Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość było i nie wiem co dalej
Wiesz co Gwiazdo ja jednak myślę, że to ma znaczenie kto chce rozwodu. Zwłaszcza dla Ciebie w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było...., żebyś wiedziała że wszystko jest nie tak jak trzeba "wcale nie wiesz jak jest w ich małżeństwie ... może to co mówił o zonie jest tylko historyjka wymyślona dla Ciebie byś nie dostrzegła tego ze on chce Ciebie " to czemu :) wiem wszystko od jego brata, tylko to jedno niezupełnie się zgadzało, to jest dobrze zakręcona sytuacja, ale już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
niedługo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było....:) wolałabym jednak się z nim spotkać (nie mailowo), ale skoro się nie odzywa to logiczne,że i nie przyjedzie. Przecież pytam kiedy możemy się spotkać (ja już się dopasuje do niego) to nie wie, nie wiem o co mu chodzi, radzisz mi mailowo? nawet nie wiem czy przeczyta, nie wiem czy obecnie jest w domu, czy wyjechał, nic nie wiem miałam jakiś czas temu taka sama sytuacje, wkurwiłam się napisałam co myślę, na drugi dzień był u mnie z kwiatami, przeprosinami i całą otoczką, miało być dobrze (choć on twierdzi,ze nic się nie zmieniło tylko ja za dużo wymagam), było kilka dni i dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komma
ale wy naiwne jestescie, jeszcze mu w dupe gwiazda bardziej wlaz i przepraszaj go ,nie macie szacunku do siebie i waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Gwaizdo, nie wiem co Ci powiedzieć, bo mój też milczy ;) Ostatnio jak tak zamilkł to pisałam do niego smsy, aż się odezwał. Teraz się wkurwiłam i też się nie odzywam. Nie będę latać za kimś kto mnie olał. I wiem, że ja nie wyrobiłabym w takim układzie w jakim Ty jesteś. W końcu by coś we mnie pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
komma, ja Go nie przepraszam bo nie mam za co i więcej się nie odzywam, było....:) -nie odzywamy się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komma
gwiazda w twoim przypadku to ty lepiej zakąncz definitywnie sama bo bedziesz jeszcze płakac.Wysyłaj maila i już ,czytalam że maż chce miec drugie dziecko to chyba najlepsza pora na to i zapomnienie tego epizodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
gwiazdo ale Ty dalej liczysz na to,ze wszystko sie z Twoim K naprawi i wcale nie chcesz tego skonczyc :( Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
cześć to czemu :) powiem Ci szczerze nie wiem czy chce( mam mieszane uczucia) ale muszę i to zrobię . Jego brat kontaktował się ze mną(całkiem niedawno) i powiedział mi żebym z nim była albo go zostawiła. Więc wyjście jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
A ja wymyslam coraz to nowe preteksty do odezwania sie, ale zaden mi tak calkiem nie odpowiada i milcze ... Ale dzis wieczorem chyba napisze "dobranoc :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
kurwa mać z tym wszystkim nie wytrzymałam i napisałam. niech to wszystko chuj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było..:) odpisał Ci ?, ja się trzymam, na chwile obecna nie mam takiej potrzeby by się odezwać, najgorzej jest jak mam więcej wolnego i wtedy z nudów nieraz coś napiszę, a złość na niego powoli mi przechodzi, ale to nie znaczy,że się rozmyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu :) A Ciebie co naszło, już było tak ładnie, mam wrażenie,że chciałabyś się z nim spotkać a nawet przed sobą nie chcesz się do tego przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
no kurwa napisał że to koniec i żebym mu dała spokój!!! No ja pierdziu. Nic nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
no czy faceci nie są posrani?? Nie można tego normalnie załatwić? Tak w oczy powiedzieć, normalnie poprostu KONIEC?????!!!!!!!!!! I po chuj planował ze mną będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
oj szczery doczytaj sobie i dopiero wtedy wtrącaj swoje mądre 3 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
troszkę skarbie nie w temacie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było.... no co Ty , nie wierzę, a nawet jeśli tak napisał to pod wpływem jakiś silnych emocji, dorośli ludzie tak się nie zachowują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Bylo :( :( :( jak to sie stalo ??? Czemu masz mu dac spokoj ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Nie wiem co, ale coś się musiało stać. Nie chce mi powiedzieć. Narazie poczekam, chociaż nie wiem jak dam radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
szczery a tobie kochanki II nie wystarczą do pękania ze śmiechu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
szczery, tylko tchórze tak robią, jakieś wyjaśnienie każdemu sie należy, zwłaszcza osobie, która była tak bliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Bylo moze zona sobie go wywalczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
tez tak pomyślałam, może się dogadali jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery, tylko tchórze tak robią, jakieś wyjaśnienie każdemu sie należy, zwłaszcza osobie, która była tak bliska zgadza sie ale nie zapominajmy na jakim temacie jestesmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×