Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość eniii
chociaż moje w porównaniu z Waszymi to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black nie wiedzialam ze masz az takie duze hehe myslalam ze ja mam najwieksze 480:) ja tez mam 75E rozmiar stanika , obwod 97cm ........kurde wlasnie teraz mierzylam a gdy przyszlam z kliniki bylo 106cm:) ja mam 164 i waze 58kg ale musze jeszcze 4 kg schudnac po ciazy. Chcialabym sobie zrobic plastyke brzucha ale niechce tej wielkiej blizny.Czy nie mozna plastyke brzucha tylko przez pempek wykonac....musze doktorka zapytac. Black zrob wkoncu foty bo chce zobaczyc jak wygladaja twoje cycuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
czesc! mam pytanko dziewczyny...czy któras z Was robiła piersi u dr Sirek w Bielsku-Białej? ja mam umowiona konsultacje na 2 luty i pelno watpliwosci...tak bardzo chce miec piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Mam pytanko odnośnie biustonoszy bo wstyd się przyznać nie znam się na tym za bardzo. Mam anatomiczne wkładki pod gruczoł jednak troche za bardzo od siebie, to znaczy na co dzień mi to nie przeszkadza ale mam iśc na imprezę i wolałabym je troche \"zbliżyć\", podobno biustonosze typu bardotka tak działają ale to tylko słyszałam i chciałam się Was zapytać. A może znacie jakieś inne albo konkretne biustonosze, które zbliżają piersi do siebie o i czy można w ogóle to robić mając anatomiczne wkładki bo mój chirurg twierdzi, że nie można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Mam pytanko odnośnie biustonoszy bo wstyd się przyznać nie znam się na tym za bardzo. Mam anatomiczne wkładki pod gruczoł jednak troche za bardzo od siebie, to znaczy na co dzień mi to nie przeszkadza ale mam iśc na imprezę i wolałabym je troche \"zbliżyć\", podobno biustonosze typu bardotka tak działają ale to tylko słyszałam i chciałam się Was zapytać. A może znacie jakieś inne albo konkretne biustonosze, które zbliżają piersi do siebie o i czy można w ogóle to robić mając anatomiczne wkładki bo mój chirurg twierdzi, że nie można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria - 🖐️ chyba masz pod mięsień jak mówi stopka niż pod gruczoł co ;) (chyba że mylę osoby, wtedy przepraszam :) ). tyle dziewczyn nosi push upy normalnie, myślę że jak na kilka godz założysz to nic Ci się nie stanie.. bez przegięć, nie jakiś za mały i ściskający na maxa, ale jakiś dopasowany powinien być znośny przez chwilę dla wkładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam ze nie mozna nosic push up z implantami, ja mam miec odleglosc miedzy piersiami 3 cm, a co jak beda za daleko od siebie, to nie bede mogla ich zblizyc? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtuallprinces
-zaniaaa -az tyle ci zeszlo wow jestem w szoku!!!!z regoly jak piersi sie ukladaja to obwod potrafi sie nawet zwiekszyc ... -pomponiara-mozna nosic push upy ale wiadomo ze nie zaraz po operacji ....laski za wczesnie wskakuja w fiszbiny itp a potem placza ze im sie cycki zepsuly...niby po 3 miesiacach teoretycznie mozna pozegnac sie ze stanikiem popoperacyjnym ale ja tak ni uwazam po za tym ja mam sportowy wygodny stanior triumph trophy wiec nawet do pol roku bede w nim smigac,po piewszej operacji po ok 2,5 mca pozwolilam sobie wyjsc bez biustonosza i nie wiem czy to wlasnie dlatego jedna piers po jakims czasie mialam nizej niz druga...dziewczyny lepiej chuchac na zimne. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny gratuluje rozmiarów :) a ja tu marzę o 400 :P:P jakby co to prosze o fotaski :) alexar nie wiem jak Sirek robi piersi ale nosy partoli, moja siostra io przyjacióla miały do poprawki :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
dziewczyny jak to jest? przed operacją powiedziałam lekarzowi że "maksymalnie poproszę" - chodzi o powiększenie piersi - zaproponował mi różnej wielkości implanty ze względu na asymetrię i mam : 335 i 370ml anatomiczne McGhany chyba MF i MX pod mięsień. Pod biustem mam 70cm. Powiedział że te muszą takie być - nic większego a teraz jakbym chciała drugi raz zmienić implanty na większe to już można - nierozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula będzie dobrze :) eniii chodzi o to, że za 1 razem nie wejdzie za dużo,, potem skóra się rozciągnie i będzie można włożyc większe implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8787
