Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

11 500 za okrągłe? Bo anatomy chyba droższe. Gosiunia a ile trwała konsultacja? Spodobało ci sie wszystko, dr w porządku? Gosiuna po zabiegu bedziesz wracac do Łodzi, czy zostaniesz na tydzień w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Violesia ja generalnie jestem płaska tylko ta jedna pierś jest troszkę większa powiem szczerze że jestem załamana myślałam że będe mieć takie jak Pomponiara a tu dupa.Mam zaufanie do doktorka w końcu tyle dziewczyn jest zadowolonych,ale strasznie się boje bo nie wiem jaki będzie efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia to nie tak mało - bedzie C! A doktor zrobił na tobie dobre wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Violesia Doktorek wydał sie w pożądku nie zachwalał swoich zdolności wręcz przeciwnie nawet mnie troszkę nastraszył komplikacjami i że zdarzają się jakieś niedoskonałości ,ale ja cenie sobie szczerość i to mi sie w nim podobało(lepiej być mile zaskoczonym niż rozczarowanym).A poza tym jest bardzo dokładny ogólnie wrażenia ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Violesia a Ty sama wybrałaś sobie termin na lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Violesia a na Tobie jakie wywarł wrażenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, bo myślałam że się rozczarowałaś doktorem. Powiedz, bedziesz wracać do domu na drugi dzień po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiuna, ja moge tylko w określonym czasie poddać sie zabiegowi. Porozmawiałam z dr i się zgodził, niestety znam go tylko telefonicznie, bo na konsultację umówiliśmy sie na czerwiec (wcześniej nie mogę - praca). Ale przez telefon był bardzo konkretny, maile jego też sa krótkie i na temat. Dr Kubasik z Poznania jest bardziej "rozgadany" . Jak poznam osobiscie to dam ci znać, ale to ju z bedziesz po zabiegu. Gosiunia, zostaniesz w Krakowie czy wrócisz na drugi dzień do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Ja wracam na drugi dzień bo mąż pracuje,myślę że dam radę(muszę dac nie mam innego wyjścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
A miałam Ci napisać ile za anatomy ,a więc 13,500, a konsultacja trwała około 40min dużo przymierzania miałam i doktorek mierzył mnie kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia87 - operację mam 27 kwietnia dopiero :) Gosiunia - idź jeszcze do jakiegoś innego plastyka na konsultację. to są małe impl (ja wiem, że niektórym tylko takie się podobają lub tylko takie się zmieszczą, ale ja bym wolała wiedzieć czy może jest jakaś inna opcja :) ). ja się miałam wybrać koniecznie na konsultację do jeszcze kogoś niż mój dr i jak mi się przypomniało, że moze już czas zadzwonić i się umówić, to większość ma terminy na \"po mojej op\".. heh poszukam jeszcze kogoś, najwyżej mniej rozchwytywanego, może się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Ja nie chce mieć Bóg wie jakich balonów c góra d bo jestem wąska w ramionach i mam wąską klatkę piersiową więc duże mogły by wyglądać bardzo sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja nie mówię żebyś robiła 400 cc ale szkoda by było, jakbyś po operacji musiała planować kolejną, bo efekt cię nie zachwyci.. przecież to tylko i wyłącznie Twój wybór i twoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Pomponiara poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Muszę pogadać jeszcze z doktorkiem może uda się wsadzić 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
