Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

podobno w skali od 1 do 10 boli na 10 ;) ale to zależy od predyspozycji. muszę się doszczepić bo mam za mało przeciwciał, jak się tylko doszczepia to jedną dawką szczepionki (chodzi o żółtaczkę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
chcę ważyć ...cieszę się że się odezwałaś, często o Tobie myślę no i fajnie że już super są Twoje piersi. Na mnie doktor zrobił dobre wrażenie i jakieś takie zufanie mam do niego i cieszę się że to właśnie do niego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
Miśka z tego co czytam na różnych forach to Kasprzyk robi na różnych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tylko jedna konsultacje wlasnie u Kasprzyka i nawet nie myslalam o drugiej u innego dr.Dobiera wkladki indywidualnie dla kazdej pacjentki,bierze pod uwage wszystkie wymiary, wage,elastycznosc skory.Twardo trzyma sie zasady jak najbardziej naturalnych piersi i proporcjonalnej wielkosci do wzrostu i wagi pacjentki.Jasno i rzeczowo wyjasnil dlaczego te ,a nie inne wkladki w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka878787
laski mogłabym prosić o linka do beauty do tej zamknietej galerii czy w ogóle jest natej stronka otwarta galeria,gdzie mzoan pooglądac zdjecia popoperacjach.nie chce aby mi fuszerke zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha dziewczyny ja też dzisiaj jade na konsultację, ale do Brzuchanskiego :) też jestem ciekawa co mi zaproponuje :) wiecie jak miałam straszny zapał to teraz troche ochłonęłam i muszę to jeszce przemyśleć :o:o poczytałąm na Beauty o powikłaniach, typu otorbienia, marszczenie piersi i podwójnych piersiach...:o:o brrrr no i zauważyłam, ze dużo dziewczyn również zdecydowało się na usunięcie implantów....hmmmm musze to jeszcze przeanalizować :) Zdajcie relację po konsultacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
desperados powiem ci tak ja juz mialam isc pod noz ale tez zrezygnowalam bo sie na beauty naczytalam o tym wszystki...i teraz zaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze jezeli ma sie cos stac to po wyrwaniu zeba tez moga byc komplikacje, takze nie ma co myslec o najgorszym, a co do bolu to przezylam cesarke to i ten bol przezyje, damy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja jeszcze 9dni strasznie się denerwuje czy wszystko jest ustalone i czy o coś nie zapomniałam zapytać.Gorszy stres niż przed porodem MASAKRA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura
ja ide drugi raz bo tak to jest jak sie nie slucha lekarza.i tylko te co byly niech okreslaja skale bolu a nie te co beda szly. pierwsza doba okropny bol potem jest ok.zaluje tylko ze zwlekalam tak dlugo i ze nie posluchalam lekarza co do rozmiaru.nie upierajcie sie przy swoim,lekarz jak pomierzy t wie co bedzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po konsultacji :) Wszystko w jak najlepszym porządku :) dr baaardzo miły, sympatyczny, ale wyobrażałam go sobie inaczej...albo mi się śnił????już nie wiem, ale moje wyobrażenia było, że zobaczę niskiego szczupłego bruneta, a tu wysoki sympatyczny \"misiaczek\" hihi :) na wszystkie pytania odpowiadał skrupulatnie (mąż był ze mną). Zaproponował mi okrągłe pod gruczoł, bo pod mięsień po karmieniu sie nie daje, może wystąpić podwójna pierś. Rozmiar wkłądki 350-400max HP. A na pytanie kiedy najbliższy termin operacji...odpowiedział za półtora roku!!!! :o:o no ale miałam farta bo zwolnił sie termin, kobietka zaszłą w ciążę i odwołąła, więc operację mam....uwaga...19,03 :D:D:D:D ale się cieszę, że mi się tak udało :) jedyny dylemat...przez otoczkę, czy przez cięcie pod piersią????kto mi poradzi coś??? Pomponiera a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez otoczkę. pisałam o tym, jak wygladają blizny w obu wariantach (prześlę coś jak znajdę) ;) jak widać w mojej stopce, niestety, termin baaardzo odległy, ale.. ważne że jest! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autentica1
Hej Desperados super czekałam jakie bedziesz miała wrażenia po konsultacji. Ja również wybieram się do Dr Brzuchańskiego.Nie byłam na konsultacji ,ale dzwoniłam. Też mówił że najbliższy termin to dopiero 2010 aczkolwiek jest jakaś możliwość przyspieszenia operacji no i mam termin już na połowę lutego. Strasznie sie cieszę bo tej operacji rozmyślam chyba już jakieś 5 lat więc to nie jest zachcianka z dnia na dzień. Aczkolwiek muszę przyznać , że się trochę boję ponieważ na jednej ze stron internetowych z poradami odnośnie wyboru kliniki był warunek: żeby 3razy sie zastanowić jeśli : jest proponowany szybki termin operacji, niska cena i parę innych porad .No i co jeszcze -można przyjechać w dniu operacji, wtedy są robione badania itp potrzebne do owego zabiegu czy to nie dziwne?Czy ja może popadam w paranoje?pomóżcie proszę!!! Dzwoniłam wcześniej do kliniki Dr Zawisza, też pytalam czy byłaby możliwość konsultacji w przed dzien operacji...to babka się uniosła i powiedziała ,że absolutnie nie ponieważ trzeba się na tydzień przed przygotować do tej operacji i to właśnie lekarz mówi na konsultacji w jaki sposób....co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
