Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Vanilka1985
.......timida dziekuje za zdjecia ....... cycuszki cudowne...:)))) jakie masz wkladki??? a rozmiar wyjsciowy jaki byl??...Buziaczki Cycolinki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek no super Ci cycuszki wyszły :) bardzo fajne. :) a mój z kolei na odwrót haha, powiedział, że na lato mam juz je mieć i mam śmigać toples haha :) oj zazdrosne te wasze chłopy :) Samanto no dokładnie z tym Brzuchanskim :o:o zobaczę, co mi powie w styczniu na kiedy najbliższy termin bez dopłąty...o dopłaciepomyślę, ale wiadomo, wolałAbym bez :P:p:p A ja mam do Was pytanko, na jakiej zasadzie robułyście USG piersi czy EKG? Poszłyście do gina prosząc o takie badanie? Daje jakąś kartkę czy coś takiego? Kurna co ja powiem mojej gince, że po co to robię? wolałąbym to przyczaić czy skłamać...hmmm jak Wy to załatwiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Desperados, ja miałam ostatnio robione usg, bo nie miałam nigdy w życiu jeszcze i tak mi zrobiła ot, żeby zobaczyć. i teraz po pół roku nie wiem co jej powiem, że po co mi potrzebne (dają chyba taką fotkę jak po usg jajników, mi przynajmniej takie coś daje, coś tam zaznacza i tyle).. a nie chcę iść do kogoś innego zapłacić stówkę za badanie i jeszcze dodatkowo za usg.. a terminy u Brzusia bez dopłaty podobno już na początek 2010.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados- ja badanie USG, robilam w jakims prywatnym gabinecie USG (pierwszy lepszy) zaplacilam 70zl, powiedziałam po co mi (powiekszenie piersi:D ale mi wtedy głupio bylo:D ) a lekarz ok 60 albo wiecej powiedzial \"a tak, to wtedy takie badanie potrzebne). Dostalam kartke, ze nic mi nie jest, cos tam pisalo -> i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
desperados dzieki no nie sa az takie pikne bo po ciazy ale po tym co miałam przez ciąze to moge powiedziec ze sa rewelacyjne i lekarz bez dodatkowe plastyki zrobił dobra robote:) bo inny lekarz chciał pierw robic plastyke oczywiscie za dodatkowa kasa! bo inaczej sie nie da a ten zrobił bez i jestem zadowolona")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
samanto zapytam o te cwiczenia bo sama jestem ciekawa i bym chciała ćwiczyc na siłowni na ręce itp skakałam tez duzo na skakance wiec musze zapytac co moge czego nie. a co do usg to jesli robisz w przychodni darmowo to zawsze mozesz powiedziec ze chcesz zrobic kontrolnie bo cos cie tam boli, a jak robisz prywatnie(ja tak robiłam) to weszłam i mówiłam ze chce kontrolnie usg i juz nie pytali po co na co bo mówiłam ze kontrolnie przeciez trąbiom ze mamy sie kontrolowac hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja nawet nie mówiłam ze robie piersi tylko ze kontrolnie usg i juz tez płaciłam 60zł i nie pytali na co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie przejdzie, bo lekarka na stówę zapyta czemu chcę z wydrukiem znowu skoro robiłam kilka mies wcześniej, a jeśli powiem że mnie coś boli to mnie przebada wzdłuż i wszerz.. poza tym to znajoma mojej przyszłej teściowej :classic_cool: ale faktycznie, nie pomyślałam o swojej przychodni.. chyba muszą ieć jakiegoś gina.. ;) a o ćwiczenia Miamorek koniecznie zapytaj.. mnie bardziej interesują ćwiczenia z obciązeniem, z wyciskaniem na klatę etc (hahaaha :D ), jakby co - też zapytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanto jeśli chcesz uniknąc swojej lekarki to ja bym poszła do innego lekarza i na sciemniała ze kontrolnie itp jak ci pisałam albo bym poszła prywatnie zrobic tam nie pytaja (co nie którzy:) ) a jak zapytaja to kontrola i juz ,ja nawet robułam