Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość było i już się skończyło
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takiego M
jeśli chodzi o to kto jest bardziej.........od kogo - to jednak wydaje mi sie że my tj kobiety bywamy bardziej perfidne ale taka może już natura .......a faceci którzy w ten sposób zachowują sie gdy żona w ciązy są na każdej szerokości geograficznej- znam min kilka takich historii z zupełnie różnych miejsc Polski..........niema reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Niestety nie ma reguły, jak już chyba wcześniej pisałam, ja też nie wyobrażałam sobie że mogę się wplątać w coś takiego i jeszcze (masakra) płakać za kimś takim a jednak. Ale też znam niesamowicie podłe kobiety i fajnych facetów, którzy pewnie takiego świństwa nigdy by nie zrobili, Ale życie nie jest niestety bajką. A miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
jesli tak to jest mi za rod meski taki " meski" wsyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było i już się skończyło czemu ja sie czuję jakbyś o mnie napisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Ale co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
niesamowicie podłe kobiety i fajnych facetów, którzy pewnie takiego świństwa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
No coś Ty!!! Przecież nie znam Cie na tyle żeby opisywać tu Ciebie!!! Poprostu stwierdzam fakt, że tak jest. Nie koniecznie musi to dotyczyć tej konkretnej sytuacji czyli posiadania kochanka/kochanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
bo ty gwiazda 29 jesteś podłą kobietą u boku swego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja wiem, ale w tym wypadku to do mnie pasuje :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
oj tak samo jak do mnie, niestety, tyle że ja już się rozwiodłam i jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
a że ten za którym poleciałam jak głupia teraz mnie zostawił to widocznie taka kara, za to co zrobiłam i muszę to przeżyć. I chwilowo jest mi lepiej :) To pewnie przez ten kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
no widzisz, a ja sie nie rozwiodę bo mam fajnego męża więc sama nie wiem po co mi to wszystko, ale nie potrafię zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Ja też nie potrafiłam a teraz zostałam sama, moim zdaniem musisz sama sobie odpowiedzieć czy on jest tego wart, bo jak mówił taki M Twój mąż prędzej czy później dowie się o tym. A najgorsze jest to że może się dowiedzieć od kogoś całkiem obcego nie od Ciebie i wtedy to już będzie duuuży klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
gwiazda 29 to czy się nie rozwiedziesz nie będzie zależało od ciebie jak się to wyda pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaa
na pewno wiele jest kobiet w takiej sytulacji jak gwiazda29, i wiele tu czyta to co ona pisze, ale nie odwzaza sie napisac tego co czuja, bo sa takie jebane gnidy ktore pzrez pryzmat swojego nieszczescia wyzywaja i opuwaja! ja tez jestem w podobnej sytulacji, trzymaj sie gwiazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaa
i tylko pisza , pamietaj pamietaj, my wiemy co robimy, to nasze zycie,co was to obchodzi , nauczycielki(e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaa
taki M nie chcesz zony , znajdz sobie inna i zacznij nowe zycie, tego co sie wydarzylo juz nie wrocisz , wiec nie zadreczaj siebie i nie wyzywaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
taka sobie jaaaaaaa napisz cos o swojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Taka sobie - my Ciebie na pewno nie skrytykujemy. Wywal co Ci na sercu leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
taka sobie jaaa ja też 10 lat temu jako młody chłopak byłem kochankiem i z perspektywy czsu nie uwazam tego za dobre bo moge tak uważać czyz nie i nie wyzywaj mnie od jebanych gnid bo nią nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
reminiscencje widzisz jnestes dokladnie taki sam jak my :O wiecv nie wiem co innym zarzucasz :O Ja tez za kilka miesiecy spojrze na to inaczej, ale teraz tesknie i jest to calkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
przecież ja nikomu nic nie zarzucam napisałem do grafitki bo ja byłem takim dwudziestoparoletnim gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Gwiazdo Napisal po jakims czasie, bylo calkiem milo. Wiesz jak ja mu mówie ze glupio mi czasem bo czuje sie jakbym sie narzucala, on tez mowi ze czasem nie moze itd... ale uwielbia moje maile, smsy itd..., ale to nie zmienia faktu ze mnie to wnerwia, bo ja chcoćbym byla w samolocie z zakazem właczania komorki to bym zwyczajnie napisala ze nie moge. Ale baby najwyrazniej tak mają ze w hormonalnym przeroscie emocji robią z igły widły ((-: Fajnie ze sie spotkaliście (-: I co znowu góra energii co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
ja też tęsknie i nic na to nie poradzę na to. Nie wytrzymałam i znowu się do niego odezwałam a on nic. To mnie wk... że zostawił tak bez słowa. Powoli dociera do mnie że to był błąd, ale to jest jeszcze bardzo świeże i strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
I nie wyzywać się bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaa
daje dupy na boku i jestem z tego dumna, tylko to społeczeństwo jest takie zacofane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaaaaaa
ty wstretny podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaaaa
co za ciemnogród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Grafitka, tak jak napisałaś wrócił mi power i będę go teraz pielęgnować, fajnie nam sie rozmawiało , wiesz tak na luzie bez żadnych konkretów i planów, oto mi właśnie chodzi ale ja tak samo jak Ty -zawsze odp, chociażby po to,żeby powiedzieć ,że teraz nie mogę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×