Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

jutro przed poludniem bede miala piersi, super nie prawie trzydziecha na karku i dopiero bede miala cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg miałam ok 16godz do wieczora drzemałam budząc się co jakiś czas,aby odebrać tel lub zadzwonić.Na drugi dzień rano wstałam do toalety (z pomocą pielęgniarki),póżniej spacerowałam troche posiedziałam. Na drugi dzień podróż do domu 250km też do zniesienia i z dnia na dzień było coraz lepiej.Do tygodnia czasu mówiłam że nigdy bym się nie poddała zabiegowi gdybym wiedziała jak to boli,ale dzisiaj właśnie oświadczyłam mężusiowi że gdzieś za rok znowu powiększe piersi.To jest tak jak z porodem,ten ból się szybko zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara a u kogo robisz i jaki rozmiar, bo gdzieś mi to umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Aniula nie obraź się na mnie ale uważam że w tej chwili te twoje piersi choć ładne są moim skromnym zdaniem trochę za duże jesteś za wąska w ramionach na takie duże,a Ty jeszcze chcesz sobie powiększać.Więcej nie zawsze znaczy lepiej.Ale o gustach się nie dyskutuje skoro Tobie się takie podobaja to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
PS.dziękuje za fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Pomponiara 3mam za Ciebie kciuki i nic się nie martw wszystko będzie dobrze na pewno wyjdą pięknie.Jak będziesz mogła to napisz jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia to zdjęcie było robione 2tyg po zabiegu one były jeszcze spuchnięte,teraz wcale nie są takie duże kiedy zeszła opuchlizna. AAA i wcale się nie gniewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do timida : mój e-mail: eniii@op.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
WITAM :-) Maz mówi że sie uzalezniłam od tego fora ale tak naprawde lubie sledzic co u każdej z Was bo tak naprawde kazde to samo pokolei przechodzimy.Najpierw stres jakie wkładki ,potem bol po itd. Eh.....:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Witam znowu:) Mam prośbę te dziewczyny które robiły piersi u dr.Kasprzyka bardzo was prosze przyślijcie mi fotki najlepiej z krótkim opisem ,jakie i za ile. Dzisiaj dzwoniłam do Art Medu i mam wyznaczoną wizytę dopiero na 16 czerwca:( może się coś zwolni wcześniej ,a ja głupia się łudziłam ,że na lato już będe miała piersi ehh:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM nasza ostojo:)chyba do fryzjera moge skoczyc 3dni przed ??bo ktos mi zmasakrowal wloski i chce poprawic,milam zrobic dopiero cos po operacji ale jestem tak w nienajlepszej kondycji psychicznej ze ..moze ciut podniose glowe do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i zastanawiam sie czy nie poprosic o wiekszy implant,mam problemy z kregoslupem wiec na pewno nie 500 ale moze nie 340 a jakies 390..??albo 375:)a z drugiej strony to on dobiera wiec wie najlepiej jaki.. ogladalam Samanto galerie tego doktora Reya z 90210 z Bewerlly Hills tam nikt chyba nie wsadza imlantow ponizej 390.. pisalam Ci o tym programie na Beauty ale nie wiem czy dostalas wiadomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam i odpisałam :) a do fryzjera możesz spokojnie iść ;) pamietam, że niektóre dziewczyny pisały jak zaraz po op żeby samemu nie myć głowy chodziły na mycie do fryzjera, więc jak zaraz po można, to i przed tym bardziej ;) chyba Ci tam witaminy E nie będą serwować ;) ;) ja też się wczoraj zastanawiałam nad impl.. moje mają mieć 11,6cm średnicy i 4,6 projekcji.. a rozmiar większe są tylko 3 mm szersze w srednicy i o 1 mm większa projekcja, moze by się dało wcisnąć.. :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wciskala:)niby tylko milimetry no nie?tzn.o ile jest ten implant wiekszy milimetrami? kurde chyba jeszcze raz do niego pojade:)a co niech wie ze do latwych klijentow to ja nie naleze bedzie sie bardziej staral..