mamografie i jak zapytali czemu tak wczesnie powiedziałam ze kontrolnie:) bo jeden z lekarzy kazał mi zrobic mamografie i ponoc to było nie potrzebne no ale co lekarz to cos innego wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male te wkladki,napisze do Kasprzyka ,zeby przeprowadzil 2 konsultacje bez mojej obecnosci tylko z moimi danymi:)i ustalil cos konkretnej wielkosci;)gg i dr.ot tak zaproponowal wieksze,ja tez tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanto ja to nawet w przychodni u lekarza pierwszego kontaktu sciemniłam ze jestem przed zabiegiem usuniecia zeba ósemki i chce zrobic szczepienie na żółtaczke bo sie boje i wiesz ze dała mi skierowanie i tym sposobem miałam trzy zastrzyki darmowe,bo wsciekam sie ze nie mamy żadnych korzysci ze słuzby zdrowia wszedzie trzeba płacic a podatki i składki płacimy wiec ja ich sposobem i czasem sie udaje hihhii przynajmniej jestem zaszczepiona za darm i 150zł miałam w kieszeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek super pomysł :) może też to wykorzystam :P no i z tym USG to ciekawe co wykombinuję :) ale płacić nie będę, pójdę do mojej państwowej i każę zrobić kontrolę, tylko czy da mi wydruk????jak jej nic nie powiem????? hmmmmm powiem, że jadę na plastykę piersi i tyle :P:P:P a co do mamografii to hmmm ja bym tam nic nie dała rady chyba włożyć hehe coś pokombinuję, ale dzięki za wszystkie rady 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam szczepiona 5 czy 6 lat temu, więc powinnam spokojnie mieć jeszcze te przeciwciała, ale kontrolnie papierek musi być ;) pokazałam babce normalnie świstek od Bromy, z pieczątką etc, na resztę badań mam zamiar iść po skierowanie i robić normalnie na fundusz, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zazdroszcze wam, ja tez chcialabym juz paradowac z cycuchami i zeby maz byl bardziej zazdrosny, tylko sie boje, ze Kasprzyk zaproponuje mi za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w przychodni to juz chyba wszyscy lekarze i pielegniarki wiedza ,ze mam implanty.najpierw jak poszlam po zwolnienie z pracy to sciemnilam,ze po powiekszeniu piersi boli mnie jedna reka .musialam cos wymyslec,bo tu w Anglii zawsze pisza,powod ,dla ktorego daja zwolnienie.w pracy powiedzialam,ze spadlam,ze schodow i mnie boli reka,wiec sie wszystko zgadzalo;-).pozniej jak poszlam z tym moim guzkiem to inny lekarz jak tylko wpisal moje nazwisko w kompa to juz wiedzial,ze powiekszalam piersi.moze nawet lepiej,nie musze za kazdym razem tlumaczyc,ze mam silikony.no i jak robilam usg to i tak widac,wiec jak chcecie chodzic pozniej na usg do swojego lekarza to i tak bedziecie musialy mu powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Desperados ja tak zrobiłam z ta szczepionka bo jesli ogólny lekarz da skierowanie to jest za darmo wiec nie ma wyjscia trzeba sciemniac, u mnie w przychodni nie ma usg z wydrukami bo stary sprzet wiec za usg i mamografie płaciłam ale z mamografia mnie oszukali bo od 35roku zycia jest darmo wiec narobiłam rabanu ale kasy nie oddali!!!!! wiec trzeba tez ich oszukiwac:) ale co do mamografi to ja tam na ta tace puste worki kładłam hihihihihi z ledwoscia hihihi warto robic ta szczepionke ja zrobiłam bo męza bratu w szpitalu zakazili do żóltaczka nie chcacy wiec ja juz byłam spanikowana i dziecko nawet zaszczepiłam bo on juz po takim wszczyknieciu jest nosicielem żóltaczki wiec trzeba byc przezornym ja sie przygotowywałam do zabiegu długo wiec zrobiłam na spokojnie sobie ta szczepionke,ale z tego co wiem to nie jest t0 wymagane przy operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Pomponiara