Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Pozdrawiam Was wszystkie widze, ze w koncu cos się zaczyna dziac na naszym topiku :D U mnie pogoda taka sobie, teraz po deszczu wychodzi słonko ale szczerze mówiac wole chłodniejsza aure bo jak jest cieplej to nie za bardzo się czuje :-( Wczoraj byłam na badaniu krwi zaraz z rana a jak wróciłam to i tak miałam dość. Uleczka co robisz jak masz zgage? Ja tez mam prawie codziennie. Położna mówiła, że to od słodyczy lub tłustego jedzenia ale jedno i drugie dawno odstawiłam bo rosne teraz dwa razy szybciej niż dotychczas. W głowie rozbrzmiewa mi tylko „biigg maamaa” i troche mnie to przeraża. Staram się pić, zwłaszcza wieczorem, miętówke ale nie bardzo mi to pomaga :-( Laktator mam od siostry taki zwykły jak Uleczki ale jak mówicie wszystko się okaże czy on będzie w ogóle potrzebny. Drętwień żadnych na szczęście nie mam ale jak i wielu z Was mi też śpi się ostatnio coraz gorzej a malutka też zaczyna harce akurat jak ja ide lulu mam nadzieje, że nie zostanie jej tak po porodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kala z ta zgaga to sie mecze,ale nieraz pomagaja 2 lyki mleczka do kawy,albo mietowa pasta do zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sorrki, że się wtrącę, czasami Was czytam. ja mam też okropną zgagę i pomagają migdały....To może dziwne, ale gdzieś to moja mama wyczytała i naprawdę pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama właśnie podpowiedziała mi o zielu z przytuli właściwej, trzeba ja zaparzyć i pic podobno pomaga. O migdałach też słyszałam, dzieki, ale problem z tym wszystkim polega na tym, że ja tego nie lubie poza mięta i mlekiem :-p Ale jak to mówią \"co Cie nie zabije...\" ;-) Wczoraj wyprodukowałam sobie sok z pokrzyw na tę moją anemie, okropność!:-p Lekarstwa nie zawsze sa smaczne, zwłaszcza \"domowe\" mam nadzieje, że cos pomogą. Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na aemie dostalam zelazo ,ale go nie biore bo strasznie psuja sie zeby,pije sok z burakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dostałam żelazo i je biore ale ostatnie wyniki były jeszcze gorsze niż pierwsze. Zęba na razie jednego miałam leczonego i mam nadzieje, że na tym koniec bo więcej nic nie znalazła a wogole dentystów nie znosze:-p Dlatego teraz przerzuciłam sie na leki naturalne, chociaż tak dodatkowo i licze, że zadziałają bo obawiam sie wizyty w szpitalu jeszcze przed porodem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Co do zgagi to mi pomaga ciepłe mleko...a od migdałów to odrzuciło mnie na początku ciąży i nie dam rady ich jeść :( Moje kostki nadal opuchnięte ...przykładam kapustę ale nie pomaga ;( chociaż przyjemnie jak takie zimne kładę na kostki :) Też zastanawiam się nad praniem ciuszków ale w lipcu pewnie pójde na chorobowe to wtedy zacznę wszystko przygotowywać :) Chociaż teraz dużo gorzej chodzić na zakupy ale lipiec ma być zimny to damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek uważaj na siebie - jeszcze miesiąc musimy wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim;-) Widzę temat laktatorów - ja mam ręczny, taki zwykły z apteki za 8,77zł dokładnie;-) Mam nadzieję, że się sprawdzi tak jak u szwagierki;-) Neta ja słyszałam, że kosmetyki z Johnsona uczulają i lepiej kupować przynajmniej na początek z innych firm. Ja sama mam tylko zasypkę z Belli od szwagierki, bo ona jej nie używała i maleńki kremik przeciw odparzeniom z Nivea od położnej. Ale nie zastanawiałam się jeszcze nad konkretami. Jutro jadę obejrzeć fotelik, bo znalazłam na Allegro i okazało się, że kobieta, która chce go sprzedać mieszka niedaleko mnie;-) Tu jest link do niego, zerknijcie proszę czy jest w porządku. http://www.allegro.pl/item661184454_nosidelko_graco.html Zresztą i tak zobaczę na żywo to zdecyduję, ale Wasza opinia jest dla mnie ważna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martusia ja mam dokładnie taki sam. Został po moim siostrzeńcu, który go używał w zeszłym roku, moja siostra była bardzo zadowolona. Służył jej dopoki mały sie do niego mieścił. