Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość poczatkujaca9999
violesia ja mam identyczne wymiary jak ty :) zastanawialm sie nad Łodzia a le tyle os.tu chwali tu Kasprzykowskiego (chyba nie pomylilam) wiec narazie tez czytam i mysle mam jeszcze jeden problem bo nie mam takiej kasy no ale dla chcacego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Aniula - no boskie masz cycuszki! Ja też chce takie :-( No gratuluje! A cięcie miałaś wokół brodawki? I to dr Kubasik tak czaruje? Piękne! Poczatkujaca9999 a dr Kasprzykowski skąd jest? Bo mi umknęło nieco! A ile kosztuje u dr kasprzykowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca9999
vilesia a moze cus tam pomylilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr.Kasprzyk przyjmuje w krakowie,a jakie koszty to musiałabyś zadzwonić do lekarza pewnie cene ustala indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Dziewczyny chodzi o dr Kasprzyka z Krakowa. Piękne ma opinie i ten system Matrix. No imponujace! Pomponiara, a ty jesteś z Krakowa? Bo tak sobie pomyślałam, że jak mnie pognaja z kliniki na drugi dzień to zanim dojade do Łodzi to zwariuje z bólu! :-( A wysłałabyś fotki (violesia@gazeta.pl)? Zadowolona jesteś z Kliniki i dr? I ile płaciłas za wszystko? Ale terminy to chyba długie u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krakowa mam 1,5 godziny jazdy, a z kliniki i doktorka jestem bardzo zadowolona, super warunki, atmosfera, placilam 11 tys ale placi sie roznie w zaleznosci od wybranych implantow, ja mam 300 okragle wysoki profil Mentor, za anatomiczne placi sie do 15 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a termin zaczelam zalatwiac w polowie grudnia, wyznaczyl mi konsultacje na 25 maja, ale co jakis czas dzwonilam i wskoczylam na wczesniejszy termin na 16 stycznia i na tej konsultacji wyznaczyl mi termin operacji na 11 maja, ktoregos dnia zadzwonilam czy cos sie nie zwolnilo i akurat sie zwolnilo (grypy, jakas dziewczyna zaszla w ciaze) noi wskoczylam na 12 lutego, noi jestem posiadaczka super cycuchow, takze tylko dwa miesiace czekalam na operacje, a zdjecia juz wysylam tylko ze w staniuku bo narazie nie moge go zdejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za anatomiczne u dr.Kasprzyka 13500zl(w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomponiary
skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle,ze moze bedzie lepiej opuszczajac klinike zaklepac termin w odleglej przyszlosci na wymiane implantow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara ja tez chce fotke ,tylko ja poprosze bez staniczka-jak juz bedziesz mogla bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
No przyłamałam się! Koniec czerwca i poczatek listopadaaaaaaaaaaaa!!!! Mpoge zrobić operacje tylko w miesiącach letnich tzn od połowy czerwca do połowy września! Potem musze wrócić do pracy, ech co za życie! A już się napaliłam jak cholera, a tu lipa. :-( Chyba się zdecyduje na dr Kubasika, tez ma dobre opinie i dwie doby trzymaja w klinice. Szkoda tylko, że nie ma MATRIXA! I na oko mi dopasuje wkładki, ale nic to! Aniula jest zadowolona i wiele innych kobiet też. Poza tym mam gdzie się zatrzymać w Poznaniu. Cena tez nie odstrasza. Aniula, czy dr Kubasik ma do wyboru wkładki (anatomiczne i okrągłe) czy tylko jeden rodzaj preferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo :-) fajny ten staniczek to jest ten ktory daje Dr.po operacji.?myslałam ze jakis pancernik bardziej .gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Pomponiara BOSKIE MASZ CYCUSZKI! Dzieki za fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dr.Kubasik pracuje na eurosiliconach,ale na życzenie pacjętki może zamówić innej firmy.W klinice ma całą rozmiarówke ,okrągłe oraz anatomiczne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest "stanik" od doktora, a w piatek po zdjeciu szwow bede miala nowy stanik, taki bardziej przypominajacy prawdzywy biustonosz, nawet fajny tylko juz za kase, bo ten pierwszy byl w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia dzieki, jestem bardzo zadowolona (zreszta moj maz tez), dziewczyny jesli jeszcze ktoras wacha sie czy sobie zrobic, to naprawde warto, zmienia sie chumor na lepszy, figura calkiem inna (oczywiscie zgrabniejsza), noi wogole wszystko na plus, super, super, super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara ja poprosze te fotki juz teraz,kazdy tak zachwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara sliczniutkie,okraglutkie i calkiem pokazny rozmiar:)dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Witam:)widze ze kolejne dziewczyny sa juz po...:),ale Wam fajnie,Pomponiara czy ja tez moglabym poprosic o zdjecie Twoich nabytkow??pozdrawiam.moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×