A Pomponiara ja jestem z Łodzi szkoda że tak daleko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia, a jaki masz teraz rozmiar? Może pogadj jeszcze z dr Kubasikiem z Poznania - bardzo miły człowiek, Aniula u niego robiła.Ale z tego co kojarze to Janess ma zbliżone wielkości wkładek do twoich i z tego co pamietam to pisała, ze z tych wkładek wyjdzie pełne C :-) Ja chyba tez wróce na drugi dzień chociaż mam obawy czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek dziekuje za wsparcie:)Obiecuje ,ze rzuce :) violesia tez sie zastanawiam nad powrotem nastepnego dnia po op.nie usmiecha mi sie jechac ponad 350km po drogach piatej klasy.A mnie przesladuje jakis pech,jak bylo mi potrzebne USG piersi to odwiedzilam swojego ginekologa,powiedzialam otwarcie w jakim celu,a doktorek wypadl z gabinetu do rejerstracj powiedzial o co chodzi i polecil tej pani zadzwonic i zalatwic termin,zaznaczyl , ma powiedziec ,ze to zwykla rutynowa kontrola.Wczoraj na ostatkach,mimo iz kazdy w przebraniach ,dostrzeglam z wielkim trudem w tlumie kolezanke z pracy-nie byla sama ,podchodze do niej ,ta druga dziewczyna cala wysmarowana w farbie,przedstawia mnie ,a ta druga na to- \"my sie juz znamy\"-przygladam sie i wlasnym oczom nie wierze to ta pani z rejestracji od doktorka:(teraz juz moja znajoma:(Jak wroce i cala ekipa bedzie sie gapic na wysokosc mojej klatki to wszystko bedzie jasne,zalamac sie mozna,ja nie chcialam zeby ktokolwiek wiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess właśnie o tobie myślałam! No pech! Ale moze nie wygadała, obowiązuje ja tajemnica jak doktora. A zresztą niech się gapią! Już wześniej pisałam na forum do którejs z dziewczyn, ze niech sobie spekulują i obgadują. Od cibie sie nie dowiedzą, wiec będą żyli w niepewności! Co do drogi to mam identyczne obawy. I chyba wynajme mieszkanie, hotele sobie odpuszcze bo w sezonie policzą jak za zboże. Ale znalazłam stronke z mieszkaniami do wynajęcia (od 50 zł od osoby) jak chcesz to wyslę ci link (chyba go już tu wklejałam). Juz nawet znalazłam mieszkanko 2-pokojowe blisko kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Janess nie przejmuj się ludzmi tak czy siak prędzej czy później i tak by się dowiedzieli.Ja np.nigdy nie włożyłam bluzki z dekoltem,a wiadomo że po op. to sie zmieni i fajnie że się ludzie nie domyślą,ale wiesz co ja mam to w dupie nikt mi na to nie dał ani ja nikomu nie ukradłam .Jak się komuś nie podoba to niech spada,ludzie zawsze mówią i będą mówić co by to nie było tak już jest i nie ma co się przejmować głowa do góry i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczynki, nawet jak ktos pozna, nie ma co sie przejmowac, a ludzie ktorzy beda najwiecej gadac poprostu beda zazdrosni :-) Ja mam ta dobra sytuacje, ze jeszcze niedawno karmilam piersia moje dzieciatko i mialam wtedy rozmiar D, takze mysle ze nikt nie pozna, a jak pozna to juz jego problem jak sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mówicie dziewczyny! Niech sobie gadaja! A ile sie nazazdroszczą ! OOOOOO! To już inna historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pocieszacie jak mozecie :)mile;)no i Wy rozumiecie,a wyobrazcie sobie sasiadke ,taki\" moherowy beret \"odwiedzil nasz topick ostatnio ktos taki,lub zazdrosna kolezanke ,ktora i tak Wam juz zazdrosci ,to jak zareaguje na silikonki:)nawet jak sama chcialaby poddac sie operacji to i tak bedzie gadac na przekor,po zlosci .A ja Polka ,niektorzy obywatele tego kraju maja wyrobiona ,negatywna opinie o obcokrajowcach,nawet przeszkadzalo jednej ,ze chodzilam w jeansowych kowbojkach i nie kryla sie z tym wcale ,albo