desperados fajnie, że tak szybko będziesz mieć operacje mniej stresu, masz 2 tygodnie po mnie, a jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za tym, co powiedziano Ci u tego dr Zawisz czy jak on się tam zwie. to jednak nie jest oczyszczanie twarzy, tylko operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannes no to się spotkamy :):):) Autentica z tego co sie orientuje to dr Brzuchański robi konsultację w dniu operacji tylko i wyłącznie dla kobietek z daleko, np które przyjeżdzają do niego z Niemiec, czy Anglii. A badania sa pobierane rano i do popołudnia robione, więc bez nich na pewno nie operuje dr, no bez przesady :) A co do szybkich terminów to ich nie ma, miałam farta bo kobietka zaszłą w ciążę i odwołała termin, a tak długo szukał w swoim notatniku i nie miał, więc nie sądzę, że to jakaś ściema. Do tego cieszy sie sławą taką jak dr Kasprzyk tylko, że taniej no bo w Czechach :) Lubila ja mam 171 cm wzrostu, 54 kg, 75 pod biustem i 83 w :o:o Samanta dzięki zaraz sprawdze skrzynke. tylko uśpię dzieciorki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle troche czasu trzeba poswiecic na przygotowanie do op. ,odstawic pochodne aspiryny,E wit. na tydzien przed , 48h przed alkohol , na 2 tygodnie przed zaprzestac palenia;),korzystania z solarium 3 tyg.przed op. wykonac USG , wszystkie badania, no i te szczepienia przeciw WZW wskazane .a swoja droga do dziewczyn co przeszly op. i pala,jak to jest z tym paleniem,bo ja niestety pale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannes z tym paleniem to myślę tak na wszelki wypadek, żeby nie palić na jakiś okres przed operacją...ja podkurzam sobie :) i w sumie to za bardzo sie nie orientuje:) no to jak to jest, bo się gubię?? źle wybrałam lekarza ze względu na te badania itd? to co czytałam to z dziewczynami jest wszystko ok i są zadowolone :) Samanto dziękuję bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados bardzo chetnie-ale ja u Kasprzyka:)Czy ktoras z Was bedzie miala op.badz konsultacje 18,19 i (20 )marca u dr.Kasprzyka to moze sie spotkamy,ja prawdopodobnie zostane dobe dluzej w klinice ,(jak nie bede mogla o wlasnych silach jej opuscic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na sekundke, szybko przeczytalam (i nie dokladnie) ale widzialam ze ktoras z Was pytala o palenie- to na szybko napisze. Ja probowalam rzucic rowne 2 tyg przed operacja, i bylo tak ze mowilam \"od jutra\" \"od jutra\" az wkoncu dalam sobie spokoj i palilam.. Ostatniego papierosa zapalilam na kilkanascie godzin przed operacja. na drugi dzien po operacji, w domu- od razu zapalilam no i pale i pale i pale;) az do dzis.. no i pewnie jeszcze troche popale. Wszytsko ladnie sie goi, zadnych problemow. Nie chce namawiac do palenia, ale wiadomo ciezko rzucic. Jutro przeczytam Was dokladniej:P bo brak czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge zrezygnowac ze slodyczy,z kawy,z kolacji ,obiadow (sniadan nie jadam)nawet z paru godzin snu,z TV,z auta i przesiasc sie na rower,ale z paleniem bedzie ciezko,a w moich "zakazach"jest wyraznie napisane zaprzestac palenia na 2 tygodnie przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei jak pytalam o palenie to nikt mi nie zakazal,a jak powiedzialam,ze chce rzucic to oddzialowa mi to wybila z glowy powiedziala zebym przestala po op,bo w tym stresie i bolu nie dam rady .Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po konsultacji, Kasprzyk mnie wymierzyl, obliczyl i zaproponowal mi implanty okrągle 300 mentor pod miesien, termin operacji na 11 maja chyba ze kos zrezygnuje to ja wskocze na to miejsce, ale kurde nic nie slyszalam o tym ze pod miesien nie wolno po karmieniu piersia, on tez nic o tym nie wspomnial, czy tek jest napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
desperados to dziwne co ci powiedział o tym ze po karmieniu nie za bardzo pod miesien bo ja jkarmiłam na dodatek miałam pokarmu jak krowa cielna:) i mam pod miesien i byłam u trzech lekarzy i mówili ze pod miesien i nikt nie wspomniał o czyms takim ale może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara i jak wrazenia ;)i co z wielkoscia implantow,bo jak pamietam myslalas o wiekszych i napisz prosze jakie masz wymiary i czy zostajesz przy Kasprzyku?,a ja z tym moim nalogiem to postaram sie jak najbardziej ograniczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×