Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

teraz mam w planach dzidziusia(za 3-4lata),a pozniej druga op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s klinika super opieka też, wszyscy bardzo mili , przez 5dni brałam przeciwbólowe,a na noc przez 7dni. Autem zaczęłam jeździć po 10dniach ,ból przez pierwszy tydzień straszny,ale do przeżycia, a jakie będziesz miała implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jak będziesz wysyłała fotki Ewci to też poproszę:)Wreszcie się odezwałaś Ewciu!Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Dzięki Aniula za info, ja nie chce dużych , dr. poponuje mentory 275 cc 10.9 4.6 , moje wyjściowe to małe B , 1,70 wzrost , 48 waga, pod biustem 70 cm. albo eurosilicone ES 81 280 cc 10.9 4.3. Nie wiem sama które wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s jesteś wysoka nie boisz się że będą za małe ja mam 400ml i są mi za małe ,a jestem od Ciebie niższa. Naprawde wydaje mi się że będziesz żałować że nie wziełaś większych,ale broń boże nie chcem Cię do niczego namawiać ,ani przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka dzięki! Dołączam się- miłego dnia :-) A co u Diabliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Becia :********** Co do moich cycuchów to zrobie teraz nowe zdjęcia i już nie będe męczyć Samancie ;) numiałam się mojego aparatu;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Cześć dziewczyny:) Aniula dałaś mi do myślenia teraz z tym rozmiarem, sama już nie wiem , ja chciałam zrobićmiceczke C, będe miała prośbę o fotke twojego biustu będe wdzięczna , ale ty masz chyba b.duże :)(podam mojego maila) czy masz mentory czy eurosilicony ? nie wiem które wybrać . wogóle już mam stresa , boje się oper. bólu po, biorę tydzień urlopu z pracy , w piątek rob badania krwi , usg mam ok . Pozdr.i czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Zostało mi 11 dni do zabiegu , mam nastroje od euforii :) po totalnego stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co u Diabliczki tylko raz się do mnie odezwała,ona jest chyba jeszcze w klinice ,bo tam się leży chyba 5dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo.s
Aniula Jeszcze nie dostałam , czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo .s ja tez jeszcze 11 dni:)Dobrze bedzie,mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula obejrzałam , Twoje cycuszki, DUŻE NAPRAWDĘ :) ja chce mieć 90 cm maks po zabiegu w biuście . Dzięki b. za fotki , są śliczne ale dla mnie za duże , jestem bardzo chuda w klatce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess a gdzie robisznia bo ja w Poznaniu, to idziemy tego samego dnia pod nóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s ja powinnam wpisac 10 dni ,ale dzisiejszy tez wliczylam:)Ja w Krakowie jak w stopce,dzien przed Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, a ty wkładasz anatomiczne a ja okrągłe , wolisz anatomy ? w zasadzi echyba nie ma dużej różnicy w wyglądzie no nie? jaki chcesz mieć po oper. odwód w biuście , bo ja maks. 90 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cycolinki aniulka moglabym tez twoje cycuszki zobaczyc?? mam pytanko nie na temat?? czy ktos wie kiedy wypadaja swieta wielkanocne dokladnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala milutka Mi
Hej dziewczyny ja mam pytanie, czy ktoras z was podczas operacji przezyla tzw narkoze swiadoma? Chcialabym w przyszlsoci powiekszyc piersi i sie boje, ze akurat ja bym miala ta narkoze swiadoma. Czy jesli ktorejs sie to zdarzylo, czy operacja powiekszania piersi boli tak strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo S jesli chces mieć około 90 cm w biuście, to zapyaj doktorka, które z wkładek dadza pełne C. Bo 88-91 w obwodzie, a pod biustem 70 daje rozmiar miseczki C. On pewnie bedzie wiedział lepiej :-) które dadza lepszy efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia dzięki za info, a ty jakie wkładasz , bo oczekiwania chyba mamy podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym chciała mieć rozmiar C i tego się bede trzymać, ponieważ jestem niska i raczej drobna, wiec duzy rozmiar nie wchodzi w gre bo bede wygladac przesadziście. Ja mam uzgodniony termin op telefonicznie-mailowo natomiast konsultacje mam dopiero w czerwcu :-( Ale Janess ma tak dobrane implanty, ze chyba wyjdzie z nich pełne C (przynajmniej tak mi się wydaje, ale expertem nie jestem :-) ). Z tym, że ty jesteś wysoka i jesli zrobi ci małe C to nie bedzie efektu - tak myślę, wiec lepiej uperaj sie przy pełnym C(raczej w okolicach 90 cm). Moja ciocia jest twojego wzrostu i pod biustem te z ma 70 ale ma E/F miseczkę (są duże ale przy jej wzroście nie gigantyczne), ale bedzie zmniejszać na D bo boli ją kręgosłup i nie moze spać na brzuchu, wymieniać sobie bedzie na D. A dr jakie bardziej ci poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, wypchaj sobie stanik i zmierz obwód. Najlepiej załóż za duzy stanik i wypychaj do oczekiwanego rozmiaru. Potem nałóż bluzkę i zobacz jak bedziesz wygladać-jesli stwierdzisz, ze biust jest za mały/duży dodaj/odejmij wypychacze. Mi to pomogło przy decyzji. Wiesz co patrze teraz w tabele rozmiarów na jednej ze stron internetowych i wynika z tego, ze 88-90 w obwodzie to rozmiar D. A C to jedynie 86-88 hm... Ja chce mieć 88 cm hm...może sie dr wstrzeli :-) w rozmiar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×