Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość fasolka123
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa na forum, troche poczytalam wasze wypowiedzi. za dwa tygodnie jestem umowiona na zabieg powiekszania piersi. mam 164cm wzrostu, 55 kg. moj poczatkowy rozmiar to byl male B, jednak po karmieniu piersi mi znacznie opadly. doktor zaproponowal mi wkladki okragle Mentor moderate plus 325cc. czy ktoras ma pojecie na ten temat? czy nie bede one za wielkie? pomozcie kobietki, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka zależy jaki chcesz osiągnąć rozmiar po zabiegu,a u kogo robisz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Violesia, miałam dwie dawki szczepionki i oprócz bólu ręki przez 2 dni nic innego mnie nie bolało. Ale z tego co słyszałam to każdy inaczej to przechodzi. Jutro wybieram się na badania (operacja za 1,5 tygodnia). Czy jeżeli jestem trochę przeziębiona mogą źle wyjść wyniki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka123
operacje robie u doktora sankowskiego...a czy nie lepsze bylyby anatomiczne?nie mam pojecia jak bedzie wygladac moje piers z taka wkladka i ktore sa lepsze dla kobiet po karmieniu piersia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Violesia, miałam dwie dawki szczepionki i oprócz bólu ręki przez 2 dni nic innego mnie nie bolało. Ale z tego co słyszałam to każdy inaczej to przechodzi. Jutro wybieram się na badania (operacja za 1,5 tygodnia). Czy jeżeli jestem trochę przeziębiona mogą źle wyjść wyniki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny następne pytanko, jak byłyście ściśnięte bandażami to się mierzyłyście ? no bo teoretycznie po zdjęciu bandaży powinny być większe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula12345 dzieki za odp, no ruszyć się nie moge z bólu. Co za życie. :-( Wyniki mogą wyjść źle po infekcji, odczekaj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka szczęściary !!! dostałam fotki od którejs,serdeczne dzięki super cycorki !!! miracle to Ty ???????????????? gratuluje !!! mam nadzieje że kiedyś dołącze do grona szczęśliwych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia,Black Saphire83 dziękuję za odpowiedź.Karo.s dzięki za informacje.Oj ten Poznań-wciąż chodzi mi po głowie.Z kliniki dr.Andrzeja Barańskiego ze Słubic dotałam informację,że :\"Operacja powiększenia piersi z implantami firmy Mentor to koszt 9500 PLN, z implantami firmy Mc Ghan (Inamed) 10300 PLN.Ceny zawierają koszt implantów standardowych teksturowanych okrągłych , zabiegu,znieczulenia,pobytu w Klinice i biustonosza modelującego .\"I co?chyba pojadę do obydwu na konsultacje,nie dziewczyny?a co mi tam. Karo ,Janess,Miracle jak samopoczucie? -Wy trzy jesteście świeżo po,prawda,ze da się przeżyć?ach jak ja Wam zazdroszczę.Lato w rozmiarze BIG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia,Black Saphire83 dziękuję za odpowiedź.Karo.s dzięki za informacje.Oj ten Poznań-wciąż chodzi mi po głowie.Z kliniki dr.Andrzeja Barańskiego ze Słubic dotałam informację,że :\"Operacja powiększenia piersi z implantami firmy Mentor to koszt 9500 PLN, z implantami firmy Mc Ghan (Inamed) 10300 PLN.Ceny zawierają koszt implantów standardowych teksturowanych okrągłych , zabiegu,znieczulenia,pobytu w Klinice i biustonosza modelującego .\"I co?chyba pojadę do obydwu na konsultacje,nie dziewczyny?a co mi tam. Karo ,Janess,Miracle jak samopoczucie? -Wy trzy jesteście świeżo po,prawda,ze da się przeżyć?ach jak ja Wam zazdroszczę.Lato w rozmiarze BIG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Hej dziewczynki! Jestem 17 dni po operacji.400cc pod mięsien i teraz mam strasznie wrażliwe sutki.Czy to jest normalne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
