Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cześć dziewczynki ! MAJU PROSZĘ O FOTKI :) karosilska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet napisałam ,ze to nie moje fotki,ja wciąż przed powiększeniem piersi i jeszcze sporo jeszcze czasu minie zanim pochwalę sie Wam nowymi cyckami.Może wrzesień może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :-) Doris50 przeczytalam ze robilas cycuszki u dr Sirek, ja ma u niego op zaplanowana na wrzesien, czy moglabys przeslac mi fotki? prosze w koncu znalazlam kogos kto u niego robil hura :-D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 ja mam 83 pod biustem i 87 w biuscie, Sirek zaproponowal mi 400,okragle pod miesien ale ja wybralam 350 bo nboje sie ze beda za duze...a TY jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
karo wyslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
karo juz widze jakie :) masz przeciez pod spodem napisane hehe super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 dzięki za wisiłki ale pomponiarka już mi wysłała od siebie na inną moją poczte mam nadzieję że nie masz nic przeciwko:) A cycuszki fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, często zaglądam na to forum i przyznam, że coraz bardziej mnie wciąga, a to za przyczyną coraz większej wiedzy - dzięki Wam, oczywiście :) Jestem zainteresowana dr Kasprzykiem, raczej to jego wybrałabym, chociaż przerażają mnie terminy, czy u niego wszystkie tak długo czekałyście? Z wyjątkiem Pomponiary, to był szybki sprint :) Dziewuszki, mam prośbę prześlijcie mi swoje nabytki, może łatwiej będzie mi podjąć decyzję i utwierdzić się w przekonaniu, że jest to słuszny wybór. Może szybciej zacznę konkretnie działać, jak na razie obczajam, chciałabym, ale równie mocno się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris czy mozesz mi rowniez wyslać? na marieli@wp.pl Interesuje mnie wlasnie rozmiar jaki osiagnelaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ALEXAR 81!!! Ja miałam mniej więcej takie same wymiary jak ty ,byłam krótko po porodzie i troszke mi zostało.Mówiłam mu że jeszcze chce schudnąc ale on powiedział żebym mu zaufała.Zreszta pośle ci zdjęcia to sama zobaczysz.Wybieraj 400 i nie pytaj o nic.Będziesz zadowolona.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris wyslesz rowniez mi? A mozesz mi jeszcze przypomniec ile wazysz i mierzysz? Ja tez mam 75A. A powiedz jeszcze ile bylas po karmieniu? Skoro swiezo prawie po porodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marielli79 wysle ci dzisiaj tylko musza mi sie bateryjki podładowac:)i wszystko ci opiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris z góry bardzo ci dziekuję! Dziewczyny czy żadna tu zagladająca nie robila anatomicznych? Powiedzcie mi czy poprzez anatomiczne mozna uzyskac wiekszy rozmiar? Mam na mysli sytuacje gdy ma sie dosć waską klatkę i szeroko rozstawione sutki ... wtedy wiadomo ze przy okraglych max srednica ogranicza tym samym pojemność implantu prawda? Z opisow mentora wywnioskowalam ze anatomiczne przy tej samej srednicy mają wiekszą pojemność. Czy ktoras potwierdzi czy dobrze myslę?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrągłe wychodzą większe i przy szerokim rozstawie sutków lepszy efekt będzie przy okrągłych jeżeli masz szeroki rozstaw to okragłe lepiej to zamaskują ew. możesz wybrać anatomy o bardzo wysokiej pr. porozmawiaj z lekarzem i przemyśl to dokładnie ja drugi raz włożone mam anatomy ale powiem Wam , że okrągłe są ładniejsze:)))))))) (oczywiście to jest tylko moje zdanie) pozdrowienia dla Wszystkich Sam:) za miesiąc będziesz już \'\'kwiczeć\'\' ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie .....? Ja jestem za miesiąc rok po zabiegu i widze po zdjęciach ,ze one dopiero teraz (no mam nadzieję;)) osadziły się prawidłowo także Dziewczyny:) CIERPLIWOSCI:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieli foty masz wysłane:)Jak cos chcesz wiedziec to pisz .Jestem 8 miesięcy po porodzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris Twoje cycki są po prostu rewelacyjne,zaraz tu zaczne kląć z zazdrości,te cycki są ,jak to mówi Czesio z władcy móch-zaj..... znaczy sie super ,piękne,wspaniałe;wszystko idealnie pasuje,proporcje zachowane,pierwsza klasa........świetnie się prezentują obnażone a także pod koszulkami;szczęściara z Ciebie,nie ma co:-)pozdrawiam dziewuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny,przed chwilą hurtem wysłałam do wszystkich dwie fotki moich aktualnych guzików :-(;obejrzeć:-),nie śmiać się :-(i pisać propozycje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris kiedy była ta op,bo nie widać żadnych śladów,dawno?cięcie okołobrodawkowe czy jak je nazywają,bo pod pacha nie widać nic ,pod piersią też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod piersią miałam cięcie jeste lekko zaczerwienione ale smaruje maścia z cebula i mam nadzieje że fajnie zblednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×