Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość to czemu
marta nie bedzie spotkania ! ja nie bede czekac miesiacami az on raczy sie ze mna spotkac o nie nie nie :( to nie dla mnie :O Tak korci mnie, ale ten najgorszy okres mam juz za soba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gwiazdko chcesz zakonczyc ten zwiazek???? jestes na to gotowa? to na pewno trudne , ja juz nie wiem czego chce po tym spotkaniu mam taki metlik w glowie ze szok!on ciagle pisze dzwoni ..i ciagle mowi z enie chce mnie stracic !a ja nie wiem czego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu wydaje mi sie ze napiszesz ... pytajac co u niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
kola 123 pytalas dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
marta ja sie panicznie boje napisac co u niego :( Jak cos to ostatnio wymyslilam,ze napisze smsa "dobranoc :) " jakos zapytac co slychac sie boje i jak wysle to z neta zebym nie wiedziala czy odebral juz czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Marta a czemu Ty nie chcesz byc z Twoim K ? Nie zal ci tej milosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nie wiem co mi jest .. jestem zla wkurzona wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
tak, prosiłam go zeby byl ze mna szczery i jesli chce spokoju, to niech powie/napisze. Nie musimy się wiecej spotykać. NIC nie odpwoeidzial milczy....a wiem, ze potrafi powiedziec wprost co czuje... moze jednak teraz stchorzyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Jakie Wy macie wszystkie hustawki nastrojow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
z netu nie pisz... bedac na twoim miejscu tez chyba by mnie korcilo , ciekawe jak by on to odebral czy jako probe ponownego "zabiegania" o niego czy tez ot takie niezobowiazujace pytannie czysto kolezenskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
kola 123 a jak dlugo bysliscie razem? OJ ci faceci! czy tak trudno powiedziec - napisac, to tchorze! hmmm to sa wlasnie konsek. takich zwiazkow.. tesknota i zal ~!ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
jak napisze z netu to ze swojego konta na moim numerze telefonu ;) tak zeby tylko nie wiedziec kiedy to odebral by nie patrzec w ten glupi telefon ... Ale co slychac panicznie sie boje napisac:O ehhh du dupy to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu a co cie tak dziwi, to naturalne ty nie masz?ja mam z kazdym dniem wieksze i juz mnie to wykancza! a nie potrafie nie odpisac na smsa ni eodebrac tel od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
to chyba lepiej napisac , co u ciebie niz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Nie, ja tak nie mam ;) Nie mam takiego czegos,ze czuje do niego zlosc, potem zal, potem tesknote ;) Nie mam czegos takiego, bo ja z nim bylam krotko u mnie nie bylo zadnego mlczenia ani nic wiec ja hustawek nie mialam ;)Tylko w swieta no i wtedy to byl koniec, bo to nie dla mnie takie hustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ale czemu sie boisz napisac co u niego???? nie rozumiem? boisz sie tego z enapisze "u mnie wspaniale"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
no a to ze chcesz napisac i myslisz o nim to co to jest??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
niestety nie dlugo, od czerwca. Ale zamieszkalismy po 3 miesiacach razem, wyprowadzil sie od zony, wszystko byo po prostu pieknie.....nagle powiedzial, ze sie pogubil, ze nie potrafi sie ze mna spotkac ani nawet porozmawiac, nie moze sobie poradzic z problemami. porozmawialismy i tydzien bylo ok....i teraz od 5 dni milczy :(( znowu jakas depresja? niepewnosc?...dlaczego nie moze mi tego powiedziec, skoro juz nawet z moich ust to wyszło...wystarczy tylko potwierdzic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nie tesknisz za nim??? nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
nie wiem czego sie boje :( po prostu panicznie sie boje :O Sama prosilam by sie nie odzywal a teraz sama sie odezwe :O Poza tym boje sie,ze to wroci ... a tego nie chce a tego ze napisze ze super tez sie boje, bo nigdy nie bede wiedziala czy to prawda czy sciema :O i dlatego tez nie chcialam miec z nim kontaktu, bo pamietam jak kolezance z pracy sciemnial ze sie z zona dogadal a w tym samym dniu byl u mnie :O wiec wiesz nie chce sie domyslac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poboli i przejdzie
to ja tez poprosze recepte wyzywac i drwic moga tylko ci co tego nie przezyli rok temu tez myslalam ze JA NIGDY!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
marta tesknie,ale tylko tesknie nic wiecej tzn nie czuje zloci, nie czuje zalu i takich roznych uczuc co chwile ;) tylko tesknie i to w sumie przyszlo tydzien temu wczesniej bylo w miere ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
kola on chyba sie pogubil, daj mu czas .. nie pisz nie dzwon...gdyby chcial zakonczyc ten zwiazek napisalby ze koniec ...mysle ze on sie odezwie do ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
poboli i przejdzie tak .. ci ktorzy drwia i wyzywaja nie wiedza jak to jest:( i mowia JA NIGDY! ojjjjjjj recepty nie ma ... tylko czas czas czasssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu ale on cie o to nie prosil, wiesz nie wiem co bym zrobila bedac na twoim miejscu naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
Marta..tak bardzo chcialabym zebys miala racje. tylko pewnie trudno bedzie odbudowac zwiazek po takim czyms (napisalam w tym mailu ze nie wierze, ze kocha, generalnie ze czyny swiadczyly zupelnie o czym innym niz mowił itd)........wiecej sie nie odezwe masz racje. Poczekam....:( tylko tak cholernie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poboli i przejdzie
nie chce mi sie czytac co tu pisalyscie:D moge sie tylko domyslac bo zadna nie jest wyrafinowana suka ktora takie plany ma tesknota...i niestety słaba silna wola......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu moj k kiedys mi powiedzial ze nawet gdbysmysie kiedys rozstali to on nie wyobraza sobie tego by nie mogl napisac co u mnie.... i po tak dlugim zwiazku mialby zal ze ja nie zapytalabym o to samo.... wiec moze i twoj ma poniekad zal do ciebie ze nie zapytasz ,,, i nawet zabronilas mu napisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
kola rozumiem cie tak tesknota az boli:( ale on sie odezwie zobaczysz......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
marta pewnie myslala,ze sie zlamie, ale coz ... Nie sadze by mial do mnie zal bo wiedzial,ze to dla naszego dobra, on jednak troche kumaty jest ;) Poza tym od samego poczatku byly ustalone zasady,ze jak sie rozstajemy to bez kontaktu, bo trzymanie kontaktu jest chore, robi tylko krzywde :( Niestety ja nie potrafilam siebie samej bardziej krzywdzic i on znal moje poglady z ktorymi mimo,ze wiedzial,ze bedzie ciezko to sie zgadzal bo wlasnie tak sie powinno rozumowo postapic ;) choc rozumiem tez Was ze postepujecie inaczej b mnie caly czas ciagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×