Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksanti17

Kolejny mężczyzna w życiu matki...

Polecane posty

Gość ksanti17

Moi rodzice rozwiedli się ze sobą, gdy miałem 6 lat(nie widywałem się z ojcem). Potem zjawił się on. Z początku nawet fajny... później zaczęły się kłopoty z alkoholem. Pił i zamieniał nasze życie w piekło. Potem się podpalił, umarł. Mineły dwa lata a moja matka spotyka się z kimś innym:( Niby pytała mnie o zdanie, ale ja go nie chcę, jest mi dobrze tak jak jest i nie potrzebuje nikogo innego. Matka reaguje nerwowo, wyzywa mnie... Czy ona do kurwy nędzy nie rozumie, że ja tez jestem człowiekiem i mam swoje zdanie? Czasami czuje się jak bym był przeszkodą w jej życiu, nieudacznikiem...zawsze powtarza" i tak ty jeszcze z rok tutaj pobędziesz to co ci szkodzi?". Najbardziej boli mnie świadomość, że nigdy juz nie będe miał prawdziwej rodziny...Nawet ten ojciec...w tamtym roku pojechałem do nigo, i się zaczęło(od niego i jego rodziny)" że kochają, że już wszytsko będzie ok".Ale to nie prawda-to jest dla mnie juz tylko obcy człowiek, podobnie jak reszta jego rodziny. Miałem jednak nadzieje, że wszystko sie ułoży,że...zaprosli mnie na boże narodzenie,obiecali...ale nie zjawili się tak jak obiecali. Pozostało tylko rozczarowanie... Czasami chciałbym naprawde tak szczerze z kimś porozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny
chalisz się czy żalisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronikhh
zupełnie nie wiem co ci napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek 99999
Przykro się to czyta.Postaraj się,by w swoim życiu tych wzorców nie powielać.A póki co,musisz zaakceptować sytuację,sądzę,że matka Cię nie posłucha,goni za jakimś księciem z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilovvva
głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczujący
Że masz problem . A masz jakąś inną rodzine nie wiem dziadków ze strony ojca czy matki , którzy by ci pomogli . Nie wiem , może postaraj się za przyjaźnic z nowym wybrankiem matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilovvva
Z doświadczenia wiem, że nie da się zaprzyjaźnić...łe odradzam z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka matka
'sądzę,że matka Cię nie posłucha,goni za jakimś księciem z bajki.' jakim księciem, jakie goni? Z tekstu wynika, ze to drugi facet w jej życiu po odejściu męża - drugi w ciągu 11 lat!!!! Syn ma uczucia, ok, ale matka nie przestała być kobieta tylko dlatego, ze jest matką. Sądzisz, ze ona nie potrzebuje miłości (mężczyzny, nie tylko syna) ciepła, bliskości, seksu, dotyku? Jest też CZŁOWIEKIEM i tak jak ty mogłaby powiedzieć, ze nie liczysz się z jej zdaniem i uczuciami. To jest konflikt interesów, niestety. Pociesz się, ze ona ma trudniej bio jest między młotem i kowadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×