Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja jak zwykle na chwilke- a wiec do do zmiany garderoby. U mnie takiej potrzeby nie bylo;) I nie sadze aby byla potrzeba jej wymiany (poza bielizna oczywiscie:D) jesli ktos powieksza z A na C;) Nawet gdybym miala E, to nie sadze abym musiala wymieniac garderobe;) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pod miesien i jakis czas temu zrobil mi sie guzek w piersi,poszlam do lekarza ,mialam robione usg i biopsje.lekarz powiedzial ,ze gdybym miala pod gruczol to on by sie biopsji nie podjal,z obawy ,ze przy nakluciu moglby uszkodzic implant,wiec chyba bezpieczniej robic pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-
Dziewczyny moje II powiekszenie już 13 lutego. Co do metody to myślę, że po mięsień jest lepiej. Pierś nie opadnie tak szybko jak pod gruczoł. Ja mam wkładki już 10 lat i niestety gdybym mogła cofnąć czas to zdecydowanie wybrałabym pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gadreroby, to też myślę, że nie będzie takiej potrzeby, przecież już chodzę w ubraniach w roz 36 tylko, ze z push up-ami takimi myślę, jak będę miała piersi, więc wiele się nie zmieni, tylko biustu prawdziwego przybędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
dobra, jednak po tym co napisalyscie bedzie pod miesien, tak jak chcialam na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA
Cześć Dziewczyny! Moje II powiększenie wynika z tego , że chcę wiekszy rozmiar. Przez 0 lat miałam 300 w miedzyczasie ciąża, schudłam i piersi już nie te same. Musicie pamietać że po 10 latach silikonki już nie wyglądają tak pieknie jak na początku. Stąd np w USA dziewczyny wymieniają wkładki po 10-15 latach. A co do metody pod gruczoł to już więcej nie chciałabym robic tym sposobem. Piersi "szybciej lecą w dół". Mięsień jednak to w jakimś stopniu hamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barla mnie lekarz powiedział, że po ciążach robi się pod gruczoł, zeby nie było efektu podwójnej piersi. Ja jestem po 3 i takie mi zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA
Desperados 1 myślę, że lekarz może mieć rację , jeśli Twoje cycuszki mocno opadły... Wklejam Ci to co wyczytałam i co mój lekarz potwierdził... Pod gruczołem ZA: bardziej naturalny wygląd alternatywa dla operacji podniesienia piersi - pierś uzyskuje wypełnienie w górnej części, podnosi się kompleks otoczka - brodawka, pierś ma naturalną linię, a nie "stoi na baczność" u wysportowanych kobiet z odpowiednią ilością tkanki gruczołowej umieszczenie pod gruczołem zapobiegnie uwidocznieniu się implantu (odkształceniu) podczas ćwiczeń napinających mięsień dolegliwości bólowe nieznaczne - tylko w pierwszych 2-3 dobach po operacji PRZECIW: w przypadku dużych implantów następuje opadanie piersi po paru latach od zabiegu, co wymaga późniejszej korekcji trudniejsze badanie mammograficzne większa możliwość wystąpienia przykurczu torebki (teoria, nie do końca udokumentowana klinicznie) większa możliwość wyczucia pofałdowania torebki implantu (jeśli ono nastąpi) - ma to jednak miejsce głównie w przypadku zastosowania protez solnych, nieprawidłowo napełnionych solą fizjologiczną Całkowicie pod mięśniami: ZA: łatwiejsze badanie mammograficzne mniejsza ilość przykurczów torebki mniejsza możliwość wyczucia pofałdowania torebki PRZECIW: uwidacznianie się implantu podczas ćwiczeń fizycznych u kobiet z opadaniem piersi - włożenie pod mięsień może się skończyć wyglądem tzw. podwójnej piłki (double bubble). Metoda korekcji takiej deformacji (opadajacych piersi) polega na implantacji protez pod gruczoł lub mastopeksji (podniesienie piersi) i jednoczasowej implantacji protez pod mięsień. Niestety wiąże się to z paroma cieciami na piersi u kobiet, które miały zabieg implantacji protez pod mięśniem, potem zaszły w ciążę, karmiły piersią, a następnie nastąpiło opadnięcie piersi - może wystąpić efekt double bubble - gdyż proteza pod mięśniem nie opadła, opadły same piersi dłuższy czas rehabilitacji (względne PRZECIW) - dolegliwości bólowe ()trudności ze wstawaniem z łóżka, odwodzeniem ramion, dźwiganiem itp.)spowodowane odpreparowaniem mięśnia piersiowego większego. Utrzymują się ok. 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barla a jest mozliwosc abys podeslala mi swoje fotki, ciekawa jestem jak wygladaja 300, bo ja wlasnie mam miec takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA
Pomponiara spokojnie mogę Ci przesłać ale na tel bo mamy profesjonalny aparat i nie dam sobie w żaden sposób sama z nim rady. Mój mail tomek1948@tlen.pl. Wyślij mi numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mozeci mi podeslac link do stronki gdzie mozna porownac implant do rozmaru swojego,pamietam ze ra stronka byla anglojezyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do wymiany garderoby to ja akurat musiałam wymienić kurtki,płaszcze i koszule na guziki,choć niektórych po prostu nie dopinam a pod spód nakładam topik,także musicie się liczyć z taką ewentualnością:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barla dzięki za wyczerpującą odpoowiedź :) jednak jest więcej za, jeśli chodzi pod gruczoł, oprócz przykurczu torebki i marszczeń, to wszystko byłoby ekstra. Ale co do tego, mój lekarz powiedział, że do tego typu powikłań albo się ma skłonności albo nie ma.....tak samo z bliznowcami, jednym sie goi super inne maja blizny do wycięcia. Sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Eurosilicone 450 i 500 cc VHP ;-) rozmiar jeszcze nie wiem one sie ukladaja wiec sie zmieni,po 1 op mialam D ,a wkladki byly 325 i 375 cc HP;-) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virtual ja tez po 2 op ostatnjia mialam 3 miesiace temu,mam 500 i 550 okragkle wysoki profil moderator kiedy mialas ostatnia op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze(3 lata temu) mialam 325 i rozmiar dd teraz mam 75 duze e:D a op zrobilam bo chcialam miec wieksze :) a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam bo zrobila mi sie torebka w lewej piersi,ale rowniez chcialam wieksze? a u kogo robilas? i zadowolona jestes z nowych?i zrozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza w belgii a 2ga u j.jarlinskiego we wroc i jestem bardzo zadowolona :) nie wiem ile mam w biuscie ostatnio sie mierzylam ale nie palietam:) jutro kupie cm i sprawdze :)mysle ze cos kolo 106 o iloe dobrze pamietam a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) naprawde fajnie to wyglada :) mam 170cm i waze jakies 68 kg niue jestem chuda ale tez nie gruba czy nawet nie przy kosci:) i te mioje sliczne kochane cycuchy hehe :) ale to juz 3 miesiace i pierwsza euforia minela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
witam! jeżeli można to ja też poproszę o fotki - odwdzięczę się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×