sam słonko, czy ja moge cwiczyc na steperrze i na hula hop i ile mam wykonywac te cwiceznia raz jak zcestwo zeby efekty fajne uzyskac... w ogóle moge tez robic aerobiczna 6... pytam Ciebie bo ejstes znawczynia od wszytkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam słonko, czy ja moge cwiczyc na steperrze i na hula hop i ile mam wykonywac te cwiceznia raz jak zcestwo zeby efekty fajne uzyskac... w ogóle moge tez robic aerobiczna 6... pytam Ciebie bo ejstes znawczynia od wszytkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Agniesia jesteś już prawie 3 mies po operacji, więc chyba możesz zacząć się rozkręcać w ćwiczeniach.. (nie jestem żadna znawczynią! :P ) na stepperze spokojnie możesz ćwiczyć, z hula też, tylko ostrożnie mimo wszystko, szczególnie (czytałam na fitnesie Twój wątek) jeśli masz ciężkie kółko. na początek nie ćwicz dużo, 10-15 min (jeśli dasz w ogóle radę tyle!) i wystarczy. porozciągaj brzuch potem, nogi, pośladki, to też ważne. a6w mozesz chyba też już robić, ale zupełnie nie wiem po co :) to są głupie i małoefektywne ćwiczenia :P ja teraz walczę z wcięciem w talii.. póki czas :) kręcę na twisterze, hula hopem, robię różne ćwiczenia.. i na cm widać faktycznie poprawę, tylko ja na sobie jakoś nie widzę heh.. to chyba już jakieś przewrażliwienie heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
wiecie co az wstyd mi sie przyznac ale ja mam taka paranoje ze moje małe juz cycki zmaleją jeszcze ze unikam jak ognia cwiczen fizycznych :( mam nadzieje ze z żelkami to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmaleją to zmaleją, po to idę na zabieg żeby już się tego nie obawiać - tak myślę ;) i własnie ćwiczę teraz głównie górne partie, żeby jeszcze trochę mięsnie rozbudować.. zaprzestać ćwiczeń z tego co się orientują przed trzeba na 2 tyg (i nie mieć zakwasów!), po chyba można zacząć wracać po 2-3 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle ide na poprawke,ale oczywisce odpłatnie buuuuuuuuuuuu gadałamw ogóle z doktotrkiem zeby mi cosz rboił z asymatrią,boźle sie z tym czuje,a on mi napisał,ze mozna ja zmniejszyc,z tym ze bedzie trzeba wsadzic duzo wieksze implanty...kule nie chce wyglądac jak krowa z pastwiska;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, kiedy masz zamiar iść na poprawkę? i znów do tego samego dr? jeśli i tak musisz płacić pełną kwotę to przynajmniej idź do kogoś innego na konsultację co by ci teraz radził, a nie znów zdasz się na dr.. hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to tylko koszt implantów bedzie..moze pójde do kasprzyka na konsultacje...nie wiem.. a na poprawke ide w październiku..mam nadzieje ze korona czeska spadnie bo teraz jest cholernie wysoka:( sam poradz mi w ogóle z tym biodrami..sa jakeis fajne cwiczona za schudniecie troszekczke..poza tym zauwazyłam ze odłozył mi sie na nich tłuszczyk..jak to jest z tym twsiterem i jakie cwiczenia stosujesz na talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotks
Witam . Mam pytanie jakiej wielkości byście mi poleciły? jutro mam konsultację a 27.01 operację. Chciałabym pod mięsień te nieanatomiczne. Ale jakie najlepiej by pasowaly? mam 170 cm, 5o kg , 70cm pod biustem, 62 cm w pasie, 90 w biodrach. Chcialadym tak dobić i z biustem do 90. Czytam forum od jakiegoś czasu i widzę że dobrze się znacje na rzeczy :))) Doradzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto jasne, że mam pod mięsień, co innego myślę a co innego piszę :p Ja nawet nie chcę koniecznie push-up w celu wypchnięcia piersi do góry bo to mie potrzebne nawet ale chcę je tylko zbliżyć do siebie. Podobno bardotki tak zbliżają ale nigdy nie przymierzałam to nie wiem. Znacie laski, które miały pod mięsień ale anatomiczne i nosiły takie staniki, które układały w jakiś tam sposób piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto jasne, że mam pod mięsień, co innego myślę a co innego piszę :p Ja nawet nie chcę koniecznie push-up w celu wypchnięcia piersi do góry bo to mie potrzebne nawet ale chcę je tylko zbliżyć do siebie. Podobno bardotki tak zbliżają ale nigdy nie przymierzałam to nie wiem. Znacie laski, które miały pod mięsień ale anatomiczne i nosiły takie staniki, które