ja tez sie bałam co do rozmiaru ale zaufałam lekarzowi i nie żłuje choc teraz w miare jedzenia rosnie apetyt :) i by sie chciało wieksze mi włorzył 320 bo i tak wiecej by nie weszło proponował mi najmniej 275 bo jesli nie widzi ile moze wsadzic to oceni w trakcie operacji i tak zrobił choc bałam sie jak cholera by nie dał za małych ani za duzych mówiłam mu ze takie 325-375 bym chciała i udało sie wsadzic 320 i jestem zadowolona,jak bedzie trzeba w przyszłosci wymieniac (a mam nadzieje ze nie:) ) to juz bede mogła wsadzic wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
no ja też musze wyszukac teraz dobrego lekarza co robi dobrze usg syliconów bo słyszałam ze nie każdy umie i robi dobrze musze po pytac gdzie jest dobry lekarz w trójmieście co by to robił,ja tam wcale sie nie bede kryła ze mam syliconki to tylko lekarze i tak już głupote zrobiłam mówiac w pracy itp wiec tym sie nie bede przejmowała jak beda wiedziec w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara jestes wysoka wiec jak Kasprzyk jest zwolennikiem proporcji ciala,dostaniesz na pewno duzo wieksze niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Dziewczynki, coziennie czytam to forum. Chyba się uzależniłam....;) ja już odliczam dni do operacji - mam 21 stycznia u Stańczyka w Warszawie. Bardzo się boję. Mam wybrane 350 okrągłe mentora. Ciekawe jakie mi wyjdą.;) Boje się coraz bardziej i sie douczam od was a mój mąż się ze mnie śmieje ze zgłupiałam juz na punkcie moich cycków. Napoczątku był zdecyowanie przeciwny ale po miesięcznym urabianiu wkońcu się przekonał i nawet stwierdził że zelki są ładniejsze. A taki twardy zawonik był ;))) Gratuluję wam kobietki- jesteście dzielne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudusia, napisz mi proszę ile mniej więcej się czeka na konsultację u Stańczyka (i jaki jest jej koszt)? napisałam post i mi go wcięlo.. :o ja byłam szczepiona 5-6 lat temu, więc powinnam przeciwciała mieć. z resztą badań - mam zamiar iść po skierowanie i robić na nfz, bez przesady. płacę ubezpieczenie więc co się da na fundusz to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Ja na konsultacje czekałam 2 tygodnie - koszt 200zł. Konsultacja trwała aż pytania się wyczerpały (ok 1,5 godz). Jeszcze umówiłam się na jedna (za nastepne już nie płacisz) na 6 stycznia. Wyliczony koszt operacji z póżniejsza opieką 10 000. A Ty na kogo się zdecydowałaś? Sympatyczny facet z tego Stańczyka i namawia raczej do większych- stwierdził że poniżej 310 nie ma sensu a u mnie max 400 i prawie zawsze ma się niedosyt jak się upiera na mniejsze. Wybrałam 350 ;) Mam nadzieję ze będą ładniutkie (chciałabym duze C).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
a co do badań to też stwierdziłam że przepisze. Zadowolona poszłam do przechodni i powiedziałam szczeze co zrobie a ona na to że absolutnie nie- jak stać mnie na cycki to na badania też znajde. ale się zdenerwowałam mówie Wam dziewczyny. Poszłam też do Lux med-u (mam zadarmo z pracy) tylko teraz nie byłam taka głupia- powiedziałam że mam operacje na biodro i nie dosć że przepisała recepte to jeszcze zleciła inne badania ;))))) Nie każdy jest bogaty - wiele osób składa przez lata albo bierze pożyczkę. Nasza słuzba zdrowia jest BEZNADZIEJNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
a szczerość nie zawsze popłaca... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula 28
Napiszcie mi ile wcześniej powinno się zaszczepić na żółtaczke, bo ja tego nie zrobiłam i nie wiem czy nie jest już zapóźno. Zabieg mam już za 3tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×