Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Madżeta ja robiłam u niego pierwszy raz nos i totalnie katastrofa i dziwie sie sama sobie ,że pozostawiłam to bez echa -no ale byłam młoda głupia ja osobiście NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miracle czuje sie super, cycki jak moje (no prawie jak moje), a fotki juz wysylalam dziewczyna, jak chcesz zobaczyc moje cudenka to podaj e-maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica trzymam mocno za Ciebie kciuki już jutro bedziesz miała zajebiste cycuchy.Trzymaj się i wracaj szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell23
diablica trzymam kciuki za jutrzejszy dzien zadzwon i podaj gdzie lezysz to cie odwiedze ...ale ci zazdroszcze ze ty juz jutro a ja do czwartku musze czekac szalu dostane od tego czekania powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYSTKICH,CZYTAM WAS OD JAKIEGOS CZASU...JESTEM ZE SZCZECINA I MAM TERMIN NA 23.04 U DR.KRAJEWSKIEGO W GRYFICACH...STAN WYJSCIOWY 70 AA-ZAPROPONOWAL 325 MENTOR.MAM PROSBE CZY KTOS Z WAS ROBIL PIERSI U NIEGO??CZY MOGLABYM PROSIC O ZDJECIA DZIEWCZYN KTORE SA JUZ PO A MIALY TAKI MALY BIUST ?MOJ ADRES maxx77@o2.pl Z GORY BARDZO DZIEKUJE I CZEKAM NA ODPOWIEDZI...POZDRAWIAM WSZYSTKIE ŚLICZNE CYCUCHY...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabell - to czekanie to koszmar jakis zasnełam dopiero o 3 a o 7 już wstawałam bo posiłek ostani trzeba zjejsc .Oczywiście nie zjadłam nic i czekam..... brzuch mnie boli ,strach jest ogromny i boje się :( Pozdrawiam wszytskich :) Aniula trzymaj kciuki za mnie i ODEZWE SIĘ JAK WRÓCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi1986
MAJA SZCZECIN - ja robilam u dr. Krajewskiego w Gryficach 12 lutego. Mam Mentory 300cc anatomiczne, pod miesien, ciecie wokol otoczki. Jestem zadowolona z rozmiaru, bo nie wygladaja za sztucznie, aczkolwiek dr proponowal mi wieksze. Z miseczki A mam teraz C. Ja lezalam w szpitalu dosc dlugo bo bardzo bylam obolala, a z drenow caly czas sie saczylo. Ogolnie jestem zadowolona, ale jeszcze obolala. Z dnia na dzien jest co raz lepiej, ale mi jakos wyjatkowo dlugo to wszystko zajmuje. Jak masz pytania, to smialo. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pomysliłąm sie ;-) myslałam o Tobie POMPONIARA ;-) fajnie ze wszystko OK pozdrawiam;-) podałam wczesniej meila wyslij mi zdjecia.:-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes zblizzza sie nasz termin ahhh masz nerwy co..?ja to chodzacy nerw staram sie nie myslec ale nie potrafie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIABLICA DZIĘKI !!! I PONAWIAM PYTANIE : może któraś słyszała o doktorze Kolasińskim z Poznania,to bardzo prosiłabym o opinie, zastanawiałam się nad Kubasikiem ,tam gdzie ANIULA robiła ,a dziś znalazłam na swoim terenie dziewczyny które właśnie u Kolasińskiego robły bardzo prosze jeśli któraś coś słyszała,bo śniegi stopniały i wybieram się na konsultacje dzięki,pozdrawiam wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrellaaaa
Janes gratuluje wyboru implantow!! McGhan to jedne z najdrozszych i najlepszych wkladek na rynku!Powiedzialabym nawet najlepsze! Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
witam wszystkich ,do sisi1986 !!!!!!bardzo dziekuje za odpowiedz SISI1986 czy moglabym prosic twoje gg lub tel.na maila??jesli nie ma problemu oczywiscie,jestem taka spekana bardzo chcialabym zobaczyc jakies zdjecie anatomow...pozdrawiam wszystkich :) ale jestescie dzielne!!!! ja jeszcze 7 tygodni....dr.krajewski gryfice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka153