zolty lakier do paznokci, a co dopiero zelki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia fajne te aparamenciki,ale z drugiej strony chcialam spedzic troche czasu z rodzina i znajomymi,a mam tylko 14 dni urlopu i nie wiem:(to jeszcze zalezy jak bede sie czula,jak o wlasnych silach nie opuszcze kliniki to nie jade do domku ,zostane w Krakowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia ja napisalam,ze chcialabym C,a nie wiem co wyjdzie,ale ja na konsultacji po wymierzeniu dostalam propozycje 250g, po miesiacu napisalam maila do doktorka i wysluchal mnie ,i takim sposobem mam cale 290g i profil 5.5cm -nie jest zle,jak mnie zobaczyl ,to dal mi do zrozumienia ,ze mam wybic sobie z glowy wieksze ,a jak wspomnialam o okraglych,to powiedzial,ze w zadnym wypadku,ale i tak nie zmienilabym dr., i nie bylam na innej konsultacji.Sadze,ze wie co robi no i opinie ma super,a mi zalezy na naturalnie wygladajacym biuscie .Po ciazy pewnie bede chciala wymienic to zafunduje sobie wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess ja tam się nie przejmowałam gadaniem w Szwabii. Oni gadają o wszystkich źle! A jak ktoś ma tendencję do bycia zazdrosnym to obojetnie co zrobisz i jak się wymalujesz i jak ubierzesz, to i tak im bedzie tzw. GULA CHODZIĆ! Ja znam takich mnóstwo, ostatnio kolega zauważył że mam nową bluzke i powiada - weź te chustke z biustu, bo bluzkę chce zobaczyć. Zdjełam posłusznie, a kolega mówi-no fajna i dekolt cudny, dlaczego przykrywasz sie chustą. A kolezanka mu na to. - A co ma pokazywać przeciez tam nic NIE MA! Fajnie co! Ale przemilczałam sarkazmem nie rzuciłam, uśmiechnęłam si ę i tyle. Jesli teraz ją tak rzuca, to co bedzie jak bede TAM COŚ MIAŁA! JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ - jak jej szczena opadnie (ale pewnie po op powie, ze teraz to są za WIELKIE). Jak kogos żółć zalewa to już mu tak zostanie! Janess ja też bym chciała na drugi dzień wrócić do domu, ale nie wiem czy dam rade. Zobaczę czy ty z Gosiunia i Miracle dałyście :-) A Szwabami sie nie przejmuj-ignoruj babole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess moj pan powiedzial w pracy(pracujemy razem)ze wyrostek mialam,bo wszyscy pytaja czemu mnie nie ma...bo ze niby co ma powiedziec ludziom,ze w dobie kryzysu ja poszlam na operacje plastyczna...?:)w sumie to po co ma mi pozniej kazdy w dekolt zagladac..choc u mnie wielkiej roznicy nie bedzie bo ja swoj rozmiar mialam d,ktory w staniu byl jako taki.. ja do chwalacych sie nie naleze:)::)ale jesli chodzi o zmijowate panie z sasiedztwa(w Polsce ich troche wiecej)to na prawde Janess ludzie krytykuja tylko i wylacznie z zazdrosci!!bo jak mnie sie cos nie podoba to mowie jak ona sie w tym dobrze czuje to ok,albo mysle ze cos miala na celu,np.zeby zwrocic na siebie uwage.i to jej sprawa,a jak ktos dobrze wyglad i owszem czasami tez bym tak chciala to zostawiam to dla siebie,a nie opowiadam jakis dyrdymalow. I zawsze powtarzam to co gwazdy,ze nie wazne co o Tobie mowia,wazne ze mowia.Badzmy takimi malymi gwiazdkami:) Sam jak dlugo moze schodzic opuchlizna? Rano jak wstaje dalej czuje sie jakby slonie siedzialy mi na klacie.. W tym programie o ktorym Ci wspominalam tak doktorek zawsze dobiera od 450,ponizej 450-mowi ze implanty sie marszcza...?? i te dziewczyny z wyjsciem 0,wcale nie maja pozniej bog wie jakich piersi.. zastanawia mnie ze tu lekarze mowia ze sie nie zmiesci,a tam sie da,oni to robia endodkopowo,zwijany implant wkladaja przez pepek i wypelniaja strzykawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×