fAJNIE ZACZYNAJĄ MI MIEKNĄC ALE TE SUTKI NIE DAWAŁY MI SPOKOJU.DZIĘKI!!! BO JUŻ SIE MARTWIŁAM :)))JAK DOBRZE ŻE JESTEŚCIE KOCHANE KOLEŻANKI.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Powiedzcie mi jeszcze gdzie mogę kupic opatrunki silikonowe na te moje bimbałki.Doktor zalecił mi że mam sobie przykleic i jakis czas nosic.Znalazłam na necie ale przerażają mnie ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wrazliwych sutkow, to pani doktor ktora uczestniczyla przy mojej operacji powiedziala zeby smarowac balsamem lub kremem nawilzajacym, wtedy szybciej wracaja do normy, ja tak robie od poczatku i nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Normalnie nie idzie sie dotknąc!!!Zacznę smarowac dzięki sliczne.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez smarowalam od samego poczatku,ale mi nie pomoglo,u mnie po pol roku w koncu znikla to nadwrazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s o co chodzi z tym dr.Bieleckim?weszłam na stronę znanylekarz.pl a tam sporo negatywnych komentarzy dotyczących ww lekarza,czy Ty miałaś z nim kontakt czy tylko z dr.Kubasikiem?kto operuje ,sam Kubasik czy razem z Bieleckim?gdzie ta klinika we Wrześni czy na Wyrzskiej w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris 50 ja opatrunki silikonowe zamawiałam w aptece,nie w każdej można więc musisz się dowiedzieć i płaciłam 80zł,ale z jednego starcza na dwie blizny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza klinika mieści się w Poznaniu na ul Wyrzyskiej ,Kubasik osobiście operuje swoje pacjentki,a co do Bieleckiego to jest tylko właścicielem kliniki i kiedyś uczył Kubasika,ale uczeń już dawno przerósł mistrza. Można to nawet stwierdzić po opiniach na stronie znanylekarz.Także Kubasika naprawde Ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula dzięki,czy mogłabyś mi przesłać fotkę swoich nowych piersi?jesteś juz dwa miesiące po,pewnie już Ci sie zagoiło.Nie daj się prosić,daj popatrzeć,na dzień dzisiejszy mogę tylko sie cieszyć Waszym szczęściem.Długo się czeka po konsultacji na operację u dr.Kubasika?dużo ma pacjentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki moge Ci podesłać ,ale mam tylko te które robiłam 2tyg po zabiegu ,nowych jeszcze nie mam. Na konsultacje wogóle się nie czeka doktorek przyjmuje w każdy piątek (chyba że się coś zmieniło) od godz 17:00 ,a na operacje myśle że ok 2-3miesiące,ale z doktorkiem można się dogadać.Najlepiej zadzwoń bezpośrednio do niego na komórke.Jest naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula -króliczku playboya -Twoje piersi są BIG ,są świetne.Czy to Ty planujesz kolejną op ?ten rozmiar Ci nie odpowiada?jak na moje oko jest rewelacyjny;ja tam tylko poproszę o 300 wiecej sie u mnie chyba nie zmieści;ciecie okołobrodawkowe chyba najlepszym rozwiązaniem.A co to karusi nie widać?czyżby juź za nowymi biustonoszami biegała?nieeeeeee pewnie wypoczywa.Miłego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
HEJ LASKI :) JESTEM JUZ 6 TYG PO OPERACJI :) WLASNIE ZROBILAM FOTKI BLIZN I CYCKOW BEZ STANIKA JAK TO WYGLADA. CHCECIE ZOBACZYC TO PISZCIE NA GG :) 1151246 TO SWIEZE ZDJECIA JAK COS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabella - ja poproszę fotki ;) wkurzają mnie rozbieżności cenowe nooo.. ja za sam zabieg płacę 7,5tys, jak widzę wpisy, że dziewczyny mogą zrobić op z implantami za 9,5 to mnie trafia :P Dziewczyny od kasprzyka - jakie plastry dr zaleca do naklejania na blizny? takie zwykłe, micropore..? i je się tak bezpośrednio nakleja na świeżą bliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki, jestem , jestem, ale wymięta bo się nie wyspałam, to jest dla mnie koszmar całą noc na plecach, piersi mnie nie bolą tylko kręgosłup , dzisiaj muszę łyknąć coś na spanie. Pytanko do Aniuli , czy miałaś takie uczucie jakbyś zamist piersi miała kamienie i takie dziwne obkurczanie , ale to nie jest ból tylko dość nieprzyjemne . MEduza 31, apropo Bieleckiego potwierdzam zdanie Aniuli , uczeń przerósł mistrza to pewne . Polecam Kubasika ! ANIULA pozdrowiłam go od CIebie , pamiętał :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta , dostajesz od Kasprzyka plaster i naklejasz sobie go bezpośrednio na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×