Co do cen i jakości wkładek a głównie ceny jest ona zależna od przedstawiciela firmy - jaką ma marżę ,od kosztów reklamy itd ,ile prowizji płaci chirurgowi.Większość półproduktów do produkcji jest wytworem 2 -3 firm . Wiele gabinetów ma część sprzętu przekazane przez dystrybutorów i mają tzw programy lojalnościowe , poproście o rachunek to się nieco zdziwicie . Wielokrotnie płacicie za cały zabieg a nie ma tam rozbicia na poszczególne elementy - i jeszcze nie istnieje cena katalogowa/ dla Was tak/ ale nie dla gabinetu który negocjuje ceny Niedługo zacznę dalszy ciąg opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka, groźnie to zabrzmiało z tym dalszym ciągiem opowieści ;) ale mam nadzieję, że się odezwiesz i napiszesz coś jeszcze o tym.. ja mam mieć jedne z tańszych, więc dla wielu automatycznie gorszych, impl.. :o choć szukałam na wielu stronach, porejestrowałam się na wielu forach zagranicznych, na beauty jest zdecydowany kult amerykańskich wkładek, dlatego zaczęłam szukać info dalej.. nigdzie nikt nie napisał, żeby jakieś dane wkładki były najlepsze.. postarałam się o kontakt do osób, które mają jakieś znajomości w niektórych firmach etc, informacje od nich pozyskane nie raz były dla mnie lekko szokujące.. heh.. odezwij się jeśli masz jakieś informacje o wkładkach - tutaj albo do mnie na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
witam wszystkich dawno nie cztałam forum a tu tyle stron BLACK co tam słychowac bjak Twoje czucie wróciło:) ja kurde nakrecioam sie na zrobienie brzucha chyba na jesien sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dziekuje troszke lepiej ;)Wypilam 5l herbatki z 1kg cytryn,szkoda ze bez soczku malinowego:)Miracle25 ja sie stresuje strasznie,czasami zapominam ,dzis np. chcialam do solarium skoczyc;)Najbardziej boje sie wynikow badan,wyniki we wtorek,a op.w srode ,dojazdu do Krakowa i z powrotem ,mdlosci po narkozie i tego niewiadomego-rozmiaru.Staram sie zbyt wiele nie rozmyslac,a jak juz mysle, to tylko pozytywnie;)Umbrellaaa tez masz Mcghany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
aramisg wyczytałam ze robiłas u Zdzitowieckiego widze ze on nadal wszystkim wkłada pod gróczoł ,mi nagadał ze wogóle miesni nie mam wiec nie da rady pod miesien mojej szwagierce tez tak nagadał to samo ,w poczekalni jak byłam to pacjentka była po plastyce brzucha i cos jej sknocił ,ale wiadomo nie każdemu tak sie przytrafi jedna pacjentka sie z nim sadzi bo odwrotnie wsadził jej implanty i uciskało na węzły chłonne ja po wizycie i tym miałam dosyc i wybrałam innego mam teraz wsadzone pod miesien(i jednak mam miesnie nawet 320 weszło ) i jest oki 7kwietnia bedzie półroku po operacji, moze nie potrzebnie to napisałam ale czasem takie info sie przydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
witam,moze znajde kogos kto przeslal by mi zdjecia z anatomami,kto mial bardzo maly biust....bardzo,bardzo was prosze :) i wciaz szukamprac dr krajewskiego...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny te przed i te po ;-) ja miałam robione 27.01 u dr.Stępniewskiego i jestem bardzo zadowolona wkladki 375 ml. pod mięśnień. :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes, ty się ciesz! Juz niedługo bedziesz miała cycuszki jak ta lala :-) Miracle ty też! Tylko ja biedna musze czekać do lipca, ale śni mi sie już po nocach. Zwłaszcza narkoza i ze mnie strasznie boli :-( I ze mam wielkie cycuchy. Także domyślam sie jakie wy musicie mieć sny tuz przed op. Janes myślę, ze wielkość bedziesz miała jak w sam raz-zobaczysz! Takie ładne zgrabne C (po mojemu :-) ) A co do wynikow daj znać czy wszystko ok! Ja tak sie nakrećiłam na tego dr w Czechach, ze w pzyszłym tygodniu będe do niego dzwonić. Niestety maile nie dochodzą-według mnie zapchana skrzynka. :-( NIUNIA 362-a jaka miałaś wyjściówkę i jak masz teraz rozmiar? Masz anatomy czy okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Wszystkim Zdzitowiecki nie wkłada pod gruczoł, bo leżałam na sali z dziewczyną, która miała pod mięsień, więc reguły chyba nie ma.Byłam wczoraj na kontroli i marudził, że nie powinnam nosić nic cięższego niż 2 kg przez miesiąc.To jakaś paranoja!Pomponiara mówiła, że jej doktorek pozwolił po tygodniu brać dziecko na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×