietny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa - układ to układ teraz on wybiera kolor ściany :) A jakie mu się podobają może tylko odcień inny i nie będzie wcale złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu sie podobaja jaskrawe kolory takie jak zołty,niebieski jakies fiolety mi one juz zbrzydły,ale mysle,ze dojdziemy do porozumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa napewno :) Lecę do przedszkola na zakończenie ...i na pewno bedę płakać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze cos ostatnio brzuch mnie pobolewa jak na okres:(,a tak fajnie było nieczuc tego bolu tymbardziej,ze ja @ miałam okropnie bolace eh.Strasznie jestem ciekawa ile moj maluch wazy niezdziwiłabym sie jak by juz 2kg było he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! A tu znowu pustki? :( Ja właśnie popijam sobie czekolade na gorąco i buszuję po allegro. Mąż akurat w pracy, bo jakby był w domu to znowu by marudził, że zmieni hasło do allegro, bo codziennie przychodzi jakaś paczka z ciuszkami lub jakimiś pierdołkami dla Majki. Ale z drugiej strony to co mam zrobić jak muszę siedzieć w domu? Niech się cieszy, że go po sklepach nie ciągam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta masz rację i z tymi pustkami na kafe i z allegro;-) Mój mąż też się zawsze nerwuje jak jakaś paczka przychodzi;-) Ale troszkę już z tym kupowaniem przystopowałam, bo już nawet mama z ciocią mi zwróciły uwagę na temat ilości ciuszków.... Miłego wieczorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, ja to chyba już uzależniona jestem od allego ;) ale to jest takie fajne uczucie jak przyhodzi paczka z takimi maleńkimi ubrankami. Ja też już przystopowałam, zwłaszcza, że mam ciuszki po moim kuzynie i bratanku męża. Czekam jeszcze tylko na jedną paczkę (2 kaftaniki, śpioszek, 3 pary skarpetek) i do Majki już wszystko będę mieć. Łóżeczko czeka u cioci, wózek kupimy dopiero po porodzie. Aha no i jeszcze zostanie do kupienia wanienka i przewijak. A ja jeszcze musze sobie kupić stanik do karmienia, ale to też pewnie z allegro ;) Idę już się położyć, bo coś głowa mnie boli, ale przynajmniej z uchem lepiej :) Miłej nocki mamuśki! papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... Ja na szczęście nie jestem uzależniona od allegro- pewnie dlatego, że wole wszystko dotknąć zanim kupię :) Wczorajsza akademia w przedszkolu...fajnie dzieciaczki przygotowane i płaczu było co niemiara - dyrektorka, która nie ma swoich dzieci i traktuję przedszkolaki jako swoje nie mogła łez opanować ale to bardzo miła osoba i napewno praca z takimi maluchami rozstanie to duże emocję. Idę kończyć sprzątanie bo mamy miec gości - pewnie z 3 dni zostaną ale jakoś przetrwamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Jak tam samopoczucie dzisiaj? U mnie nawet nawet. Z uchem o niebo lepiej, kropelki pomagają. Iza to życzę Ci cierpliwości przy gościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×