Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gumaDOzucia

Nie chce znowu takich akcji !!!!! POMOZCIE bo mi zle

Polecane posty

Gość gumaDOzucia

znam sie z nim niewiele ponad miesiac... wiec nie mam prawa oczekiwac od niego niewiadomo czego... ale coraz fajniej sie znajomosc rozwija i nie ukrywam ze zaczelo mi na nim powaznie zalezec... ale znowu powtarza sie schemat: spottykamy sie wtedy kiedy ON wroci z pracy, wtedy kiedy ON sie wyspi, kiedy ON wroci z kumplami z zakupow, kiedy JEGO przestanie glowa bolec itp.... dzisiaj jest jeden z niewielu dni kiedy oboje mamy wolny (ja studiuje i pracuje, on pracuje). Byly mega plany i co to mielismy nie robic... wczoraj byla u mnie imprezka, przyszlo kilku znajomych, a wczesniej bylo ustalane ze on nocuje u mnie... ale przez cala impreze mial praktycznie wyjebane na mnie- strasznie zmeczony po pracy, niewyspany, bez humoru... wiec i ja stracilam humor, reszta sie zmyla a jego zastalam w moim lozku, wiec sie przyszykowalam do spania i polozylam... od razu mial focha bo liczyl na cos chyba, ale jak sie kapnal ze ja powaznie chce spac, to sie podniosl i poszedl... dzisiaj caly dzien obrazony, niby sie odzywal, ale mielsismy spedzic ten dzien razem. caly dzien czekalam az przez to pieprzone gg cos zaproponuje to teraz na wieczor wymysli wyjazd z kolegami do miasta oddalonego o 60 km.... "jak wroce to sie odezwe i wtedy wyjdziemy" :o a ja mimo ze moglabym miec jakies tam plany to bede czekala na niego do tej 21 zamiast tez mu pokazac ze nie jest najwazniejszy :o ehhhh jaka ja glupia :o nie chce stroic fochow, bo nie chce wyjsc na desperatke, ale tak wlasnie jest :( co robic zeby sie nie uzalezniac ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumaDOzucia
a na dodatek obwiniam sie, bo wiem ze gdybym w nocy go zatrzymala, to ten dzien inaczej by wygladal :o i nie musialabym sie wkurzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiczanka
bardziej sie szanuj i swoj czas taka moja rada facet widzi ze szczysz po nogach i wykorzystuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumaDOzucia
ja to wszystko wiem.... gorzej jest jak przyjdzie zastosowac w praktyce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiczanka
byl zmeczony a kochac sie chcial? pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiczanka
zlej go, bedzie szansa ze sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumaDOzucia
no wlasnie....:o chociaz jak spotykamy sie wieczorami na tygodniu (pracuje do pozna) to nie zawsze robi podchoy... chociaz seks juz byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiczanka
bo dostal co chcial i ma to juz w dupie, powiedzmy sobie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumaDOzucia
zlej go czyli co, jak zadzwoni pozniej, zeby przyjsc albo sie spotkac to co, mam odmowic ? jutro sie nie zobaczymy, bo ide do pracy, jak cos to dopiero w poniedzialek wieczorem.... a ostatnio spotykamy sie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowiczanka
robi z toba co chce, zal mi cie, ale ty nie umiesz postepowac z chlopami, wiec czego od nas oczekujesz? zaszybko mu doopy dalas i tu jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Hahahha nie lam sie:) ja jestem ze swoim pol roku -mam dzis wolne on tez-siedze prawie caly dzien sama w domu a on...nie wiem moze w domu moze nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rozwalenie imprezy bym go wykopała na śnieg idiotę. A za to, że niby taaaki zmęczony, jak była impreza, a jakoś mu siły wróciły jak ostatni gość wyszedł, to bym kuźwa zabiła. Robi z Tobą co chce, a Ty się dajesz. Za słaba psychicznie jesteś dla niego, widać ktoś go powinien wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdry
zgadza sie, jak zadzwoni to szybko odmow (szybko bo jestes niby taka zajeta i nie masz czasu rozmawiac ) i spotkacie sie najwyzej w pon wieczorem, do poniedzialku niedaleko, bez przesady musisz sie nauczyc szanowac siebie i swoj czas to i faceci beda cie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaka
A moze zasugeruj,ze dziś ty jesteś zmęczona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×