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAm Ty mi kiedys podsylals stronke z imlantami Mcghanow anatomicznych masz gdzies zapisana moze z mghanami ale okraglymi bo ja sie nie doszukalam czegos bardziej w rodzaju tabeli rozmiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez jaj odnosnie narkozy :szacuje sie ze przezywa to 20.000-40000 na 20 mln.to o czyym rozmawialysmy wczoraj.. aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam Kasiek jej zapisanej, wszystkie ulubione mi się kiedyś pokasowały i teraz nie mam.. jutro ewentalnie mogę czegoś poszukać, bo dziś to tylko tak co jakiś czas zaglądam do sieci... mam jutro (w piatek 13 nooooo..) beznadziejny egzamin i próbuję ogarniać straszny bełkot naszego prowadzącego :o te co mam na oku teraz są więsze o 20ml tylko, ale zawsze ;) moje 325 ml (czy tam gram, nie wiem nigdy które są podawane w jakiej jednostce) mają śr 11,6cm i profil 4,6 a te wieksze, 345 ml mają śr 11,9cm i profil 4,7cm. kto wie, może by się udało :) swoją drogą - mama mi dziś załatwiła skierowanie na badania (tym samym dowiadując się ostatecznie o operacji, bo lekarz jej powiedział, że APTT jest badaniem na krzepliwość i robi się je tylko przed operacją. na razie jest względnie spokojna hihi) i tylko grupę krwi i to APTT, i jeszcze jakiś jonogram muszę zrobić normalnie, płacąc - moze któraś z Was robiła ostatnio albo będzie robiła - to prosze o podanie kosztów :) wiem, że bywają różne, ale jak będę mieć taki ogólny zarys to już coś :) wracam do czytania o semiotyce, semiologii, denotowaniu, desygnowaniu.. bleh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna magia nic mi te zwroty nie mowia:):) ja juz nic nie czytam o tej narkozie bo i naczej zjade przed operacja ale nie wiedzialam ze jest to tak czeste... mysle ze te 20 ml wiecej to akurat bo jak beda pod miesniem to zawsze cos tam trzeba jakby odjac w wygladzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, że mi też one niewiele mówią :P ja ogólnie nie czytam na beauty tego działu o powikłaniach teraz.. i o narkozie też omijam.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
a ja mialam operacje PRZEDWCZORAJ o 18tej.. juz jestem w domu. mam wkladki okragle 450 pod miesien przez pache. swoje mialam wyjsciowe srednie ale ladne b. mam waska klatke jestem nie za wysoka 168 i dosc drobna. piersi sa bardzo duze ale takie chcialam.wiekszych nie poniewaz po ciazy mi beda troche wisialy i wtedy wsadze sobie w razie czego wieksze. DZISIAJ O 10tej rano wyciagali mi dreny .... BARDZO MNIE TO BOLALO. wczoraj juz(czyli dzien po operacji a nawet niecaly bo rano) dalam rade sie podniesc i chodzilam nawet ubralam sie umylam zeby.. ale zjadlam 10 ketonali a w nocy mialam dozylne przeciwbolowe. ciezko jest wstawac z lozka bo jak juz sie rozruszam to jakos daje rade.na razie moje piersi wygladaja jak dwie ogromne piramidy... to sie ma zmienic w ciagu 3 miesiecy. po operacji rano dostalam okres az sie dziwie ze tak dzielnie to wszystko znosze. co do tego co piszecie o jakiejs witaminie c , zawracanie dupy ja tego nie bralam po prostu nie badzcie przed okresem dzien ani w pierwszy dzien okresu. Wkladki wybralam okragle bo ladniej sie piers rozlewa jak sie lezy a i tak przeciez miesien przy dekoldzie je splaszczy prawda? teraz mam jeszcze opatrunki na nie zalozony ten stanik w rozmiarze D.. takze bede miala spore okraglutkie D jak sie zagoja. Jezeli macie jakies pytania jak to dokladnie przebiega to pytajcie poki jestem swiezo po i pamietam 3majcie sie dziewczyny Isabella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
Ja za badania zaplacilam w sumie w dolmedzie 161 zl - grupa krwi, badania krwi, usg piersi i ekg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam planowaną op u dr Szczyta na kwiecien i po tym co czytam zauważyłam, że dr chyba woli wkładać anatomy (przyznał, że ładniej wyglądają). Ja w pierwszej wersji też miałam mieć takie, ale poszłam jeszcze raz na konsultację żeby rozwiać swoje obawy odnośnie implantów anatomicznych i ich przekręcania się. Rzeczywiście może się to zdarzyć, sam dr powiedział, że miał 4 takie przypadki. I ja w końcu zmieniłam na okrągłe po tym jak dr stwierdził, że u mnie dużej różnicy nie będzie. Enii i inne dziewczyny po op proszę o fotki: asiul_a!@vp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISABELLA_EVA Gratuluje nowych cycuchów;-) Ja za równy miesiac tez bede sie cieszyła ,chodz mocno trzeba sie nacierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ,wczoraj oglądałam na beauty fotki w galeri zamkniętej i u każdego lekarza są jakieś piersi z powikłaniami. Nie było lekarza który,miałby same ładne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Miracle ja tez mam u Kasprzyka ale konsultacje na razie:) jakie masz wymiary i co Ci ten jego system zaproponował? da się w razie czego u niego coś więcej wyprosić:D czy w Twoim przypadku nie było potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
Witam Dziewczyny! Jestem już 10 dni po zabiegu. Moje 600 dały mi wyjściowy rozmiar 75 F.... Także sporo!!!!! Ale są przesliczne!!! Dobrze ,ż enie wzięłam więcej- byłaby to przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×