Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość było i nie wiem co dalej
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ja czytajac Was dziekuje Bogu,ze do takiego etapu u mnie nie doszlo :( Dla mnie nie ma nic gorszego niz cisza :( Zreszta ja mialam wrazenie ze jak on sie ze swoja poklocil to wlasnie wiecej do mnie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Zawsze do uslug ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
było, no to ladnie...nie rozumiem niestety nie czytałam tej ksiązki. Najgorsze ze nie spodziewalam sie tego po nim. codziennie mi pisal sms, na dzien dobry, dobranoc...:( pisal ze teskni... wiem, ze stac go na odwage. Moglby mi to powiedziec, chyba ze nagle oblecial go tchorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
kola jakbym słyszała siebie 😭 faceci to tchórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
i to chyba straszni. Długo sie ze swoim spotykałas? mieszkaliscie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
nie mieszkaliśmy razem, chyba na szczęscie? znamy się 5 lat, spotykamy dość długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
załuje ze doszło do tego mieszkania, bo jeszcze bardziej boli... Zasypianie przy kochanej osobie, wspolne kolacje, wszystko wspolne :(. Nie wiem jak on może mnie tak ranić i zupelnie ignorowac. Po co byly te sms? po co je wysyłał? choc fakt ze od czasu tej przerwy rzadko dzwonił...no ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
załuje ze doszło do tego mieszkania, bo jeszcze bardziej boli... Zasypianie przy kochanej osobie, wspolne kolacje, wszystko wspolne :(. Nie wiem jak on może mnie tak ranić i zupelnie ignorowac. Po co byly te sms? po co je wysyłał? choc fakt ze od czasu tej przerwy rzadko dzwonił...no ale jednak. Czy mozna tak wszystko zostawic bez wyjasnienia ??..ja po tym mailu juz nie mam zamiaru sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
właśnie dlatego nie chciałam z nim narazie mieszkać. w sumie obojgu nam jest, a raczej było tak wygodnie. On zresztą musiał pokończyć jeszcze swoje sprawy i dopiero można było zacząć mieszkanie razem. Wiesz jak zaczynaliśmy się spotykać to ja byłam tuż przed rozwodem. I w sumie też wtedy uciekałam od wszystkich. chciałam być sama, strasznie się bałam tego co będzie, jak to będzie. I dlatego staram się być na maxa spokojna, chociaż ja aż tak nigdy nie uciekłam. Myślę, że jego żona na koniec jednak postanowiła mu dopieprzyć i w sumie się jej nie dziwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
czyli tez uciekalas w samotnosc....nie wiem jak to jest, ale wierze, ze ciezko jest poradzic sobie z rozwodem, jeszcze tym bardziej jak jest dziecko. Zaluje, moglam rowniez poczekac az on ulozy sobie swoje sprawy, a nie dopiero bedac ze mna to sie dzialo, horror momentami. Zakonczylam dla niego 5 letni zwiazek bo wierzylam ze to jest to...a on tak bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Uciekałam w samotność, bo w sumie nie byłam z nim tak jak teraz. Nie wiem jak bym się zachowywała dzisiaj, nie wykluczone że dokładnie tak samo. Dlatego to co pisze to czemu (sama też to wiem ;) tylko trudne) muszę mu dac czas. jeśli mu zależy to wróci, jeśli nie to cóż pójdzie swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
dziekuje Ci, troche mi pomogło takie wygadanie (od soboty leże i płacze, nie potrafilam sie pozbierac do kupy) dokładnie, jak sie obudzi i stwierdzi ze zalezy to sie odezwie, choc nie koniecznie bedzie juz mial do kogo. Jak nie, to też bedzie wiadomo...moze potrzebuje nie slyszec mnie i nie widziec przez jakis czas..może..Ale nie ma co sie nastawiac pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrta1234567
Czesc dziewczyny:) to czemu Ja spotkalam sie z K, nie wiem co bedzie dalej, troszke zaluje ze sie z nim spotklam wszystko powrocilo:( ehh a ty jak sobie radzisz? tak dlugo juz wytrzymals napiszesz do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