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a powiedz mi mniej więcej o ile się orientujesz, ile kosztował. Bo widziałam jeszcze z BabyDream, który w sklepie kosztuje ok 169zł w podobnej cenie i też blisko. Jak myślisz, który lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, z chęcia bym Ci pomogła ale niestety nie bardzo moge :-( Moja siostra mieszka obecnie w Anglii i tam kupowała wozek. Teraz kiedy mały podrósł i nosidełko jest za małe to mi je zostawiła a sama nadal używa wózka, bo to był komplet. Ale jesli cos Ci to pomoże to ten drugi \"na oko\" wydaje sie wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...dziewczyny chyba faktycznie trzeba wziąc się za przygotowania dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek własnie widzę w Twoim opisie ...ale ja mam nadzieję że do końca lipca maleństwo posiedzi spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale Ty już przygotowana jesteś na 100% ...a ja jakoś dalej w lesie :( Tylko jak przychodze po pracy to już mi się nic nie chcę...i myślę że w lipcu zdążę ze wszystkim...a jeszcze czeka mnie malowanie :( ale z drugiej strony czas szybciej zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama okna myłaś ? Ja też chcę się zabrać ale każdy mnie straszy, ze za szybko żeby tak się męczyla ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe forum dla mam
Z dniem wczorajszym powstało nowe forum dla mam, ciężarnych i staraczek. Jesli macie ochotę przyłączyć się do nas to serdecznie zapraszamy :) Plusem tego forum jest to, że mogą wypowiadać się tylko zarejestrowani użytkownicy, w ten sposób unikniemy nieprzyjemnych sytuacji, w których na forum maja dostęp niezalogowani i obrażają innych użytkowników. Forum jest ciagle w fazie rozwijania się, dlatego możecie je razem z nami współtworzyć :) Zapraszamy :) http://cafe-mama.phorum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ...też wolę zrobić wszystko sama niż kogoś prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, czasami was podczytuje, wlasnie wczoraj bylam na wizycie u lekarza. moje malenstwo jest zdrowe i wazy 2400. lekarz powiedzial moge miec cesarke,poniewaz moja dzidzia sie jeszcze nie odwrocila. a do 34 tygodnia niby powinna. zmartwilo mnie to:( przytylam juz 15 kg.czuje sie ciezka... a no i jeszcze jakis grzybek sie do mnie doczepil...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty koteczek
normalna to ty nie jestes ciaza donoszona miesiac przed terminem brawo za swietne wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty .....koteczek
40 tydzien ciazy to termin porodu a ty mowisz ze miesiac wczesniej a to wychodzi 36 koncowka 37 tyg moze byc uwazana za donoszona czyli 2 tyg przed terminem a rownie dobrze moze to byc 42 tydzi.ciazy czyli 2 tyg po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak tam? Wyspane? Bo ja nie, zasnęłam dopiero ok 2 bo raz mi było gorąco raz duszno. Na dodatek od kilku dni przy dotyku bolało mnie lekko ucho. Myślałam że może jakaś krostka mi się robi, ale w nocy nawet ucha do poduszki nie mogłam przyłożyć. Tak samo z siebie nie boli, tylko przy dotyku. Nasmarowałam maścią kamforową, ale oczywiście nie sporawdziłam czy można...muszę zaraz poszukać w necie. A co prania ciuszków, to niestety musi to robić moja mama, bo ja mam nakaz leżenia. Część już poprana i porasowana, a dziś mężuś będzie prasował pieluchy tetrowe :) Torbę mam już spakowaną, stoi za łóżkiem. Jeszcze musze dorzucić pampersy i w razie czego jakieś ubranka dla Majki na czas pobytu w szpitalu, bo nie wiem czy u mnie dają. Aha no i laktator. Ale na dniach ma przyjść z Allegro. Zamówiłam taki http://www.allegro.pl/item657031050_laktator_reczny_babyono_jeszcze_stara_cena.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku 37 tyg ciąży czyli na początku 9 m-ca dziecko może sie spokojnie urodzić bez żadnygo ryzyka dla swojego zdrowia. Po co sie wogole mieszasz? Mimo, że to forum otwarte to :-p ! Koteczek dla mnie jesteś niesamowita, ja tez jeszcze nie mam nic przygotowane mimo całej gromady rzeczy po siostrzeńcu. Co rano mówie sobie, że sie za to zabiore ale potem jakoś wychodzi inaczej :O a zaczęłysmy 8 m-c więc czas najwyzszy na przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty .....koteczek
to nie pierdol za przeproszeniem takich głupot ze miesiac przed terminem juz rodzisz i to ciaza donoszona bo ty kurwa juz rodzisz od 3 miesiecy i czop ci wypada z miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nic nie mogę znaleźć o tej maści kamforowej czy można czy nie. A na opakowaniu też nie ma napisane. Może Wy się coś orientujecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×