Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość to czemu
Bylo mi sie wydaje,ze ona go zaczela szantazowac albo cos :( Ile on ma lat ? I czemu skoro sa na etapie rozwodu on z nia mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
a gdzie ma mieszkać skoro się rozwodzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
sory źle przeczytałam, od dawna z nią nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Myslalam,ze z nia mieszka skoro ona tak na niego dziala jeszcze :O Hmmm wiesz kobiety sa zdolne do wielu rzeczy :O ja wiem,ze u mnie to bylaby masakra gdyby on chcial odejsc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
w tym sęk, pisałam przecież że zaczeliśmy powoli układać sobie życie razem. On z nią nie mieszka już ponad rok. Dlatego tak się wkurzam, bo nie rozumiem. I tak sobie kombinuję, że gdyby do niej wrócił ona na 100% by mnie o tym poinformowała, bo dla niej oznaczałoby wygraną wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
i ostro mnie zastanawia taka jego reakcja, bo może to znaczyć, że jeszcze mu na niej zależy i tak do końca nie chce tego skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
no tak dwie kobiety cierpią ( było... ta żona też ma uczucia:/) a palant nie wie co dalej czy chcę być z tą, czy z tamtą czy sam, a może jeszcze znalazł inną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
ale czy ja twierdzę, że ona nie ma uczuć? Wręcz przeciwnie. Wiem, ze cierpiała i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Bylo trzymasz sie jakos ? Odpisalas mu cos na to co napisal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
napisałam i teraz jestem zła na siebie, bezsensu to wszystko. Muszę się czymś zająć żeby nie myśleć. Szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było.......:) co tam u Ciebie, napisałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
czemu jestes zła, nie wyjaśnił Ci nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
nic cisza no cóż zostało mi tylko zacząć zapominać o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
u mnie się wszystko odwleka, bo mieliśmy się spotkać w weekend, a jutro znów wyjeżdża, , za każdym razem tak jest jak chce się z nim spotkać,żeby to zakończyć po ludzku zawsze coś mu wypada (jakby wiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Widzisz tak źle i tak niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ale chociaż kontakt mamy znów dobry, fajnie nam się rozmawiało jak za dawnych czasów,żale poszły na bok, no ale i co z tego (dalsze zwodzenie?)nie wiem , pojebane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ubaw jak sie was czyta "poj...to wszystko" - oj nie nie zadne "to" tylko wasze decyzje aaa i zwracam uwage na tytul tematu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
czesc dziewczyny, Spotykalam sie z facetem od czerwca az w koncu zamieszkalismy razem. Odszedl od rodziny, nawet meble wyniosl z jej mieszkania :(. NIe rozwiódl sie jeszcze. Ciezko mu było sie za to zabrac. Wykrecal sie brakiem czasu. Ja niestety ciezko radzialam sobie z ta sytuacja, wkurzalam sie jak pozno wracal od dziecka, jak pozno wracal z pracy..w koncu stało sie, powiedzial ze chce czasu na przemyslenia, chce w tym czasie zaczac zalatwiac rozwod, zrobic porzadek z praca itd. Ze mi ten czas tez sie przyda, bo widzi ze nie jestem szczesliwa. Zamieszkal u kolegi. po pewnym czasie zaczelismy sie spotykac i rozmawiac o tym co bylo zle, co trzeba poprawic itd. Mówi, ze zalezy mu na mnie ale ...ale jeszcze potrzebuje czasu, bo jest mu cholernie ciezko ze wszystykim i ma doły zwiazane z praca/swoim zyciem(unikal ze mna nawet spotkan od tej decyzji zwiazanej z przerwa). A od 5 dni milczy, nie odpowiada na moje maile, ani sms...nie wiem, co mam o tym wszystkim myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modetu
Kola 123, jak to co masz myśleć- to koniec, albo facet tak naprawdę nie chce rozwodu albo ma jeszcze kogoś poza tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
widzisz kola, czy to dojdziesz tołku z facetem? Mój milczy z wyjątkiem 2 smsów od prawie 3 tyg i też nie rozumiem co się dzieje. Tłumaczę to sobie tym, że faceci w przeciwieństwie do kobiet w sytuacjach kryzysowych zamykaja się w sobie, chcą być sami. Moze faktycznie potrzebują ciszy. Ale do cholery nie można tak sobie zwyczajnie uciec "pomyśleć" bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ja nie rozumiem jak Wy mozecie do nich pisac mimo,ze oni nie odpisuja :( Co Wam to daje ? Bylo u Ciebie on wczoraj zapewne myslal,ze bedziesz blagac o cos, a Ty zamilklas i jego to pogubilo ;) Bo skoro chcial spokoju i Ty go dalas a on sie odzywa dzis to znaczy, ze po prostu nie spodziewal sie,ze zamilkniesz :P Nie odzywaj sie do niego !! Jedyna szansa,ze on wroci to jest milczenie ... Chcac napisac pomyslcie sobie,ze kazdy smsa to duzo mniejsza szansa ze oni wroca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
mądrala ;) już nie piszę, korci mnie, ale nie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Nie marrala :P Probuje Wam wytlumaczyc ;) Bo takie pisanie naprawde tylko pogarsza sprawe :( Facet wtedy wie,ze ma Was na kazde zawolanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Wiem, dlatego zacisnę zęby :) jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Bylo on sie odezwie zobaczysz ;) Tak jak dzis sie odezwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
tylko z drugiej strony na czym polega bycie ze sobą?? no chyba na tym, że jest się wyedy kiedy ta druga osoba tego potrzebuje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola123
tak, na prawdę to napisalam tylko 1 maila z prośbą, że jesli chce spokoju niech mi to odwaznie powie, ze zasluguje na szczerosc. Ze teraz widze, ze nic dla niego nie znaczylam itd....i nic milczy. A na pewno odczytał maila :(( Tak, faceci sa na pewno inni od nas, ale czy jesli wyraznie zapytalam sie go, nie mogłby mi chociaz nawet mailowo tego potwierdzic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Czytalyscie Mezczyzni sa z marsa a kobiety w wenus ? Jak nie to sobie rpzeczytajcie tam jest fenomen uciekania facetow opisany i wytlumaczony dosc dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Marta a jak tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
kolo napisałam do mojego dzisiaj dokładnie to samo :) i zgadnij co cisza :) chwilowo chce mi się śmiać jaka durna byłam/jestem. Za chwilę znowu się wścieknę, bo mnie zwyczajnie zlekceważył. Ale to co pisze to czemu jakoś mi pomaga Dzięki to czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×