układały w jakiś tam sposób piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, nie kojarzę bezpośrednio danej osoby ;) ale piszą dziewczyny że czasami zakładają, na specjalne okazje. jak dla mnie bardotka jest dobrym rozwiązaniem przy moim obecnym stanie, bo fajnie podnosi piersi do góry (małe), a czy zbliża - nie zauważyłam nigdy, ale ja też mam rozmiar raczej mikro więc trudno coś zbliżać hihi ;) a jak ogólnie twoje piersi po roku? :) :) Agniesia, do października to jeszcze masa czasu, wybierz się porównawczo do kogoś, nawet do kogoś, do kogo masz najblizej.. ważne zeby było takie drugie spojrzenie.. a co do bioder.. nie ma ćwiczeń bezpośrednio na dane partie ciała.. albo się chudnie z całosci albo wcale. dieta z ujemnym bilansem też jest ważna.. ogólnie ćwiczenia sprzyjające spalaniu tk tłuszczowej to ćwiczenia aerobowe (ale nie szóstka wiedera, pomimo nazwy). mój facet teraz się poprawia dietą i ćwiczeniami (oponę z brzucha poprawia hihi) i do ćwiczeń (jeździ na orbitreku) smaruje się maścią rozgrzewającą i jakąś antycellulitową z kofeiną (za radą z jakiegoś forum o cwiczeniach), na to folia spożywcza i pas neoprenowy (ale taki zwykły z allegro za parę zł) - to daje efekt sauny i szybciej się w tym miejscu poci co ma dawać podobno rezultaty w postaci przyspieszania spalania. faktycznie, u niego, bo miał sporo do spalania, widać pewne efekty. może spróbuj do jakichś ćwiczeń też tak się foliować.. :) (ja się tak zakręcam folią jak mi się przypomni, ot tak, żeby wypalić resztki tłuszczyku i żeby mięsnie były widoczne, na przykład do kręcenia hula hopem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
hej kobietki dzis byłam u kontroli bo mineło 3mc po zabiegu,jest wszystko ok :) miałam kartke z pytaniami bo zawsze zapominam:) pytałam o ćwiczenia i po woli moge cwiczyc,chodzic na basen ,skakac itp:) pytałam tez o noszenie staników zaleca noszenie stanika bez drutów i push-up tak do 6mc a potem moge nosic i te z drutami i jakie chce nie ma żadnych przeciw wskazan do ich noszenia,kupiłam sportowy trumpha triaktion i moge nosic :) narazie zima wiec akurat mi to nie przeszkadza,choc nie musze juz w tych stanikach chodzic tak sie przyzwyczaiłam ze moge nosic na noc i do Lata :)wole dłuzej po nosic niz potem żałowac:) Black pytałam o to czucie to powiedział ze czasem potrafi do roku powrócic wiec może jeszcze ci wróci ja mam lewa piers podrazniona i taka wrazliwa juz w prawej robi sie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikotek
miamorek mam pytanie co do tych cwiczen, slyszalam ze mozna zaczac cwiczyc po 6 tygodniach Twoj lekarz pozwolil dopiero teraz?kurde u mnie wlasnie mija 6 tydzien i chcialam smigac na fitness, jak to w koncu jest z tymi cwiczeniami?ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny obiecuje ze sie w koncu zmobilizuje i zrobie tylko jak chce sama to jakos zawsze dziwnie wychodza :( bo jedna reka trzymam telefon ale jutro bede kombinowala:) miamorek jak ja ci zazdroszcze ze tobie chociaz w jednej wrocilo czucie:( mam nadzieje ze moje wkrotce sie pojawi bo odkad mam nowe cycuchy mialam tylko raz normalnie org i zaczyna mnie to wkurzac ze dochodze tylko przy oralu:( agniesia przykro mi ze masz poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco 120
TEMIDA 1982 Przepraszam, że tak późno ale nie było mnie trochę :) Dzwoniłam do naszej kliniki w sprawie gwarancji naszych wkładek oczywiście mamy dożywotnią te książeczki do wypełnienia dla nas i odesłania do Niemiec dostali i teraz po kolei według listy operacyjnej mają mam wysyłać do domów. Zobaczymy na razie czekam powiedzieli żebym się nie martwiła na pewno dojdą do wiosny bo lista jest i każdej po kolei. No mam nadzieję , że dopilnują tego jak nie to zadzwonię do firmy sprzedającej te wkładki w Polsce i opowiem o sprawie. Może już coś dostałaś ? Swoją drogą inni producenci wkładek też maja taki sam system odsyłania dokumentów przez klientkę po operacji i to dopiero uprawnia je do dożywotniej gwarancji. Mam nadzieję, że z cycuszkami u Ciebie ok. Moje zmalały po 2 m-cach co obserwuje ze smutkiem w sercu ale widzę, że są to wkładki które ładnie i szybko miękną, są nie wyczuwalne i zastanawiam się czasami gdzie są :). Zobaczymy jak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×