marta to ze sie spotkalas to juz wiemy ;) ja poki co sie trzymam nie wiem czy napisze, ciagnie mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrta1234567
bylo... ja ciebie naprawde podziwiam , ilez ty musisz miec sily by to wszystko znosic?musisz go bardzo kochac bo innego wytlumaczenia chyba nie ma,ale tak jak pisala to czemu ....... daj mu czas i nie pisz on musi wiedziec czego chce , nie moze tak co jakis czas milczec...jak on ci mogl napisac "daj mi spokoj"nie wyobrazam sobie tego .. nie wiem ale ja bym mu dala spokoj balabym sie zwiazac z facetem ktory (tak mysle)nie wie czego chce ... jesli macie byc razem stworzyc zwiazek on musi tego chcec !ty nie dasz rady sama walczyc ,,, a moze on wrocil do zony, boze jak tobie musi byc ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu Tak spotklam sie i nie wiem co dalej , nie chce z nim byc wiec po co to ciagnac dla takich spotkan? to bez sensu ale jednak tyle lat ....przywiazanie nio i wciaz go kocham :( co chcesz sobie udowodnic piszac do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czego ja chce! tesnie za nim , nie chce z nim byc boze chyba cos ze mna nie tak!alez ja sie pogubilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
nie wiem co chce sobie udowodnic :( Chce chyba wybadac sytuacje czy jeszcze mysli ... czy juz zapomnial ... Ale ja tez nie chce z nim byc :( To jest wszystko bez sensu :/ Musze sobie kogos znalezc bo inaczej on bedzie w mojej glowie caly czas Skonczylam to w takim momencie kiedy w sumie byla niewiadoma i ciekawosc mnie zrzera jak ejst teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
gdybym mogla cofnac czas - chyba nie wpakowalabym sie a taki zwiazek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Myslisz ze w obecnej syt. gdybys kogos poznala zapomnilabys o nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Nie mozesz tak myslec ;) Lepiej zachowaj te super wspomnienia ktoree razem macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
wiesz , powiem ci ze troszke mnie to dziwi ze on nawet nie zapytal co u ciebie, przeciez to takie niezobowiazujace pytanie ot tak po kolezensku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
cześć Marta :) nie masz pojęcia jak ja tęsknię, zwłaszcza po dzisiejszych rozmowach, mamy wszystko wyjaśnione :) :( znów jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
marta on nie zapyta jestem tego pewna ... widzial jak cierpialam jak mi z tym bylo trudno i skoro prosilam by milczal to milczy .... I ja mu jestem za to wdzieczna !! Ja wiedzialam,ze on sie nie odezwie jak ja o to poprosze, liczyla sie z tym,ze jak pytal czy ma sie odzywac ja powiem nie, to on sie nie odezwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
wspomnienia sa piekne , nigdy nie zapomne chwil z nim spedzonych... moglismy sie rozstac w "przyjazni"nie potrzebne byly te kontakty tel /PO" smsy ... to tylko klotnie i wypominanie sobie bledow,,,az w koncu doszlo do spotkania ... i cholera wszystko wrocilo .. najlepiej odrazu zakoczyc zero konaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
wiec widzisz dziwi Cie,ze nie napisal co u mnie, ale zrobil cos najlepszego nie robiac tego, bo gdyby jednak sie odezwal to juz nie byloby tych pieknych chwil tylko wypominanie, a ja tego chcialam uniknac on tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
witaj gwiazdko:) wiem ! ta tesknota jest niedozniesiena! ehhhh ja juz mam wszystkiego dosc! a jeszcze jak sie znim spotkasz bedzie gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu z jednej strony dobrze ale sama widzisz jak cie ciagnie by napisac do niego, jak to zrobisz to napewno bedzie kontakt na poczatku kolezenski pozniej spotkanie i............sama soebie dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
ja nie wyobrazam sobie zycia bez k, milczy juz 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×